Listopadówki 2015
-
WIADOMOŚĆ
-
Anula, dokładnie
najbardziej mi się podoba moja teściowa, bo ona zawsze wyczuwa kiedy on ma focha i zawsze trzyma moja stronę i jeszcze gada do mnie z tekstem: nie przejmuj się nim, on tak ma, zarzuci dupą i obraza majestatu. Znam to bardzo dobrze!
:p a ze z tesciówką się będziemy widzieć, to na pewno go opieprzya ja będę miała polewkę. Gorzej z moimi rodzicami, bo oni wpatrzeni w niego jak w obrazek i skoro on jest o coś zły, to jest to zapewne moja wina. To strasznie irytujące
-
loooo jak dzis nie urodzę to przenoszę.
Jestem po 3 sklepach budowlanych i giga zakupach w auchanie. Nogi mi wchodzą do d... Ale dorobilam się nowych lamp do salonu i przedpokoju, lustra, mega mocnych żarówek do całego domu i włączników światła. A moi maja taka lodówkę pełną ze jakby mnie wywieźli to maja co jeść przez 2 tygodnie.
Paaaaadam.
Natali piękne zdjęcie a twoja corcia jest juz taka duzaWiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 13:50
Rozmarzona, natali101 lubią tę wiadomość
-
Mi tez juz tak ciężko ze szok.. Kręgosłup mi wysiada..
Dlatego cieszcie sie z mniejszych piersi..
Ja ostatnio kupiłam stanik 85 i . Masakra.
Siedzę 5 min jak jem obiad to padam. Leze boli, stoję boli..
Dzisiaj z rana udalo mi się umyć lodówkę. I tak nie rozmrazalam jej nawet to za dużo w zamrażalce mam.. Ale jako tako to wygląda przy,ajmniej..oczywiście na raty musiałam myc.. A teraz ledwo zyje..
Jeszcze bym chciała piekarnik i w szafkach pomyc.. Ale to tez rozłożę na przyszły tydzień.. -
JesCze moja mama i tesciowa oznajmiły ze jak będę muec cc to wezmą wolne..przeciez ja ocip***e z nimi..
Niy dobrze ze chca pomoc ale juz widzę,ta ich pomoc. Wtrącanie sie, rządzenie, wyreczanie..
Ja rozumiem ze po cc ciężko człowiekowi ale lepiej by się do obiadów przydaly a niemikado lubi tę wiadomość
-
Izulka to on e wtedy bedą sobie nawzajem maluszka z rąk wyrywać i się wymądrzać która ma lepsze rady i która lepiej co robi .. hihi jak w "Mamuśkach"
Ja tez już po maluśkich zakupach .. matko kupiłam 3 pomarańcze bo miałam pypcia pare pomidorów i maleńką sałatę lodową (jak moja pięść) i zapłaciłam dwie dychy nosz kurcze jakia drożyzna.. i takim sposobem ostatnich zakupów do wyprawki i ogolnych po wczorajszej wypłacie niewiele zostało eh!
Kończy się pralka prać zaraz nastepna a ja nie mam weny zeby zrobić jakiś obiadnie mówiąc o hołdzie prasowania która czeka od paru dni na moc prawno urzędową...
Edit:
dziewczyny u was też pralka nie stygnie?? ja codziennie od dwóch tygodni jedną puszczam i co wyschnie to następna leci bo wiecznie coś w koszu do prania.. teraz mi pościel zapełniła kosz.. ehh a wieczorem dojdą ciuchy robocze mojego meża
Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 14:22
izulkaa lubi tę wiadomość
-
Izulka, wiesz, zawsze mogą urlopu nie dostać
ja mam takiego pecha, że moja teściowa juz na emeryturze, a moja mama tymczasowo na zasiłku rehabilitacyjnym, bo po częściowym usunięciu piersi nie może pracować na tym oddziale co zawsze, a jedzie nie mają dla mniej miejsca. Wiec ja się boję, że będę je miała na głowie codziennie
nie wytrzymam tego
-
a ja się właśnie obawiam że sama nie dam rady bo teściową mam 150 km od siebie i raczej nie przyjedzie na długo bo jej mąż sobie nie da rady chodzac do pracy i jeszcze wokół domu i zwierzat robić a moja mama ehh własnie moja mama jej widzieć nie chce nawet jak się Wojtuś urodzi bo jej wypier....za drzwi z hukiem!
-
Moja pralka nie stygnie od 8 lat hihi
przez to mam dwie suszarki stojące + suszarkę termiczna w pralce.
Ja mam nadzieje że nikt mi się nie będzie wtracal ani mama ani tesciowa.
A na obiad kupiliśmy gotowego kurczaka z rozna i kapustę i surówkę wiec idę frytki wstawic -
nick nieaktualnyHej ho
Jesteśmy z mężem po lekarzu. Dostał zastrzyk w pupęa bal sie jakby go mieli na żywca kroić
do tego antybiotyk na 5 dni i powinno pomoc. Nareszcie bo chory chłop w domu to gorzej jak dziecko
małe zakupy juz za mną i pranie, teraz obiad tez łatwizna jakas bedzie, bo padam na gębę. Nic juz wiecej nie zrobię tylko bede spac ( jak sie da) lub lezec i głupoty w tv ogladac.
Shibuya idąc twoim tropem założyłam tez swoje majtki poporodowe i co nawet na uda nie wchodza o_Oa to rozmiar L !!!! Matko jedyna, największy jaki mieli to XL i co teraz????? Cos z tymi rozmiarowkami jest nie tak ( ja mam z BabyOno) no kurka przeciez tyłek mi az tak nie utył do jasnej ciasnej
dobrze, ze o tym napisałas bo bym w szpitalu niezła niespodziankę miała. Teraz nie pozostaje nic innego jak kupic gacie bawełniane w rozmiarze....hymmmmm, no wlasnie jakim?
Piszecie o ktg, ja to nawet moge pomarzyć o czyms takim....mowie lekarzowi, ze mi brzuch twardnieje i mam bole okresowe a ten...to normalne w ciazy pani jestno i tyle
Modliszka mnie sie czesto zdaza tak gotować ogórkową i wtedy osobno gotuje ziemniaki pokrojone w kostkę w osolonej wodzie ( tylko wtedy uważam aby nie rozgotować) odcedzam i dodaje do zupy. I katastrofa uratowana
Ja na pewno bede miec CC i moja mama do nas przylatuje na około 2 tyg. I bardzo sie ciesze, bo nam pomoze. Tylko my no takie psiapsiolki jesteśmy, rzadko sie ze soba nie zgadzamy.
Co do " komplementów" mężów to mogłabym wam tu sagę napisać. Moj to jest mistrzem wpadek!czasem to mnie tak śmieszy, ze normalnie leze na podłodze a czasem mnie wkurzy i wtedy mu mowie aby zaczął ćwiczyć prawy nadgarstek, bo długo i intensywnie bedzie go musial uzywac
ale ogólnie to z mężczyznami tak jest, no proste z nich stworzenia a kobieca psychika to dla nich istna dżungla i nie bardzo sobie w niej radzą.
-
Ja też dziś na łatwiznę z obiadem i były pierogi my z mięsem Patryk z truskawkami;)
Ale takiego kurczaka z różna bym zjadła tez zawsze frytki robimy do niego;) a z auchan mi wyjątkowo kurczak smakuje wiec tylko tam kupujemy.
Na niezdrowe jedzenie umówiłam się na czwartek wybywam z koleżankami wiec pewnie jakiś hamburger się znajdzie w moim żołądku ale korzystam bo jak będę karmić to już sobie tak nie pozwolę.
-
nick nieaktualny
-
Buffy mina męzów przy kasach jest bezcenna .. mój zanim nas babka wczoraj podliczyła w rossmanie do końca to już zabrał zakupy i poszedł do auta jak weszłam z rachunkiem w ręce to zapytał krótko: ile? ;P
perelka89 lubi tę wiadomość
-
Aparatka, my byliśmy z mężem na "mamo to ja". Ogólnie ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, ale jak dla mnie te warsztaty trwają zdecydowanie za długo. Rozdają gratisy-pierdółki, ale bardzo sympatyczne (pieluszka flanelowa, butelka tommee, próbki kosmetyków, jakieś zniżki do sklepów dziecięcych i stare gazety
).
Co do ktg to wszystko zależy od lekarza. Ja mam co wizytę (czyli co tydzień) od 35 tc. Ostatnio lekarz mi powiedział,że gdyby mnie coś niepokoiło to mogę wpadać do nich na ktg nawet codziennie
Ja wychodzę z założenia,że lepiej zrobić jak jest taka możliwość niż nie robicperelka89 lubi tę wiadomość
Synuś
-
Aleeeee sie obzarlam frytami
Mezu sie nabijal,ze tyle ich napchalam do koszyczka,ze ledwo sie zmiescily haha.
Musze go dzisiaj jednak pochwalic (pewnie zapesze i zaraz cos odwali),ale wyszorowal nawet szafki w kuchni z zewnatrz takze jak chce to sie poslucha.
Ja nie mierzylam gatek,ale w rekach jak naciagalam to ok sie wydaja bo przeciez sie jeszcze naciagna,a jak nie to musze bawelniane w razie czego dopakowac do torby.
Jest jeszcze problem natury w co ubrac dziecko po wyjsciu ze szpitala jak sie okazuje,ze cieplejsze rzeczy kupilam na rozmiar 62
Masakra i znowu musze chyba cos dokupic,a tyle tego juz mam.
Noi czapeczka ta posrednia teraz wielka mi sie wydaje,a nie mieli mniejszego rozmiaru i super teraz jeszcze na wariackich papierach bede musiala za tym latac i kupic.
Napisalam tez do endo dzisiaj czy mam jeszcze robic przed porodem badania na poziom tsh i czy po porodzie mam zmniejszyc dawke leku choc przed ciaza taka tez mialam i bylo spoko.
W przyszlym tyg troche zalatwien bo badania musze zrobic ogolne krwi i moczy, zapisac sie i udac na ktg,wizyta u gina noi zakupy jeszcze wychodzi na to dojda.
Noi mamy ochotniczke na dzisiejszy porod!
Mala tylko daj znac jak cos sie bedzie dzialo hihi
Pamietaj,ze stawialam na to,ze do konca tygodnia ktoras urodzi,a niewiele tego tygodnia zostalo
Jestes juz z nami -
http://olx.pl/oferta/ciazowa-kurtka-hm-CID87-IDc6Bdf.html#28bc2a00df
http://olx.pl/oferta/piekny-plaszczyk-kurtka-ciazowa-z-kapturem-i-futerkiem-rozm-xl-CID87-IDbWKW7.html#90b940cc3e
który ładniejszy? jestem jednak zmuszona kupić kurtkę zimową ;/
nosz sie wsciekłam, laska podaje ze do odbioru we Wrocłąwiu a jak pisze do niej to ona mieszka 60 km od wrocławia i tylko dlatego wpisała wrocław bo wiecej ludzi zagląda szlag mnie trafi;/Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 15:37
-
Beebs BabyOno ma rozmiar XXL jak cos (gdyby XL byly za nale)
Ps. O ile ubranie skarpetek to pikus, to zakladanie rajstop to masakra. Jak juz je wciagnelam, to maz mowi, zebym moze siadla i odsapnela, bo widac, ze sie umeczylam:D
Ps.2 Patrze raz jeszcze na opakowanie rajstop (kupilam je online, w kategorii ciazowe!!!) : rajstopy wyszczuplajace. No to jestem slim ++ dzisiajBeebs, Rozmarzona lubią tę wiadomość
-
Hej dziewczyny
. A mnie to dzis krocze boli chyba Przemcio cos majstruje w tych rejonach.
Na dodatek snilo mi sie ze kolezanka jest w ciazy ale bedzie miala szczeniaka no smiech na sali.
Ginger wspolczuje bolu zatok. Ja wczoraj tez wyszlam na zewnatrz a wiatr jest i oczywiscie tez czuje skutki tego poprzez bol zatok.
Dzis chcieli z rodziny mojego bym sie zajela na 2 godziny dziecmi nie pomysla ze moze sie juz zle czuje, pow. Mojemu ze od razu mogl pow. ze nie przeciez widzi jak ledwo chodze a On przez tel. dam znac. To Mu pogadanke zrobilam. Na szczescie zadzwonil i powiedzial ze nie czuje sie na silach. Ech.
Co do gaci babyono tez mam L i sa za male one nie na dupe sa a do dupy. Od znajomej dostalam frmy canpol i sa ok a tez rozm L lepiej wykonane a kolezance zostaly.
Ja na wyjscie dziecko ubiore w kombinezon rozm. Od 3-6 miesiecy bo taki mam grubszy a juz cos mrozno sie robi u nas.Beebs, Rozmarzona, Kitaja lubią tę wiadomość
ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud
[*] 26.03.2014 - 9 tc
-
mikado wrote:http://olx.pl/oferta/ciazowa-kurtka-hm-CID87-IDc6Bdf.html#28bc2a00df
http://olx.pl/oferta/piekny-plaszczyk-kurtka-ciazowa-z-kapturem-i-futerkiem-rozm-xl-CID87-IDbWKW7.html#90b940cc3e
który ładniejszy? jestem jednak zmuszona kupić kurtkę zimową ;/
nosz sie wsciekłam, laska podaje ze do odbioru we Wrocłąwiu a jak pisze do niej to ona mieszka 60 km od wrocławia i tylko dlatego wpisała wrocław bo wiecej ludzi zagląda szlag mnie trafi;/
CZarna bym sprobowala w 1ej kolejnosci -
nick nieaktualnyHaen kurcze tylko ja zamawiałam przez angielskiego eBaya ( ale polski sprzedawca) i miał tylko do XL
w polskich aptekach sie na mnie babki patrzą jak na wariatkę, ze gacie w aptece chce kupic
bede musiała sie bawełnianymi zadowolić.
Micia hehdobre, dobre z tym do dupy
. No kurka aby L nie starczyło toż to skandal
Wy to przynajmniej " normalne" sny macie. Mnie sie 2/3 noce ze rzędu śniła krowa i jej wymiono!wtf!
Micia lubi tę wiadomość