X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszym wyborem jest Salve ale na ten drugi wybor sie waham a czas leci stad pytanie czy ta kwalifikacja musi byc w tym terminie czy jak teraz zadzwonie to jeszcze sie dostane czy juz tylko Madurowicz.
    Przedzwonie dzis zapytac. Dzieki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 07:50

    event.png
    eve
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie jako pierwszy wybór wzięłam Salve, jako drugi Madurowicz. Madurowicza już znam i wiem "z czym to się je", ale korci mnie salve przez (wydaje mi się) trochę lepsze warunki. No i przez to że prowadzę tam ciążę w KOC. Obym nie żałowała ;)

    Mmma lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    Ja sobie jako pierwszy wybór wzięłam Salve, jako drugi Madurowicz. Madurowicza już znam i wiem "z czym to się je", ale korci mnie salve przez (wydaje mi się) trochę lepsze warunki. No i przez to że prowadzę tam ciążę w KOC. Obym nie żałowała ;)
    Sama musisz zdecydowac co jest dla Ciebie wazniejsze, ladniejsze sciany czy bezpieczenstwo w razie "W". Chociaz i tak Salve jest pod tym wzgledem lepsze niz Medeor.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide w poniedzialek na kwalifikacje do Medeora.

    Mam jeszcze pytanie z innej beczki.
    Czy mozecie doradzic cos w temacie sprzedazy sukni slubnej w Lodzi?
    Od 2 lat niemal probuje sprzedac sama i nic... A tu dziecko w drodze i suknia wisi. Szkoda mi ją trzymac w szafie a komisy licza za kazdy dzien wystawiania w salonie. Nie da sie sprzedac do komisu tak poprostu? Bez wypozyczania u nich miejsca tylko na wlasnosc?

    event.png
    eve
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zrobiona kwalifikacje w Salve i pod domem mam Madurowicza. Tak jak mówi Edwarda, jak cos bd sie dzialo, za wcześnie, odejdą zielone wód czy nie bd czuła ruchów to lecę na IP do Madurowicza, jak poród bd zaczynał sie w terminie i bez dziwnych atrakcji to dzwonie do salve. Po to mam wybrane 2szpitale zeby nie miec tylko Madurowicza i w razie "oblężenia" mnie nie przewozili do matki polki... Bo to mnie najbardziej stresuje - ja tu ze skurczami w bolach a oni karetka ze mną jeżdżą po Łodzi. :D...
    Medeora odrzuciłam na starcie za neonatologie.. Wszystko fajnie jak sie uda, gorzej jak nie. W Salve jest chociaż neonatologia na 2stopniu referencyjności.

    edwarda20, Mmma, zimowa stokrotka lubią tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • agigagi Ekspertka
    Postów: 245 185

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem mama z marca tego roku i mam do sprzedania ubranka po corci, szkoda mi ich wyrzucic bo sa naprawde ladne i w dobrym stanie. Sprzedaje komplet w rozmiarze 62, 18 sztuk za 30zl, moze ktoras z Was bedzie zainteresowana?

    Odbior osobisty Lodz Widzew

    https://www.olx.pl/oferta/komplet-ubranek-dla-noworodka-pajacyki-body-polspiochy-rozm-62-CID88-IDwcwKp.html


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 22:14

    Mmma lubi tę wiadomość

    01.2010 - córeczka nr 1
    03.2018 - córeczka nr 2
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018. Mój plan jest dokładnie taki sam. Jak wszystko będzie szło pomyślnie to Salve, jak coś się gdzieś poslizgnie to Madurowicz, jak się za mocno coś spsuje to nawet i najbliżej mnie czyli Zgierz. Ej może coś mi się pomygało ale czy Madurowicz też nie jest drugiego stopnia? Chyba tylko Matka Polka ma w Łodzi 3 stopień jako szpital państwowy.

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madurowicz i Matka polka maja najwyzszy stopien referencyjnosci.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20. Patrz, a byłam świecie przekonana że tylko Matka Polka z tych na NFZ no i ProFamilia. Wiesz. Nie ukrywajmy że gdyby faktycznie działo się z dzieckiem coś bardzo złego to i tak zostanie przewiezione do Matki Polki bo tylko tam pod ręką są wszyscy dziecięcy specjaliści. Wiem że w Madurowiczu na konsultacje z kardiologia dziecięcym czekała 3 dni. Ostatecznie się jej nie doczekała i wypisali ja tylko ze skierowaniem do poradni. Także te stopnie referencyjnosci też się mijają trochę z możliwościami. Dwóch bliźniaków też przewozili do innego szpitala bo musieli być pod stałą opieka jakiegoś specjalisty. Gdybym zaczęła rodzic (odpukać oczywiscie) ale przed 32 tyg to pakuje się w taxi i jadę do Matki Polki właśnie ze względu na to że w razie W różni specjaliści są pod ręką.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W profamilii neonatologia została zamknięta do odwołania. Przewożą do Matki Polki albo mogą otworzyc i załatwić specjalistów ale wtedy płaci sie kilka tys. za kazda dobę dziecka na oddziale.
    No niestety pro familie załatwili, piękny szpital, aż sie chce rodzić, nie dostali kontraktu na NFZ i teraz pustki :/.. Szkoda

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam napisac ze PF to ma neonatologie na papierze :( Szkoda szpitala ale co zrobic :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profamilia niestety już w ogóle nie działa. Porodówka też :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo. To jestem 100 lat za murzynami w taki razie. Ale przecież kurcze przychodzili pacjenci, płacili grubą kasę i dupa? Ni ma? Co prawda porodu prywatnie nie rozważałam, ale byłam przekonana że to sobie nadal działa.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak zbyt malo bylo pacjentow, nie wiem.
    Ale kurde 5000 za porod ?! ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam 5500 ;-) i teraz też chcieliśmy PF, ale niestety :-/
    Porodów było za mało, żeby utrzymać szpital i kadrę i wychodzić z długów, które mają przez nadal brak zapłaty z NFZu. Musieliby mieć dwa razy tyle ile mieli, żeby jakoś w miarę funkcjonować.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w Madurowiczu jest mozliwosc uczestnictwa meza przy porodzie? Tzw porod rodzinny.

    event.png
    eve
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma. Przy naturalnym na pewno jest, przy cesarce chyba nie. :)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy sn tak, przy cc nie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w Medeorze na kwalifikacji. Ordynator bardzo mily :) plusem jet ze medeor od 39tyg co dwa dni kieruje na ktg bezplatnie na nfz a w salve podobno sie placi 40zl. Dopiero w dniu porodu sa bezplatne ktg w salve.

    event.png
    eve
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma wrote:
    Bylam w Medeorze na kwalifikacji. Ordynator bardzo mily :) plusem jet ze medeor od 39tyg co dwa dni kieruje na ktg bezplatnie na nfz a w salve podobno sie placi 40zl. Dopiero w dniu porodu sa bezplatne ktg w salve.

    Tak, mnie wyznaczyli pierwsze ktg w 38tc i dzien pozniej urodzilam :D

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ