Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 4 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Nie wiem czy ten F5 HR2 to nie jest to co w innych wynikach jest oznaczane jako V2 (?) - ma znaczenie tylko jeśli masz mutację czynnika V Leiden, jeśli nie ma mutacji w Leiden to osobno o niczym nie świadczy.

    Edit, tak to V R2 - nie ma znaczenia klinicznego jeśli nie ma mutacji Leiden. Sama mam heterozygotę w tym wyniku i zupełnie nic się z tym nie robi. 😉

    Uff, dziękuje Dziewczyny, uspokoiłyście mnie ❤️

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 4 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wyniki niftów: niskie ryzyka trisomii i nie wykryto delecji/duplikacji. Wykryto chromosom Y, więc przynajmniej jeden chłopak potwierdzony :)

    Wyobraźnia87, Kleo10, Biochemiczka, Niaha, blueberry3567, ann_ber, Beezi, dark, Ogoorkowa, yoreva, Odliczam123, Mięta, Rocky, KASIEEK, mAnik, Ottioli, Anett9300, Kairo, karczoch321, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    Hej Kochane, podczytuje sobie Was, ale jakos nie miałam weny sie odzywać bo różne dni miewałam.
    Widzę ze wizyty super udane to bardzo dobrze. Ja jutro mam o 19 prenatalne czyli to bedzie 12 plus 2.
    W zeszly poniedziałek pobierałam nifty pro i tez w napięciu czekam na wyniki.
    I razem z pappa i wolnym hcg doktor doradziła zrobić płatne badanie
    PIGF, zrobiłam.
    czy któraś z Was je wykonywała?

    To pewnie dzisiaj będą wyniki nifty ❤️💙🩷

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Dziewczyny właśnie przyszły mi wyniki testu nipt - ryzyka bardzo niskie. Ogromnie się cieszę, że te wyniki przyszły jeszcze przed przeliczeniem pappa, bo te jak pisałam spodziewam się, że zawyża ryzyka. Skupię się wtedy bardziej na kwestii łożyska.

    No i chromosomów Y nie wykryto, więc dla mnie niespodzianka, bo spodziewałam się podświadomie chłopaka, a jednak dziewczyna. 🩷

    Wszystkie ubrania i rzeczy po siostrze zatem zostają. Córka będzie zachwycona na siostrzyczkę, a dziadkowie będą musieli poczekać na 1 wnuka. Ogólnie nie wierzę, że to się dzieje, tyle strachu i niepowodzeń, a już doszłam do tego etapu. 🥹 Bardzo się cieszę, że mogę z Wami się podzielić taką radością. 🥹

    Gratulacje 🥰🩷

    dark, Mięta lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    Mamy wyniki niftów: niskie ryzyka trisomii i nie wykryto delecji/duplikacji. Wykryto chromosom Y, więc przynajmniej jeden chłopak potwierdzony :)

    Gratulacje 🥰💙

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio miałam mniej czasu na forum, Od wszystko ładnie nadrobiłam. Synem przechodzi przez różne bunty i nie jest lekko w domu.
    Apka pokazuje, że to już drugi trymestr a bobo jest wielkości nektarynki 🥹 szybko ten czas zleciał 😅
    A co do zdrowia, to odkąd biorę te zastrzyki to rzeczywiście cukry mi nie skaczą do nieba, ale częściej spadają poniżej 63. Dwa dni temu niestety wyciszyłam telefon i prawie całą noc miałam cukry na poziomie 55-60 🫣 muszę się odzwyczaić od wyciszania telefonu, bo to jednak niebezpieczne

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 4 maja, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    To pewnie dzisiaj będą wyniki nifty ❤️💙🩷
    taaak juz są, po pracy z mężem bedziemy sprawdzać, a co do badania PIGF nie wiem czemu mi zaproponowała. Mam wykryta trombofilie moze to dlatego

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 4 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po badanich prenatalnych. Ryzyka niskie, dzidzius zdrowy, wszystko dobrze. Pan doktor nie był pewny na 100%, ale to najprawdopodobniej chłopiec. Widzieliśmy miedzy nogami taką małą antenke jak dzidzius podniósł nozki do gory🥹❤️🥰

    Kleo10, Ogoorkowa, Velaria, Biochemiczka, White1, Niaha, Odliczam123, yoreva, blueberry3567, stayaway, Rocky, KASIEEK, Beezi, dark, Karolka87, mAnik, Ottioli, Kairo, karczoch321, ann_ber, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 4 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pozostałe wyniki FeliaTest - czekamy na córeczkę 🩷 wszystkie ryzyka niskie 💞

    Ogoorkowa, Velaria, Biochemiczka, White1, Niaha, Alicee98, Odliczam123, yoreva, blueberry3567, Mięta, Powaga, stayaway, Rocky, KASIEEK, Beezi, Wyobraźnia87, dark, mAnik, Ottioli, karczoch321, ann_ber, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 4 maja, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny pozytywnych wyników ♥️♥️ same cudowne wiadomości 😊😊😊

    Kleo10, dark lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 maja, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo, mięta super informacje. Gratulacje 🥰💙🩷

    Kleo10, Mięta lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 4 maja, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny, żeńska ekipa się teraz wzmocniła! 🥰
    Ja majówkę spędziłam w gronie rodziny i znajomych, dosyć intensywnie, i bobo było dla mnie łaskawe, bo naprawdę dobrze się czułam. A wczoraj, a dzisiaj to już w ogóle - powrót mdłości. A do tego przespałam ciągiem 12h 😅

    dark lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 4 maja, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też mam dwie pełne walizy ubranek po córeczce.. A tu taka niespodzianka.. Synek 🥰 trzeba bedzie poczynić małe zakupy🙂

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 4 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super wiadomości! Gratulacje dziewczyny 😊 Teraz sie pokazało trochę dziewczynek 🥰 ciekawe ktora plec bedzie nam tu przewazala na koniec 😄

    Kleo10, dark lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 4 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o zapisanie na listę zdrową dziewczynę 🥰💗
    wszystkie ryzyka niskie , nic nie wykryto. oby jutro prenatalne były tylko formalnością

    mAnik, Kleo10, yoreva, Ottioli, Beezi, Wyobraźnia87, dark, KASIEEK, White1, Kairo, stayaway, Karolka87, karczoch321, Biochemiczka, Paulina2612, Niaha lubią tę wiadomość

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 548

    Wysłany: 4 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny tak dobrych wiadomości! Trochę jednak teraz zazdroszczę, że znacie już płeć 😅 W pierwszej ciąży była bardziej cierpliwa. Ja dziś byłam na pobraniu krwi do prenatalnych i trafiłam na straszną kolejkę, bo mieli jakieś szkolenie. Na szczęście w końcu przyszła jakaś pani i wzięła mnie i jeszcze jedną ciężarną do innego miejsca na pobranie krwi i poszli szybciutko już. Do tego zapomniałam dziś skierowania, miałam męczący dzień w pracy, poszłam na zajęcia dla kobiet w ciąży i jak odbierałam młodego od babci to już czułam się, że ledwo zipie… teraz mąż ogarnia sen synka, a ja odpoczywam.

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 4 maja, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was z aktywnością? Ja prowadziłam umiarkowanie aktywny tryb życia, ale codziennie był co najmniej spacer lub rower albo inne sporty doraźnie jak narty sezonowo czy ćwiczenia na macie. Od połowy marca całkowicie zaległam do łóżka i bardzo, bardzo powoli wracam do aktywności, najpierw by chociaż wyjść na krótki spacer.

    Ale zawsze bardzo dobrze na mnie działały ćwiczenia na macie, szczególnie joga czy takie wieczorne relaksacyjne rozciąganie - zdecydowanie lepiej spalam po czymś takim. Nie mam tutaj żadnego doświadczenia z takimi ćwiczeniami w ciąży. Coś tam poczytałam, ale jeżeli któraś z Was ma do polecenia jakiś profil czy kanał na yt chętnie skorzystam. Na razie nie dam rady iść na zorganizowanie ćwiczenia, bo mdłości jeszcze w kratkę.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 4 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich dobrych wieści dzisiaj - faktycznie pomajowkowy wysyp. :-)

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 4 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi wyniki cytologii. Wyszła mi candida i oczywiście panikuję 😢 Nie mam żadnych objawów, ale jednak wyszła.
    Skonsultowałam to oczywiście z chatem gpt i mówi, że to normalne i nic groźnego, ale mi już oczywiście główka pracuje 😢

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 4 maja, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pięknych wiadomości. Ja w piątek pobranie na pappa i w poniedziałek USG prenatalne. Też chcę takich wiadomości.
    Siły mi wróciły i też planuję już jogę w ciąży. Majowkę spędziłam szorując mieszkanie. Niestety, jestem bardzo wymagająca co do czystości w domu i gdy wyręczała mnie rodzina to moim zdaniem zapuścili chatę 🙈 Myłam nawet wierzchy szaf i szafek na drabinie 😂 I teraz jest mi cudownie. Jest mój standard 😁 Ale też jestem lekko psychiczna bo lubię sprzątać. Odczuwam satysfakcję. Nie męczy mnie to. Rodzina trochę się bała, że się zamęczę ale widząc dziką radość w moich oczach odpuścili 🤣

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ