X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was przebiję, mieszkamy u moich rodziców, jeszcze jakieś 2 lata - tak mi się wydaję i... Zwierzęta trzymane w domu to 4 Yorki :D Dwa są moje, a dwa od rodziców :D Do tego mam królisia, ale on agresywny jest :/ A na dworze trzymamy kolejnego psa i 2 koty :)

    Mam zamiar uczyć dziecko od małego szacunku i miłości do zwierząt oraz tego że nie są zabawkami, bo niestety, ale widzę jak zachowują się dzieci mojej siostry w stosunku do zwierząt, gdy przyjeżdżają w odwiedziny

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie każdy ma objawy... wczoraj spotkałam koleżankę, która ma termin za 2tyg i mówiła, że nie miała w ogóle objawów :)
    Mnie za to strasznie pryszcze wysypały... takie paskudne :o co można na to zastosować? :(

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie ma żadnych objawów. Ale to chyba lepiej :) Starsm się nie schizowac, ani nie stresować chociaż do wizyty jeszcze prawie 2 tygodnie.. Trzeba być dobrej myśli i korzystać z dobrego samopoczucia. Ja od samego początku biorę luteinę 2x dziennie.
    Wow- grudzień .. jak ten czas leci.


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do objawów to ja wczoraj cały dzień miałam mdłości a dzisiaj ( jak na razie) nic także luzik ;)

    Najbardziej jednak dokuczają mi piersi. Jak mam stanik jest ok ale bez stanika dramat.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xaxa wrote:
    Nie każdy ma objawy... wczoraj spotkałam koleżankę, która ma termin za 2tyg i mówiła, że nie miała w ogóle objawów :)
    Mnie za to strasznie pryszcze wysypały... takie paskudne :o co można na to zastosować? :(
    Mnie też wysypalo kilka dni przed 1 testem i do tej pory wysypuje ale mam takie serum z dermedica i pytałam lekarza powiedział ze mogę to stosowac. A ja zawsze miałam problemy z cera i to działa bardzo dobrze na mnie to mogę Ci podesłać dokładnie jak się nazywa jeśli chcesz :)
    Mnie w nocy obudził taki okropny ból brzucha promieniowal na obie nogi i dopiero nospa pomogła i otwarte okno dziś od rana mi niedobrze,na szczęście tylko uczucie a nie wymioty..

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy kłamią i nie ma co na nie zwracać uwagi :) jak usg jest git to jest git :)
    Mi mdłości przeszły dopiero w szpitalu jak poronilam wiec nie ma co ufać objawom ;)

    mietata lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dziewczyny co do objawów to ja wczoraj cały dzień miałam mdłości a dzisiaj ( jak na razie) nic także luzik ;)

    Najbardziej jednak dokuczają mi piersi. Jak mam stanik jest ok ale bez stanika dramat.

    O rany, znam to... mnie zaczęły boleć tak ze 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki i bolą do teraz, ciężkie są do tego. Chodzę w takim elastycznym staniku, a'la sportowym, bo bez dobrego podtrzymania biustu nie dałabym rady chodzić tak, żeby piersi nie bolały :P

    Podobno w 2 trymestrze już mniej powinny dokuczać, także nie pozostaje nic, tylko czekać ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia wrote:
    Mnie też wysypalo kilka dni przed 1 testem i do tej pory wysypuje ale mam takie serum z dermedica i pytałam lekarza powiedział ze mogę to stosowac. A ja zawsze miałam problemy z cera i to działa bardzo dobrze na mnie to mogę Ci podesłać dokładnie jak się nazywa jeśli chcesz :)
    Mnie w nocy obudził taki okropny ból brzucha promieniowal na obie nogi i dopiero nospa pomogła i otwarte okno dziś od rana mi niedobrze,na szczęście tylko uczucie a nie wymioty..

    Ja mam pryszcze do tej pory, wysypało mnie przed terminem spodziewanej miesiączki, ale tak konkretnie, na całej twarzy. Teraz trochę zmalało, ale za to mi się twarz straszliwie wysuszyła. Stosuję teraz taki mocno odżywczy krem z propolisem i wysuszenie powoli schodzi. Pamiętam, jak na początku kilka lat temu przy pigułkach miałam pryszcze od hormonów i nic na nie nie działało. Z doświadczenia wiem, że w moim przypadku to musi po prostu samo przejść, a ja jakoś muszę z tym żyć do tego czasu, aż minie ;P

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia poproszę :) ja mam ogólnie przesuszoną i na to stosuję kremy ziaji ale jak mnie wywaliło tymi syfami to masakra, aż tak nie miałam, nie chcę tak iść do ślubu :P może to jeszcze efekt uboczny encortonu... ogólnie teraz mam takie zaskórniki jakich nigdy nie miałam, twarz mega zanieczyszczona i przy okazji wrażliwa... mam jeszcze wykupione 2 zabiegi mikrodermabrazji, jak zejdą syfy myślicie, że można zrobić?

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od rana boli mnie podbrzusze. tak dziwnie. Z prawej strony, pod linią majtek... Zaczynam się już denerwować... Mam się martwić?

    Jak wrócę z pracy to sie przygotuje i w razie co pojadę na pogotowie.

    Doradźcie coś...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dziewczyny, od rana boli mnie podbrzusze. tak dziwnie. Z prawej strony, pod linią majtek... Zaczynam się już denerwować... Mam się martwić?

    Jak wrócę z pracy to sie przygotuje i w razie co pojadę na pogotowie.

    Doradźcie coś...
    Jeżeli Cię coś niepokoi, dla świętego spokoju jedź na pogotowie. Informacja, że jesteś w ciąży i masz dziwne bóle brzucha powinna wystarczyć. Tutaj niestety żadna z nas nie będzie w stanie stwierdzić czy to coś nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 12:02

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dziewczyny, od rana boli mnie podbrzusze. tak dziwnie. Z prawej strony, pod linią majtek... Zaczynam się już denerwować... Mam się martwić?

    Jak wrócę z pracy to sie przygotuje i w razie co pojadę na pogotowie.

    Doradźcie coś...

    Jak mnie tak bolało i schizowałam to poleciałam do lekarza. I okazało się, że wszystko jest ok. A ten ból to najprawdopodobniej od torbieli na jajniku, która została po ciałku żółtkowym. No i hormony też robią swoje.

    Jeśli się bardzo niepokoisz to myślę, że dla świętego spokoju możesz iść na wcześniejszą wizytę :)
    Mi po wizycie wszystkie bóle minęły ;) Więc pewnie i psychika robiła swoje :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje ze bóle podbrzusza to norma w ciąży , jak nie masz krwawienia lub plamienia to bym się tym nie martwiła. Ale wiadomo nie czuje tego co ty w tej chwili wiec ciężko mi za Ciebie decydować.

    Ja w każdym razie ból podbrzusza czuje praktycznie od terminu @ cały czas, czasami jest lżejszy czasami mocniejszy, czasami bardziej z boku czasami po środku. Ale ogólnie nie martwię się tym.

    Blondik lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anetta31 Przyjaciółka
    Postów: 113 49

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka ja mam podobnie , czuje ze mam brzuch I to nawet nie jest jakis mocny bol tylko takie napiecie , najczesciwj po prawej stronie .

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Anetta31
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xaxa wrote:
    M_ia poproszę :) ja mam ogólnie przesuszoną i na to stosuję kremy ziaji ale jak mnie wywaliło tymi syfami to masakra, aż tak nie miałam, nie chcę tak iść do ślubu :P może to jeszcze efekt uboczny encortonu... ogólnie teraz mam takie zaskórniki jakich nigdy nie miałam, twarz mega zanieczyszczona i przy okazji wrażliwa... mam jeszcze wykupione 2 zabiegi mikrodermabrazji, jak zejdą syfy myślicie, że można zrobić?
    Xaxa wysłałam Ci pw :)

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Mi się wydaje ze bóle podbrzusza to norma w ciąży , jak nie masz krwawienia lub plamienia to bym się tym nie martwiła. Ale wiadomo nie czuje tego co ty w tej chwili wiec ciężko mi za Ciebie decydować.

    Ja w każdym razie ból podbrzusza czuje praktycznie od terminu @ cały czas, czasami jest lżejszy czasami mocniejszy, czasami bardziej z boku czasami po środku. Ale ogólnie nie martwię się tym.
    I ja też tak mam, boli praktycznie cały czas, tak jak na okres, ale nie mam żadnych plamień ani krwawień. Lekarz pow, że po prostu tak reaguje mój organizm i tyle, w razie mega silnego bólu brać nospę. Mnie dziś w nocy obudził ból, co nie zdarzyło mi się nigdy w życiu żeby obudzić się z bólu, myślałam, że to może jakieś zaparcie albo coś od strony przewodu pokarmowego ale niestety, dopiero pomogła nospa i jak otworzyłam okno żeby trochę powietrza wpuścić bo tak bolało że nie mogłam złapać tchu..

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bóle podbrzusza, czasem nawet i pleców. Zwykle lekkie, a czasem średnio-mocne. Praktycznie codziennie mnie męczą, a najczęściej wieczorem. Byłam na USG i z dzieckiem było oki i lekarz mi powiedział, że to normalne i mam nie panikować.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetta31 wrote:
    Kuchcinka ja mam podobnie , czuje ze mam brzuch I to nawet nie jest jakis mocny bol tylko takie napiecie , najczesciwj po prawej stronie .
    Dokładnie ja czuje takie napięcie, ciągniecie. U mnie to w ogóle nie przypomina bólu miesiączkowego ale wiem ze różnie bywa. Mnie przede wszystkim podczas miesiączki boli zawsze w lędźwiach a nie brzuch wiec pewnie dlatego ;) w każdym razie teraz ten ból w podbrzuszu to tak jak napisałam takie ciągniecie napięcie czasami nawet lekkie jakby pieczenie. Ale serio ja się tym w ogóle nie przejmuje. Wszystkie poroadniki powiedzą Wam ze to normalne na początku ciąży tak samo jak wzdęcia itd ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesmiało sie witam choc jeszcze w to nie wierze bo to hmm klasyczna wpadka ale jak to mówia pokocham jak swoje
    term wg owu 23 listopad

    Czesc wszystkim :)

    Blondik dzieki za zaproszenie

    Anetta31, M_ia, Wojcinka, Blondik lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,bo to może być normalne, ale każda kobieta sama dobrze wie co może ją zaniepokoić, czyli że np jakiś ból jest niecodzienny. Ja gdy mnie boli brzuch, kładę się i przechodzi. Oznacza to dla mnie zwykle że się przeforsowalam. Natomiast gdyby ból nie ustępowal będąc na tyle silnym by mnie niepokoić, nie zwlekalabym z konsultacją z lekarzem, bowiem sama nim nie jestem i zrobiłabym to dla świętego spokoju.

    Zgredek 12 ma jednak nadzieję że Twój ból brzucha nie jest na tyle silny :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ