Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo "smakołykow" ja w zyciu nie tkne żołądków,nerek ani wątróbki, bleeeeeee

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 17:12

    RewolucjaSięDzieje, Amnezja, Madlen222 lubią tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam pyyyszną pastę z pyyysznym sosem, dogryzłam arbuziątkiem, weszłam na forum - przeczytałam posty, w tym FK-i i jakoś mi teraz słabawo.
    Fo łuj, a w głowie mam obrazy tych kurzych łapek i mózgowej brei brrrrr


    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    apropo "smakołykow" ja w zyciu nie tkne żołądków,nerek ani wątróbki, bleeeeeee


    Dodaję Sauerlunge, czyli płucka na kwaśno na sposób monachijski, w których specjalizowała się tym razem moja prababcia.
    Zapach i smak...trauma.

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2lvcw3c.jpg właśnie wcinam :D

    Agusia ;), Mamadomina, Madlen222, nick nieaktualny, KasiaKa, Strupka lubią tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Dodaję Sauerlunge, czyli płucka na kwaśno na sposób monachijski, w których specjalizowała się tym razem moja prababcia.
    Zapach i smak...trauma.
    żadnych takich rarytasów ;)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Mamadomina Autorytet
    Postów: 501 852

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Dodaję Sauerlunge, czyli płucka na kwaśno na sposób monachijski, w których specjalizowała się tym razem moja prababcia.
    Zapach i smak...trauma.
    Jezuniu.........padlabym na sztywno narobilyscie mi smaku i bob wcinam

    Aga
    010i3e3kdjmb4cx1.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    z tego co wiem to częstosię nie sprawdza ,bo dziecko się przekręci czy przesunie z czujnika i ponoć tylko niepotrzebny stres dla rodziców...

    Pati są takie monitorki przypinane do np.pieluszki. I są dużo lepsze od tych z płytkami.Dla mnie rzecz obowiązkowo do kupienia. Znam kilka przypadków gdzie monitorek uratował życie dziecku. I kilka tragicznych niestety też...

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możesz pokazac taki przykładowy monitorek?

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wasze łóżeczka mają takie jakby lekkie pochylenie żeby dzidziek nie spał całkowicie na płasko?

    u mnie taka elektroniczna niania by sie przydala bo mam pietrowy domek a dzidziol ma pokoj z nami na górze;]

    w ogole remont pokoju idzie dobrze, listwy stare usuniete, dziurki zagipsowane, wyszpachlowane, trzeba umyc sciany jeszcze, pomalowac, zalozyc nowe listwy i zamówić gościa do zrobienia szafy;]

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    a możesz pokazac taki przykładowy monitorek?

    Proszę bardzo http://www.snuza.pl/produkty/snuza-hero.html

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 wrote:
    Kochana,

    Obawiam się, że będziesz musiała mieć ją jeszcze raz po 24 tygodniu...

    Ja miałam 1,5 tygodnia temu (miałam zle wyniki) i wczoraj pytałam gina, czy będę musiała to powtarzać jeśli już miałam i wyniki wyszły dobrze i gin powiedział, że niestety tak... :(

    Przed 24 tygodniem badanie może potwierdzić/wykluczyć cukrzycę jeśli matka miała ją przed ciążą, natomiast cukrzyca ciążowa u wcześniej zdrowej matki najczęśćiej ujawnia się po 24 tygodniu...

    A zatem badanie w 19 tygodniu nie wykluczy na 100% braku cukrycy ciążowej...:(


    O rany, toż to przecież okropne jest :/ ale czego się nie robi dla Maluszka....

    jmmg93c.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amnezja wrote:
    Proszę bardzo http://www.snuza.pl/produkty/snuza-hero.html
    ooo fajne to :) może sie przydac


    a macie jakąś nianie na oku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 18:18

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    ooo fajne to :) może sie przydac


    a macie jakąś nianie na oku?

    Na nianie nie patrzyłam.Mnie się raczej nie przyda,ale monitorek obowiązkowo :)

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/angelcare-ac401-monitor-oddechu-i-niania-2-plytki-i4345205926.html

    to jest fajne,dwa w jednym
    ma dobre opinie na wizazu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 18:27

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Ninusia Ekspertka
    Postów: 193 258

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    UWAGA, UWAGA.!!!

    Jednak moje przeczucia/ zwątpienie z ostatnich dni i teraz przed wizytą sprawdziły się ptaszka nie ma jest pipcia :D Bęęęęęęęęęędzie córunia mamusi Nelunia.! <3 Popłakałam się ze szczęścia na kozetce :) ajj cudownie ;*** Jest chuuuuuudziutka i długaśna :D Póki co Nelcia 355g waży :)

    Nawet sobie nie wyobrażacie jak sie ogromnbie cieszę ;*** Muahh :)

    A tu buziunia mojej córuni zakryta pępowiną :D hihi czyli jednak ten pseudo siusiak to była pępowina między nóżkami :) Jak możesz Rewolucja to zmień płeć na liście :)

    smxf2v.jpg



    Gratuluję Kochana ....

    jmmg93c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Rewolucja przepraszam;).
    Mi sie spacerow zachcialo, napierdzielam caly dzien z krotkimi przerwami.
    Bylam wczesniej w Pati i Maxie spacerowki pomacac;), pani wybila mi z glowy spacerowke od 0, jedynie Mclaren sie nadaje, ale cen ajak dla mnie odpada.
    Potem zarabiste rurki w lumpie wypatrzylam, ale nie mialam przy sobie gotowki oczywiscie:(.
    Najszlo mnie kolo 17 zeby jednak ruszyc pupe do bankomatu i po nie isc, a tu zonk, o 17 zamkneli.Mysle sobie, jak juz wylazlam to chcoazi do kawirni se pojde.Wypilam koktail, posiedzialam i kulam sie z powrotem. A tu buba. Nie wysikalam sie inteligentnie, wiec nacisk na pechcrze ze ledow leze, bujalam sie jak kaczka, do teog miala wraznei z emi sie zaraz kolana rozapdna, napierniczlay jak nie wiem.
    Mysle sobie ki cholera, wiezadla sie juz luzuja? nowosc dla mnie.
    Mam co prawda zrujnowaana lekotke po wypadku w nodze lewej, ale to nie upowaznia prawego kolana do bolenia;). ała;).

  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    http://allegro.pl/angelcare-ac401-monitor-oddechu-i-niania-2-plytki-i4345205926.html

    to jest fajne,dwa w jednym
    ma dobre opinie na wizazu

    Dla mnie odpada bo płytki.

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje, ja dzisiaj zjechałam babę od mebli przez internet. Te meble co chciałam kupić to już nie kupię bo mnie ta baba tak wkurzyła że jej napisałam co myślę...słuchajcie, nie dość że łaskawie odpisała mi po 2 dniach to jeszcze z pretensją i ani dzień dobry ani dziekuje, nic....a wiec napisałam jej, ze skoro tak zależy im na klientach to ja dziekuje i ze w dodatku maja bledne informacje co do kosztów na stronie internetowej. No i teraz będę szukała nowych mebli, ale wiecie co sobie pomyslalam, ze oprócz lozeczek to może nie ma co szalec. Może wystarczy kupic jakas szafe, przewijak, komodke na początek i styka...a dopiero potem jak dzieci starsze to kupic meble większe...

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do nerek i tych innych to fuj, weźcie bo się zaraz porzygam!!! nigdy nie zapomnę jak moja mama kiedyś wpadła na cudowny pomysł i smażyła sobie mózg w jajku...ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy to zjadła...
    Za tydzień przyjadą do mnie rodzice więc już zamówiłam sobie u mamy pierogi z jagodami, jagodzianki i paczka z ajerkoniakiem (chyba nie zaszkodzi co?)...

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie mam komodę dla dziecka ale taka dość wysoką, szafę robimy dla siebie, jak już postawię wyrko to Wam zdjęcie wyślę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 18:46

    ckai3e3k2pedhvnb.png
‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ