Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • szczesciara25 Autorytet
    Postów: 807 442

    Wysłany: 26 września 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas beznadziejna pogoda ;) ją dziś wolne od pracy odpoczywam idziemy na grzyby później mój mąż będzie malować lozeczko i wieczorem do kina idziemy :)

    f2w3rjjgoscryrqn.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 26 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara mię litość.. Kiedy ja w kinie bylam,ostatnio...
    Hmm. Pol roku temu jak brzuch nie dawał w kość :P

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izulkaa wrote:
    Molcia,ja bylam,na śląsku tez tak wczesnie na weselu :P

    Mala snilo mi się ze rodzilas dzisiaj :P

    mi tez...
    Szybko poszło i mało bolało :D

    No u nas śluby o 12, 13 i zabawa do białego rana

    izulkaa, olcia88, moremi, Sajgonara lubią tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • szczesciara25 Autorytet
    Postów: 807 442

    Wysłany: 26 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izulkaa wrote:
    Szczęściara mię litość.. Kiedy ja w kinie bylam,ostatnio...
    Hmm. Pol roku temu jak brzuch nie dawał w kość :P
    Ja pracuje w kinie :D więc pasuje od czasu do czasu iść a pozatym dobrze się czuje :D

    moremi lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgoscryrqn.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 26 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj upiekłam sernik, dziś od rana szarlotkę i czekamy właśnie na gości :-) Zmęczyłam się jakbym miała z 85 lat :-D

    Nymeria, moremi lubią tę wiadomość

    Synuś :-)
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 26 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belly pokazuje mi 9ty miesiąc! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 09:54

    Mala_Czarna_89, Cebulka, nick nieaktualny, Ona_89', moremi lubią tę wiadomość

    Synuś :-)
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    złote usta poranka:
    Laura: "przyniosłam pieskowi maskotkę. Jeszcze zastanawiałam się na rozowa ale stwierdziłam ze będzie zbyt pedalska"
    :O

    Zorro, szczesciara25, Ginger84, izulkaa, monia35, Nymeria, Marta1986, nick nieaktualny, moodliszka, Ona_89', moremi, Shibuya lubią tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1003

    Wysłany: 26 września 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na obchodzie powiedzialam ze jem na sile wiecej niz moge. Ale niestety uslyszalam ze w tyn wypadku to do dzieci i tak nie dotrze :/ no nic, intuicja mowi ze cos tam dotrze. Ruszac sie nie moge i zgaga. Bleee.
    Robimy z dziewczynami dzien ladnego wygladu. Jestesmy roczniki 95 89 i 88 i wszystkie na pierwsze dzieci czekaja. Ja z tymi przeplywami i 2 Martyny jedna w pon 36tc zaczyna i ma od 2 tyg rozwarcie na 3 palce i widac glowke ale zadnych skurczy. Ma lezec ale troche chodzi. Druga wody odeszly w 26tc. Ale jest ok. Oki koncze usg. Kciuki !

  • szczesciara25 Autorytet
    Postów: 807 442

    Wysłany: 26 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki !!!

    f2w3rjjgoscryrqn.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 26 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, czekamy niecierpliwie na wyniki z usg. Kciuki mocno zaciśnięte

    Synuś :-)
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 26 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka używam teraz posterisan ale dodatkowo jeszcze naturalne sposoby. Może szybciej mi puści.

    U nas na Śląsku zazwyczaj o takich godz są śluby nawet już o 11 ;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuje ze jeszcze tu wszystkie będziemy zazdrościć Olci ze może patrzeć na swoje dwie śliczne kruszynki :)

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 26 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala u ciebie sie juz prawie suwaczek konczy :P

    Olcia trzymajcie sie tam mamuśki ;)

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 września 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izulka nie krakaj bo bedzie na ciebie :D jeszcze miesiąc poczekam

    moremi lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 26 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Olcia :)

  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 26 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moze ten sen cos znaczył :P
    Ciekawe ile twoja panna teraz wazy :P

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • aparatka Autorytet
    Postów: 1136 919

    Wysłany: 26 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ale mnie katar meczy sama ropa mi leci z nosa :(
    A na katar chyba nic nam nie wolno???

    Coś mnie łamać zaczyna jeszcze mi tego brakuje.

    W nocy wstalam i sie chichrałam chyba z godzinę jak mi sie wyraz warzy policjanta przypomnial.

    Ona_89', moremi lubią tę wiadomość

    http://aparatka87.blogspot.com/
    ug376iyelyb9zcc9.png
  • Cebulka Autorytet
    Postów: 1372 569

    Wysłany: 26 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści...

    Synek ur. 8.11.2015
    Córeczka ur. 15.10.2013
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1003

    Wysłany: 26 września 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po. Wage sprawdza dopiero za tydzien bo codziennie nie ma co bo jest ten blad pomiaru +- 15%. A w przeplywach bez zmian. Tosia ok a Zosia ani lepiej ani gorzej. Wiec obserwacja. Na nas laikow chodzi o to ze jest opor w dostepie krwi przez pepowine i mala nie dostaje substancji i jak to powiedziala "jest niedozywiona". Trzeba czekac. Nie jest to jeszcze najgorszy stopien ze nic nie dociera do niej wiec czekaja z decyzja. Kazdy dzien w brzuszku na wage zlota a ja wiem ze moje baby sa mocne i okaze sie ze urodza sie kolo 2 kg i jeszcze beda chcialy jesc jak szalone. Zobaczycie :)

    mikado, Cebulka, Mala_Czarna_89, izulkaa, perelka89, justa1234, alus21, moremi lubią tę wiadomość

  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 560

    Wysłany: 26 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak będzie !! Trzymaj mocno nogi zaciśnięte!!:)

    olcia88 lubi tę wiadomość

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
‹‹ 1393 1394 1395 1396 1397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ