Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 20 maja, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3kg na plusie, do kwietnia było ciągle na zero, na początku maja skoczyło o 1.5 i teraz znowu. Ja startowałam z bmi poniżej 20. Ze spodniami do pracy mam coraz większy problem 😅

    Beezi ja się pogodziłam z tym, że z lekami się szybko nie rozstanę. Wykupiłam kolejną paczkę. Jest spora różnica między dosłownie 0.5 tabletki Xonvei a jej brakiem. Więc biorę i czuję się dobrze 🩷 moja mama wszystkie 3 ciąże przeleżała w szpitalu przez wymioty do 6 miesiąca ciąży. Więc doceniam, że u mnie wystarczy 1 tabletka i problem całkiem znika. Chciałam Ci też podziękować za polecenie, żeby poszukać położnej w pozie po tym jak mi w szpitalu odmówili. Dzwoniłam tam i poza tym, że muszę osobiście podejść wypełnić deklarację o wyborze położnej, to że dostanę do niej numer, ona mnie zaplanuje w grafiku i wszystko się ogarnie.

    Karczoch co do pracy to u mnie odwrotnie, z każdym miesiącem dostaję kolejną wypłatę po podwyżce, a do tego mimo uop, to mam 50% kosztów uzyskania przychodu i nie wiem czy to jakkolwiek uwzględnione jest na L4 później. Jakby mi ktoś powiedział ile dostanę realnie na tym L4 to mogłabym sensownie zaplanować kiedy na nie przejść 🤔

    Naadziejaa mam nadzieję, że wynik się nie potwierdzi i mimo ryzyk oba maluchy będą zdrowe 🫂🤞

    Beezi, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 20 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po rozmowie z genetykiem. Zaproponował amniopunkcję dwóch płodów. Jeśli się zdecydujemy to na początku czerwca żeby to zrobić. Ale żeby się przygotować bo z tą chorobą płód 70-80% obumiera

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 20 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa - bardzo mi przykro, że przez to przechodzisz. Co z drugim w takim przypadku? Mówili coś? Będziesz się decydować na amniopunkcje? Trzymaj się i pisz tutaj, postaramy się wspierać jak najlepiej potrafimy

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 20 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    Naadziejaa - bardzo mi przykro, że przez to przechodzisz. Co z drugim w takim przypadku? Mówili coś? Będziesz się decydować na amniopunkcje? Trzymaj się i pisz tutaj, postaramy się wspierać jak najlepiej potrafimy


    Jeśli ten chory obumrze to nic nie robią. Pozwalają drugiemu w pełni się rozwijać. A przy cc wtedy wszystko muszą dokładnie wyczyścić. Właśnie zastanawiam się. Bo trochę to ryzykowne. Zresztą dzwoniłam prywatnie pytać o cenę to 500 zł sam zabieg kariotypu badania 1500 a mikromacierze 2500 i teraz zastanawiam się co lepiej było by wybrać jeśli faktycznie się zdecyduje

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 20 maja, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jeśli ten chory obumrze to nic nie robią. Pozwalają drugiemu w pełni się rozwijać. A przy cc wtedy wszystko muszą dokładnie wyczyścić. Właśnie zastanawiam się. Bo trochę to ryzykowne. Zresztą dzwoniłam prywatnie pytać o cenę to 500 zł sam zabieg kariotypu badania 1500 a mikromacierze 2500 i teraz zastanawiam się co lepiej było by wybrać jeśli faktycznie się zdecyduje
    Nadzieja nie mam niestety doświadczeń, aby się podzielić. Przed Wami trudne decyzje, nikt nie powinien być postawiony przed takimi wyzwaniami. Zastanawiałaś się nad wsparciem psychologicznym? Mi terapia pomogła bardzo, chociaż w innej sytuacji, po poronieniach.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 20 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:

    Karczoch co do pracy to u mnie odwrotnie, z każdym miesiącem dostaję kolejną wypłatę po podwyżce, a do tego mimo uop, to mam 50% kosztów uzyskania przychodu i nie wiem czy to jakkolwiek uwzględnione jest na L4 później. Jakby mi ktoś powiedział ile dostanę realnie na tym L4 to mogłabym sensownie zaplanować kiedy na nie przejść 🤔

    Chyba są uwzględniane prawa autorskie na L4 ciążowym. I również premie roczne. Przynajmniej tak interpretuję, bo pierwsza pensja na L4 już przyszła do mnie i była wyższa niż moje standardowe 100% 😍 Generalnie chyba liczy sie średnia z ostatnich 12 miesięcy pracy przed L4. Więc jak dostałaś duża podwyżkę to może robić różnice później.

    White1 lubi tę wiadomość

  • blueberry3567 Znajoma
    Postów: 23 43

    Wysłany: 20 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jestem po rozmowie z genetykiem. Zaproponował amniopunkcję dwóch płodów. Jeśli się zdecydujemy to na początku czerwca żeby to zrobić. Ale żeby się przygotować bo z tą chorobą płód 70-80% obumiera

    Nadziejaa, ogromnie współczuję. Musi Ci być ogromnie ciężko, nie wyobrażam sobie nawet przez co musisz przechodzić :(
    Mam nadzieję, że lekarze zadbają jak najlepiej o Ciebie

  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 20 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny ja po prenatalnych - tak zestresowana jechałam że szok... Miałam w głowie różne najgorsze scenariusze, ale jak lekarz zaczął badanie i zobaczyłam, że to już nie jest taka mała fasolka tylko już prawdziwy dzidziuś, że macha rączkami, że ma nóżki i rączki i nosek i oczy... i że dotyka rączkami głowy... To był najpiękniejszy prezent i nagroda za to moje tragiczne samopoczucie przez 1,5 miesiąca... Szok i cud że nasze ciała wytwarzają kolejnego człowieka... Uśmiech nie schodzi mi z twarzy 😁
    Wszystkie pomiary w normie, jutro robię test pappa, a we wtorek wizyta i prowadzącego.

    Na koniec (po 30 min badania) dowiedziałam się że będzie chłopiec 😍🥹

    dark, Beezi, White1, Powaga, KASIEEK, Wyobraźnia87, yoreva, Ogoorkowa, Karolka87, Alicee98, karczoch321, blueberry3567, stayaway, Kairo, Niaha, Biochemiczka, Mrowka lubią tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 20 maja, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny ja po prenatalnych - tak zestresowana jechałam że szok... Miałam w głowie różne najgorsze scenariusze, ale jak lekarz zaczął badanie i zobaczyłam, że to już nie jest taka mała fasolka tylko już prawdziwy dzidziuś, że macha rączkami, że ma nóżki i rączki i nosek i oczy... i że dotyka rączkami głowy... To był najpiękniejszy prezent i nagroda za to moje tragiczne samopoczucie przez 1,5 miesiąca... Szok i cud że nasze ciała wytwarzają kolejnego człowieka... Uśmiech nie schodzi mi z twarzy 😁
    Wszystkie pomiary w normie, jutro robię test pappa, a we wtorek wizyta i prowadzącego.

    Na koniec (po 30 min badania) dowiedziałam się że będzie chłopiec 😍🥹
    Super wieści, gratulacje!. Ja jutro mam wizytę kolejna i chodzę po ścianie i już wyobrażam sobie najgorsze. :-( nie umiem zapanować nad tym stresem po poronieniach. A najgorzej to jest jak muszę powiedzieć na głos komuś, że w ciąży jestem, mam tak później, że myślę; że jakaś zła wróżbę wypowiedziałam…

    yoreva lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8528

    Wysłany: 20 maja, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, jesteś z dużego miasta? W każdym większym szpitalu masz możliwość zrobienia amniopunkcji na NFZ, musiałabyś tylko zadzwonić i zapytać jakie skierowanie jest potrzebne. Za dwa tygodnie też masz chyba konsultację genetyka na NFZ po prenatalnych? Przykro mi, że wyniki są niepomyślne, bardzo mocno Cię przytulam, bo ciężki czas przed Wami 🫂💔

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 20 maja, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, amino to na NFZ robią w takim przypadku! Chyba tylko za fisha się dopłaca, ale chyba mikromacierze w cenie są. Może genetyk coś wystawi i pokieruje. Bardzo współczuję 😢🫂 warto zrobić kariotyp, bo on powie, czy to wada losowa, czy no. pochodząca z dziedzicznej translokacji robertsonowskiej

    Beezi ja odstawiłam bonjeste w piątek. 3 dni z bólem głowy i lekkimi nudnościami i już jest super :)
    Ale ja też chwilę wcześniej odstawiłam Prolutex i myślę że on też mi podbijał złe samopoczucie ;)

    U mojego lekarza USG trwa 3-5 min, pod koniec może coś więcej, chyba, że coś fajnego się dzieje i chcemy popodgladac ;) za to jestem niezadowolona z prenatalnych: 5 minut. Jeśli drugie też tak szybko opierniczy ten lekarz to pójdę dodatkowo prywatnie. Tu tylko markery wad tylko sprawdził, okej, ale nie przyjrzał się niczemu spoza minimum 1 prenatalnych. U innej lekarki prenatalne to było dobre 15 min samego USG.

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1539

    Wysłany: 20 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny ja po prenatalnych - tak zestresowana jechałam że szok... Miałam w głowie różne najgorsze scenariusze, ale jak lekarz zaczął badanie i zobaczyłam, że to już nie jest taka mała fasolka tylko już prawdziwy dzidziuś, że macha rączkami, że ma nóżki i rączki i nosek i oczy... i że dotyka rączkami głowy... To był najpiękniejszy prezent i nagroda za to moje tragiczne samopoczucie przez 1,5 miesiąca... Szok i cud że nasze ciała wytwarzają kolejnego człowieka... Uśmiech nie schodzi mi z twarzy 😁
    Wszystkie pomiary w normie, jutro robię test pappa, a we wtorek wizyta i prowadzącego.

    Na koniec (po 30 min badania) dowiedziałam się że będzie chłopiec 😍🥹
    Ja miałam to samo wczoraj 🫣na początku byłam zestresowana ( ostatnie USG miesiąc wcześniej ) ale jakoś ulżyło mi jak zobaczyłam małą jak zaczęła ruszać nóżkami i rączkami i wtedy cały stres zszedł i zastąpiło go wzruszenie 🥹gratuluję zdrowego synka🩵3 dziewczynki w domu to teraz mała odmiana 😀

    Ogoorkowa, aswariatka lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 20 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie - dzidzia rosnie 😃 ma juz 100g i wszystko przebiega jak najbardziej prawidłowo. Od ostatniej wizyty miesiąc temu przytyłam niecałe 0.5 kg wiec podoba mi sie to biorac pod uwagę ilości jedzenia i to najczęściej na noc. Ale kp tez swoje wyciąga. No i moj lekarz nie pozostawił wątpliwości, ze będę miala męska drużynę 🩵

    dark, Ogoorkowa, yoreva, Wyobraźnia87, White1, Rocky, stayaway, Kairo, Beezi, Niaha, Paulina2612, aswariatka lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 20 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jestem po rozmowie z genetykiem. Zaproponował amniopunkcję dwóch płodów. Jeśli się zdecydujemy to na początku czerwca żeby to zrobić. Ale żeby się przygotować bo z tą chorobą płód 70-80% obumiera
    Niezmiernie mi przykro, ciężko wyobrazić sobie jak trudne to musi dla Was być 😟

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 20 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, myślę o Tobie często, nie wyobrażam sobie co musisz teraz czuć ale jeżeli lekarz nie wskazał 100% na taki scenariusz to zawsze jest jakaś nadzieja że może wszystko się jeszcze może zmienić nawet jeżeli będzie to 20% szans. Na pewno dobrze jest być przygotowanym na najgorsze ale też nie dać zgasnąć nadzieji całkowicie. Bardzo bardzo będę trzymać kciuki za Ciebie i Twoje dzieci 🥹🩷

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny ja po prenatalnych - tak zestresowana jechałam że szok... Miałam w głowie różne najgorsze scenariusze, ale jak lekarz zaczął badanie i zobaczyłam, że to już nie jest taka mała fasolka tylko już prawdziwy dzidziuś, że macha rączkami, że ma nóżki i rączki i nosek i oczy... i że dotyka rączkami głowy... To był najpiękniejszy prezent i nagroda za to moje tragiczne samopoczucie przez 1,5 miesiąca... Szok i cud że nasze ciała wytwarzają kolejnego człowieka... Uśmiech nie schodzi mi z twarzy 😁
    Wszystkie pomiary w normie, jutro robię test pappa, a we wtorek wizyta i prowadzącego.

    Na koniec (po 30 min badania) dowiedziałam się że będzie chłopiec 😍🥹

    Właśnie zauważyłam, że nie jesteś na liście 😅 na kiedy masz termin porodu? Chętnie Ciebie dopiszę 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 00:42

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 21 maja, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Jestem po rozmowie z genetykiem. Zaproponował amniopunkcję dwóch płodów. Jeśli się zdecydujemy to na początku czerwca żeby to zrobić. Ale żeby się przygotować bo z tą chorobą płód 70-80% obumiera

    A czemu dwóch płodów a nie tego u którego na USG wyszły wątpliwości? Czy wyniki amniopunkcji coś zmienia? Czy to tylko dodatkowe potwierdzenie diagnozy?

    Bardzo współczuję tych stresów 😞 pisz, jeśli tylko poczujesz taką potrzebę ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 21 maja, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do aktualnych tematów przodujących u nas na wątku to ja też +3kg, myślałam że dam radę przytyć mniej ze względu na dużą wagę startową ale trzeba się z tym pogodzić przez konieczność leżenia 7 tygodni i z myślą że się je zdrowo :)
    Moje badanie trwa pewnie z dobre 5 a nawet 10 minut ale każdą wizytę mam w ramach prywatnej opieki więc to na pewno różnica. A cała wizyta potrafi trwać nawet 30.
    Z wczorajszej wizyty pierwszej u nowego pana doktora prowadzącego u którego chce być zaopiekowana w szpitalu docelowym to w ogóle wyszłam z mężem po 50 minutach.
    Dzieci ważą po 100 gram i 90 🥹 Doktor nie ma się do czego przyczepić jak to powiedział:) Nadal typowana parka, mam nadzieję że tak zostanie bo jakoś przyzwyczaiłam się do tej myśli 😊 Następna wizyta 10.06, pierwszy tak długi odstęp pomiędzy wizytami od pierwszego usg w 5tc 😁
    Dobrego dnia dla was wszystkich 🩷

    Karolka87, Niaha lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 21 maja, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Właśnie zauważyłam, że nie jesteś na liście 😅 na kiedy masz termin porodu? Chętnie Ciebie dopiszę 🥰

    25 listopada ❤️

    Niaha lubi tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 21 maja, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które miały historie z plamieniami/ krwiakami - współżyjecie już normalnie?
    Nie zapytałam lekarza na poprzedniej wizycie, ale mam wątpliwości, bo progesteronu kazał jeszcze nie odstawiać.
    No i właśnie pytanie nr 2, do kiedy przyjmujecie progesteron? I jaką macie aktualnie dawkę?

    preg.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ