X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia wrote:
    Czy wasze chodzące dzieci też chcą byc cały czas noszone? Moja non stop łapie mnie za nogi i wyciąga ręce...

    Moja nie widziała Mikołaja.

    Filip jest na etapie że chodzi wszędzie i co chwilę, więc na ręce nie chce. Wyciąga tylko jak chce pochodzić z nami, za jedną rękę - ci mu się zdarza parę razy dziennie. Na ręce ewentualnie jak coś się dzieje ciekawego i chce zobaczyć.

    My byliśmy na Mikołaja ode mnie z pracy - u nas to jest duży event, Mikołaj, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, malowanie twarzy, fotobudka itp. Ale w kolejce do Mikołaja nie staliśmy, tak tylko pojechaliśmy zobaczyć jak to wygląda.

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yerenia ale fajnie :) u nas pracodawca z roku na rok coraz gorsze paczki na święta daje a wy macie takie imprezki super

    Którejś dziecko też jeszcze nie chodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 09:07

    Yerenia lubi tę wiadomość

  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Bartek nie chodzi nawet przy meblach

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:09

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LEGO Duplo ma starsza i młodsza czasem poogląda figurki ale klocka potrafi całego wsadzić do buzi.
    My na święta kupiliśmy klocki Mega Blocks ze smyka

  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się bawi duplo bo córka ma. Mój nie wsadza klocków do buzi ale zawsze jestem obok jak się bawi. Bardziej rozwala konstrukcje córki niż sam buduje. Rozwalanie jest fajniejsze. Mega blocks tez ma. Tez są fajne

    Aniluap lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to u nas rozwalanie to też norma :)

  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy Duplo, taki pociąg ze zwierzątkami. Nie ma jakiś małych elementów. Ale dostała też takie wiaderko 100szt. klocków drewnianych. Na opakowaniu że od 10 miesięcy, ale schowałam na razie, bo nie które są naprawdę małe.

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza​ też Mikołaja nie widziała. Moja mama chce na wigilię załatwić kogoś w przebraniu, ale wydaje mi się że to chyba za rok dopiero będzie miało sens. Za to zrobiłyśmy sobie w domu sesję świąteczną ;) polecam, mega zabawa przy tym ;)

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zabawki w odstawkę poszły tydzień temu, jak wstał na nogi - teraz codzienny challenge to chodzenie po domu z różnymi rzeczami w rękach. Nawet książeczek nie chce oglądać, nic tylko chodzić..marzę o chwili na podłodze z klockami ;)

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wychodzilyscie już z Waszymi chodzącymi dziećmi na spacer na zewnątrz? Czy na razie dreptacie po domu?

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalonia wrote:
    Dziewczyny macie lego duplo? Polecacie? Niby od 2 lat jest. Nie wiem czy te klocki nie za małe żeby nie połknęła. Albo Little People?
    Szukam jej czegoś pod choinkę

    My mamy Little People 8 ksiezniczek disneya z powozami i to jest u nas HIT! bawi sie tym najwiecej ze wszystkich zabawek, ciagle ma jakas ksiezniczke w reku, takze ja Little People moge polecic.Corka kolezanki miala domek Little people tam byl tata, mama i dziecko i tez mowila, ze to byla jedna z ulubionych zabawek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 17:39

    Katalonia lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka wczoraj zrobila samodzielnie kilka kroczkow samodzielnie,puscila sie stolika i przyszla do mnie, ale np. dzis juz nie i znowu czworakowanie.

    Alma84, Yerenia, Katalonia, Aniluap lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 14:09

    Yerenia, Pani Moł, Aniluap lubią tę wiadomość

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu ja już czekam na taki spacer :) Oliwka chodzi już ładnie, robi się powoli więcej chodzenia na 2 kończynach niż 4, ale nadal nie dostaliśmy dobrych butów na te małe buły i ma lekko za duże niechodki tylko do wozka i samochodu, do chodzenia po dworze jeszcze butow nie mamy, a robiliśmy kilka podejść w wieeeeelu sklepach. No ale rozchodzi trochę jeszcze po domu i spróbujmy znow - mam nadzieję, że niedługo się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wam postępów u dzieci. Moja wspina się gdzie się da ale dalej nie chodzi sama.

    Macie sprawdzone sposoby na na anginę? Mam antybiotyk i leki przeciwbólowe ale nic nie działa. Mam straszny obrzęk migdałków, nic nie jem od wczoraj prawie :( płukam szałwią i wodą z solą i pije herbatę z miodem..

  • Yerenia Autorytet
    Postów: 639 235

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś właśnie kupiliśmy pierwsze buty :)
    Sznurowane, za kostkę - firmy Emel. Nie są to buty zimowe, tylko normalne ze skóry. Jak dla mnie super fajne! Założyłam Fifiemu na 20 min po domu, niech się uczy chodzic w butach ;) Mają teraz 1 cm zapasu i Pani w sklepie twierdzi, że do lata nam starcza spokojnie.
    Zimowe może kupimy jak się "rozchodzi" na tyle żeby iść na dłuższy spacer, ale prawdopodobnie do marca nie zdąży wg mnie.

    f2wl3e5e6qkxv1kk.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniluap wrote:
    Gratuluję wam postępów u dzieci. Moja wspina się gdzie się da ale dalej nie chodzi sama.

    Macie sprawdzone sposoby na na anginę? Mam antybiotyk i leki przeciwbólowe ale nic nie działa. Mam straszny obrzęk migdałków, nic nie jem od wczoraj prawie :( płukam szałwią i wodą z solą i pije herbatę z miodem..
    Aniluap, bez antybiotyku przy anginie się nie obędzie... A na ból gardła polecam świeży plasterek imbiru żuć. Lepsze od tabletek na gardło ;) szybkiego powrotu do zdrowia!

    Yerenia lubi tę wiadomość

    201711152165.png

    202006124562.png
  • Alma84 Autorytet
    Postów: 833 773

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula,a jak u Was sytuacja ze zdrowiem?

    201711152165.png

    202006124562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę antybiotyk i leki..

‹‹ 1214 1215 1216 1217 1218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ