Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Blond27 wrote:Uwierz że CC również boli po, niby są przeciwbólowe ale u mnie w szpitalu przy wypisie mówili żeby schodzić z leków bo laktacja się rozkręca i żeby nie łykać dużo ibuprofenu.
Nooo, zdaje sobie sprawę, że CC to nie jest takie hop siup i to w gruncie rzeczy poważna operacja po której organizm potrzebuje dojść do sobie. Ale jednak jest w tym jakiś większy element przewidywalności, więc jeśli ktoś się boi porodu naturalnego to jest to jakoś rozwiązanie
Mimo wszystko planuje się fizycznie i oddechowo przygotować jak najlepiej żeby urodzić naturalnie, ale co się wydarzy przez najbliższe miesiące i jaka będzie ostateczna decyzja i efekt końcowy to czas pokaże
nie nastawiam się na 100% na żadną z opcji.
Velaria, Blond27 lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia po mojej ostatniej aktualizacji ❤️ dziś niestety kolejna przykra informacja - nie będzie wyniku kariotypu, bo próbka była za bardzo zanieczyszczona moją krwią 😭 może będą tylko mikromacierze, ale pewności też nie ma. Tyle bólu i stresu na nic... Na razie nie wiem co dalej.
@Naadziejaa ogromnie mi przykro i wiem co czujesz 😭 ta niepewność i czekanie jest wykańczająca. Odkąd lekarz pierwszy raz powiedział mi w połowie kwietnia o powiększonym NT (cały czas rośnie) to mam wrażenie, że moje życie się zatrzymało. Schudłam, nie mam apetytu, ochoty na nic, nic nie jest w stanie mnie pocieszyć ani uspokoić. Pozostaje nam obu mieć nadzieję, że będzie dobrze, ale okropnie ciężko ją mieć... Trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko jednak zakończyło się szczęśliwie 🙏 -
My już po prenatalnych, ryzyka niskie, zdrowy chłop. Wyrostek potwierdza nifty. Dyskoteka na maxa, kręci się jak parówka na Orlenie 🤣 cieżko zdjęcie zrobić, ciężko pomierzyc. Trochę ponad 7cm jegomościa. Następna wizyta 10.06 🥳
Rocky, White1, karczoch321, stayaway, Powaga, KASIEEK, Anett9300, Kleo10, Ogoorkowa, ann_ber, blueberry3567, Niaha, Blond27, dark, Kairo, Velaria, Paulina2612 lubią tę wiadomość
-
Milena94 wrote:Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia po mojej ostatniej aktualizacji ❤️ dziś niestety kolejna przykra informacja - nie będzie wyniku kariotypu, bo próbka była za bardzo zanieczyszczona moją krwią 😭 może będą tylko mikromacierze, ale pewności też nie ma. Tyle bólu i stresu na nic... Na razie nie wiem co dalej.
@Naadziejaa ogromnie mi przykro i wiem co czujesz 😭 ta niepewność i czekanie jest wykańczająca. Odkąd lekarz pierwszy raz powiedział mi w połowie kwietnia o powiększonym NT (cały czas rośnie) to mam wrażenie, że moje życie się zatrzymało. Schudłam, nie mam apetytu, ochoty na nic, nic nie jest w stanie mnie pocieszyć ani uspokoić. Pozostaje nam obu mieć nadzieję, że będzie dobrze, ale okropnie ciężko ją mieć... Trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko jednak zakończyło się szczęśliwie 🙏
Możesz powiedzieć jaka wy mielicie NT? Przykro mi bardzo. Też jestem kłębkiem nerwów. Nawet do ludzi nie chce mi się wychodzić. Mam dzisiaj wizytę kontrolną ale od rana wymiotuję ze stresu.
Jakie plany ma lekarz teraz? -
Naadziejaa wrote:O 13 .
Powodzenia. Mam nadzieję, że trochę ta wizyta pozwoli ukoić nerwy i stres 🫂🍀 -
Trzymam kciuki 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼Naadziejaa wrote:O 13 .Starania od sierpnia 2017
07.2019 IUI ☹️
08.2019 IUI ☹️
2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
4dpt ⏸️
6dpt beta 65,2 😍
8dpt beta 247,1 😍
11dpt beta 1113,2 😍
12dpt beta 1594,7 😍
15dpt beta 4036,5 😍
20dpt beta 17488,3 😍
25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
12+5 prenatalne, wszystko OK
Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

-
Dziękuję Dziewczyny!
Ogólnie obrzęk dalej jest. Świetnie dzisiaj wszystko było widać. Pokazał mi co i jak. Ale powiedział żebym się przygotowała ze jednak dziecko się urodzi chore o ile przeżyje. I jeśli test papa mi źle wyjdzie i panorama coś pokaże żebym poszła na amniopunkcję ale nie w Lublinie tylko pojechała do Warszawy. Mam mu wysłać wyniki smsem postara się mi pomóc w dobrej diagnostyce. Ogólnie ten lekarz wykonywał mi pierwszą cesarkę więc mam strasznie duże zaufanie do niego. Nie owijał w bawełnę tylko przedstawił co może się wydarzyc -
Dobrze, ze przynajmniej mniej więcej wiesz na czym stoisz i znasz kolejne kroki. Strasznie mi przykro, ze dzidzia może urodzić sie chora 😔 z drugim dzieckiem jest wszystko ok tak?Naadziejaa wrote:Dziękuję Dziewczyny!
Ogólnie obrzęk dalej jest. Świetnie dzisiaj wszystko było widać. Pokazał mi co i jak. Ale powiedział żebym się przygotowała ze jednak dziecko się urodzi chore o ile przeżyje. I jeśli test papa mi źle wyjdzie i panorama coś pokaże żebym poszła na amniopunkcję ale nie w Lublinie tylko pojechała do Warszawy. Mam mu wysłać wyniki smsem postara się mi pomóc w dobrej diagnostyce. Ogólnie ten lekarz wykonywał mi pierwszą cesarkę więc mam strasznie duże zaufanie do niego. Nie owijał w bawełnę tylko przedstawił co może się wydarzyc -
@Naadziejaa bardzo mi przykro, że złe wieści się potwierdziły. Życzę Ci dużo siły. Może jednak ostateczna diagnoza nie będzie taka straszna ? Mam taką nadzieję 🫂starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Nadzieja dobrze, że byłaś u drugiego lekarza i to takiego do którego masz zaufanie. Przykro mi, że dalej jesteście w obszarze ryzyka. 😢 Wiesz już kiedy możesz dostać wyniki panoramy? Wspieram mocno Ciebie i Milene.Naadziejaa wrote:Dziękuję Dziewczyny!
Ogólnie obrzęk dalej jest. Świetnie dzisiaj wszystko było widać. Pokazał mi co i jak. Ale powiedział żebym się przygotowała ze jednak dziecko się urodzi chore o ile przeżyje. I jeśli test papa mi źle wyjdzie i panorama coś pokaże żebym poszła na amniopunkcję ale nie w Lublinie tylko pojechała do Warszawy. Mam mu wysłać wyniki smsem postara się mi pomóc w dobrej diagnostyce. Ogólnie ten lekarz wykonywał mi pierwszą cesarkę więc mam strasznie duże zaufanie do niego. Nie owijał w bawełnę tylko przedstawił co może się wydarzyc -
dark wrote:Nadzieja dobrze, że byłaś u drugiego lekarza i to takiego do którego masz zaufanie. Przykro mi, że dalej jesteście w obszarze ryzyka. 😢 Wiesz już kiedy możesz dostać wyniki panoramy? Wspieram mocno Ciebie i Milene.
Drugi raz pobierałam
W piątek krew do panoramy. Kazała mi liczyć bezpiecznie od poniedziałku więc sama nie wiem -
Czesc dziewczyny,
Przychodze z małym updatem. Przyszły dzis wyniki sanco. Dziecko zdrowe (kamień z serca duży)❤️ i w dodatku chłopiec 🙈
Ciesze sie, bo wsrod znajomych praktyczne same dziewczynki i tylko jeden chłopak więc troche się wyrówna.
W pracy juz wiedzą, ide na urlop i zaczynam l4 w pod koniec lipca. Wszyscy bardzo się cieszą i są wspierający, gratuluja, zero negatywnego odzewu, więc super.
niestety muszę zejść na l4 gdyz mam prace bardzo wyjazdowa i juz w trasie jest ciężej + trzeba odpocząć
Biochemiczka, Rocky, ann_ber, dark, Niaha, KASIEEK, Beezi, stayaway, yoreva, blueberry3567, Mrowka, Paulina2612 lubią tę wiadomość
🙋♀️30l
🙋♂️33l
Zajescie z anty 02.2025
Naturalne starania 09.2025
amh 0.99
Reszta super ♥️
03.2026 pierwsza symulacja aromek+otrivelle
19.03 ⏸️
20.03 beta 172 ♥️
10.04 crl= 7.5mm mamy serduszko ♥️
30.04 crl=2.87 cm
Planowany termin: 28.11.2026 ♥️












