X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super przyrosty dziewczyny. Ja na bete ide jeszcze w srode.

    Littlegirl witaj

    Littlegirl lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super bety i przyrosty :) teraz już myślec pozytywnie i cieszyć się ciążą ;)

    Marta
    Myślisz, że może będzie już serduszko? Ja będę miała wizytę w szóstym tygodniu (5+5), ale ovu miałam szybko. Chyba jednak nie będzie jeszcze serduszka... ale pęcherzyk powinien być ;)

    34bwgywl9johpf1n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wy dziewczyny tych badań robicie :) jeszcze się w ciąży na krew nachodzicie hehe :D
    Ja mam gina 19.03
    Kiedy powiecie rodzinie? My ostatnio powiedzieliśmy po pierwszym usg (7 tydzień), teraz chyba poczekamy z tym dłużej

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Supergirl ja ide tez w 5t5d no ale u mnie owu odwrotnie jak u Ciebie bo byla pozniej 17dc... pecherzyk juz powinien byc, serduszko niekoniecznie :)

    My z powiadomieniem rodziny czekamy wlasnie na serduszko, tez bym chciala jak najpozniej ale ciezko mi bedzie dluzej to ukrywac

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj caly wieczor troche mnie mdli i w glowie sie kręci, natomiast piersi nadal niezmienione, wiecie co mnie troche niepokoi ze wraz z kremowym sluzem wyplywa ze mnie troche glutowatego- rozciagliwego tez tak macie?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda z tym chodzeniem na badania w ciąży - teraz sie zacznie :)
    Ja też chcę powiedzieć conajmniej po wizycie serduszkowej...w teorii. A w praktyce się okaże. Siostrom bedzoen ciężko nie mowić, jesteśmy ze sobą blisko. Jedna już sie pytała czy okres przyszedł, choć nawet nie wie że my działaliśmy bez zabezpieczenia :) zobaczę jak będzie..

    34bwgywl9johpf1n.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 26 lutego 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka
    To normalne. W pierwszej tak miałam, bo teraz to śluzu jak na lekarstwo :(

    Litllegirl
    Kochana, ty starałaś sie piec lat???

    plemniczka lubi tę wiadomość

    34bwgywl9johpf1n.png
  • truskawka_oli Przyjaciółka
    Postów: 97 61

    Wysłany: 27 lutego 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littlegirl wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)
    Dołączam do Was ;)
    Beta:
    20.02 10
    21.02 25
    23.02 80
    26.02 360

    Wizyta 5 marca :)
    Cześć ;) na którego masz termin porodu?

    f2w3gox1m8thuj2d.png
  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 212 162

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SuperGirl_83 wrote:
    Dziewczyny, super bety i przyrosty :) teraz już myślec pozytywnie i cieszyć się ciążą ;)

    Marta
    Myślisz, że może będzie już serduszko? Ja będę miała wizytę w szóstym tygodniu (5+5), ale ovu miałam szybko. Chyba jednak nie będzie jeszcze serduszka... ale pęcherzyk powinien być ;)


    Hm, ja licząc od terminu @ będę wtedy 6t4d więc mam nadzieje że może się uda zobaczyć serducho :) Chociaż teraz przeczytałam ze dziewczyna z którą byłam w styczniowym testowaniu właśnie się dowiedziała w 10t że dziecku przestało bić serducho w 8tyg :( Także znowu się przekonuje że wizyta serduszkowa to nie wszystko :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 08:16

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    irpfp1.png
    26.08- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja wstalam z lekkim kreceniem w glowie. Na 12 do pracy ide. Do kiedy chcecie pracować? Myslicie o tym czy do oporu? ☺

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta tak niestety na kazdym etapie ciazy moze cos pojsc nie tak, chociaz od tego 12 tygodnia juz robi sie bezpieczniej. Ech jeszcze tyle czasu do konca pierwszego trymestru

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, dziewczyny, bo tak naprawdę nie ma nigdy gwarancji, że wszystko będzie dobrze czy to od wizyty serduszkowej, czy od 13tygodnia, czy II trymetrze :( Można jedynie wierzyć i mieć nadzieję, myśleć pozytywnie. Dbać o siebie i bobasa. I tyle. Na więcej nie mamy wpływu. A na pewno złe myśli nie pomagają... Trzeba wierzyć...Cóż nam pozostaje?

    U mnie praktycznie brak objawów dalej. Jedynie te mdłości delikatne - dziwne znowu, że tak szybko. No i ta senność i rozpychanie w dole brzucha, szczególnie je czuję jak wieczorem leżę w łóżku.Piersi jak przez @, bez szału...

    plemniczka lubi tę wiadomość

    34bwgywl9johpf1n.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja wstalam z lekkim kreceniem w glowie. Na 12 do pracy ide. Do kiedy chcecie pracować? Myslicie o tym czy do oporu? ☺

    Jeszcze nie myślałam... W ostatniej ciaży pracowałam do dnia porodu :) No ale w sumie dobrze się czułam, praca za biurkiem w klimatyzowanym pomieszczeniu (a to lato było i w domu brak klimy :) ), blisko do pracy, no i urodziłam 3 tygodnie przed czasem...więc myślałam, że może ostatnie dwa tygodnie wezmę na przygotowanie się a tu zonk:) Teraz zobaczę jak będę się czuła. Ale już chyba nie będę pracować do samego końca... Chociaż nie wiem...
    A ty?

    34bwgywl9johpf1n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem na rodzicielskim i od razu przedłużam l4. W pierwszej ciąży poszłam na l4 jak tylko zaczęły się lekkie mdłości i senność. Pracuję w korpo, nikt mi medalu nie da za pracę do końca ;) koleżanka pracowała prawie do końca, po rocznym urlopie wróciła i dostała wypowiedzenie, więc chyba warto być w tej kwestii samolubnym i nie przejmować się firmą, jakoś sobie poradzą

    plemniczka, Iza_86 lubią tę wiadomość

  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka
    Ja absolutnie nie każę żadnej kobiecie w ciąży pracować do dnia porodu :) Po prostu jestem z tych szczęściar co mają fajną pracę, a przynajmniej ludzi w niej, no i miałam zapewniony powrót:) Mało tego kolega już nie mógł mnie doczekać, bo podobno pani zastępująca nie umiała tyle co ja i chodziła jak ślimak - jego słowa, nie moje :) Wtedy przyjemnie się wraca :)
    jak ktoś ma stresującą pracę, albo musi dźwigać czy ogólnie są przeciwwskazania, to nie ma na co czekać. Ale jak ktoś lubi swoją pracę, dobrze się czuje, to czemu ma iść od razu na L4 jak zrobi test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 08:50

    34bwgywl9johpf1n.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie polecacie balsamy do ciała dla kobiet w ciąży? Nie mogę sobie przypomnieć czego używałam... Chyba coś z Rossmanna. Ale nie pamiętam :(

    34bwgywl9johpf1n.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taka sytuacje ze mam umowe na czas okreslony do 18.05... na szcsescie skoro teraz zaszlam w cuaze jestem chroniona i musza przedluzyc mi umowe do dnia porodu. Wszystko zalezy jak bede sie czula ale wstepny plan jest taki pracowac jeszcze miesiac i od kwietnia isc na L4.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o specyfiki przeciw rozstepom to ja bardxo polecam bio oil i zwykly balsam z Rossmanna. Po pierwszej ciazy ani jeden rozstep mi nie wyszedl

    SuperGirl_83 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Iza_86 Ekspertka
    Postów: 180 124

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o prace, to ja w poprzedniej ciazy poszlam od razu na zwolnienie, potem na macierzynski i wychowawczy. Teraz przerwe wychowawczy i tez chyba pojde na L4.

    Henio (*) 12tc - 12.2014
    Adaś (*) 11tc - 03.2018
    8p3ow1d32o1tu82h.png

    l22ng7rf6rkhpy84.png
  • SuperGirl_83 Autorytet
    Postów: 357 205

    Wysłany: 27 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka
    Ale zwykły balsam z rossmana czy taki dla kobiet w ciąży?

    34bwgywl9johpf1n.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ