X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No to masz tak jak ja. I też liczę na to, że wszystko jest ok. Ale skoro więcej nas takich to widocznie tak może być :)

    Musimy mieć nadzieję, że już więcej złych wieści nie będzie.

    Póki co nie panikuję tylko czekam na powrót tych objawów lub na jakiś nowy :)

    Czas na obiad, dalej mam odrzut od mięsa i wędlin, nie to że mnie mdli lub śmierdzą, ale wogóle mi nie smakują.

    Więc jakiś tam objaw jeszcze został :D
    Tylko nie wiem czy tak mało mięsa w mojej diecie jest zdrowe dla Bobo? :/

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka strasznie mi przykro :( kurde starczy już tych złych wieści ...

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja dziś coś pozytywnego przyniosę? Mam taką nadzieję i fakt jest taki że ponoć 35% ciąż się roni w 1 trymestrze, najgorzej jak to dotyczy nas bądź kogoś bliskiego... Miejmy nadzieję że limit nieszczęść listopadowych się skończył

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to już 4 niestety będzie. Martwię się ze każdy zabieg łyżeczkowania osłabia moją i tak bardzo słabą szyjkę.

    Trzymam za Was kciuki dziewczyny i życzę Wszystkiego dobrego. Na pewno będę zaglądać co u Was ale wracam na Ovufriend

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • K@sia Autorytet
    Postów: 681 315

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tyle piszecie ze ciężko Was doczytać. Bardzo współczuje dziewczynom ze stratami :( bardzo mi przykro.... natomiast uważam ze nie można sie tak zamartwiać na zapas dziewczyny. I tak będzie co ma być a stres tylko wpływa negatywnie na Maluszka. U mnie natomiast mdłości na całego. Tez nie wchodzą mi wędliny i mięso a dzisiaj zjadłam pierogi ruskie i na razie jest Ok ;) w dole brzucha tez mnie pobolewa i bolą mnie piersi to tak jak u większości z Was. Następna wizytę mam 7.04. Trzymajcie sie dziewczyny myśleć pozytywnie

    Bajkaaa, mietata lubią tę wiadomość

    mhsv3e5eau6hps3u.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra !!!! Kaczuszko jak to .. dopiero co było dobrze a teraz ??jakie to życie jest okrutne. Cholernie mi przykro!!! Wyrazy współczucia. Trzymaj się .. tulę mocio mocio <3
    Kaczuszko ja mam obawy co do siebie jakieś dziwne przeczucie ..oby to poniedziałkowe usg było pozytywne bo chyba się złamie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 14:58

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kurcze czekam na wizytę i tak tu pięknie pachnie pieczenia w sosie że zaraz mi zacznie w brzuchu burczec... A nie wiem chyba mojej pani dr nie ma a kobietki czekają i nie wiem która jestem ani nic...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    Zuza91 ma rację. Potrzeba nam tu pozytywnych historii. No ale dziewczyny, moim zdaniem trzeba wspierać dziewczyny które są wśród nas i przeżywają gorsze chwile. U nas jest wszystko w porządku i jest nas zdecydowana większość, czy to nie jest pokrzepiające?

    Smutnym acz realnym faktem jest to, że w Polsce co 4 kobieta roni. Lub co czwarta ciąża kończy się poronieniem. To niestety prawda, wystarczy spojrzeć na forum. Ale dużo więcej jest jednak kobiet którym sie udało i tego się trzymajmy :)

    no niejstety tak jest ale ilestam lat temu, kiedy nie bylo ani testow ani dopochwowego usg to glugo jeszcze nie wiedzialybysmy ze bylysmy w ciazy, moglybysmy tylko przypuszczac, poprostu przyszlaby spozniona @...
    Jeszcze 10 lat temu usg robilo sie 3 razy tylko.

    Detektor tetna plodu ktos zamowil....ja bym sie bala....bardzo czesto czytalam o tym ze ktos nei mogl tetna wykryc i panika...

    U mnie jak i w poprzedniej ciazy objawow brak choc wydaje mi sie ze gorzej wygladam tzn mam ny przyklad pryszcze ktorych w tamtej ciazy nie mialam, wtedy bylam gladka jak nigdy :D, no i nie ciagnie mnie narazie do slodkiego. Moze to objaw na dziewczynke ;D

    Jeszcze wam tu nie mowilam ale przez pare miesiecy prowadzilam specjalna diete (choc z odstepstwami bo nie wiedzialam wkoncu czy sie staram czy nie :P) na dziewuszke, zobaczymy co z tego wyjdzie.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Hej dziewczyny wpadłam się pożegnać :(
    W poniedziałek miałam usg i był Gs 14mm pecherzyk żółtkowy 3mm zarodek 3mm i cały pulsowal więc z czynnością serca
    Dziś lekarka zanim dała mi skierowania na krew mocz itp zrobiła mi usg i niestety jest GS 25 mm ale jest pusty.wszystko co było w poniedziałek się wchłonelo :( za 3 dni mam usg aby potwierdzić diagnozę.

    Hope będe czekać jednak na wieści od ciebie i Czarnulki jak tam po waszych badaniach. Za wszystkie trzymam kciuki
    Kaczuszka :( tak bardzo mi przykro :( trzymaj się jakoś!
    Wiem co czujesz :(

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że kiedyś było inaczej i też dużo osób nie było świadomych ale też inne czasy były mniej stresujące mniej chemi itp... Np moja mama ma 5 dzieci i nawet jak miała problemy w ciąży to donosila mimo dużo gorszej opieki medycznej a siostra była 5 razy w ciąży ale dzieci ma 2 więc to coś te czasy takie... I podejrzewam że lepiej nie będzie... Że wspomaganie będzie na porządku dziennym

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Witam wszystkie mamusie oraz gratuluję fasolek.
    Jeżeli można, to chętnie dołączę.
    Wg ovu termin mam na 26 listopad a wg usg lekarz wyliczył mi na 19 listopad, więc nie wiem na który termin by się wpisać? Może ten wg usg?
    Jestem już po pierwszej wizycie ze względu na plamienia, które u mnie wystąpiły. Następna wizyta 12 kwietnia i mam nadzieję, że zobaczę na niej serduszko.

    Wreszcie u nas jesteś! :) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za Ciebie i bobasa :) Daj znać, jak po wizycie (też czekam z niecierpliwością na serduszko, chociaż u mnie na to jeszcze stanowczo za wcześnie).

    aciulka lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie dziwiło to że u mnie wszyscy rodzą jak na zawołanie, bo mama ma 5 dzieci, siostra 4. Żadna nie miała problemu z zajściem, a wręcz niektóre to były klasyczne wpadki. A ja się starałam prawie 3 lata.
    Ale chyba takie czasy, wszystko nafaszerowane chemią i tak to wychodzi.

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne jest to że tyle z nas ma problemy, jest mi bardzo przykro z powodu każdej z was.. Ale prawda jest też taka, że te które czekają na wizytę, na usg napewno to dołuje dodatkowo, bo jak tu mieć nadzieję jak ciągle jakiś nowy wpis że się nie udało, że nie ma akcji serca :(
    IZA92 wrote:
    Póki co nie panikuję tylko czekam na powrót tych objawów lub na jakiś nowy :)

    Czas na obiad, dalej mam odrzut od mięsa i wędlin, nie to że mnie mdli lub śmierdzą, ale wogóle mi nie smakują.

    Więc jakiś tam objaw jeszcze został :D
    Tylko nie wiem czy tak mało mięsa w mojej diecie jest zdrowe dla Bobo? :/

    Iza to może mój wczorajszy pomysł na obiad czyli mlode ziemniaczki z koperkiem i jajko sadzone( mocno zeby nie było surowe) i oczywiście kefirek :)? A czy mało mięsa jest niezdrowe dla dziecka? Mi lekarz powiedział, że mam jeść to na co mam ochotę bo organizm jest mądrzejszy i sam wie czego potrzebuje a czego nie więc póki nie masz chęci na mięso to go po prostu nie jedz bez wyrzutów sumienia a jedz to co chcesz:)

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Wiadomo że kiedyś było inaczej i też dużo osób nie było świadomych ale też inne czasy były mniej stresujące mniej chemi itp... Np moja mama ma 5 dzieci i nawet jak miała problemy w ciąży to donosila mimo dużo gorszej opieki medycznej a siostra była 5 razy w ciąży ale dzieci ma 2 więc to coś te czasy takie... I podejrzewam że lepiej nie będzie... Że wspomaganie będzie na porządku dziennym

    Moja mama urodziła naturalnie 4 dzieci, zero poronień (przynajmniej takich, których byłaby świadoma :P), komplikacje w trakcie jakieś tam były, ale ja i moje rodzeństwo jesteśmy totalnie zdrowi :) Jakoś się jej udało, mimo że usg miała 3 razy, a badanie krwi z tego co mi powiedziała, to 2 razy - na początku i na końcu ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale gdybyśmy żyli e tamtych czasach to siostra nie miałaby ani jednego dziecka...

    Kurcze mega mi się dluzy ten czas

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No tak ale gdybyśmy żyli e tamtych czasach to siostra nie miałaby ani jednego dziecka...

    Kurcze mega mi się dluzy ten czas
    Bajka a na którą masz? Ja ostatnio miałam na 20:15 wizytę a się przeciągnęło i weszłam dopiero o 21 do gabinetu, a byłam już przed 20 na wszelki wypadek.. plusem było to że byłam ostatnia i lekarz mógł na spokojnie przeprowadzić badanie i odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania . Będzie dobrze!! Czekamy na info!

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na 15 i chyba miałam być pierwsza ale siedzi tam cały czas jakąś młoda... No nic może za 10 min wejdę

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze w tym wątku jest miejsce i dla tych które właśnie tracą swoje dzieci i dla tych które się dowiadują ze jest ok.
    Mam nadzieje ze w tym wątku nikt się nie musi hamować żeby czasem komuś nie zepsuć humoru.

    Lilly_Ana, IZA92, Paulina099, Invis lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia wrote:
    Iza to może mój wczorajszy pomysł na obiad czyli mlode ziemniaczki z koperkiem i jajko sadzone( mocno zeby nie było surowe) i oczywiście kefirek :)? A czy mało mięsa jest niezdrowe dla dziecka? Mi lekarz powiedział, że mam jeść to na co mam ochotę bo organizm jest mądrzejszy i sam wie czego potrzebuje a czego nie więc póki nie masz chęci na mięso to go po prostu nie jedz bez wyrzutów sumienia a jedz to co chcesz:)

    No właśnie też uważam że lepiej słuchać siebie :)

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless uważam podobnie.

    Bajkaaa powodzenia!

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ