Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caśka ja też dostaję kopy w pęcherz i w odbyt!!! nie jest to miłe...i po każdym kopniaku w pęcherz muszę siku!!!!

    relgh3714vlmssyj.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen222 wrote:
    Caśka ja też dostaję kopy w pęcherz i w odbyt!!! nie jest to miłe...i po każdym kopniaku w pęcherz muszę siku!!!!
    mam dokładnie to samo ;)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciaza blizniacza jest po stymulacji cyklu Clostlibegytem. Staralismy sie rok i w pierwszym cyklu z lekami sie udalo

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo mi kawalek postu.Nie znamy jeszcze plci dzidziusiow. dowiemy sie pod koniec sierpnia na usg anatomii plodow. Usg genetyczne wyszlo ok☺

    Dotty84, Maga31 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja Was podziwiam za te bliźnięta, ja to z jednym to może jeszcze jakoś sobie poradzę ale z dwójką nie wiem czy bym dała radę. Zgłodniałam czas na kolację, dwie mini kanapki z konfiturą jagodową i dwie troszkę większe z wędliną i serem i ogórem małosolnym :-)))

    mada_lena lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif to ja mam tak samo. Staraliśmy się 5 lat i w I cyklu clo od razu bliźniaki. Cieszycie się pewnie co? Byłaś przygotowana na bliźniaki?

    Nata kochana trzeba sobie poradzić, ludzie z 3, 4 sobie radzą więc myślę że 2 to nie tak źle...i jak kobiet ao dpoczatku ma 2 to mysle, ze tak się organizuje ze idzie jej to sprawnie:) no i podwojne szczęście:)

    mada_lena, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • madziulka112 Autorytet
    Postów: 311 590

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż coś bym oszamała jeszcze... Ide powęszyć

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    ex2btv73x12fukei.png
    6sutvflo52wpzljo.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dupie z cellulitem jem snickersa :D

    Madlen222, sylvi, Maga31, xpatiiix3, Marzena27, RewolucjaSięDzieje, FK81 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulka112 wrote:
    Aż coś bym oszamała jeszcze... Ide powęszyć

    Ja właśnie nektarynki szamam:) mniam, mniam, mniam

    lkc lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupilśmy dzisiaj z mężem puszorek i smyczke dla piesia :D jestem cala podjarana :D

    ogólnie moja dzidzia raz fika raz nie, szkoda tylko że wywija jak tatusia nie ma w pobliżu :P

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Maga31 Autorytet
    Postów: 530 987

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madlen nie stresuj się niepotrzebnie, tak jak piszą tu dziewczyny bliźniaki z definicji są mniejsze :)
    My z siostrą (bliźniaki) urodziłyśmy się 6 tyg przed terminem i ważyłyśmy po 2100, później na "cycku" przybrałyśmy tak, ze byłyśmy ślicznymi kluseczkami ;)
    A nasza młodsza siostra ważyła ponad 4 kg, czyli tyle co my dwie razem wzięte :D

    Klif witamy w listopadówkach :)

    oar89n73xsvk879c.png

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    wff2trd8302o6ogx.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen no pewnie masz rację, chociaż ja w szpitalu spotkałam dziewczynę która powiedziała, że prawie zawału dostała jak jej lekarz powiedział że bliźnięta, młoda bardzo i chyba bardziej przerażona niż szczęśliwa, ale na pewno dzieci jej wynagrodzą wszystko jak już będą na świecie chociaż może już są bo ona była w 36 tyg :-)

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada len uśmiałam się!!! wiecie ile mam na plusie?? 14kg!!! haha...ale podobno to ok przy bliźniakach

    Maga31, lkc, xpatiiix3, mada_lena lubią tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie maluch juz od pol godziny przechadza sie w brzuchu i i ntensywnie rozdaje kopniaki hehe, szkoda, ze nie mozna zerknac do srodka :) w piatek raniutko wyruszamy w 6 godzinna droge na slask z nasza dwuletnia corcia, troche sie obawiam jak ona te podroz zniesie

  • Maga31 Autorytet
    Postów: 530 987

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio zrobiliśmy z mężem małosolne ogórki, to wyszło 5 litrowych słojów :) Teraz codziennie zjadam po parę ogórasów :D mniam
    a wczoraj mały szalał po tym jak na kolację zjadłam kolbę kukurydzy, aż trudno było mi zasnąć, tak się rozochocił ;)

    oar89n73xsvk879c.png

    mada_lena lubi tę wiadomość

    wff2trd8302o6ogx.png
  • madziulka112 Autorytet
    Postów: 311 590

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na pewno ok, dzieląc przez dwa to wychodzi 7kg, norma :)

    Madlen222, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    ex2btv73x12fukei.png
    6sutvflo52wpzljo.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada_lena wrote:
    W dupie z cellulitem jem snickersa :D

    Dobrze powiedziane :D
    Ale ja tez kocham batoniki :)

    mada_lena lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • madziulka112 Autorytet
    Postów: 311 590

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, mam czekoladę milki z orzechami. Zapomniałam

    ex2btv73x12fukei.png
    6sutvflo52wpzljo.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocilam od rodzicow i dzisiaj to chyba umre z przezarcia i roznych dziwnych smakow. chociaz apetyt dopisal :):)
    wracajac droge przebiegla mi sarenka .. kocham te wszystkie lesne stwory,piekne sa ale nie jak prowadze i jest ciemno :)

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj horror przeżyłam myślalam że moja córka się udusi:/ Dałam jej jak zawsze witaminkę musującą i wyobraźcie sobie że się odwróciłam na moment do okna a ta się zaczeła dusić i to tak że gdybym się nie odwróciła bo za cicho mi się zrobiło to by się udusiła. Całe szczęsci że miałam szkolenie z pierwszej pomocy. Młoda tak uwielbia te witaminy że nei chciała wypluć tylko połknąć... Po wszystkim przytuliłam ją i się poryczałam. Nawet na chwilkę nie można spuścić z oczu dziecka.
    Ostatnio też ma manie wybiegania na ulice a nigdy tego nie robila... Nie pomaga ani tłumaczenie ani nic juz... załamka ciężki ten bunt jest

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ