Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 14 października 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pro po snow to mi sie snilo,ze mialam tak wielkie sutki jak denka od sloika :O
    I stwierdzilam w tym snie,ze co sie dziwic,ze bolalo gdy rosly hihi :)

    nick nieaktualny, Micia lubią tę wiadomość

    Jestes juz z nami :)
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 14 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cz.1 badan odhaczona. Mam mierzyc 3-4 razy dziennie cisnienie i z moja gin w pon ustalic czy mam brac leki na obnizenie. Siuski i krew oddane, nawet wymaz na gbs , przy okazji sprawdzona szyjka, tu myslalam ze do plecow mi siegnela i mowi jeszcze gdzie Pani ma ta szyjke, oczywiscie dluga i zamknieta. Zaczynam sie stresowac, ze bede miec indukowany porod, mimo ze kupa czasu jeszcze.
    Teraz jade na usg i finito.
    Troche nas dzis wizytuje, takze kciuki za Was dziewczyny:)

    izulkaa, Paolka_25, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 14 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi się snila moja nieżyjąca babcia..
    Snilo mi się ze mnie ktos scigal, wchodziłam pod jakas wielką gore ..i ze byla bardzo duza zima.. :P

    A przedwczoraj milo mi się ze wspinalam,sie,na drzewo które miał poucinane gałęzie...

    Skąd takie sny to nie wiem.. Ale spać sie nie dalo..
    Jeszcze mega mnie bola biodra, krzyże i kości w tyłku :P

    A moja corka nie ma litości ...:P
    Naczytalam się niepotrzebnie glupot na necie o wzmożonej aktywności dziecka w brzuchu..:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 09:47

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 14 października 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

    Miałam się dzis wyspać, marzenie ściętej głowy. Do 3 drzemka by męża budzić a od rana maluchy chodzą.

    Rozważam pewna rzecz.. Co myślicie o myciu okien przed porodem? Z jednej strony umyć trzeba bo są brudne.. Z drugiej zimno na dworze i podobno sprzyja odjlejaniu łożyska. Soł?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 14 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala daruj sobie.. Pogoda tez nie sprzyja :P
    Chociaz ja mam umyte :P;) <chwalipięta > :P

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • agulla03 Ekspertka
    Postów: 207 199

    Wysłany: 14 października 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj też mamy wizytę

    perelka89, Paolka_25, izulkaa, Ona_89' lubią tę wiadomość

    agulla03
    w4sqe6hh5fx520tr.png
    iv09j48amr8jldkh.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 14 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 22:25

    nick nieaktualny, izulkaa lubią tę wiadomość

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 14 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka daruj sobie ale sama mam czyste tak? :D

    Perełka na razie porodu przyspieszać nie chcemy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 10:07

    izulkaa lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • natali101 Autorytet
    Postów: 1288 862

    Wysłany: 14 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Wizyta na 9:30 a dalej czekam. Jeszcze jedna osoba przede mną. Mam 1 kg na plusie przez miesiąc.
    Odebrałam wynik gbs i ujemny.
    Mąż poszedł do apteki po glukometr. Okazuje się ,że tylko w tej jednej można odebrać. Szkoda ,że dając wypis i receptę w pt nikt nie poinformował nas o tym.

    Mała ,a jednak śpieszysz się z tym porodem. Mycie okien - przyspiesza akcję : D

    Paolka_25 lubi tę wiadomość

    xnw490bvv7oz0z3a.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 14 października 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciliśmy z wizyty. Ktg ładne, Młody na początku spał, ale lekarz postanowił go obudzić. Wyszły mi skurcze około 50-60%, ale miewałam wcześniej i 100%.
    Szyjka skrócona i lekko rozwarta,ale dzielnie trzyma.

    Ciężko mi uwierzyć, że na za 2tygodnie mam termin :-) A dziś rozpoczynamy 39 tc :-D

    monia35, Paolka_25, nick nieaktualny, perelka89, Rozmarzona, haen, Mala_Czarna_89, mikado, nick nieaktualny, Shibuya, MW26, Kitaja, nick nieaktualny, Molcia, Micia, Ona_89', MadaLena30, Nymeria lubią tę wiadomość

    Synuś :-)
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 14 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala ja czuje, ze chocbym umyla Wam wszystkim okna, to mnie nic nie ruszy:P

    perelka89, Mala_Czarna_89, MadaLena30 lubią tę wiadomość

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 14 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś wizytujace trzymam kciuki;)

    Rozmarzona no cos ty ja to się dopiero rozochocilam po tym jednym razie a ty mówisz ze ci wystarczy:p
    A dziś jeszcze spotkanie z kumpelami a ze one to takie zboczuchy to jeszcze mnie nakręca bardziej;)

    Madzia życzę żeby szybko poszło

    Skarb ślicznotka z Nikolki;) do schrupania

    My wczoraj ogarnęlismy łóżeczko wiec leżę i patrze i uwierzyć nie mogę ze za max 3tyg nasz synuś będzie z nami. Mąż mówi ze juz się nie może doczekać a Patryk codziennie mówi do Marcela żeby już wychodził;) Kocham tych moich samców;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 10:22

    Paolka_25, Rozmarzona, Ona_89' lubią tę wiadomość

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 14 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam i ja ;) co prawda o 4 ale zasnęłam coś koło 7 a 0 7:30 dzwonił budzik żeby wstać na badania :/
    I witamy się w 37 tc. :)
    Perełka jesteśmy na tym samym etapie ;)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/128dbde06088.jpg

    perelka89, haen, Rozmarzona, Zorro, Mala_Czarna_89, mikado, justa1234, nick nieaktualny, MadaLena30, Ginger84, Kitaja, Molcia, Micia, Nymeria lubią tę wiadomość

    Paolka _25
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 14 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger, sama jestem na codzien taka zboczucha,ale te bole brzucha teraz zyc mi nie daja i nie wiem czy to nie pobudzilo cwiczen macicy :)
    Przyjemnie bylo i usnelam jak male dziecko po takim wyladowaniu "emocji",ale oczywiscie jakies minusy tez musialy byc hihi.

    Paolka, ladny brzusio ;)

    Zorro, zazdroszcze Ci tego tygodnia :)

    Zorro lubi tę wiadomość

    Jestes juz z nami :)
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 14 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja wolę cały dzień na chodzie b faktycznie jak się położę to leń ogarnia mnie straszny! chodzę chodzę i nic u mnie się nie dzieje, pewnie wyjdzie po terminie... :/

    Skarb zakochałam się w Twojej córeczce, chyba po synusiu muszę starać się o córunię ;)

    Kitaja, Haen na zgagę chyba nie ma rady, mnie dzisiaj dwa razy zbudziła w nocy i wszystko cofnęło się go gardła... masakra :(

    Rozmarzona gratuluję seksów! ja mogę chyba o nich zapomnieć... wczoraj miałam takie parcie a mąż powiedział, że źle się czuje wiedząc, że jest tam jego syn a on ma we mnie wchodzić.

    Madalena dasz radę z glukozą trzymam kciuki ;) tak samo za Madziaam i jej ciężki poród.

    no i na koniec chciałam dodać, że nie mam takich zgrabnych udek jak Molcia więc dodałam brzuszek... :P :)

    Rozmarzona lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 14 października 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okna brałam pod uwagę raczej w przyszłym tygodniu i to ja takiej zasadzie by nie musieć tego robić po porodzie.

    Wam też czas nagle zaczął tak pędzić? Obawiałam się ze wynudze się w październiku a teraz boje się ze nie zdążę ze wszystkim

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 14 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 03:59

    Rozmarzona, Zorro lubią tę wiadomość

    klz920mm8wuzprdr.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 14 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala to dla waszego dobra :P
    Ja sama nie mylam okien-mam ludzi od tego :P

    Paolka fajny brzusio :)

    Ale wy juz macie tygodnie . Kurczę 36,37.. Zazdroszczę...

    Perelka żebyś wiedziała..

    Haen a jakie to ciśnienie masz zazwyczaj ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 10:46

    Paolka_25, Micia lubią tę wiadomość

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 14 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) My też po wizycie wczoraj mieliśmy póki co nic się nie dzieje jak nic się nie wydarzy to kolejna za dwa tygodnie :)
    Póki co mam nadzieje że jeszcze synuś posiedzi w brzuszku żebyśmy mogli wszystko przygotować do końca :)
    Już nie mogę się doczekać kiedy go przytulę wycałuję warto było walczyć przez 7 lat o ten maly cud <3

    Trzymam kciuki za wszystkie wasze wizyty :)

    Skarb malutka jest cudowna :)

    nick nieaktualny, izulkaa, Kitaja, perelka89, Paolka_25, Rozmarzona, Mala_Czarna_89, Micia, Ona_89' lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 14 października 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj 135-138, a to drugie 87-89, chociaz nie tak rzadko to drugie jest pow.90...wczoraj wieczorem mialam 144/92, dzis na wizycie 142/97...
    Powiem Ci, ze juz chyba wolalabym brac leki i byc spokojniejsza niz sie denerwowac kazdym pomiarem

    3i49j48aw0dpg1bk.png
‹‹ 1566 1567 1568 1569 1570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ