Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 5 maja, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    @Kasieek piękne zdjęcie ❤️ cudo

    Ja dziewczyny miałam ostra biegunke i już wiem, że się od psa zaraziłam. Nie wiemy co to jest. Płakałam jak się załatwiałam. Miałam takie skurcze, że znów plamiłam- ale na brązowo. Dziś umówiłam się na USG żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Zapytałam czy lekarz może zobaczyć tego krwiaka. Mega niemiły. Mówi, że żaden lekarz nie mierzy krwiaków, może gdzieś prywatnie bo chcą ściągać kasę. Dziwny tekst. Dziwne podejście. Ale dzidzia ładnie rośnie ma 7.21cm i serduszko w normie. Nie rozumiem lekarzy, którzy widzą zestresowane ciężarne i jeszcze je dodatkowo stresują…
    Co za tekst 🤦‍♀️ dobrze, że dzidzia ok 👍

    Mrowka lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 5 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    Naprawdę, niektórym lekarzom wyjątkowo brakuje empatii. Współczuję, wiem jaki to jest stres. Też miałam jedną taką wizytę na wyjeździe i nigdy więcej... w ogóle ostatni rok miałam pecha do lekarzy-mężczyzn i unikam już celowo, a wcześniej było mi trochę obojętnie.

    Najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze :)

    KASIEEK - ale słodziak! 😍😍

    Tak powiem Ci, że już na wejściu był poirytywany, że ma pacjentkę, że musi pracować… Tragedia. Dlatego moja prowadząca to kobieta.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 5 maja, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Tak powiem Ci, że już na wejściu był poirytywany, że ma pacjentkę, że musi pracować… Tragedia. Dlatego moja prowadząca to kobieta.
    Fatalne zachowanie, ale nie przypisywałabym do płci 😉 mnie ginekolozka oceniajaco podsumowało jak odmówiłam ah przy pcos i żylakach. Więcej nie wróciłam do niej. Za to mój obecny ginekolog jak jest potrzeba pilna to i w luxmedzie (czyli za darmo dla mnie) mnie dorzuci dodatkowo po godzinach - a do niego nigdy terminów nie ma 😁 jak brał nagły urlop i odwoływał wizytę a miałam pilną sprawę to też sam organizował wizytę w innym miejscu np. Dzień wcześniej. Na zabieg w szpitalu też mnie wcisnął, żeby termin transferu mi się nie przesunął, do tego nagrał histeroskopie, żeby nikt w klinice nie miał wątpliwości do jakiegokolwiek cienia na USG 😬 jest na prawdę złotym człowiekiem 😎

    Mrowka lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 5 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Przyszły mi wyniki cytologii. Wyszła mi candida i oczywiście panikuję 😢 Nie mam żadnych objawów, ale jednak wyszła.
    Skonsultowałam to oczywiście z chatem gpt i mówi, że to normalne i nic groźnego, ale mi już oczywiście główka pracuje 😢
    Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉

    Alicee98 lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 5 maja, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Miałam takie skurcze, że znów plamiłam- ale na brązowo.
    Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie? Bo ja miałam takie skurcze jelit dwa dni temu (zaparcia, nie biegunka) i teraz przed chwilą w biurze w toalecie brązowe plamienie z domieszką różu. Przyznam, że się przestraszyłam. Nic mnie teraz nie boli brzuch ani nic. Nie wiem czy umawiać wizytę na dziś, jutro mam prenatalne, ale nie wiem czy gabinet będzie wyposażony w tradycyjny fotel czy sama leżanka do USG... 😟 Jakby była to bym poprosiła lekarza o zbadanie szyjki, choć samo USG też pokaże co z maluchem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 14:54

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 5 maja, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja niestety na wynik panoramy jeszcze sobie poczekam. Dzwonili wczoraj z laboratorium, że muszę przyjechać krew pobrać znowu bo za mało dna w krwi bylo i nie mogli zrobić badania. Jadę w piątek rano i później na USG prenatalne . 🤦‍♀️ załamałam się wczoraj

    W którym tygodniu byłaś jak robiłaś Panoramę? Jaka frakcja? Do mnie też zadzwonili, że za mało ale na tym portalu dodali dokument i jest ile procent.
    Ja zrezygnowałam z czekania następne tygodnie (laboratorium twierdzi że można prosić o zwrot, a klinika gdzie płaciłam, że jest za późno na rezygnację ale nawet nie mam siły się tym przejmować).
    Od razu następnego dnia, razem z prenatalnymi zrobiłam NIFTY bo tylko one były dostępne w tym miejscu.
    Strasznie Ci współczuję - co to robi z głową jest nie do opisania.

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 5 maja, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eurcynia wrote:
    Poproszę o zapisanie na listę zdrową dziewczynę 🥰💗
    wszystkie ryzyka niskie , nic nie wykryto. oby jutro prenatalne były tylko formalnością

    Gratulacje 🥰🩷

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 5 maja, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Ja juz po prenatalnych 😊 wszystko ryzyka bardzo niskie! Niższe niż rok temu nawet :o parametry wszystkiego idealne i tak jak od początku tp później o tydzień czyli 15.11 ;) na 100% nie podał płci bo mówił lekarz, ze za maly dzidzi ale raczej chłopczyk 😍 i tak tez czuje. Szykuje mi sie w domu męska drużyna 😅

    I dostałam takie piękne zdjęcie 😍
    ce49df76e05be.jpghttps://zapodaj.net/plik-oTOWds0QmU

    Gratulacje 🥰💙 piękna pamiątka 😍

    KASIEEK lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 5 maja, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mi wpisać błękitne serduszko 🩵
    Będzie chłopczyk - wszystkie wyniki Sanco prawidłowe 🥹

    Ogromna ulga i radość 😀 teraz jeszcze bardziej się nie mogę doczekać czwartkowych prenatalnych żeby podejrzeć kawalera 🩵

    yoreva, Kleo10, dark, Rocky, KASIEEK, Beezi, Niaha, ann_ber, blueberry3567, Mrowka, Ogoorkowa, White1, stayaway, assialbnn, Velaria, Paulina2612, Karolka87, Biochemiczka, Ottioli lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 5 maja, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉

    Dziękuję ☺️ mam wizytę dopiero 26 maja, ale wyniki wrzuciła moja lekarka i dopisała tylko, że skonsultujemy na wizycie.
    Ja żadnych objawów nie mam, ale boję się, że do tego czasu może się coś rozwinąć 🫣

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 5 maja, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Dziękuję ☺️ mam wizytę dopiero 26 maja, ale wyniki wrzuciła moja lekarka i dopisała tylko, że skonsultujemy na wizycie.
    Ja żadnych objawów nie mam, ale boję się, że do tego czasu może się coś rozwinąć 🫣

    Biedna :(
    Ja chyba poszłabym do kogoś szybciej na konsultacje i bym nie czekała z leczeniem, skoro jeszcze nie ma żadnych objawów.
    I na wzmocnienie flory osobiście mogę polecić probiotyki i emulsje do mycia provag (wg. Ulotki bezpieczne w ciąży) i odstawienie wszelkich słodyczy, żeby grzybki nie miały pożywki.

  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 5 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie? Bo ja miałam takie skurcze jelit dwa dni temu (zaparcia, nie biegunka) i teraz przed chwilą w biurze w toalecie brązowe plamienie z domieszką różu. Przyznam, że się przestraszyłam. Nic mnie teraz nie boli brzuch ani nic. Nie wiem czy umawiać wizytę na dziś, jutro mam prenatalne, ale nie wiem czy gabinet będzie wyposażony w tradycyjny fotel czy sama leżanka do USG... 😟 Jakby była to bym poprosiła lekarza o zbadanie szyjki, choć samo USG też pokaże co z maluchem...

    Jak pojawił się róż, a nie brąz to na Twoim miejscu to chyba wolałabym iść dzisiaj na sor i dostać nieprzyjemne/złośliwe komentarze tam, że niepotrzebnie panikuje.

  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 5 maja, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Mrówka, chcesz powiedzieć że silne i bolesne skurcze jelit mogą powodować plamienie?
    Tak, ewidentnie. Miałam biegunkę uporczywa 3 dni.. ja już wiedziałam, że te ostatnie skurcze to nic dobrego. Aż płakałam z bólu. Ale tak, nie bój się. Na szczęście brązowy kolor jest ok!

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 5 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Alicee98 - ja w pierwszej ciąży chyba raz na miesiąc miałam grzybicę z objawami i na przemian gin przepisywal mi Pimafucin, Nystatyne i Macmiror (ten wjechał w 3 trymestrze). Miałam robiony wymaz w związku z nawrotami i wyszła candida albicans. Nic groźnego tylko trzeba leczyć. No i życzę żebyś nie miała nawrotów. Mąż/partner też powinien coś dostać żeby nie było "ping ponga" 😉
    Tylko oni mają jedną tabletkę do połknięcia, a my tony globulek 😭 też przerabialiśmy 😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 19:11

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 5 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    Jak pojawił się róż, a nie brąz to na Twoim miejscu to chyba wolałabym iść dzisiaj na sor i dostać nieprzyjemne/złośliwe komentarze tam, że niepotrzebnie panikuje.
    Po południu było trochę lekko brązowej wydzieliny. Teraz na wkładce wpada to w odcienie czerwonego 😟 aczkolwiek na papierze nadal brąz. Jestem teraz sama z 4 latką w domu, więc muszę dać znać mężowi żeby wrócił wcześniej, żebym mogła jechać na IP. Boje się tylko, że jakby mnie zatrzymali w szpitalu, to mi przepadnie jutrzejsze USG prenatalne 😟 aczkolwiek oczywiście zdrowie fasolki i moje najważniejsze... nie wiem co robic, nie chce panikować ani dopuszczać super czarnych scenariuszy, ale kurczę martwi mnie to plamienie 😟

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 5 maja, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry3567 wrote:
    Biedna :(
    Ja chyba poszłabym do kogoś szybciej na konsultacje i bym nie czekała z leczeniem, skoro jeszcze nie ma żadnych objawów.
    I na wzmocnienie flory osobiście mogę polecić probiotyki i emulsje do mycia provag (wg. Ulotki bezpieczne w ciąży) i odstawienie wszelkich słodyczy, żeby grzybki nie miały pożywki.

    Moja lekarka skomentowała dzisiaj wynik cytologii. Kazala do siebie napisać przez apke medicover, więc pewnie mi coś przepisze.
    Bardzo kiepsko, bo akurat w sobotę wyjeżdżamy na wakacje, więc mam nadzieję, że będę miała odpowiedz do tego czasu. W środy przyjmuje, więc mam nadzieje, że jutro będę miała odpowiedź…
    Nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji, więc tym bardziej panikuje 😢

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 5 maja, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Po południu było trochę lekko brązowej wydzieliny. Teraz na wkładce wpada to w odcienie czerwonego 😟 aczkolwiek na papierze nadal brąz. Jestem teraz sama z 4 latką w domu, więc muszę dać znać mężowi żeby wrócił wcześniej, żebym mogła jechać na IP. Boje się tylko, że jakby mnie zatrzymali w szpitalu, to mi przepadnie jutrzejsze USG prenatalne 😟 aczkolwiek oczywiście zdrowie fasolki i moje najważniejsze... nie wiem co robic, nie chce panikować ani dopuszczać super czarnych scenariuszy, ale kurczę martwi mnie to plamienie 😟

    Nie martw się, plamienia pojawiają się całkiem często i nie muszą oznaczać nic poważnego, ale jak kolor nie jest brązowy to z tego co wiem, ktoś w razie w powinien Cię zbadać pilnie.

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 5 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    W którym tygodniu byłaś jak robiłaś Panoramę? Jaka frakcja? Do mnie też zadzwonili, że za mało ale na tym portalu dodali dokument i jest ile procent.
    Ja zrezygnowałam z czekania następne tygodnie (laboratorium twierdzi że można prosić o zwrot, a klinika gdzie płaciłam, że jest za późno na rezygnację ale nawet nie mam siły się tym przejmować).
    Od razu następnego dnia, razem z prenatalnymi zrobiłam NIFTY bo tylko one były dostępne w tym miejscu.
    Strasznie Ci współczuję - co to robi z głową jest nie do opisania.


    W 11 tyg robiłam. Też myślałam żeby zmienić ale w ciąży bliźniaczej jestem. Więc najbardziej to mi pasowało. A finalnie udało Ci się pieniądze odzyskać. ?

    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 5 maja, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Moja lekarka skomentowała dzisiaj wynik cytologii. Kazala do siebie napisać przez apke medicover, więc pewnie mi coś przepisze.
    Bardzo kiepsko, bo akurat w sobotę wyjeżdżamy na wakacje, więc mam nadzieję, że będę miała odpowiedz do tego czasu. W środy przyjmuje, więc mam nadzieje, że jutro będę miała odpowiedź…
    Nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji, więc tym bardziej panikuje 😢

    Będzie dobrze 🌸 Ja niestety jestem weteranka jeśli chodzi o takie infekcje, boje się już chodzić na jakikolwiek basen 😆. Także z doświadczenia mogę polecić pogadać z ginekolog na temat probiotyków po wyleczeniu infekcji żeby wzmocnić florę bakteryjna, możesz włączyć do diety jakieś kefirki itp. i jak wspominałam chwilowo ograniczyć słodycze (przynajmniej w moim przypadku się sprawdziło)

    Alicee98 lubi tę wiadomość

  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 5 maja, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Można mi wpisać błękitne serduszko 🩵
    Będzie chłopczyk - wszystkie wyniki Sanco prawidłowe 🥹

    Ogromna ulga i radość 😀 teraz jeszcze bardziej się nie mogę doczekać czwartkowych prenatalnych żeby podejrzeć kawalera 🩵
    Hejka 👋
    Gratuluję synka 🩵💙❤️
    Jak sie czujecie ?🙂
    Mój juz ma 3 miesiące skończone 🙈

    ❤️

    White1, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ