X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah! Moja Młoda ma.etap wywalenia wszystkiego - zewsząd - za wszelką cenę :D koszyczki w łazience - wyciąga pojedynczo i hop! za plecy, pudło z różnymi kartami i mini książeczkami - ta sama sytuacja, polka z czystymi pieluchami - ten sam los... hihhih.

    Aniulap - sto lat dla Córeczki! Jaka piękna fryzura! Moje dziecię nie ma nawet połowy tych włoskow.

    Holibka - sukienki Ci zakitram a i hajsu nie wezmę!! Oddaję i tak po znajomych, więc przytrzymam dla Ciebie w oczekiwaniu na dobre wiesci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 19:02

    Aniluap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia :)
    Pani Moł już dwa razy ścinałam jej włoski. Obydwie córeczki rodziły się z czarnymi czuprynami. Z rana od razu ją czeszę bo do oczek wpadają
    Moja też broi ale chyba nie aż tak jak wasze haha odpukać
    Napewno nadrobi ;)

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpaliłam kompa, żeby nadrobić wszystkie tematy :)
    Aniluap, też miałam pisać o tych włosach!!! boskie. u nas to nie ma z czego kitki zrobić :) i też składam wszystkiego naj dla córeczki na jutrzejszy roczek :)

    Co do karmienia w nocy, to myślałam że będzie strasznie marudzić bez kp. A już przeszło tydzień bez karmienia nocnego i jestem w szoku bo calą noc nic nie ja. Na pierwsze noce miałam przygotowany "prowiant" proponowałam, ale nie chciała. Za woda tez nie patrzy, parę łyków nad ranem. Więc tak jak pisała Madziula, i jak ja przypuszczałam, ostatnimi czasy traktowała mnie jak ciepłego smoczka z tym cyckiem. a teraz szok!!! śpi po 5h z rzędu. A tak pobudka była co max 2h!!!

    Jestem 4 dzień na Bromergonie i wszystko ok. Piersi już prawie jak przed ciąża. Ale powiem Wam że było straszenie, i już miałam wizje zapalenia, szpitala i antybiotyku. Ale czytałam ulotkę tego leku, i aż nie wierzyłam. W skutkach ubocznych takie rzeczy:
    -impuls do hazardu
    -nasilony popęd seksualny
    -napadowe objadanie się
    i najlepsze:
    -kompulsywne, niekontrolowane kupowanie lub wydawanie pieniędzy :) ;) :)

    Aniluap, Yerenia lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha to przyznaj się Alma co poszło jako pierwsze.... hahaha

    Nie chce jeszcze odstawiam, wydaje mi się że moja jeszcze nie gotowa. A może tylko mi się wydaje...

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do choinki, to my kompletnie nie mamy już teraz na nią miejsca. Ale postawimy na terasie za drzwiami w salonie. Będą lampki, bombki i jak dopisze pogoda to śnieg :) i może być duża, a co najważniejsze nie będzie narażona na naszego "małego szkodnika" :)

    W czwartek wyprawiliśmy Ulce roczek w kameralnym gronie, czyli Ona, ja i mąż :) był torcik i losowanie. Wybrała różaniec. Potem kasę, potem książkę. Na kieliszek nie zwróciła uwagi.

    A w sobotę była wielka impreza. Tak odchorowałam nerwowo że całą niedzielę przeleżałam z migreną. Która miewa to wie jaki to ból i nie moc. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi...

    Mała dostała pełno prezentów. Część schowaliśmy i będziemy jej stopniowo dozować. Ale furorę robi namiot tipi i tablica manipulacyjna. Tak jak się śmiejemy, będziemy od Ulki kasować opłatę za zajmowaną powierzchnie w mieszkaniu :)

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia wrote:
    Hahahaha to przyznaj się Alma co poszło jako pierwsze.... hahaha

    Nie chce jeszcze odstawiam, wydaje mi się że moja jeszcze nie gotowa. A może tylko mi się wydaje...
    Wszystko na raz :) :) :)

    Katalonia, Yerenia lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 13:27

    Katalonia, Aniluap, Yerenia, wichrowe_wzgórza, Pani Moł lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu odchorowalas nerwowo?

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia wrote:
    A czemu odchorowalas nerwowo?
    Tak jak Wam kiedyś pisałam, stwierdziliśmy że robimy roczek rodzina+znajomi, albo w ogóle. Bo moi rodzice przeszło 25 lat po rozwodzie, ale nadal bez porozumienia, każdy że swoim partnerem i wieczna spina. Więc nie chcieliśmy powtarzać drętwej atmosfery z chrzcin. I było 51 osób więc się denerwowałam czy wszystko wypali. A do tego mama oczywiście musiała mi dołożyć że siedzi za blisko taty, za daleko Ulki, i mega foch i siedziała że łzami w oczach zamiast się cieszyć z roczku wnuczki...

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma ja się spinalam że 20 osób a u Ciebie to było dopiero ludu! Ja to rozumiem, bo sana zawsze przeżywam takie imprezy.. ;)

    Co do mamy to współczuję, niestety czasem najbliżsi potrafią zepsuć atmosferę :(

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no wszystkim nie dogodzisz. Ważne że Ula zadowolona :)

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 20 listopada 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, że też niektórzy nie mogą odłożyć jakichś fochów na kieyd indziej ;)

    Impuls do hazardu mi się podoba :D

    U mnie uporczywa mowienie "nie" pomogło w kwestii kontaktów - przestała się nimi interesować. Tzn nie wpycha juz paluchów, ale chetnie wyjmuje wtyczki i próbuje wsadzać znów. W zasadzie to od miesięcy fascynują ją głównie kable :D

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe, Olili też uwielbia kable... Mąż obudował światłowód styropianem, zaszpachlował gładzią i powstał taki "postument" w rogu sciany w przedpokoju, kiedyś sobie na nim postawię doniczkę:D a ja uruchomiłam ostateczne pokłady kreatywności i wszystkie kablowe, listwowe sprawy pochowałam do pudeł, z tylu powycinałam dziury tak żeby kable właziły gam tyłem, ale ona ma jakiś czujnik elektryczności i do pudeł się dobiera a postument próbuje rozmontować ;) destruktor to jest mały.

    Choinkę chyba albo postawię normalną 2m, ale przywiążę ją jakoś może do karnisza, żeby była nieobalalna, albo jeszcze się zorganizuję i kupię taką na wyższym pniu, ale też sztuczną, co by igiełek z podłogi Oliwia nie zjadała ;) muszę się szybo decydowac bo mnie już roznosi :D wczoraj robiłam takie przestrzenne gwiazdy z papieru, początek grudnia i myyyk! ;)

  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 20 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja mam wszystkie listwy w domu z włącznikiem który swieci i to Bartkowi tez się bardzo podoba, wie ze nie może ruszać ale czasem nie może się powstrzymać ;D
    Piekne zdjęcia Alma ale przykro mi ze tak wyszło.
    Ja tez nie odstawiam jeszcze... może na wiosnę

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma 100 lat dla małej. Skoro niektórzy nie potrafią się zachować to następnym razem nie zapraszaj. Obrażą się ale może zrozumieją błąd. Wszystkiego dobrego dla was

    Alma84 lubi tę wiadomość

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podmienili mi dziecko!!! Przespała dziś z rzędu 8,5h. Szok!!! ;) ;) ;)

    Yerenia, Aniluap, wichrowe_wzgórza, Pani Moł lubią tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma zazdroszczę!
    Filip to potrafi spać max 2h z rzędu - obojętne ile zje, czy śpi z nami czy sam, czy przykryty czy odkryty , ząbkowanie czy nie ;)
    Jak miał 4msc to spał po 5h z rzędu,a my naiwini :D myśleliśmy, że będzie tylko lepiej a jest w sumie tylko gorzej..
    Może kiedyś też się wyśpię

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 772

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie to jednorazowa akcja, więc nie zapeszam. Ale ja zamiast się wyspać, to budzik co 2h, bo myśli czy wszystko jest ok, że tak śpi ;)

    201711152165.png

    202006124562.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroooo, moja tak sypiała jak miała 1,5miesiąca, trwało to do 3-4 :) Potem się zepsuła i miewa tylko lepsze lub gorsze noce.
    Dziś np. obudziła się o 1, a potem chyba o 5,30 i o 10. Więc bez tragedii.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alma zazdroszczę u mnie różnie bywa. Raz budzi się co 2h a czasami tylko dwa razy na cała noc. Wichrowe Twoje dziecko śpi do 10??? To o której idzie spać na noc? Mój zasypia ostatnio przed 20 i spi do 8

    mhsv3e5eau6hps3u.png
‹‹ 1205 1206 1207 1208 1209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ