Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Co za tekst 🤦♀️ dobrze, że dzidzia ok 👍Mrowka wrote:@Kasieek piękne zdjęcie ❤️ cudo
Ja dziewczyny miałam ostra biegunke i już wiem, że się od psa zaraziłam. Nie wiemy co to jest. Płakałam jak się załatwiałam. Miałam takie skurcze, że znów plamiłam- ale na brązowo. Dziś umówiłam się na USG żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Zapytałam czy lekarz może zobaczyć tego krwiaka. Mega niemiły. Mówi, że żaden lekarz nie mierzy krwiaków, może gdzieś prywatnie bo chcą ściągać kasę. Dziwny tekst. Dziwne podejście. Ale dzidzia ładnie rośnie ma 7.21cm i serduszko w normie. Nie rozumiem lekarzy, którzy widzą zestresowane ciężarne i jeszcze je dodatkowo stresują…
Mrowka lubi tę wiadomość
-
Karolka87 wrote:Naprawdę, niektórym lekarzom wyjątkowo brakuje empatii. Współczuję, wiem jaki to jest stres. Też miałam jedną taką wizytę na wyjeździe i nigdy więcej... w ogóle ostatni rok miałam pecha do lekarzy-mężczyzn i unikam już celowo, a wcześniej było mi trochę obojętnie.
Najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze
KASIEEK - ale słodziak! 😍😍
Tak powiem Ci, że już na wejściu był poirytywany, że ma pacjentkę, że musi pracować… Tragedia. Dlatego moja prowadząca to kobieta.AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Fatalne zachowanie, ale nie przypisywałabym do płci 😉 mnie ginekolozka oceniajaco podsumowało jak odmówiłam ah przy pcos i żylakach. Więcej nie wróciłam do niej. Za to mój obecny ginekolog jak jest potrzeba pilna to i w luxmedzie (czyli za darmo dla mnie) mnie dorzuci dodatkowo po godzinach - a do niego nigdy terminów nie ma 😁 jak brał nagły urlop i odwoływał wizytę a miałam pilną sprawę to też sam organizował wizytę w innym miejscu np. Dzień wcześniej. Na zabieg w szpitalu też mnie wcisnął, żeby termin transferu mi się nie przesunął, do tego nagrał histeroskopie, żeby nikt w klinice nie miał wątpliwości do jakiegokolwiek cienia na USG 😬 jest na prawdę złotym człowiekiem 😎Mrowka wrote:Tak powiem Ci, że już na wejściu był poirytywany, że ma pacjentkę, że musi pracować… Tragedia. Dlatego moja prowadząca to kobieta.
Mrowka lubi tę wiadomość
PAI-1, MTHFR - homo❌
10.2023 🎀❤️ -
Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉Alicee98 wrote:Przyszły mi wyniki cytologii. Wyszła mi candida i oczywiście panikuję 😢 Nie mam żadnych objawów, ale jednak wyszła.
Skonsultowałam to oczywiście z chatem gpt i mówi, że to normalne i nic groźnego, ale mi już oczywiście główka pracuje 😢
Alicee98 lubi tę wiadomość
👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie? Bo ja miałam takie skurcze jelit dwa dni temu (zaparcia, nie biegunka) i teraz przed chwilą w biurze w toalecie brązowe plamienie z domieszką różu. Przyznam, że się przestraszyłam. Nic mnie teraz nie boli brzuch ani nic. Nie wiem czy umawiać wizytę na dziś, jutro mam prenatalne, ale nie wiem czy gabinet będzie wyposażony w tradycyjny fotel czy sama leżanka do USG... 😟 Jakby była to bym poprosiła lekarza o zbadanie szyjki, choć samo USG też pokaże co z maluchem...Mrowka wrote:Miałam takie skurcze, że znów plamiłam- ale na brązowo.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 14:54
👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
Naadziejaa wrote:Ja niestety na wynik panoramy jeszcze sobie poczekam. Dzwonili wczoraj z laboratorium, że muszę przyjechać krew pobrać znowu bo za mało dna w krwi bylo i nie mogli zrobić badania. Jadę w piątek rano i później na USG prenatalne . 🤦♀️ załamałam się wczoraj
W którym tygodniu byłaś jak robiłaś Panoramę? Jaka frakcja? Do mnie też zadzwonili, że za mało ale na tym portalu dodali dokument i jest ile procent.
Ja zrezygnowałam z czekania następne tygodnie (laboratorium twierdzi że można prosić o zwrot, a klinika gdzie płaciłam, że jest za późno na rezygnację ale nawet nie mam siły się tym przejmować).
Od razu następnego dnia, razem z prenatalnymi zrobiłam NIFTY bo tylko one były dostępne w tym miejscu.
Strasznie Ci współczuję - co to robi z głową jest nie do opisania.
-
Eurcynia wrote:Poproszę o zapisanie na listę zdrową dziewczynę 🥰💗
wszystkie ryzyka niskie , nic nie wykryto. oby jutro prenatalne były tylko formalnością
Gratulacje 🥰🩷 -
KASIEEK wrote:Ja juz po prenatalnych 😊 wszystko ryzyka bardzo niskie! Niższe niż rok temu nawet :o parametry wszystkiego idealne i tak jak od początku tp później o tydzień czyli 15.11
na 100% nie podał płci bo mówił lekarz, ze za maly dzidzi ale raczej chłopczyk 😍 i tak tez czuje. Szykuje mi sie w domu męska drużyna 😅
I dostałam takie piękne zdjęcie 😍
https://zapodaj.net/plik-oTOWds0QmU
Gratulacje 🥰💙 piękna pamiątka 😍
KASIEEK lubi tę wiadomość
-
Można mi wpisać błękitne serduszko 🩵
Będzie chłopczyk - wszystkie wyniki Sanco prawidłowe 🥹
Ogromna ulga i radość 😀 teraz jeszcze bardziej się nie mogę doczekać czwartkowych prenatalnych żeby podejrzeć kawalera 🩵
yoreva, Kleo10, dark, Rocky, KASIEEK, Beezi, Niaha, ann_ber, blueberry3567, Mrowka, Ogoorkowa, White1, stayaway, assialbnn, Velaria, Paulina2612, Karolka87, Biochemiczka, Ottioli lubią tę wiadomość
-
ann_ber wrote:Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉
Dziękuję ☺️ mam wizytę dopiero 26 maja, ale wyniki wrzuciła moja lekarka i dopisała tylko, że skonsultujemy na wizycie.
Ja żadnych objawów nie mam, ale boję się, że do tego czasu może się coś rozwinąć 🫣 -
Alicee98 wrote:Dziękuję ☺️ mam wizytę dopiero 26 maja, ale wyniki wrzuciła moja lekarka i dopisała tylko, że skonsultujemy na wizycie.
Ja żadnych objawów nie mam, ale boję się, że do tego czasu może się coś rozwinąć 🫣
Biedna
Ja chyba poszłabym do kogoś szybciej na konsultacje i bym nie czekała z leczeniem, skoro jeszcze nie ma żadnych objawów.
I na wzmocnienie flory osobiście mogę polecić probiotyki i emulsje do mycia provag (wg. Ulotki bezpieczne w ciąży) i odstawienie wszelkich słodyczy, żeby grzybki nie miały pożywki. -
ann_ber wrote:Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie? Bo ja miałam takie skurcze jelit dwa dni temu (zaparcia, nie biegunka) i teraz przed chwilą w biurze w toalecie brązowe plamienie z domieszką różu. Przyznam, że się przestraszyłam. Nic mnie teraz nie boli brzuch ani nic. Nie wiem czy umawiać wizytę na dziś, jutro mam prenatalne, ale nie wiem czy gabinet będzie wyposażony w tradycyjny fotel czy sama leżanka do USG... 😟 Jakby była to bym poprosiła lekarza o zbadanie szyjki, choć samo USG też pokaże co z maluchem...
Jak pojawił się róż, a nie brąz to na Twoim miejscu to chyba wolałabym iść dzisiaj na sor i dostać nieprzyjemne/złośliwe komentarze tam, że niepotrzebnie panikuje. -
Tak, ewidentnie. Miałam biegunkę uporczywa 3 dni.. ja już wiedziałam, że te ostatnie skurcze to nic dobrego. Aż płakałam z bólu. Ale tak, nie bój się. Na szczęście brązowy kolor jest ok!ann_ber wrote:Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie?
Karolka87 lubi tę wiadomość
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Tylko oni mają jedną tabletkę do połknięcia, a my tony globulek 😭 też przerabialiśmy 😢ann_ber wrote:Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉
Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 19:11
Mira.huntrix lubi tę wiadomość
PAI-1, MTHFR - homo❌
10.2023 🎀❤️ -
Po południu było trochę lekko brązowej wydzieliny. Teraz na wkładce wpada to w odcienie czerwonego 😟 aczkolwiek na papierze nadal brąz. Jestem teraz sama z 4 latką w domu, więc muszę dać znać mężowi żeby wrócił wcześniej, żebym mogła jechać na IP. Boje się tylko, że jakby mnie zatrzymali w szpitalu, to mi przepadnie jutrzejsze USG prenatalne 😟 aczkolwiek oczywiście zdrowie fasolki i moje najważniejsze... nie wiem co robic, nie chce panikować ani dopuszczać super czarnych scenariuszy, ale kurczę martwi mnie to plamienie 😟blueberry3567 wrote:Jak pojawił się róż, a nie brąz to na Twoim miejscu to chyba wolałabym iść dzisiaj na sor i dostać nieprzyjemne/złośliwe komentarze tam, że niepotrzebnie panikuje.👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
blueberry3567 wrote:Biedna

Ja chyba poszłabym do kogoś szybciej na konsultacje i bym nie czekała z leczeniem, skoro jeszcze nie ma żadnych objawów.
I na wzmocnienie flory osobiście mogę polecić probiotyki i emulsje do mycia provag (wg. Ulotki bezpieczne w ciąży) i odstawienie wszelkich słodyczy, żeby grzybki nie miały pożywki.
Moja lekarka skomentowała dzisiaj wynik cytologii. Kazala do siebie napisać przez apke medicover, więc pewnie mi coś przepisze.
Bardzo kiepsko, bo akurat w sobotę wyjeżdżamy na wakacje, więc mam nadzieję, że będę miała odpowiedz do tego czasu. W środy przyjmuje, więc mam nadzieje, że jutro będę miała odpowiedź…
Nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji, więc tym bardziej panikuje 😢 -
ann_ber wrote:Po południu było trochę lekko brązowej wydzieliny. Teraz na wkładce wpada to w odcienie czerwonego 😟 aczkolwiek na papierze nadal brąz. Jestem teraz sama z 4 latką w domu, więc muszę dać znać mężowi żeby wrócił wcześniej, żebym mogła jechać na IP. Boje się tylko, że jakby mnie zatrzymali w szpitalu, to mi przepadnie jutrzejsze USG prenatalne 😟 aczkolwiek oczywiście zdrowie fasolki i moje najważniejsze... nie wiem co robic, nie chce panikować ani dopuszczać super czarnych scenariuszy, ale kurczę martwi mnie to plamienie 😟
Nie martw się, plamienia pojawiają się całkiem często i nie muszą oznaczać nic poważnego, ale jak kolor nie jest brązowy to z tego co wiem, ktoś w razie w powinien Cię zbadać pilnie. -
Genevieve wrote:W którym tygodniu byłaś jak robiłaś Panoramę? Jaka frakcja? Do mnie też zadzwonili, że za mało ale na tym portalu dodali dokument i jest ile procent.
Ja zrezygnowałam z czekania następne tygodnie (laboratorium twierdzi że można prosić o zwrot, a klinika gdzie płaciłam, że jest za późno na rezygnację ale nawet nie mam siły się tym przejmować).
Od razu następnego dnia, razem z prenatalnymi zrobiłam NIFTY bo tylko one były dostępne w tym miejscu.
Strasznie Ci współczuję - co to robi z głową jest nie do opisania.
W 11 tyg robiłam. Też myślałam żeby zmienić ale w ciąży bliźniaczej jestem. Więc najbardziej to mi pasowało. A finalnie udało Ci się pieniądze odzyskać. ? -
Alicee98 wrote:Moja lekarka skomentowała dzisiaj wynik cytologii. Kazala do siebie napisać przez apke medicover, więc pewnie mi coś przepisze.
Bardzo kiepsko, bo akurat w sobotę wyjeżdżamy na wakacje, więc mam nadzieję, że będę miała odpowiedz do tego czasu. W środy przyjmuje, więc mam nadzieje, że jutro będę miała odpowiedź…
Nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji, więc tym bardziej panikuje 😢
Będzie dobrze 🌸 Ja niestety jestem weteranka jeśli chodzi o takie infekcje, boje się już chodzić na jakikolwiek basen 😆. Także z doświadczenia mogę polecić pogadać z ginekolog na temat probiotyków po wyleczeniu infekcji żeby wzmocnić florę bakteryjna, możesz włączyć do diety jakieś kefirki itp. i jak wspominałam chwilowo ograniczyć słodycze (przynajmniej w moim przypadku się sprawdziło)
Alicee98 lubi tę wiadomość
-
Hejka 👋karczoch321 wrote:Można mi wpisać błękitne serduszko 🩵
Będzie chłopczyk - wszystkie wyniki Sanco prawidłowe 🥹
Ogromna ulga i radość 😀 teraz jeszcze bardziej się nie mogę doczekać czwartkowych prenatalnych żeby podejrzeć kawalera 🩵
Gratuluję synka 🩵💙❤️
Jak sie czujecie ?🙂
Mój juz ma 3 miesiące skończone 🙈
❤️
White1, karczoch321 lubią tę wiadomość











