Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 3 października 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali ile dajesz tego imbiru do herbaty?

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 3 października 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i do nich nie zajrzeć- śpi spokojnie wtulona w tatę i nie jest ciepła :) Chciałabym iść z nią na te chrzciny bo bardzo zależy jej na spotkaniu ze wszystkimi kuzynkami.
    W brzuchu za to istna impreza. I czkawka.

    Rozmarzona przechodzi coś?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 3 października 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona na tym etapie ciąży to już chyba nie ma znaczenia ze miałabyś okres. Teraz takie bóle będą nas nachodzić coraz częściej. Choć ja to znowu na odwrót wszystko cala ciąża bóle a teraz w miarę spokój
    Daj znać czy ci przeszło.

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 3 października 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała tylko pewnie na tych chrzcinach się może doprawić jak będzie szaleć z kuzynami? No i czy maluszka nie zarazi? Zobaczysz jak wstanie jak się czuje. Ja dziś trzymam Patryka w domu to może jutro uda nam się pójść na te karuzele. Ja to się już powinnam przyzwyczaić ze co odpust u nas to Patryk chory:/

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 3 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość, chodzę jak wampir, nie wyspana ani nic no ileż można ;( ...

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 3 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona co Ty za linka masz w podpisie? :p

    Zorro, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 3 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skarb15 wrote:
    Mam dość, chodzę jak wampir, nie wyspana ani nic no ileż można ;( ...

    Oj można można jak się okazuje nawet 9mc;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 3 października 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger : podziwiam naprawde, jakbym miała tak od początku to bym wszystkich rozniosła :D Mnie to złapało w końcowych tygodniach i nie wiem jak sobie z tym radzić.

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 3 października 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jak tam bole, kurczę, choroby i nieprzespane noce ?

    Cebulka tez mnie ciekawi czy na tym etapie by zatrzymywali porod czy juz nie :P

    Rozmarzona tez mam taki bol.. Weź nospe, magnez czy co tam bierzesz..ciepły prysznic.. Ostatnio na wizycie twój gin cie ostrzegal ze zaczną sie skurcze :P

    Dziewczyny wiem ze pytalam ale jaki rozmiar czapeczki ? Tzn takiej na wyjście

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 3 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj lekarz powiedział, że te bóle jak na okres promieniujące do pachwin to mogą być te przepowiadające. Tylko czemu przy tym tak szyjka się skraca i rozwiera?

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 3 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i przepraszam nie przywitałam się. WITAM :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • moodliszka Autorytet
    Postów: 1378 1079

    Wysłany: 3 października 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero się obudziłam :o a mój jeszcze śpi, gdzie zawsze budzi się grubo przede mną! :P

    W nocy oprócz siku, to miałam pobudkę przez ból pleców. Przesadziłam z tymi zdjęciami chyba...

    Co do meliski, to ja piję Liptona piramidki, melisa + cytryna, ale to dlatego, że mi smakuje :P pewnie tej melisy tam tyle co nic :D

    3jgx43r8lgh2k5cp.png
    relgi09k4uko2l5e.png
  • natali101 Autorytet
    Postów: 1288 862

    Wysłany: 3 października 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger84 wrote:
    Natali ile dajesz tego imbiru do herbaty?


    Ginger zależy od wielkości imbiru, ale taka grubość ok 0,5 cm do 1 cm

    xnw490bvv7oz0z3a.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 3 października 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, katar nadal mnie męczy i gardło boli jak na złość jak pogoda jest ładna i wreszcie mogłabym pójść z mężem na spacer :-/ śniło mi się dzisiaj że rozmarzona trafiła na porodowke - czyli pewnie będziesz na końcu stawki bo śni się zwykle na odwrót ;-)

    Rozmarzona lubi tę wiadomość

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • natali101 Autorytet
    Postów: 1288 862

    Wysłany: 3 października 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Noc przespana i tylko 2 razy do wc wstawalam.
    Nawet kicia dziś w nocy nie chciała na dwór.

    Mała,Ginger zdrowia dla Laury i Patryka.

    xnw490bvv7oz0z3a.png
  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 3 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś dobrze spałam raz do kibelka tylko poszłam aż nie wierze humor lepszy:)

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 3 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak z rana zauwazylam i podkusiło mnie żeby sprawdzić tego linka i się mocno zdziwiłam :P juz myślałam, że to u mnie coś nie tak i tylko ja to widzę, ale jednak nie :P

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 3 października 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha, Rozmarzona, kradzieju zdjęciowy :-D Wyję ze śmiechu jakie oszołomy się z nas wszystkich w ciąży porobiły :-)


    Ona_89', Rozmarzona, nick nieaktualny, Shibuya lubią tę wiadomość

    Synuś :-)
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 3 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MW26 wrote:
    Mi wczoraj lekarz powiedział, że te bóle jak na okres promieniujące do pachwin to mogą być te przepowiadające. Tylko czemu przy tym tak szyjka się skraca i rozwiera?

    Bo to już taki etap ciąży. Jak w Sr na kontroli lekarz zobaczył moją szyjkę to tylko skomentował,że może się zacząć w każdej chwili.
    Taka kolej rzeczy, organizm po prostu przygotowuje się do porodu ;-)

    Synuś :-)
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 3 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorro u Ciebie to już właściwie donoszą ciąża, więc nie ma się co dziwić :-)

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
‹‹ 1455 1456 1457 1458 1459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ