X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tam kreskówki nie przeszkadzają a wręcz uważam że dzieci są dziećmi i powinno się je ubierac jak dzieci a nie dorosłych. Ja w założeniu wiem że będę przemycac jakieś dziecięce motywy do garderoby mojego maluszka.
    Noga tzn mięsień mnie dalej boli po tych skurczach;/

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis, ale to inna bajka ;) znajomosć języka to jedno, ale zaśmiecanie swojego wszechobecnym angielskim drugie. I doprowadza mnie do furii. Najbardziej lubię ubranka bez napisów ;]

    My dziś byliśmy na zamku w Czersku, strzelałam z łuku :D fajnie. Ale gorąco w cholerę. A teraz zrobiło się ciemno i szaro :O

    Pani Moł lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wpadło mi na fb w oko, że 23 września będą targi mama i dziecko - na Pileckiego w Arenie Ursynow

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Właśnie wpadło mi na fb w oko, że 23 września będą targi mama i dziecko - na Pileckiego w Arenie Ursynow

    czyli jednak te zakupy ci w głowie hehe. W ogóle mi Fb zapodaje mnóstwo dzieciowych reklam, skubańcy wiedzą czego szukasz w internecie i potem tylko na ten temat masz reklamy. Przyznam że kilka linków było fajnych, sama bym pewnie nigdy na te strony nie trafiła :)

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Asikk Koleżanka
    Postów: 36 50

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z wami po długiej nieobecności :) jest tak jak podejrzewałam, tyle naskrobałyście w tym czasie że na pewno nie nadrobię.. a mam małe wątpliwości co do wyprawki. Nie wiem czy temat był już poruszany czy nie ale liczę na wyrozumiałość z waszej strony i jakieś podpowiedzi.

    Chodzi mi o pościel dla maluszka..
    kupić zwykłą podusie i kołderke? owijać w rożek? a może śpiworek do spania? kompletnie zgłupiałam.. No i czy do wózka też będzie coś potrzeba? poduszka, kocyk?
    Co wy kupujecie? W końcu będzie już listopad i pewnie pierwsze chłody..

    gann3e3k6upvynn2.png
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamówiona pościel i rożek do łóżeczka a do wózka kocyk minky. Podusia tylko płaska. Mam też taki worek do spania z długim rękawkiem ale cienki od koleżanki. Do wózka też mam kupiony kombinezon na 62 jeden z nogawkami a drugi taki worek.

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Właśnie wpadło mi na fb w oko, że 23 września będą targi mama i dziecko - na Pileckiego w Arenie Ursynow

    Masz jakiś link do wydarzenia? Będę wdzięczna bo nie mogę nic namierzyć w internecie :(

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • pako_mrrr Autorytet
    Postów: 291 132

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie zgadniecie jak ja wspaniale spędziłam dzień. Leżałam z nogą w górze :( boszzz, zwariuję. Powiem wam szczerze, że dziś już jak nie ruszam nogą to nie boli (wczoraj jeszcze bolało cały czas, więc jest jakiś progres). Za to stwierdziłam, że chyba jednak wolałabym mieć gips, albo jakieś inne mocniejsze usztywnienie, bo w samym bandażu to przy każdym ruchy ciągle tę nogę podrażniam i przez to się ruszać nie mogę. Jutro spróbuję się do jakiegoś ortopedy dostać, może się zlitują nad ciężarną ;/ choć tu w grajdole i żadnego sprzętu mieć nie będą, ale może chociaż wyproszę żeby mi ortezę przepisali...

    zi13nafan2lh9052.png
  • pako_mrrr Autorytet
    Postów: 291 132

    Wysłany: 23 lipca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    W ogóle mi Fb zapodaje mnóstwo dzieciowych reklam, skubańcy wiedzą czego szukasz w internecie i potem tylko na ten temat masz reklamy. Przyznam że kilka linków było fajnych, sama bym pewnie nigdy na te strony nie trafiła :)

    ha, a mi jak na złość pokazują się reklamy pięknych butów na szpilkach :P jakby wiedzieli jak mnie wkurzyć.
    Mam słabość do butów i rzeczywiście często jakieś oglądam, ale teraz to już naprawdę niezła ironia z tymi butami w reklamach ;P

    Z rzeczy bardziej pożytecznych, zrobiłam dziś manicure japoński, oczyszczanie gęby i to tyle. Gniję przed TV ;/

    zi13nafan2lh9052.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nie udaje zamówić tego bodziaka darmowego :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, a może już się pula skończyła? Jak zamawiałam kilka dni temu, to tego wzoru, który wybrałam w rozm.56 było ostatnich kilka sztuk.

    Pieluszkowa, co do tego że dzieci należy po dziecięcemu ubierać to się zgadzam, kupilam śliczne bodziaki w misie, jedne są z króliczkiem, coś tam w kropki, inne w wielorybki itp (plus mąż kupil w dinozaury i słonie :D), ja po prostu nie lubię kreskówek, więc w jakieś konkretne myszki Mickey czy Tweetie nie chcę ciuszkow. Ale jak trafię w muminki to wezmę na pewno :D

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    czyli jednak te zakupy ci w głowie hehe. W ogóle mi Fb zapodaje mnóstwo dzieciowych reklam, skubańcy wiedzą czego szukasz w internecie i potem tylko na ten temat masz reklamy. Przyznam że kilka linków było fajnych, sama bym pewnie nigdy na te strony nie trafiła :)

    Nieee to nie dlatego :D ktoś ze znajomych dolączył i mi się wyświetliło :P acz reklamy faktycznie mi już migaja,bo próbowałam ogladac te ciuszki, ale się szybko zniechecam :P
    Kupiłam jeden pajacyk 56 i kurteczkę 56 w lumpie :P jest postęp :D

    Kaczuszka, znajde to Ci wkleję ten link :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spory zestaw używanycch ubranek dla chłopca 56-74 i pojedyncze 80/86. Może któraś jest zaainteresowana zakupem :-)

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Ja mam spory zestaw używanycch ubranek dla chłopca 56-74 i pojedyncze 80/86. Może któraś jest zaainteresowana zakupem :-)

    ja bym chętnie wzięła, najlepiej pajacyki, rampersy rozpinane po całości. Możesz podesłać jakieś info, zdjęcia, ceny?

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to kocham Myszke Micky i Kubusia Puchatka ale mało jest takich ciuszków dla chłopca wszystko dla dziewczynki. Wogole wydaje mi sie ze wiecej chlopców ma sie rodzic bo półki puste a dziewczecych jest od cholery

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzory mi obojętne, ale jak zobaczę coś ze Snoopym to nie ma zmiłuj, musze mieć :P w sensie dla siebie , ale dla dziecka też bym chciałą tylko nic nie znalazłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 19:06

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    ja bym chętnie wzięła, najlepiej pajacyki, rampersy rozpinane po całości. Możesz podesłać jakieś info, zdjęcia, ceny?

    https://www.facebook.com/groups/E.BAZAR.CHLOPIECY/permalink/1452112664906826/?sale_post_id=1452112664906826

    brakuje jeszcze zdjeć śpiszków i bluzeczek i 2 kombinezonów:-)

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 lipca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka, dzięki, ale to jakaś zamknięta grupa. Ja na razie na żadne dzieciowe strony i grupy nie wchodzę i nie lajkuję....niestety to idzie potem w świat , a niekoniecznie chcę żeby wszystkie moje kontakty z FB wiedziały że w ciąży jestem :)

    pako_mrrr, wichrowe_wzgórza lubią tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze snoppym to ja widzialam tylko bluzki dla starszych dziewczynek pół roku temu :P:P:P:P

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • Karola___ Ekspertka
    Postów: 129 90

    Wysłany: 23 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są te targi we wrześniu, w Warszawie na pewno i jeszcze w jakiś innych miastach: https://mamaville.pl/content/51-targi-nadchodzace. Moje koleżanki były nimi zachwycone, a ja dopiero pojde to ocenie :)

    Do spania my dostaliśmy od znajomych dwa takie ciasne śpiworki jeden tulik a drugi jollein czy coś takiego, polecali my tez spróbujemy. Oprócz tego mamy 2 kocyki grubsze z wypełnieniem i 1 cieńszy. Poduszek i ochraniaczy na szczebelki nie kupujemy. Dostaliśmy tez od znajomych coś co nazywa się "klin" i wkłada się to pod materac, to niby lepsze dla dziecka niż poduszka, delikatnie profiluje materac.
    Do wózka kupiliśmy śpiworek, taki ciepły, ten Elodie details, bo to była miłość od pierwszego wejrzenia i mam nadzieje, ze długo nam posłuży. Jeśli będzie trzeba to wykorzystamy tez któryś z kocykow. Do fotelika samochodowego jeszcze nie mam koncepcji, podobają mi się śpiworki cottonmoose, są niby mniejsze do spiworka, ale to się zastanowię, czy to potrzebne, bo wydatków dużo, nie ma co piętrzyć. Dostaliśmy tez dwa ciepłe kombinezony, wiec w nich tez myśle ze dziecko w foteliku przejedzie :)

    w4sqflw1pp6mhaw2.png
‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ