X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpadłam się pożegnać :(
    W poniedziałek miałam usg i był Gs 14mm pecherzyk żółtkowy 3mm zarodek 3mm i cały pulsowal więc z czynnością serca
    Dziś lekarka zanim dała mi skierowania na krew mocz itp zrobiła mi usg i niestety jest GS 25 mm ale jest pusty.wszystko co było w poniedziałek się wchłonelo :( za 3 dni mam usg aby potwierdzić diagnozę.

    Hope będe czekać jednak na wieści od ciebie i Czarnulki jak tam po waszych badaniach. Za wszystkie trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 13:00

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki, ja sie pochwale wlasnie zamówiłam sobie detektor tętna płodu , ja nie mam tylu wizyt co wy ani badań wiec to jest dla mnie małe pocieszenie. Zamiast robić obiad, to leżę pod kołderka i wydaje kasę. Dzis byłam w Burger kingu na małym burgerze i kupiłam w Zarze kilka ciuchów dla synka, wybrałam rzeczy z obniżki bedzie miał na wiosnę. Galgan wyrasta mi z ciuchów i muszę odświerzyć mu cała szafę :( co do objawów to prawie żadnych nie mam tyle ze raz czy dwa razy na dzień zle sie czuje

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka bardzo mi przykro :( sa jakieś szanse na cud ? Lekarka dobry sprzęt ma ? Moze kropcio sie w chowanego bawi ?

    antonna lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadkiem mi sie kliknelo "Lubie to".

    Kaczuszka strasznie mi przykro :(

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Hej dziewczyny wpadłam się pożegnać :(
    W poniedziałek miałam usg i był Gs 14mm pecherzyk żółtkowy 3mm zarodek 3mm i cały pulsowal więc z czynnością serca
    Dziś lekarka zanim dała mi skierowania na krew mocz itp zrobiła mi usg i niestety jest GS 25 mm ale jest pusty.wszystko co było w poniedziałek się wchłonelo :( za 3 dni mam usg aby potwierdzić diagnozę.

    Hope będe czekać jednak na wieści od ciebie i Czarnulki jak tam po waszych badaniach. Za wszystkie trzymam kciuki
    Kaczuszko tak strasznie mi przykro :( Wiem że czekasz na potwierdzenie diagnozy jeszcze, ale czy pani dr dokładnie długo sprawdzała? Kurcze nawet nie pomyślałam o tym ze tak może się stać, że zarodek się wchłonie...

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka a może lekarka źle spojrzała? Czasami w jednym położeniu nic nie widać a jak się zmieni ułożenie głowicy to jest zarodek.
    Niech to lepiej jeszcze ktoś sprawdzi.

    Jakoś tak dużo złego tu ostatnio..
    Bajkaaa - Ty nam przynieś dobre wieści!! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka, przykro mi :(

    A ja od kilku dni zero mdłości, zero ciągnięcia czy kłucia w podbrzuszu i ból piersi delikatny, praktycznie nie wyczuwalny. Mam nadzieję, że z kropem wszystko ok

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszko qrwa no :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kaczuszka a może lekarka źle spojrzała? Czasami w jednym położeniu nic nie widać a jak się zmieni ułożenie głowicy to jest zarodek.
    Niech to lepiej jeszcze ktoś sprawdzi.

    Jakoś tak dużo złego tu ostatnio..
    Bajkaaa - Ty nam przynieś dobre wieści!! :)
    Strasznie dużo nas odpadło :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92 wrote:
    Kaczuszka, przykro mi :(

    A ja od kilku dni zero mdłości, zero ciągnięcia czy kłucia w podbrzuszu i ból piersi delikatny, praktycznie nie wyczuwalny. Mam nadzieję, że z kropem wszystko ok

    No to masz tak jak ja. I też liczę na to, że wszystko jest ok. Ale skoro więcej nas takich to widocznie tak może być :)

    Musimy mieć nadzieję, że już więcej złych wieści nie będzie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kaczuszka a może lekarka źle spojrzała? Czasami w jednym położeniu nic nie widać a jak się zmieni ułożenie głowicy to jest zarodek.
    Niech to lepiej jeszcze ktoś sprawdzi.

    Jakoś tak dużo złego tu ostatnio..
    Bajkaaa - Ty nam przynieś dobre wieści!! :)

    Zgadzam się, mogło tak być... kiedy leżałam w szpitalu na patologii ciąży, razem ze mną leżała moja koleżanka. Kilku lekarzy i nie mogli znaleźć ani pecherzyka ani, zarodka. No nie ma i koniec! I nagle pod koniec badania coś im mignelo i okazało się że wszystko jest jak trzeba... a 3 lekarzy przy tym USG było!

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Hej dziewczyny wpadłam się pożegnać :(
    W poniedziałek miałam usg i był Gs 14mm pecherzyk żółtkowy 3mm zarodek 3mm i cały pulsowal więc z czynnością serca
    Dziś lekarka zanim dała mi skierowania na krew mocz itp zrobiła mi usg i niestety jest GS 25 mm ale jest pusty.wszystko co było w poniedziałek się wchłonelo :( za 3 dni mam usg aby potwierdzić diagnozę.

    Hope będe czekać jednak na wieści od ciebie i Czarnulki jak tam po waszych badaniach. Za wszystkie trzymam kciuki

    Kochana, jeśli faktycznie tak jest, to bardzo Ci współczuję :( Polecam jednak, żebyś sprawdziła to u innego lekarza na innym sprzęcie. Wśród moich znajomych była taka historia, że 9tc i nagle nie ma serduszka i już miała być ciąża do usunięcia, a u innego lekarza, speca od USG, okazało się, że trzeba spojrzeć pod innym kątem i wszystko jednak widać. Próbuj do końca kochana, bo może jednak nie jest tak źle (szczerze na to liczę i trzymam za Ciebie kciuki) <3

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ale okropne wiadomości :( współczuję...
    Ja to pewnie jak wejdę do gabinetu to pierwsze co to każe sobie robić usg bo boję się że coś się stało... Masakra

    Dam znać po, ale pewnie jeszcze będę pisać z poczekalni bo na pewno będzie opóźnienie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny za wsparcie. 1 usg było robione na sprzęcie rodem z PRL i było wszystko ładnie widać. To dzisiaj na dużo lepszym sprzęcie, lekarka wcześniej pracowała w szpitalu przy zabiegach operacyjnych. Szukała przez prawie 30 minut na różnych częstotliwościach. W poniedziałek idę do swojego lekarza i będę mieć robione usg w szpitalu.

    Ślepo co jakiś czas mam nadzieję ze się pochowało no ale i żeby dzidziuś i pęcherzyk żółtkowy razem się schowały?

    Kur... a myślałam ze w poniedziałek jak serduszko ruszyło to pierwsze nerwy za mną już i dalej tylko martwienie się o szyjkę .

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa trzymam mocno kciuki za ciebie ;)))

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Bajkaaa trzymam mocno kciuki za ciebie ;)))

    Ja nawet nie wyobrażam sobie co czujesz teraz... To jest jakaś masakra, ja dzisiaj jadę komunikacja miejska do lekarza i czekam na autobus właśnie... Kurcze im bliżej tym bardziej się stresuje...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, straszne rzeczy się dzieją i pewnie jeszcze dziać będą, ale może spojrzymy też na jakieś pozytywne historie... Może dziewczyny, które już mają serduszko i jest wszystko na razie OK napiszą jakąś pokrzepiającą historię?

    Mówię serio, bo co wchodzę na forum, to się boję przeczytać kolejny nowy post, że będzie coś tragicznego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 14:28

    M_ia lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszko to co napisałaś o aparatach usg nie jest pocieszające. Nie mniej jednak trzymamy kciuki aby okazało się, że Bejbik jednak się schował.

    Ja miałam 2 razy USG od wizyty serduszkowej, i za każdym razem ten stres, czy jest, czy serduszko bije, czy prawidłowo rośnie. Matko, tyle stresu :/ Na szczęście każdy lekarz u którego byłam rozpoczyna zdanie od "akcja serca uwidoczniona", jakby już wiedzieli co nam spędza sen z powiek... (byłam do tej pory u 3 lekarzy).

    Mocno, mocno trzymam kciuki i za Ciebie Kaczuszko, i za Bajeczke :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 ma rację. Potrzeba nam tu pozytywnych historii. No ale dziewczyny, moim zdaniem trzeba wspierać dziewczyny które są wśród nas i przeżywają gorsze chwile. U nas jest wszystko w porządku i jest nas zdecydowana większość, czy to nie jest pokrzepiające?

    Smutnym acz realnym faktem jest to, że w Polsce co 4 kobieta roni. Lub co czwarta ciąża kończy się poronieniem. To niestety prawda, wystarczy spojrzeć na forum. Ale dużo więcej jest jednak kobiet którym sie udało i tego się trzymajmy :)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamusie oraz gratuluję fasolek.
    Jeżeli można, to chętnie dołączę.
    Wg ovu termin mam na 26 listopad a wg usg lekarz wyliczył mi na 19 listopad, więc nie wiem na który termin by się wpisać? Może ten wg usg?
    Jestem już po pierwszej wizycie ze względu na plamienia, które u mnie wystąpiły. Następna wizyta 12 kwietnia i mam nadzieję, że zobaczę na niej serduszko.

    Blondik lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ