X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • panienka.z.okienka Debiutantka
    Postów: 7 13

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się o poranku!
    Dalej, odpukać, trwam bezobjawowo i nie ukrywam , że pocieszyłyście mnie tym, że u Was wygląda to podobnie. W pierwszej ciąźy miałam wszystkie możliwe objawy a teraz tylko piersi wrażliwe co w połączeniu z tym, że karmię piersią jest katorgą...
    Wczoraj byłam u dentysty i niestety nie obeszło się bez znieczulenia ale oczywiście tego przeznaczonego dla ciężarnych.
    Na wizytę mam zamiar iść 8 marca tylko przeraża mnie to jak przez dwa lata u mojego gina podrożały wizyty - ze 150 na 250 zl!

    Co do pracy - planuję pracować jakoś do lipca ale jak się wkurzę to może i wcześniej.


    ckaigov37wqbu68e.png
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panienka.z.okienka wrote:
    Witam się o poranku!
    Dalej, odpukać, trwam bezobjawowo i nie ukrywam , że pocieszyłyście mnie tym, że u Was wygląda to podobnie. W pierwszej ciąźy miałam wszystkie możliwe objawy a teraz tylko piersi wrażliwe co w połączeniu z tym, że karmię piersią jest katorgą...
    Wczoraj byłam u dentysty i niestety nie obeszło się bez znieczulenia ale oczywiście tego przeznaczonego dla ciężarnych.
    Na wizytę mam zamiar iść 8 marca tylko przeraża mnie to jak przez dwa lata u mojego gina podrożały wizyty - ze 150 na 250 zl!

    Co do pracy - planuję pracować jakoś do lipca ale jak się wkurzę to może i wcześniej.
    Hej hej! U mnie tez spokojnie, czuje się bardziej śnięta, ale ogólnie bardzo dobrze. Niech tylko wszystko dobrze się rozwija, to najważniejsze :) Właśnie ja mam wizytę dopiero 22.03 i to będzie równe dwa miesiące po pierwszym dniu ostatniej miesiączki, czyli wychodzi na to, ze będę w 8 tyg, tak? Jeszcze nie ogarniam do końca jak to się liczy :D 250 zł ? O mamo! I tak co miesiąc ? U mnie wizyta z cytologia 150 zł, a jak raz byłam i nie miałam cytologii to płaciłam 100 zł.

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Iza_86 Ekspertka
    Postów: 180 124

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .kropka. wrote:
    Ja teraz jestem na rodzicielskim i od razu przedłużam l4. W pierwszej ciąży poszłam na l4 jak tylko zaczęły się lekkie mdłości i senność. Pracuję w korpo, nikt mi medalu nie da za pracę do końca ;) koleżanka pracowała prawie do końca, po rocznym urlopie wróciła i dostała wypowiedzenie, więc chyba warto być w tej kwestii samolubnym i nie przejmować się firmą, jakoś sobie poradzą

    Kropka, a wiesz dokladnie jak to zrobic? Trzeba zlozyc wniosek o przerwanie urlopu, ale chyba nie trzeba wracac do pracy na 1 dzien? Bo slyszalam rozne wersje.

    Henio (*) 12tc - 12.2014
    Adaś (*) 11tc - 03.2018
    8p3ow1d32o1tu82h.png

    l22ng7rf6rkhpy84.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wizyta 100zł,z cytologią 130zł - dla stałych klientek, a właściwie pacjentek jak ja:) Normalnie niby 120zł za wizytę, więc jestem 20zł do przodu haha

    Kurde, ja też bezobjawowo dalej. Właśnie happywife określiłaś to idealnie - jestem taka śnięta. I tyle w temacie objawów...O teraz zakłuły mnie piersi :)

    happy wife
    Chyba nawet będziesz w 9tygodniu, a skończonym 8 - 8t+3dni, czyli w trakcie dziewiątego tygodnia, jak dobrze policzyłam. Serduszko będzie bić jak dzwon :)

    34bwgywl9johpf1n.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana balsam dla kobiet w ciazy firmy Rossmanowskiej

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez co jakis czas sie zastanawiam brakiem objawów... hmmmm

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka
    Dzięki :) tak myślę, że właśnie chyba go miałam...z taką kobietką z brzuchem z przodu :)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    34bwgywl9johpf1n.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ;)wszystkim gratuluję i witam się:)
    Mój termin to 1.11 :)
    Jest to moja 3 ciąża mam 1 córeczkę teraz staraliśmy się 6 cykli i mam nadzieję że wszystko będzie ok beta w 27 dc - 299, 26
    A w 29dc -973,44 Mam nadzieję że nie za duży przyrost bo ponad 300 %w 48 H.. W 30 dc pecherzyk 3mm teraz czekamy na zarodek J serduszko ;)wizyta w czwartek choć pewnie jeszcze nic nie będzie widać mam nadzieję że będzie dobrze A bardzo się boję;*

    plemniczka, truskawka_oli, Iza_86 lubią tę wiadomość

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuperGirl_83 wrote:
    Plemniczka
    Dzięki :) tak myślę, że właśnie chyba go miałam...z taką kobietką z brzuchem z przodu :)
    Tak dokladnie

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa witaj! Ja tez taki duzy przyrost bety mialam. Ale super ze juz pecherzyk widzialas, ktory to byl dzien po owulacji?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa
    Witaj:)
    Rozumiem, że masz za sobą już stratę..bardzo mi przykro. Ale teraz będzie wszystko w porządku i bobas będzie rósł jak na drożdżach :)
    A taki przyrost to albo na bliźniaki albo dziewczynkę, tak czytałam ;) Czy to prawda to się okaże ;)

    34bwgywl9johpf1n.png
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .kropka. wrote:
    Ja mam gina 19.03
    Kiedy powiecie rodzinie? My ostatnio powiedzieliśmy po pierwszym usg (7 tydzień), teraz chyba poczekamy z tym dłużej
    Na początku chciałam poczekać do pierwszej wizyty, ale ta dopiero 22.03 i sama nie wiem. Nie możemy już wytrzymać, a nie chcemy żeby potem się zastanawiali dlaczego tak zwlekaliśmy. Będę próbować kontaktować się z moją panią ginekolog, żeby mnie wcześniej wcisnęła, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Mąż cały czas mi powtarza, zeby teraz już powiedzieć, ale ja się trochę boję a z drugiej strony już nie mogę wytrzymać. :D

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuperGirl_83 wrote:
    U mnie wizyta 100zł,z cytologią 130zł - dla stałych klientek, a właściwie pacjentek jak ja:) Normalnie niby 120zł za wizytę, więc jestem 20zł do przodu haha

    Kurde, ja też bezobjawowo dalej. Właśnie happywife określiłaś to idealnie - jestem taka śnięta. I tyle w temacie objawów...O teraz zakłuły mnie piersi :)

    happy wife
    Chyba nawet będziesz w 9tygodniu, a skończonym 8 - 8t+3dni, czyli w trakcie dziewiątego tygodnia, jak dobrze policzyłam. Serduszko będzie bić jak dzwon :)
    To cena całkiem przyjazna :D Jak wszystko jest dobrze to trzeba się cieszyć, że nie wymiotujemy, ale z drugiej strony to sam począteczek :D Kurde, to ja naprawdę nie wiem jak to się liczy :P

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • happywife Autorytet
    Postów: 407 265

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Hej dziewczynki ;)wszystkim gratuluję i witam się:)
    Mój termin to 1.11 :)
    Jest to moja 3 ciąża mam 1 córeczkę teraz staraliśmy się 6 cykli i mam nadzieję że wszystko będzie ok beta w 27 dc - 299, 26
    A w 29dc -973,44 Mam nadzieję że nie za duży przyrost bo ponad 300 %w 48 H.. W 30 dc pecherzyk 3mm teraz czekamy na zarodek J serduszko ;)wizyta w czwartek choć pewnie jeszcze nic nie będzie widać mam nadzieję że będzie dobrze A bardzo się boję;*
    Witaj kochana! Gratuluje i życzę nudnej ciąży <3 Każda z nas się boi, co prawda to moje początki dopiero i w temacie ciąży jestem zielona, ale moja siostra straciła dzieciątko w 4 miesiącu i od tamtej pory mam jakiś taki lęk w sobie co do tematu ciąży.

    w57vrjjg1zel16f1.png

    Pozytywny test 23.02 <3
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    wogole dziewczyny nie smiejscie sie z mojej nazwy, ale 5 lat temu jak zakladalam tu konto i wpisując kolejno rozne nazwy wszystkie byly zajete w koncu postanowilam wpisać cokolwiek, no i tak plemniczka wyszla... wiem obciach ale nie sadzilam ze tak tu sie zadomowie :P
    Wlasnie się zastanawiałam skąd ja znam ten Nick ;)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happywife
    Termin wg OM są takie orientacyjne. Dlatego przyjmuje się, że dwa tygodnie po albo przed terminem można rodzić :)Ja miałam ostatnią @ 01.02.2018r. a już 21.02.miałam mega bladzicha na boboteście. Zapewne wiele z was miało później ovu ode mnie i później testowało biorąc pod uwagę termin @.
    Jestem dopiero w 3+5 (czwarty tydzień), ale już 16dpo albo 15dpo ovu :)

    34bwgywl9johpf1n.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happywife
    Może się wciśniesz na wizytę wcześniej i wtedy może byś trochę odetchnęła i mogła powiedzieć:) też mam takie uczucie, że mam ochotę wykrzyczeć, ze jestem w ciąży...żeby wiedziały siostry, brat, tata, teście, przyjaciółka...ech...Sama nie wiem. W pracy powiem po wizycie u lekarza, żeby zastępstwo szykować. A rodzina nie wiem, pewnie szybciej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 11:28

    34bwgywl9johpf1n.png
  • truskawka_oli Przyjaciółka
    Postów: 97 61

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaliczyłam poranne mdłości ;/

    f2w3gox1m8thuj2d.png
  • Emma1985 Ekspertka
    Postów: 159 172

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry,

    Moja beta dzis 3 500 !
    Oby nie blizniaki;)

    Ostatania beta z piatku 350 :)

    Iza_86 lubi tę wiadomość

  • Moniaa_26 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. Robię łapacze snów na zamówienie. Zapraszam na moją stronę

    https://www.facebook.com/pg/Deko_Monia-620999514914623/posts/?ref=page_internal


    sonuyh.jpg

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ