Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 21 maja, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie proszę o wpis do kalendarza połówkowe: 29.06, a wcześniej wizyta 08.06 :) I zmienić na dwóch chłopaków, bo się zaktualizowało nam :)

    Kairo - cieszę się, że dzieciaki ładnie rosną. Ja mam fajną lekarkę prowadzącą, pracuje w ,,docelowym szpitalu". No właśnie tylko... tam nie mają pokoi rodzinnych i lekarka mówi, że może przy bliźniakach nie wyproszą, ale też tego nie wie. I szczerze w związku z tym trochę się zastanawiamy nad zmianą wszystkiego. Nie wyobrażam sobie po cesarce (choć ja akurat jestem otwarta na popród SN, jeśli tylko ułożenie pozwoli) zajmować się dwójka, a nie wiem jak to jest tam z pomocą, czy można dzwonić po wszystko czy człowiek sam ma sobie dostawiać, sam przebierać. Tak sobie wyobrażam, dlatego wolałabym drugą połówkę ze mną. Wiem, że wybiegam trochę, ale jak zmieniać szpital to i prowadzącego ciążę, a to trzeba jak najszybciej, żeby wiedzieć czy pasuje.

    Kairo lubi tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 21 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, przepraszam, jeśli ostudzę Twój entuzjazm, ale na Twoim miejscu przede wszystkim wybrałabym szpital z bardzo dobrym oddziałem neonatologicznym. Ciąże bliźniacze są obarczone dużym ryzykiem porodu przedwczesnego i komplikacji, dzieci mogą nie być z Tobą na sali, a sam pobyt może się przedłużać, wtedy sala rodzinna niewiele Ci niestety da. Oczywiście trzymam kciuki, żeby wszystko było jak sobie wymarzysz 🤞🏻

    Co do samej opieki po porodzie - są różne miejsca, takie gdzie pierwszej nocy po porodzie położne zabierają dzieci do opieki, są takie, gdzie zostają z mamą na sali, ale zawsze po pomoc można zadzwonić.

    Ja nie brałam pod uwagę komplikacji po porodzie, stwierdziłam, że te 3 dni jakoś ogarnę sama w szpitalu i nie brałam sali rodzinnej - wyszło, że i tak taka sala na niewiele by mi się przydała przy prawie 2 tygodniach pobytu.

    Karolka87, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 21 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Karolka, przepraszam, jeśli ostudzę Twój entuzjazm, ale na Twoim miejscu przede wszystkim wybrałabym szpital z bardzo dobrym oddziałem neonatologicznym. Ciąże bliźniacze są obarczone dużym ryzykiem porodu przedwczesnego i komplikacji, dzieci mogą nie być z Tobą na sali, a sam pobyt może się przedłużać, wtedy sala rodzinna niewiele Ci niestety da. Oczywiście trzymam kciuki, żeby wszystko było jak sobie wymarzysz 🤞🏻

    Co do samej opieki po porodzie - są różne miejsca, takie gdzie pierwszej nocy po porodzie położne zabierają dzieci do opieki, są takie, gdzie zostają z mamą na sali, ale zawsze po pomoc można zadzwonić.

    Ja nie brałam pod uwagę komplikacji po porodzie, stwierdziłam, że te 3 dni jakoś ogarnę sama w szpitalu i nie brałam sali rodzinnej - wyszło, że i tak taka sala na niewiele by mi się przydała przy prawie 2 tygodniach pobytu.

    A co się stało jeśli masz ochotę się podzielić? Jeśli nie to się nie przejmuj, z ciekawości jak to wyglądało, czy dziecko było przy Tobie, czy miałaś pomoc czy karmiłaś :).

    Hmm, tak, ja patrzyłam na tylko szpitale III stopnia referencyjności, bo tak właśnie każą przy bliźniakach, ale fakt, że nie bardzo brałam pod uwagę, że z bliźniakami jest większa szansa na komplikacje, wcześniactwo i inne. Dzięki za perspektywę, jakoś rzeczywiście o tym nie myślałam... a lekarkę mam super, bardzo nie chciałam jej zmieniać, a teraz jak myślę, że na pokój rodzinny, który i tak może się nie przydać.

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 21 maja, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszło u mnie do FGR - wewnątrzmacicznego zahamowania wzrastania, czyli synek przestał w brzuchu rosnąć i się rozwijać. Był położony miednicowo, więc zrobili mi CC w 36tc, synek po porodzie oceniony na przełom 33/34 tygodnia pod kątem dojrzałości. Jeszcze przed porodem dostałam sterydy na lepszą adaptację oddechową po porodzie, więc na szczęście nie wymagał wsparcia oddechowego, ale mimo całkiem ładnej wagi nie miał tkanki podskórnej, szybko się wychladzal, nie miał odruchu ssania. Po 10 minutach kangurowania u męża zabrali go na badania na oddział neontaologii i już tam został, musiał mieć podłączone żywienie pozajelitowe (czyli taki worek z mieszanką jedzenia dobranego do swoich wyników badań), potem był dokarmiany mm lub moim mlekiem sondą założoną przez nos do żołądka, a w międzyczasie uczył się jeść z butelki. Spędził na oddziale tydzień, ja w tym czasie byłam cały czas w szpitalu i go odwiedzałam przy zanoszeniu odciaganego mleka, mąż przychodził popołudniami w godzinach odwiedzin. Czasami na oddziale mieliśmy kangurowanie, uczyli mnie zmian pieluszki, karmienia butelką itp. po tym tygodniu trafił do mnie na salę na położnictwie, ale miał za wysoką bilirubinę, więc dostawili mi na salę inkubator z lampą, w którym spędzał cały czas, wyciągałam go tylko do karmienia i przewijania. Po takich 3 dniach w inkubatorze spędziliśmy w szpitalu jeszcze 2 dni na badaniach kontrolnych, obserwacji itp, a potem w końcu wyszliśmy razem do domu. Nie udało mi się przejść na kp, byłam przez ponad pół roku kpi. Na początku było ciężko, potem się rozjadł, zaczęliśmy rehabilitację, na roczek nie było po nim w ogóle widać oznak wcześniactwa. No ale doświadczenia zostają na zawsze i teraz jestem po prostu dużo ostrożniejsza w planowaniu porodu.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 21 maja, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Doszło u mnie do FGR - wewnątrzmacicznego zahamowania wzrastania, czyli synek przestał w brzuchu rosnąć i się rozwijać. Był położony miednicowo, więc zrobili mi CC w 36tc, synek po porodzie oceniony na przełom 33/34 tygodnia pod kątem dojrzałości. Jeszcze przed porodem dostałam sterydy na lepszą adaptację oddechową po porodzie, więc na szczęście nie wymagał wsparcia oddechowego, ale mimo całkiem ładnej wagi nie miał tkanki podskórnej, szybko się wychladzal, nie miał odruchu ssania. Po 10 minutach kangurowania u męża zabrali go na badania na oddział neontaologii i już tam został, musiał mieć podłączone żywienie pozajelitowe (czyli taki worek z mieszanką jedzenia dobranego do swoich wyników badań), potem był dokarmiany mm lub moim mlekiem sondą założoną przez nos do żołądka, a w międzyczasie uczył się jeść z butelki. Spędził na oddziale tydzień, ja w tym czasie byłam cały czas w szpitalu i go odwiedzałam przy zanoszeniu odciaganego mleka, mąż przychodził popołudniami w godzinach odwiedzin. Czasami na oddziale mieliśmy kangurowanie, uczyli mnie zmian pieluszki, karmienia butelką itp. po tym tygodniu trafił do mnie na salę na położnictwie, ale miał za wysoką bilirubinę, więc dostawili mi na salę inkubator z lampą, w którym spędzał cały czas, wyciągałam go tylko do karmienia i przewijania. Po takich 3 dniach w inkubatorze spędziliśmy w szpitalu jeszcze 2 dni na badaniach kontrolnych, obserwacji itp, a potem w końcu wyszliśmy razem do domu. Nie udało mi się przejść na kp, byłam przez ponad pół roku kpi. Na początku było ciężko, potem się rozjadł, zaczęliśmy rehabilitację, na roczek nie było po nim w ogóle widać oznak wcześniactwa. No ale doświadczenia zostają na zawsze i teraz jestem po prostu dużo ostrożniejsza w planowaniu porodu.

    Wow, to w ogóle wszystko wyglądało nie tak, jak bym ja sobie wyobrażała. Trochę przeszłaś przy tamtym porodzie, oby teraz był idealny. I dzięki za podzielenie się, trochę poszerzyłaś moją wiedzę :) nie chcę co prawda sobie wyobrażać tak szybkiej rozłąki z maluchami bezpośrednio po porodzie, jeszcze to karmienie przez sondę brzmi strasznie, ale i tak będzie co ma być.

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 120 108

    Wysłany: 21 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Dziewczyny, które miały historie z plamieniami/ krwiakami - współżyjecie już normalnie?
    Nie zapytałam lekarza na poprzedniej wizycie, ale mam wątpliwości, bo progesteronu kazał jeszcze nie odstawiać.
    No i właśnie pytanie nr 2, do kiedy przyjmujecie progesteron? I jaką macie aktualnie dawkę?
    ja przyjmuje luteine 200 od poczatku 3 razy dziennie oraz magne b6 3 razy dziennie. zakaz wspolzycia i cwiczen caly czas.po dwoch krwawieniach i lekach jest mniejszy krwiak ale wciaz jest.

    stayaway lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Dziewczyny, które miały historie z plamieniami/ krwiakami - współżyjecie już normalnie?
    Nie zapytałam lekarza na poprzedniej wizycie, ale mam wątpliwości, bo progesteronu kazał jeszcze nie odstawiać.
    No i właśnie pytanie nr 2, do kiedy przyjmujecie progesteron? I jaką macie aktualnie dawkę?

    Nie współzyłam do czasu odstawienia progesteronu, a dr wskazała żeby odstawić z końcem 1 trymestru.

    stayaway lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 411

    Wysłany: 21 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po prenatalnych 🌸
    Niskie i bardzo niskie ryzyka trisomii, krew na NIPT oddana, i za jakieś dwa do max trzech tygodni będę miała większą pewność. No i poznamy płeć 🥰 Maluch już nie taki mały - ma 6,4 cm🐥Lekarz pochwalił, że grzeczniutko współpracował, długo takiego dzieciaczka nie badał - śmiałam się, że to po tacie, na pewno nie po mamusi 😅
    Jedyne co mniej fajnego to od dzisiaj na noc Acard 😥

    ibb.co/VRXxP3K

    Niaha, Alicee98, Beezi, Kleo10, aswariatka, karczoch321, KASIEEK, White1, Biochemiczka, blueberry3567, Odliczam123, Karolka87, Wyobraźnia87, Ogoorkowa, dark, ann_ber lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    Jestem po prenatalnych 🌸
    Niskie i bardzo niskie ryzyka trisomii, krew na NIPT oddana, i za jakieś dwa do max trzech tygodni będę miała większą pewność. No i poznamy płeć 🥰 Maluch już nie taki mały - ma 6,4 cm🐥Lekarz pochwalił, że grzeczniutko współpracował, długo takiego dzieciaczka nie badał - śmiałam się, że to po tacie, na pewno nie po mamusi 😅
    Jedyne co mniej fajnego to od dzisiaj na noc Acard 😥

    ibb.co/VRXxP3K

    Gratulacje 🥰

    yoreva lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprawdźcie proszę, czy na liście wszystko się zgadza. Może dopisać płeć lub datę badań?

    Chcę utworzyć listę mam zaginionych, bo jednak rzeczywiście nie każda się tu udziela. Możecie też polubić ten post to będzie mi łatwiej zrobić tę listę, bo będzie wiadomo kto chociaż czyta 😅

    Beezi, Rocky, Kleo10, aswariatka, Powaga, karczoch321, KlaudiaŁ, KASIEEK, Alicee98, White1, Velaria, blancaa12, Biochemiczka, Paulina2612, Szop, blueberry3567, Mira.huntrix, Kairo, Naadziejaa, Odliczam123, Karolka87, Wyobraźnia87, Ogoorkowa, dark, stayaway, ann_ber, MamaNeli lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 21 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny sprawdźcie proszę, czy na liście wszystko się zgadza. Może dopisać płeć lub datę badań

    U mnie można dopisać wizytę 16.06 i prenatalne 22.06. A termin mam jednak na 2 listopada ❤️

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 21 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może się dużo nie udzielam, ale czytam was dzielnie. Córka organizuje mi czas, stąd tak rzadko coś piszę. Zostawiam wam zdjęcie brzucha bo czuję się jak boja już.
    https://zapodaj.net/plik-0ocQd9hLJD

    Niaha, Beezi, karczoch321, stayaway lubią tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 21 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolejną wizytę 08.06 po południu, a z rana mam drugie prenatalne 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 21 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny sprawdźcie proszę, czy na liście wszystko się zgadza. Może dopisać płeć lub datę badań?

    Chcę utworzyć listę mam zaginionych, bo jednak rzeczywiście nie każda się tu udziela. Możecie też polubić ten post to będzie mi łatwiej zrobić tę listę, bo będzie wiadomo kto chociaż czyta 😅

    Ja się walnęłam i źle podałam 🤦‍♀️
    Prenatalne mam jednak 19.06, a nie 12.06, nie wiem czemu sobie ubzdurałam ten 12 😃

    Piękne macie brzuszki! Jak ja wam zazdroszczę, ja ciągle wyglądam jakbym zjadła po prostu dużego kebaba 🤣 jeszcze nie wróciłam do końca nawet do wagi sprzed ciąży, te mdłości jednak mnie mocno dojechały

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 21 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @yoreva gratulacje udanych prenatalnych 😊

    @KlaudiaŁ juz brzuszka nie ukryjesz 😊 również czekam na moment gdzie nie będę wyglądała jak zarlok tylko jak w ciąży 😅

    @Nadziejaa tak bardzo Ci współczuję 😔 oby wszystko skończyło sie jak najlepiej dla Ciebie i maluszków. 🫂

    Z wizyt to ja mam 17.06 u prowadzącego a 07.07 mam II prenatalne 😄

    Powiem Wam, ze mój 7 miesięczniak zajmuje mi tyle czasu, ze niekiedy zdążę przeczytać 2 posty i juz mu sie np zabawka znudziła 😅 więc będą dni, ze troszkę mniej będę sie udzielać 😄

    KlaudiaŁ lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 21 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znikam dziewczynki na urlop, dbajcie o siebie :))
    U mnie połówkowe 17.06 🩵

    KASIEEK, Beezi, karczoch321, Naadziejaa, dark, stayaway lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2108

    Wysłany: 21 maja, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoreva gratuluje udanych prenatalnych! Chyba zamykasz stawkę pierwszych badań prenatalnych, chwila przerwy i zaraz zaczną się połówkowe 😊

    Ja jeszcze mam wizytę 📆 8.06 i poproszę wtedy o zwolnienie. Odliczam z niecierpliwością 😅 dzisiaj byłam na badaniach krwi, tsh prawie 2, za tydzień endokrynolog to zobaczę czy dawki euthyroxu nie będę zwiększać. A tak to wszystko „w normie”,ale niedługo chyba powinnam wdrożyć żelazo bo trend zaczyna być malejący i co raz bliżej dolnej granicy. Zobaczę co lekarze powiedzą.

    yoreva lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    Ja może się dużo nie udzielam, ale czytam was dzielnie. Córka organizuje mi czas, stąd tak rzadko coś piszę. Zostawiam wam zdjęcie brzucha bo czuję się jak boja już.
    https://zapodaj.net/plik-0ocQd9hLJD

    Piękny brzuszek 🥰
    Widzę, że w domu też masz wesoło z małym toddlerem 😅
    Mój mały aktualnie przechodzi okres buntu, jest tak intensywnie, że czasami zapominam, że w drugiej ciąży jestem 🫣

    KlaudiaŁ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie, u młodego wszystko ok. U mnie TSH wzrosło do 3,8 więc będę miała wyższa dawkę letroxu, dodatkowo zacznę suplementowac magnez bo drga mi powieka i bolą mnie mięśnie. Przepływy domaciczne są nadal slabe ale na razie do obserwacji. Młody tak się przytulił do łożyska, że nie dało się zrobić ładnego zdjęcia 🥲, zresztą same pomiary były mega ciężkie przez to, że młody się baardzo wiercił, praktycznie przez cały czas machał nóżkami i rączkami.

    dark, stayaway lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 21 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas akcja odpieluchowanie, też jest wesoło 🙈

    Karolka, dobrze mieć świadomość, że (szczególnie przy bliźniakach) ten okres po porodzie może wyglądać inaczej. Dla mnie to było duże zderzenie ze światem, bo kompletnie nie byłam na to gotowa. W otoczeniu mam dwie mamy bliźniaków - jedna urodziła w 34 tygodniu i miała historię dość podobną do mojej, z pobytem dzieci w OITN/Patologii Noworodka, a druga w 36 tygodniu, ale też dzieci były na badaniach w oddziale, chociaż krócej i chyba po 5-6 dniach wyszli wszyscy do domu.

    Velaria, miłego urlopu 💗

    Biochemiczka, ja już zapomniałam jak to jest wstawać codziennie do pracy 🙈 Ale już blisko. W ogóle jestem w szoku ile z Was jeszcze pracuje i planuje długo, jak byłam na poprzednim wątku ciążowym to w drugim trymestrze pracowało nas chyba tylko 3-4. No ale sama wtedy pracowałam, więc się nie dziwię. 😉

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ