X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 23 lipca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    Iw-onka, dzięki, ale to jakaś zamknięta grupa. Ja na razie na żadne dzieciowe strony i grupy nie wchodzę i nie lajkuję....niestety to idzie potem w świat , a niekoniecznie chcę żeby wszystkie moje kontakty z FB wiedziały że w ciąży jestem :)

    To jak mi się uda prześlę inaczej, w grupach zamkniętych Twoi znajomi nie widzą Twoich postów -to tak na marginesie. tylko członkowie grupy.

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i Emilka w Naszą studniówkę :)
    Muszę znowu sprawdzić swoje wymiary, bo wydaje mi się, że brzuch jest większy niż tydzień temu. Rośniemy teraz jak szalone... :)
    A co u Małej dowiem się w czwartek. Zrobiła się strasznie ruchliwa ostatnio :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0550446d5571.jpg

    Pani Moł, Invis, agagaga, wichrowe_wzgórza, antonna, czarnulka24, Jooozefka, Asia_89 lubią tę wiadomość

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asikk, jeśli chodzi o tekstylia to ja kupuję tak: jeden komplet pościeli do łóżeczka, dwa śpiworki (jeden mniejszy drugi trochę większy) do spania w łóżeczku, myślę że wezmę też rożek i zastanawiam się nad otulaczem Woombie lub Tulik, tak zachwalanym.

    Do wózka kupuję spiworek średniej grubości minky, bo jednak to już będzie jesień. Oprócz tego dwa kocyki: jeden cienki i jeden grubszy, będą używane w domu, wózku, itd.

    Asikk lubi tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola___ wrote:
    Dostaliśmy tez od znajomych coś co nazywa się "klin" i wkłada się to pod materac, to niby lepsze dla dziecka niż poduszka
    Zmajomi, którym się urodzil w maju synek używają tylko tych klinow pod materac bo ich dzieciątku się non stop ulewa po jedzeniu, i to nie raz a porządnie, ale ma takie nawroty w różnych momentach i im to położna zaleciła. Dzięki temu jest troszkę jakby uniesione dziecko u góry i mleko bardziej zostaje w żołądku :) podobno ogolnie to fajna rzecz.

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do skurczu łydek też mnie lapaly ale odkąd zazywam magnez to przeszlo.

    My też mieliśmy z synkiem ten klin i polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 22:11

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 wrote:
    Ja i Emilka w Naszą studniówkę :)
    Muszę znowu sprawdzić swoje wymiary, bo wydaje mi się, że brzuch jest większy niż tydzień temu. Rośniemy teraz jak szalone... :)
    A co u Małej dowiem się w czwartek. Zrobiła się strasznie ruchliwa ostatnio :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0550446d5571.jpg

    No no no, teraz ciąża już ewidentnie widoczna :)

    wichrowe_wzgórza, Majblanca lubią tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa a co do tekstyliów to ja na razie mam jedną małą kołderkę taką bardziej pod dupkę, kocyk minky (sliczny, mietowy, a z drugiej strony biały w indiańskie pióra w fuksji i zieleni <3 ), rożek i tyle. Muszę się zabrać za temat bo jak się wydatki nawarstwią we wrześniu to będzie grubiutko :D a to wozek, fotelik, wykonczenie pokoju i meble :) ale za to fajne ręczniczki z kapturami kupiłam. :)

    W związku z przygotowywaniem przez mojego małżonka pokoju dzieciowego do remontu - czyli łatanie dziur po kołkach, karniszach, zdzierabie tapety itp, wszystko stamtąd wynieslismy i choc wydalismy ludziom meble i wywalilismy mnóstwo rzeczy to i tak zrobilo mi sie w domu ciaśniej! Potykam się ciągle o suszarkę z praniem, o jakiś składany fotelo-spanio-materac itp, co z tym wszystkim począć :O

  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    No no no, teraz ciąża już ewidentnie widoczna :)

    No i czas wybrać się po jakieś spodnie, bo z tymi też już ciężko.

    A te body z projektbody to ja zamówiłam po północy i bardzo szybko schodziły, że rano po 7 już ich nie było, a dziś raczej były dostępne dopiero po 9, bo po 8 ich jeszcze nie było, a po 10 zostało parę sztuk tylko. Siostra poluje i nie umie upolować.

    Siostra mi zasugerowała, żebym puszczała "brzuszkowi" pozytywkę, tak żeby dziecko było przyzwyczajone do jej dźwięków jak się urodzi. Tak więc od tygodnia wieczorami słuchamy kołysanki. Jestem ciekawa czy zadziała

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    Iw-onka, dzięki, ale to jakaś zamknięta grupa. Ja na razie na żadne dzieciowe strony i grupy nie wchodzę i nie lajkuję....niestety to idzie potem w świat , a niekoniecznie chcę żeby wszystkie moje kontakty z FB wiedziały że w ciąży jestem :)
    Ehhh ja to samo niestety :(

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka, na fb nie mogłam się dokopać aż znalazłam ten link co Karola wyżej już wrzuciła :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 23 lipca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    To jak mi się uda prześlę inaczej, w grupach zamkniętych Twoi znajomi nie widzą Twoich postów -to tak na marginesie. tylko członkowie grupy.
    Ale widać, że się dołączyło :/

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 23 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanie do tych, które zamawiały darmowy termofor z pestkami wiśni w Bebiklub, po jakim czasie go dostałyście? Pisze, że niby do miesiąca powinien być, ale u mnie to już 2 miesiace i nic

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 24 lipca 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wrocilam z weekendu u tesciow
    Dziś usg :-) mala fika a ja spac nie moge

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 24 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze młody coś się nie rusza od wczoraj a ja zaczynam panikowac. I każdy mi mówi że to normalne bo to dopiero 22 tydzień że takimi rzeczami to dopiero po 25 się martwić trzeba. Nie wiem może jest leniwy faktycznie

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 24 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieluszkowazabawa wrote:
    Kurcze młody coś się nie rusza od wczoraj a ja zaczynam panikowac. I każdy mi mówi że to normalne bo to dopiero 22 tydzień że takimi rzeczami to dopiero po 25 się martwić trzeba. Nie wiem może jest leniwy faktycznie

    Pieluszkowa, powiem ci tak jak mi powiedział lekarz przed wyjazdem na urlop: krew i woda - jeśli jedno albo drugie wydostaje się z nas to na IP, a reszta to bez paniki, że mały się może raz częściej raz rzadziej ruszać i nie trzeba się tym przejmować ;)
    Dziewczyny musicie się trochę zrelaksować bo się zamęczycie tą ciążą, a zmęczenie dopiero przed nami :) teraz to słoneczko, soczek z marchewki i łapiemy wiatr w żagle bo 2 trymestr się kończy, trzeba korzystać :)

    agagaga, Kaczuszka86, wichrowe_wzgórza, Pani Moł lubią tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis kiedyś wrzucałaś fotę jakiegoś mebla, który pomalowałaś na biało. Polecałaś wtedy jakąś farbę. Co to była za farba?? Mam do pomalowania stelaż łóżka :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Katarzynaa Autorytet
    Postów: 322 327

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie polecić mi jakiś "zdrowy" dla dziecka lakier do paznokci? Kiedyś była o tym mowa ale w życiu się nie dokopie ;)

    Syn <3
    8une9n73c1gicskt.png
    l2fx0iyhtgjk6f6y.png
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata no własnie ja jakoś mało martwiąca się w ciązy jestem moje koleznaki to juz dawno by na IP siedziały nawet z głupim bólem głowy. Serio!!!
    Jedyne co mnie martwi to te ruchy pewnie dlatego tez ze naczytalam sie artykułów ze powinny byc regularne ze dziecko powinno reagowac na czekolade itd..
    Nawet łózysko mi tak nei przeszkadza mimo iz nie jest za dobrze i mam mega zakazy ale no co jakos to bedzie przeciez.

    Jeszcze babcia mnie od rana wkurzyla dzisiaj mam w ciazy szczegolna alergie na kobiety po 70!!!!!

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Invis kiedyś wrzucałaś fotę jakiegoś mebla, który pomalowałaś na biało. Polecałaś wtedy jakąś farbę. Co to była za farba?? Mam do pomalowania stelaż łóżka :)

    Tak, to ta farba:
    https://zapodaj.net/images/6fce11ac58a92.jpg

    Fajna, ponieważ nie śmierdzi i jest dość wydajna. Jak kupowałam ostatnią puszkę, to mieli nieco zmienione opakowanie, chyba już nie czerwone.

    A ja się z Wami witam w moją 100-dniówkę! :D

    antonna, Jooozefka, Biedroneczka83, Pani Moł lubią tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieluszkowazabawa wrote:
    mietata no własnie ja jakoś mało martwiąca się w ciązy jestem moje koleznaki to juz dawno by na IP siedziały nawet z głupim bólem głowy. Serio!!!
    Jedyne co mnie martwi to te ruchy pewnie dlatego tez ze naczytalam sie artykułów ze powinny byc regularne ze dziecko powinno reagowac na czekolade itd..
    Nawet łózysko mi tak nei przeszkadza mimo iz nie jest za dobrze i mam mega zakazy ale no co jakos to bedzie przeciez.

    Jeszcze babcia mnie od rana wkurzyla dzisiaj mam w ciazy szczegolna alergie na kobiety po 70!!!!!

    Pieluszkowa, dopiero od niedawna zaczęłaś czuć ruchy. Ja na tym etapie jeszcze nie codziennie czułam ruchy, bywało tak że dwa dni np. cisza albo ja nic nie czułam bo np. spałam, a były bardzo jeszcze delikatne.

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
‹‹ 606 607 608 609 610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ