Listopadówki 2014
-
WIADOMOŚĆ
-
uff dziewczyny nadrobiłam was.. ja cały weekend u mamy - miała być 1 noc żeby domalować co trzeba i powietrzyć a zrobiły się 3 bo posiedzieliśmy z bratem itd
też mam problem z twardniejącym/nie twardniejącym brzuchem - już zgłupiałam co to jest bo problem mam jak stoję chodzę to jest taki ciężki i uwierający - straszny dyskomfort ale jak leże na boku i spada na którąś stronę to jest tak samo - no spa nie działa więc albo tak urosnął i taki ma być albo wzdęcia? sama nie wiem - dziś leże ale roboty mam tyle bo znów kurz i pył po malowaniach, przywiozłam też worki próżniowe z ubrankami 0-3 od bratowej i po synku moim które były wywiezione do mamy ale brzuch mnie stresuje więc leże i nic nie robię póki co.. -
cześć
ja na chwilkę bo szykuję się do lekarzawizytę miałam mieć w środę dopiero, ale mój mąż jedzie na szkolenie jutro i wraca w czwartek, a jak stwierdził bez niego wizyta odbyć się nie może
tak więc mam nadzieję że przyjmie mnie dzisiaj!
trzymajcie kciuki bo oczywiście się stresujeAgusia ;), lkc, xpatiiix3, Madlen222 lubią tę wiadomość
-
Agusia ;) wrote:Witam kochane, wczoraj szał zakupów się udał, pojechaliśmy po upatrzony wózek (Carera) a wyszliśmy z innym, stwierdziliśmy z mężem, ze ten wózek ma zbyt duże gabaryty jak na moją posturę, strasznie wysoki, długa rączka, więc zdecydowaliśmy się Na Jedo Memo Special Edition (granatowy + biała ekoskóra + biały stelaż), jestem zauroczona i zakochana
Wózek spełnia moje oczekiwania, gondola 80 cm, głęboka, przy czym gondola jest troszkę niżej zamontowana i jest zgrabniutki, fura złożona czeka, kupiliśmy od razu cały zestaw 4 w 1
Do tego kilka pierwszych ubranekdziś pewnie też coś kupię, tylko na razie za duszno na zakupy ;(
My wybraliśmy takie same połączenie
Tylko jeszcze musimy miesiąc czekać, a juz bym chciała sobie postawić w pokoju małej i sie pogapic na niego chociaż
A tak wogole to co potrzebne jest do wózka jako pościel? Są jakieś specjalne pokrowce/ prześcieradła na materacyki w gondolach ?? Ale każda gondola ma inny wymiar ? Czego wogole szukać?
-
Zajebiście już mam dzień spokany:/ Zdolna Asia wymyśliła że pofarbuje włosy na średni brąz i co cholera jestem czarna!!!! Jasna dupa jak nie chciało chwycić drogą farbą ani troszkę to tania farba chwyciła aż za bardzo....
-
Kuniak ja używałam pieluchy flanelowej zamiast prześcieradełka i wyglądało to ślicznie i nie było różnicy w wyglądzie między pieluszką a prześcieradłem. Mogłam sobie wymieniać kiedy chciałam i na jaki kolorek chciałam i to tanim kosztem:)
Evik, xpatiiix3, KUNIAK lubią tę wiadomość
-
desou wrote:Bardzo mi przykro Pati... Najpierw świadomie decyduje się na dziecko a potem ucieka? Widać, że jest bardzo niedojrzałym gówniarzem... Szkoda, że historia się powtarza ;(
Co do nocnych przygód, ja mam celibat od samego początku i co chwilę budzi mnie orgazm a potem brzuch jak skała i dwie nospy na to... ;(
Kochana, mi lekarz powiedział, że twardnienie po orgazmie jest normalne i z reguły krótkotrwałe i nie wymaga przyjmowania no-spy... no i że jest absolutnie niegroźne dla maluszkaLavendula lubi tę wiadomość
-
KUNIAK wrote:Super kolory
My wybraliśmy takie same połączenie
Tylko jeszcze musimy miesiąc czekać, a juz bym chciała sobie postawić w pokoju małej i sie pogapic na niego chociaż
A tak wogole to co potrzebne jest do wózka jako pościel? Są jakieś specjalne pokrowce/ prześcieradła na materacyki w gondolach ?? Ale każda gondola ma inny wymiar ? Czego wogole szukać?
My mamy od ręki, akurat była ostatnia sztuka w tym kolorzemoim zdaniem najlepsze zestawienie
, szczerze nie myślałam nad tym jeszcze, wydaję mi się, ze pościeli do wózka nie potrzeba, materac jest obszyty, dno wyścielę pieluszką tetrową, kołderki boję się dla malucha (będę używać becik w razie czego lub kocyk, dodatkowo kupuję kombinezon zimowy) i mam nadzieje, ze wystarczy, może doświadczone mamy mają coś do podpowiedzenia w temacie?
-
Hej kobietki!
Udało mi sie Was nadrobic ale na napisanie nie mialam juz sily:D Weekend bardzo meczacy latanie noszenie ustalanie planowanie masakra! Nogi mam strasznie spuchniete juz mi wszyscy na to uwage zwracaja kurcze czy to normalne?ta opuchlizna?musze teraz pare dni poodpoczywac akurat od jutra ma byc ochlodzenie moze mi troche zejdzie!
Nastka piekne rzeczy robisz!Tez bym tak chciala umiec! ale nie mam kompletnie drygu;/ W sobote mialam grila rodzinnego i sie nasluchalam jaka to jstem "malutka" jakie mam spuchniete nogi i ze wygladam ciazowo(mam wieksze usta i cos z oczami)- tego argumentu clakowicie nie skumałam. Oczywiscie wspaniale zarty typu ze ma bydz dziewczynka i nikogo juz nie itresuje ze moglaby sie zmienic w chlopczyka itd itd. Wypady rodzinne na tym etapie az do porodu zakonczylam!zal! A tak poza tym no nerwy bo remont sie zaczal i to sie opoznia, tego nie ma, na to trzeba poczekac a ja jak sobie w glowie plan uloze ktory potem cos burzy to juz mam furie!
Mała kopie jak szalona przynajmniej ona mamusie pociesza:)
Pozdrowionka dla was kochane i miłego dnia:)xpatiiix3, xpatiiix3 lubią tę wiadomość
-
Patka z Nelką po obfitym śniadaniu hehe
pękam z przejedzenia i leżę na łóżku
izia odpoczywaj i mi ostatnio twardnieje, albo mała się tak układa czasem i nie dam rady się zgiąć blokade mi robi, tak głową nisko czasem zjeżdża i się prostuje przy czym i żebra bokuje nogami, akrobatka..
karmelek Trzymamy kciukasy, powodzenia
Nastka ja to samo zamiast prześcieradła flanelek używałam
Dotty w przypadku desou lub innych skracających się, rozwartych lub ze skurczami ,orgazm pogłębia rozwarcie bądź skraca bardziej szyjkę, jest niewskazany w takich sytuacjach, wiem bo też miałam zakaz z tego powodu w poprzedniej ciąży, dziewczyny-lutówki moje 2013 też niektóre miały zakaz seksu i zero orgazmów ,na dziecko nie ma wpływo, ale sobie wywołac za szybko poród można
Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 11:00
Livia
Nela
Marcel
-
Agusia ;) wrote:Witam kochane, wczoraj szał zakupów się udał, pojechaliśmy po upatrzony wózek (Carera) a wyszliśmy z innym, stwierdziliśmy z mężem, ze ten wózek ma zbyt duże gabaryty jak na moją posturę, strasznie wysoki, długa rączka, więc zdecydowaliśmy się Na Jedo Memo Special Edition (granatowy + biała ekoskóra + biały stelaż), jestem zauroczona i zakochana
Agusia, a ile Ty masz wzrostu, że mówisz że za duży?
Ja też się czaję na Carerę, ale nie przymierzałam się jeszcze do niego.
Ale dziś zaspaliśmy, obudził nas o 8:35 telefonem facet, że on już na nas czeka. Byliśmy umówieni na 9 na wizytę domową. Ale mieliśmy speeda!
Ale na miejscu byliśmy już o 8:55.
Tylko teraz jakaś niedorobiona jestem.
Spałam 10 godzin (pewnie po zyrtecu, bo wzięłam na noc- wzięło mnie straszne uczulenie w zgięciach łokci, podejrzewam, że po środku do odkażania z laboratorium).
Dobrego dnia!
-
Witam z rana
Desou głowa boli nie tylko z powodu niskiego ciśnienia, przy wysokim rowniez. Zrezygnuj z niej na jeden dzien. Pomiary aparatem elektronicznym sa mało wiarygodne, a juz na pewno puls.
Zbadaj sobie sama na rękę. Palec wskazujący i środkowy na tętnic, policz ile razu uderzy w ciagu 15s pomnoż przez 4.
Norma 60-90 w spoczynku. W ciazy moze wzrosnąć. Zapytaj kogoś w rodzinie czy ma na 1 dzien pożyczyć aparat taki na słuchawki, wiesz o co chodzi:) zegarowy.
Izia mam podobnie jak ty. Brzuch jakby mi przeszkadzał. A przeciez jego lokatorke kocham najbardziej na świecie
Tez sie budze czesto po milutkim śnie z twardym brzuchem, ale przechodzi. Wczoraj pochlonelam cała czeko gorzka i dzis musze sie jakos poratowaćmoze musli i woda??
ale przynajmniej magnez uzupełniłam haha
Rewolucja dziekixpatiiix3 lubi tę wiadomość
-
santoocha wrote:Agusia, a ile Ty masz wzrostu, że mówisz że za duży?
Ja też się czaję na Carerę, ale nie przymierzałam się jeszcze do niego.
Dobrego dnia!
Hehe mam całe 163 cm wzrostu, jak podchodziłam do wózka, gondola sięgała mi do bioderka, w Jedo jest trochę niżej, i co zauważyłam wczoraj w Carera jest dłuższa rączka, bardziej oddalona od gondoli, co daje dodatkowe "złudzenie", że do mojej sylwetki troszkę za dużyszczerze też się czaiłam, nawet wczoraj po niego pojechałam, ale w sklepie nam doradzili Jedo i kupiliśmy go można powiedzieć w ciemno, bez czytania opinii, ale później sprawdziłam wszędzie pozytywne opinie no i dowiedziałam się, ze moi znajomi go kupili i sobie chwalą
-
evik ja z nudów szyje i robie różne rzeczy jak wyjdzie to wyjdzie raz lepiej raz gorzej:)
kiedys miałam na allegro bluzeczki dzieciece powystawiane z nadrukami bjkowymi po 20zł i sie nie wyrabiałam z produkcja:P:P:P:P
zastanawiam sie czasami czy nie wrocic do takiej pracy zeby nudy zabic troszke.Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 11:21
-
Witajcie:) ja już po kolejnym ktg:) serduszka pięknie biły:) ktg nie wykazuje żeby coś było nie tak...także mam nadzieję, że wszystko jest z nimi ok i że wagę też mają dobrą. Jutro mam wizytę więc się dowiem ale już dzisiaj mam okropnego stresa. Cały weekend trochę się martwiłam bo słabiutko czułam ruchy dzieci w porównaniu do poprzednich dni, ale dzisiaj podczas ktg tak się rozkręciły że nadrabiają do teraz:)
Karmelek trzymam kciuki za wizytę
Pati a Ty jak dzisiaj? lepiej? czy dalej jakieś dziwne śluzy?
Izia nie denerwuj się twardniejącym brzuchem, to normnalne na tym etapie ciąży. Macica ćwiczy, rośnie i szykuje się do porodu. Jeżeli te twardnienia masz co jakiś czas i nie boli przy tym brzuch to jest ok...Jeśli brzuch byłby twardy cały czas to wtedy coś jest nie tak. Takie informacje dostałam od swojego lekarza bo też tydzień temu na IP pojechałam z twardniejącym brzuchem ale uspokoili mnie że to całkowita fizjologia i żadnych tabletek na to nie brać, bo macica musi ćwiczyć.
Agusia wózek super:) my też mamy jedo:) ale duo fyn...na początku chciałąm też ten granatowy z ekoskórką ale w końcu wzięliśmy grafitowy:) Te wózki wydają mi się bardzo porządnie wykonane i leciuteńko się je prowadzi:)
Mada lena to ja już teraz wiem dlaczego w szpitalu mierzą ciśnienie tym aparatem z słuchawkami...a jeszcze ostatnio się zastanawiałam czemu nie mają elektrycznych...haha...nie wiedziałam, że te elektryczne są takie mało wiarodajne...
W ogóle to jeszcze byliśmy dzisiaj z psem u weterynarza bo po wczorajszym lesie miała kleszcza w nodze. Mąż próbował wyjąć ale udało mu się tylko pół, głowa została. Ale pani weterynarz stwierdziła że to nei probvlem, że reszta sama wyjdzie a poza tym że kleszcze w Holandii są niegroźne..hehe...wścieklizna też nie jest obowiązkowa jak pies tu mieszka bo podobno tu nie ma zagrożenia...Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 11:31
xpatiiix3, Agusia ;), lkc, karmelek lubią tę wiadomość
-
santoocha wrote:Czyli ja z moimi 171 centymetrami wzrostu nie powinnam wyglądać przy nim komicznie?
Kurczaki, nie mam kiedy wybrać się pooglądać te wózki...
Tak to jest jak się pracuje do 19...
Myślę, że będzie ok w Twoim przypadku, z tego co się orientuję to wysokość gondoli od podłoża do końca budki to 122 cm, więc zostanie Ci 50 cm na widzenie przed wózkiem, u mnie sięgała do piersi, trochę byłabym incognito za tym wózkiem, kochana współczuje Ci, że musisz pracować, ja nie wyobrażam sobie teraz pracy i to w te upały z resztą, rozleniwiłam się na maxa hehe, a znalazłaś tego stażystę do pomocy?Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 11:32
-
u nas już do końca lata ma być 20,19,18 stopni...i powiem Wam że od wczoraj rana czuć już w powietrzu nadchodzącą jesień...powietrze już letnie nie jest...cieszę się ogromnie:) bo czekałam na to bardzo...
xpatiiix3, AgataP, Lavendula lubią tę wiadomość
-
wczoraj taki hmm brudnawy był jakby karmelowy.. dzisiaj jak się myć poszłam znowu meeega glut wypadł przezroczysto-biały, ale tylko trochę podbarwiony krwią na brązowo , także chyba ok, no i tak brzucho jakoś nie boli, tylko czasem pobolewa ,także chyba ok już jest
Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 11:35
Livia
Nela
Marcel