X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:07

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:08

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia przykre :( chorowała?

    A co do szczepień to skoro mówią, że można to można

    Katalonia lubi tę wiadomość

  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:08

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia, tak, takie nagle smierci to zawsze jest szok, szczegolnie jak w mlodym wieku. Ale zdaza sie, siostra kolegi z pracy tez tak wlasnie sie pewnego dnia nie obudzila. Takze ten znany dietetyk Graca zmarl we snie jakis czas temu.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety - wylewy, tętniaki itp. potrafią zebrać takie żniwo. Sama znam kilka takich przypadków :( 40-letni tata mojej koleżanki przewrócił się w przedpokoju i już nie wstał...

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia można szczepić tym bardziej jak piszesz ze nie miała żadnych historii poszczepiennych. My wczoraj szczepilismy i tez Bartekbez problemu bez gorączki i normalnie się zachowywał. Następne szczepienie mamy 15.01 to właśnie będą meningokoki i chyba bodajże 6w1
    Bartek teraz się przestawił na chodzenie spać o 22 co mi w ogóle nie pasuje bo córka starsza córka chodzi spać 20-21 bo inaczej się nie wysypia do przedszkola a jak Bartek hałasuje to ja budzi. A ja nie mam czasu dla siebie bo już później tez jestem zmęczona a wstać muszę o 7 bo trzeba Olę wyszykować do przedszkola... No nic może się mu jeszcze przestawi.
    Przykro Katalonia z Twoja koleżanka, nawet sobis nie wyobrażam jak to przeżywa rodzina! Sama niedawno przeżyłam smierć mojego taty ale jeszcze gorzej jak umiera taka młoda osoba i dla dzieci szok!
    Aniluap mo na gardło pomaga orofar max a jak antybiotyk nie pomaga to chyba musisz iść do lekarza znowu.

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi trochę lepiej. Psikam gardimaxem i inhalacje z nebbudu + antybiotyk.. dopiero leki zaczęły działać a ja po 3 dniach jeść.. nikomu nie życzę takiego bólu

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia, mówią różne rzeczy... Pamiętaj, że np. NOP to każde pogorszenie stanu zdrowia w ciągu 4 tygodni po szczepieniu. Czy to gorączka, czy angina, czy jakieś gorsze rzeczy. Ten okres warto odczekać, a nie nakładać na siebie szczepienia. Plus 2 tygodnie dla pewności. 1.5 mca między szczepieniami to jest minimalny rozsądny okres. W przychodniach jakby mogli to by i 10 jednego dnia dawali :/

    U nas postępy, ciągle stoi przy meblach i nawet chodzi już w obie strony przy wannie czy kanapie.

    Na gardło dla mnie najlepsze tantum verde (lub uniben, to samo tylko taniej) w psiukadle.

    Yerenia, Katalonia lubią tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k@sia zadziałał w końcu, w nocy zrobiło mi się lepiej :)) do lekarza też idę ale znowu z córkami

    wichrowe też kiedyś stosowałam tantum Verde, jakby kiedyś nie działał na ból gardła i migdałków to polecam gardimaxem on ma w składzie lidokainę i znieczula miejscowo. Mocniejszego psikadła nie znajdziesz :)

    Dzięki za rady i teraz skoro lepiej się poczułam to w końcu zakupy i gotowanie i pieczenie :D
    Wesołych Świąt!!! Teraz nasze dzieciaczki będą więcej rozumieć i zrzucać bombki hehe

    Alma84, Yerenia, wichrowe_wzgórza, Katalonia lubią tę wiadomość

  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was z "przyklejeniem" do mamy? U nas ostatnio beze mnie ani rusz! Trochę to męczące..

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yerenia wrote:
    Dziewczyny a jak u Was z "przyklejeniem" do mamy? U nas ostatnio beze mnie ani rusz! Trochę to męczące..
    To u nas odwrotnie. Do każdego by poszła. I jak zniknę z pola widzenia, też nie ma problemu. Więc ja zaczynam być przerażona w drugą stronę... Wczoraj w galerii był taki domek, w środku siedział Mikołaj. Usiadła mu na kolana, zrobiłam zdjęcie, popatrzyła na brodę, na guziki i zero strachu...

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest z natury niedotykalska i samodzielna dość, więc nie ma dużego problemu, ale do każdego nie pójdzie. Podejrzewam, że woli mnie gdzieś w zasięgu wzroku mieć. Albo tatę. Albo kogoś znajomego.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas też tak było jak u Was do tej pory, ale chyba już odkryłam przyczynę tego zachowania: dziś mega gorączka i gile do pasa, czyli bidula chory jest to się klei...

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez mama i mama chodzi za mną krok w krok i najlepiej cały czas na raczkach i co zobaczy ciekawego to mówi „dać” ;)

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem ostatnio zla na mojego meza, mam wrazenie, ze nie przyklada sie do opieki nad dzieckiem tylko robi to na pol gwizdka.Lezal z nia na lozku i mial ja usypiac, tylko ze sam przysnal, a tu nagle huk i ona spadla na glowke z lozka (nie jest mega wysoki, mysle ze ok 50 cm, ale juz umie z niego schodzic tylem, no ale jakos tym razem spadla),ok, zdarza sie, nic sie nie stalo, ale moglo sie stac. Wczoraj jak gotowalam stala doslownie kolo niego, ale siegala tam gdzie nie trzeba i zamiast ja wziac, to pozwolil jej grzebac przy stoliku i stlukla cukierniczke,mozna bylo tego unikanac, gdyby bylzaangazowany w pilnowanie, aon siedzial z gazeta i jeszcze byl zly,mrukliwy, ze ja jestem na niego zla :(A jak spytalam, czy bedzie nastepnym razem bardziej na nia uwazal, to nic nie powiedzial (bo twierdzi, ze uwazal wystarczajaco).

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole to nie wiem czy zdecydujemy sie(a wlasciwie ja na drugie dziecko). Maz jak sie poznalismy to mowil, ze chcial 3 (ja bylam na etapie, ze zadnego), potem jak dopadla mnie instynkt i zaszlam w ciaze to stwierdzilam, ze bede chciala 2. No ale teraz przez ta jego nieodpowiedzialnosc (a to sa tylko 2 z wielu sytuacji) to sama nie wiem, zreszta o dziwo on wogole nie wspomina o 2 dziecku juz, on czesto bierze dodatkowe weekendowe prace (pracuje wtedy z domu przy kompie, branzaIT), i niedawno sie zasmialam, ze on chyba woli brac te dodatkowe zlecania niz 2 dziecko to nie zaprzeczyl.
    Sory za gorzkie zale, ale musialam sie wygadac.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka84, po to między innymi jest to forum żeby się wygadać, z tego co boli ;) a z facetami tak jest... Ja nie narzekam, ale są czasami takie sytuację, że czuje się jakbym tylko ja chciała mieć to dziecko i była jednym jedynym rodzicem.

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:06

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka przyzwyczaiłyśmy ich, że robimy wszystko i niestety tak to wygląda. Mój kupy przewijał średnio raz na 2 miesiące.. sama mówiłam mu zostaw, a w nocy nie wstawaj bo rano (o 4ej) musisz wstać. Tak gdzieś z miesiąc temu się zbuntowałam i jak zobaczyłam, że mała ciśnie to szybko leciałam do sklepu czy starszą do przedszkola szybciej wyganiałam i oczywiście wracam a on załamany, że znowu mu kupę zrobiła.. :) co prawda dalej praktycznie wszystko robię ja, ale biorąc pod uwagę, że ty chodzisz do pracy to masz takie same prawa jak on.. czyli wrócić rozłożyć się przed telewizorem i czekać na obiad :) nie miał żadnych wyrzutów sumienia jak zleciała z łóżka? Może teraz będzie bardziej zwracał uwagę? Jak mała jest u nas to od strony głowy wykładam takie wielkie poduchy i jak się obudzi a ja nie to ona sobie po nich schodzi.
    Oni z domu to wynoszą.. mój coraz bardziej podobny do ojca swojego z zachowania a zawsze potępiał go

‹‹ 1215 1216 1217 1218 1219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ