Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Beezi wrote:Nie wiem czy ten F5 HR2 to nie jest to co w innych wynikach jest oznaczane jako V2 (?) - ma znaczenie tylko jeśli masz mutację czynnika V Leiden, jeśli nie ma mutacji w Leiden to osobno o niczym nie świadczy.
Edit, tak to V R2 - nie ma znaczenia klinicznego jeśli nie ma mutacji Leiden. Sama mam heterozygotę w tym wyniku i zupełnie nic się z tym nie robi. 😉
Uff, dziękuje Dziewczyny, uspokoiłyście mnie ❤️ -
Mamy wyniki niftów: niskie ryzyka trisomii i nie wykryto delecji/duplikacji. Wykryto chromosom Y, więc przynajmniej jeden chłopak potwierdzony

Wyobraźnia87, Kleo10, Biochemiczka, Niaha, blueberry3567, ann_ber, Beezi, dark, Ogoorkowa, yoreva, Odliczam123, Mięta, Rocky, KASIEEK, mAnik, Ottioli, Anett9300, Kairo, karczoch321, Paulina2612 lubią tę wiadomość
R-IVF;
ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)
02.2025 transfer 5AA - brak implantacji
03.2025 transfer 5AB - biochem
-8dpt - 10,77
-10dpt - 8,74
05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
8dpt - 28,94 (prog 20,30)
10dpt - 104,64 (prog 18,70)
13dpt - 645,14 (prog 115,50)
01.2026 transfer 3BB - brak implantacji
23 luty 2026 transfer 2x3BB
6dpt - dwie kreski
7dpt - 100,24; prog 29,7
9dpt - 317,10; prog 29,2
11dpt - 736,95; prog 23,8
14dpt - 2922,61; prog 26,6
21dpt - 31872,32; prog 16,2
25dpt - 68296,92; prog 23,5
28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
9t0d - 2,12 i 2,39
9t5d - 2,93 i 3,27
10t5d - 3,95 i 4,12
11t5d - 5,36 i 5,62
14t5d - 9,19 i 9,50
17t5d - 229g i 237g

-
Eurcynia wrote:Hej Kochane, podczytuje sobie Was, ale jakos nie miałam weny sie odzywać bo różne dni miewałam.
Widzę ze wizyty super udane to bardzo dobrze. Ja jutro mam o 19 prenatalne czyli to bedzie 12 plus 2.
W zeszly poniedziałek pobierałam nifty pro i tez w napięciu czekam na wyniki.
I razem z pappa i wolnym hcg doktor doradziła zrobić płatne badanie
PIGF, zrobiłam.
czy któraś z Was je wykonywała?
To pewnie dzisiaj będą wyniki nifty ❤️💙🩷
Karolka87 lubi tę wiadomość
-
dark wrote:Dziewczyny właśnie przyszły mi wyniki testu nipt - ryzyka bardzo niskie. Ogromnie się cieszę, że te wyniki przyszły jeszcze przed przeliczeniem pappa, bo te jak pisałam spodziewam się, że zawyża ryzyka. Skupię się wtedy bardziej na kwestii łożyska.
No i chromosomów Y nie wykryto, więc dla mnie niespodzianka, bo spodziewałam się podświadomie chłopaka, a jednak dziewczyna. 🩷
Wszystkie ubrania i rzeczy po siostrze zatem zostają. Córka będzie zachwycona na siostrzyczkę, a dziadkowie będą musieli poczekać na 1 wnuka. Ogólnie nie wierzę, że to się dzieje, tyle strachu i niepowodzeń, a już doszłam do tego etapu. 🥹 Bardzo się cieszę, że mogę z Wami się podzielić taką radością. 🥹
Gratulacje 🥰🩷
dark, Mięta lubią tę wiadomość
-
Karolka87 wrote:Mamy wyniki niftów: niskie ryzyka trisomii i nie wykryto delecji/duplikacji. Wykryto chromosom Y, więc przynajmniej jeden chłopak potwierdzony

Gratulacje 🥰💙 -
Ostatnio miałam mniej czasu na forum, Od wszystko ładnie nadrobiłam. Synem przechodzi przez różne bunty i nie jest lekko w domu.
Apka pokazuje, że to już drugi trymestr a bobo jest wielkości nektarynki 🥹 szybko ten czas zleciał 😅
A co do zdrowia, to odkąd biorę te zastrzyki to rzeczywiście cukry mi nie skaczą do nieba, ale częściej spadają poniżej 63. Dwa dni temu niestety wyciszyłam telefon i prawie całą noc miałam cukry na poziomie 55-60 🫣 muszę się odzwyczaić od wyciszania telefonu, bo to jednak niebezpieczne -
taaak juz są, po pracy z mężem bedziemy sprawdzać, a co do badania PIGF nie wiem czemu mi zaproponowała. Mam wykryta trombofilie moze to dlategoNiaha wrote:To pewnie dzisiaj będą wyniki nifty ❤️💙🩷
Niaha lubi tę wiadomość
-
Jestem już po badanich prenatalnych. Ryzyka niskie, dzidzius zdrowy, wszystko dobrze. Pan doktor nie był pewny na 100%, ale to najprawdopodobniej chłopiec. Widzieliśmy miedzy nogami taką małą antenke jak dzidzius podniósł nozki do gory🥹❤️🥰
Kleo10, Ogoorkowa, Velaria, Biochemiczka, White1, Niaha, Odliczam123, yoreva, blueberry3567, stayaway, Rocky, KASIEEK, Beezi, dark, Karolka87, mAnik, Ottioli, Kairo, karczoch321, ann_ber, Paulina2612 lubią tę wiadomość
II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
III IVF ❄️❄️
27.05.24r crio
10dpt beta 284
14dpt beta 1996
16dpt Beta 3883
18dpt Beta 5927
21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
31dpt -...❤️
30.01.25 córeczka ❤️
25.02.26 crio 5aa
8dpt 156,70
10dpt 342,70
12dpt 693,70
14dpt 1465,90
16dpt 3298, 50
17dpt 4546,70
20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
21dpt 14388,80
24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

-
Mamy pozostałe wyniki FeliaTest - czekamy na córeczkę 🩷 wszystkie ryzyka niskie 💞
Ogoorkowa, Velaria, Biochemiczka, White1, Niaha, Alicee98, Odliczam123, yoreva, blueberry3567, Mięta, Powaga, stayaway, Rocky, KASIEEK, Beezi, Wyobraźnia87, dark, mAnik, Ottioli, karczoch321, ann_ber, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Gratulacje dziewczyny pozytywnych wyników ♥️♥️ same cudowne wiadomości 😊😊😊
Kleo10, dark lubią tę wiadomość
05.25 6 tc 👼
10.25 13 tc 👼
01.26 cb 💔
👩🏻29
AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
endometrioza ❌
pozytywny antykoagulant tocznia ❌
👦🏻29
kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅
21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
🍀🍀🍀🍀 -
Gratulacje dziewczyny, żeńska ekipa się teraz wzmocniła! 🥰
Ja majówkę spędziłam w gronie rodziny i znajomych, dosyć intensywnie, i bobo było dla mnie łaskawe, bo naprawdę dobrze się czułam. A wczoraj, a dzisiaj to już w ogóle - powrót mdłości. A do tego przespałam ciągiem 12h 😅
dark lubi tę wiadomość
-
Ja właśnie też mam dwie pełne walizy ubranek po córeczce.. A tu taka niespodzianka.. Synek 🥰 trzeba bedzie poczynić małe zakupy🙂II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
III IVF ❄️❄️
27.05.24r crio
10dpt beta 284
14dpt beta 1996
16dpt Beta 3883
18dpt Beta 5927
21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
31dpt -...❤️
30.01.25 córeczka ❤️
25.02.26 crio 5aa
8dpt 156,70
10dpt 342,70
12dpt 693,70
14dpt 1465,90
16dpt 3298, 50
17dpt 4546,70
20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
21dpt 14388,80
24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

-
Poproszę o zapisanie na listę zdrową dziewczynę 🥰💗
wszystkie ryzyka niskie , nic nie wykryto. oby jutro prenatalne były tylko formalnością
mAnik, Kleo10, yoreva, Ottioli, Beezi, Wyobraźnia87, dark, KASIEEK, White1, Kairo, stayaway, Karolka87, karczoch321, Biochemiczka, Paulina2612, Niaha lubią tę wiadomość
-
Gratuluję dziewczyny tak dobrych wiadomości! Trochę jednak teraz zazdroszczę, że znacie już płeć 😅 W pierwszej ciąży była bardziej cierpliwa. Ja dziś byłam na pobraniu krwi do prenatalnych i trafiłam na straszną kolejkę, bo mieli jakieś szkolenie. Na szczęście w końcu przyszła jakaś pani i wzięła mnie i jeszcze jedną ciężarną do innego miejsca na pobranie krwi i poszli szybciutko już. Do tego zapomniałam dziś skierowania, miałam męczący dzień w pracy, poszłam na zajęcia dla kobiet w ciąży i jak odbierałam młodego od babci to już czułam się, że ledwo zipie… teraz mąż ogarnia sen synka, a ja odpoczywam.
-
Dziewczyny a jak u Was z aktywnością? Ja prowadziłam umiarkowanie aktywny tryb życia, ale codziennie był co najmniej spacer lub rower albo inne sporty doraźnie jak narty sezonowo czy ćwiczenia na macie. Od połowy marca całkowicie zaległam do łóżka i bardzo, bardzo powoli wracam do aktywności, najpierw by chociaż wyjść na krótki spacer.
Ale zawsze bardzo dobrze na mnie działały ćwiczenia na macie, szczególnie joga czy takie wieczorne relaksacyjne rozciąganie - zdecydowanie lepiej spalam po czymś takim. Nie mam tutaj żadnego doświadczenia z takimi ćwiczeniami w ciąży. Coś tam poczytałam, ale jeżeli któraś z Was ma do polecenia jakiś profil czy kanał na yt chętnie skorzystam. Na razie nie dam rady iść na zorganizowanie ćwiczenia, bo mdłości jeszcze w kratkę. -
Przyszły mi wyniki cytologii. Wyszła mi candida i oczywiście panikuję 😢 Nie mam żadnych objawów, ale jednak wyszła.
Skonsultowałam to oczywiście z chatem gpt i mówi, że to normalne i nic groźnego, ale mi już oczywiście główka pracuje 😢 -
Gratuluję pięknych wiadomości. Ja w piątek pobranie na pappa i w poniedziałek USG prenatalne. Też chcę takich wiadomości.
Siły mi wróciły i też planuję już jogę w ciąży. Majowkę spędziłam szorując mieszkanie. Niestety, jestem bardzo wymagająca co do czystości w domu i gdy wyręczała mnie rodzina to moim zdaniem zapuścili chatę 🙈 Myłam nawet wierzchy szaf i szafek na drabinie 😂 I teraz jest mi cudownie. Jest mój standard 😁 Ale też jestem lekko psychiczna bo lubię sprzątać. Odczuwam satysfakcję. Nie męczy mnie to. Rodzina trochę się bała, że się zamęczę ale widząc dziką radość w moich oczach odpuścili 🤣













