X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc ciezko teraz bo urlopy, ale na pewno sprobuj w AllMed na retkini, ja polecam Majas Ogorek i Kufelnicka Babout, ale Cieslak i Makowski tez daja rade. Wizyta 120-140 zl.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Moze byc ciezko teraz bo urlopy, ale na pewno sprobuj w AllMed na retkini, ja polecam Majas Ogorek i Kufelnicka Babout, ale Cieslak i Makowski tez daja rade. Wizyta 120-140 zl.


    Dzuekuje to by mi pasowalo bo rodzice na retkini mieszkaja i tam bede u nich przebywala

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kolezanka poszukuje dla swojej 6-miesiecznej coreczki najlepszego kardiologa z Lodzi. Mozecie kogos polecic?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 31 lipca 2018, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzilam 30.07 w salve coreczke 3080g i 53cm. Salve super. Polecam. Porod naturalny zakonczony cc. Nie poszlo mimo wielu godzin ;( ale jestem zadowolona ze juz po, dobrze sie mna zajeli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 20:03

    marta258, Loczek2018, Rene lubią tę wiadomość

    event.png
    eve
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 no własnie udało mi sie umowic do tej dr Majas Ogorek ja tam nie jestem jakas wymagając poprostu chciałam zeby mi usg ktos zrobił zobaczył czy dobrze sie wszytko zagnieździło i gdzie oraz jak to wygląda bo w UK to dopiero w 12tc tak jak pisałam mam nadzieje ze ona jest jakas w miare miła hehe i kompetentna Wielkie dzięki jeszcze raz za namiary wizytę mam na 13-go to dam znać jak poszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 17:27

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    edwarda20 no własnie udało mi sie umowic do tej dr Majas Ogorek ja tam nie jestem jakas wymagając poprostu chciałam zeby mi usg ktos zrobił zobaczył czy dobrze sie wszytko zagnieździło i gdzie oraz jak to wygląda bo w UK to dopiero w 12tc tak jak pisałam mam nadzieje ze ona jest jakas w miare miła hehe i kompetentna Wielkie dzięki jeszcze raz za namiary wizytę mam na 13-go to dam znać jak poszło
    Jest bardzo miła i ma dobry sprzęt :)

    Rub45 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy może orientujecie się czy w Medeorze jest organizowana szkoła rodzenia? Jaką szkołę rodzenia w Łodzi polecacie? Koleżanka poleciła mi w Rydygierze, ale ja rodzić planuję w Medeorze, więc nie wiem czy ma sens chodzić do innego szpitala na szkołę rodzenia? Będę wdzięczna za wszystkie rady :)

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wesoła Rodzinkę. Według mnie obojętne jest gdzie, ważne żeby pójść przy 1 dziecku.

    calineczka88 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Dziewczyny, kolezanka poszukuje dla swojej 6-miesiecznej coreczki najlepszego kardiologa z Lodzi. Mozecie kogos polecic?

    Polecam profesor Jadwiga Moll. Przyjmuje w Matce Polce oraz prywatnie w Medax.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2018, 21:48

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma wrote:
    Urodzilam 30.07 w salve coreczke 3080g i 34cm. Salve super. Polecam. Porod naturalny zskonczony cc. Nie poszlo mimo wielu godzin ;( ale jestem zadowolona ze juz po, dobrze sie mna zajeli.

    Czy moge spytac kto odbieral Twoj porod w Salve?
    Czy jest gdzies jakas lista tych lekarzy?
    Rozumiem ze troche sie wymeczylas skoro zakonczylo sie cc, czy bralas znieczulenie?

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - gdzie sprawnie można się dostać na USG bioderek na NFZ? Bo słyszałam że terminy masakra i zaczynam dziś szukać..

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Dziewczyny - gdzie sprawnie można się dostać na USG bioderek na NFZ? Bo słyszałam że terminy masakra i zaczynam dziś szukać..
    Ja sie nawet nie bawilam w nfz. Poszlam do salve bo mialam najblizej. Ale wiem ze Medeor robi na nfz, tylko tak jak mowisz, terminy masakra.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek
    My umówiliśmy wizytę na usg bioderek na nfz w Medeorze. Chcieliśmy na początek września bo to będzie akurat jak Natalka skończy 6 tyg i nie było problemów z terminami. Zadzwoń jutro i zapytaj o terminy bo to usg robi się między 6 a 8 tyg więc masz jeszcze trochę czasu.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Czy moge spytac kto odbieral Twoj porod w Salve?
    Czy jest gdzies jakas lista tych lekarzy?
    Rozumiem ze troche sie wymeczylas skoro zakonczylo sie cc, czy bralas znieczulenie?

    Rodzilam z polozna Ewą Bąk. Lekarzy zagladalo kilku, byl dr Pawel Biesiada i rozni inni a na cc nie ogarnelam nikogo poza ordynatorem Dr Wojciech Wiliński, bardzo fajny dr, cala operacje byl przy mojej glowie i nadzorowal i rozmawial ze mna, tlumaczyl co i jak, tyle cierpienia ale jak jest przy Tobie taki czlowiek to wszystko da sie przezyc. Po operacji odwiozl mnie do sali gdzie czekal maz i tak samo pogratulowal i poinformowal o wszystkim.

    Mialam cc nagle po 18h od odejscia wód i braku postepu porodu. Wszystko dla maleństwa, ktore za dlugo juz bylo bez wód płodowych.

    Mialam zop do sn i podpajęczynówkowe do cc. A tak to te ogolne.

    annna83 lubi tę wiadomość

    event.png
    eve
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medeor 22 wrzesień, a ja potrzebuję ostatni tydzień sierpnia - pierwszy tydzień września, obdzwaniam wszystko po kolei, chyba za późno się za to zabrałam.
    Edwarda, u kogo byliście w salve? Dużo wizyta?

    Ja tez polecam Salve, swojego Smyka 28 lipca urodziłam właśnie na szparagowej, sn. Nie ma porównania, pod względem podejścia do pacjentki, zadbania o nią podczas porodu i po, w ogóle warunków później po porodzie, doradztwa laktacyjnego i pomocy przy maluchu.

    annna83 lubi tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek
    Ale ten termin 22.09 też mógłby być bo akurat maluch będzie miał równo 8 tyg, a usg bioderek robi się w 6-8 tyg po porodzie. A nawet gdyby było 1-2 tyg później to przecież nic się nie stanie. Chyba, że Wam akurat nie pasuje ten dzień bo macie inne plany albo wyjazd.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek2018 wrote:
    Medeor 22 wrzesień, a ja potrzebuję ostatni tydzień sierpnia - pierwszy tydzień września, obdzwaniam wszystko po kolei, chyba za późno się za to zabrałam.
    Edwarda, u kogo byliście w salve? Dużo wizyta?
    120 zł, dr Kuligowski. Bylismy w Salve na Łagiewnickiej. Wedlug mnie im wczesniej tym lepiej w razie gdyby bylo cos nie tak, bedzie wiecej czasu na dzialanie, cwiczenia, fizjoterapie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy! Na NFZ - na bazarowej w Medyceuszu, terminy bez problemu.
    No też tak myślę Edwarda, wolę wyłapać z wyprzedzeniem problem niż za późno..

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się po długiej przerwie.

    Dziewczyny! Jesteście bardziej na bieżąco, czy możecie mi polecić dobrego ginekologa na NFZ do prowadzenia ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 21:27

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia
    Cześć, dawno Cię tutaj nie było, zaglądaj do nas częściej.
    Rozumiem, że szukasz lekarza dla siebie? Jeżeli tak to serdecznie gratuluję ciąży :)
    Jeżeli chodzi o lekarza na nfz to polecam dr Marcina Makowskiego w All Medzie. Prowadził moje obydwie ciąże i naprawdę jestem zadowolona. Robi często usg bo ma sprzęt w gabinecie, zleca wszystkie badania również na nfz, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy wszelkie wątpliwości.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ