X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 września 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka bardzo fajny wózek. Gondolka w tym fasonie to teraz hit. Wózek wygląda solidnie i spacerówka jest. i co najważniejsze dobre kółka:)

    Migotka na stronie luxmedu jest napisane ze najlepiej robić między 22 a 24 tc. Wspaniale że czujesz ruchy:) moje małe dzisiaj siedzi cicho i się tylko od czasu do czasu lekko przewraca. U mnie niewiadomo co będzie. 8 mam usg 3/4d liczę że się ujawni. A jak nie to 16 mam wizyte u mojego gina to będziemy podglądać.
    Gratuluję ruchów:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 22:10

    viowieczka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 września 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjourek miałam napisać Ci to samo co Dotek, powiedz rodzicom. Niby to na razie tajemnica, ale różnie w życiu bywa i będzie nieprzyjemnie jak dowiedzą się od kogoś innego. A co do Twojego wieku to ja teraz z mojej perspektywy widzę w tym same plusy. Te studia z których teraz zrezygnuje sz zawsze możesz wznowić albo może skończyć jako uzupełniające.
    Byłaś już u lekarza? Masz jakieś dolegliwości? Ta tajemnica dodaje Ci zmartwień a to jest zbędne w ciąży.
    Co do reszty odpisze jutro, bo na mnie juz pora.
    Migotka ja wiem tylko tyle co po usg z 12 tyg, wizyta w czwartek, może coś będzie widać.
    Dobranoc :)

    start lipiec 2013
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 4 września 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy...jakoś się zbiorę w sobie i w końcu im powiem...

    Owszem byłam już u lekarza, 1 USG też już za mną i bijące serduszko - niezapomniane przeżycie... teraz czekam na kolejną wizytę, którą bede miala 14.09.

    Przepraszam, że tak samolubnie póki co, będę się udzielać więcej i nie tylko na swoj temat ale już dzis nie dam rady, zasypiam.
    Dobranoc Wszystkim

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 5 września 2016, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    No chyba u mnie w końcu cos rusza. Obudziłam sie o 3:30 bo wody mi odchodzą :)
    Póki co nie mam skurczy, czuje sie dobrze, nawet jestem podekscytowana ze samo zaczyna sie cos dziać. Termin z miesiaczki miałam na 29 wiec dzis dokładnie tydzien po terminie jestem.
    Zadzwonilam do połoznej, powiedziała zeby na 9 stawic sie w szpitalu. Dobrze ze mam GBS ujemny to sie tak spieszyc nie musze. Ide zaraz pod prysznic sie ogarnąć. Mam nadzieje, ze cos sie rozkreci i jeszcze dzis Mała sie urodzi a nie bedzie mnie trzymac do jutra. Najwazniejsze zeby mi sie skurcze same z siebie zaczeły bo wolałabym uniknąc podawania oksytocyty. Trzymajcie kciuki bo nie wiem czy bede w stanie pisac z telefonu-teraz tylko z kompa korzystam.

    hewa81, Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 września 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty <3 trzymam kciuki

    start lipiec 2013
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2585 1897

    Wysłany: 5 września 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty super, zaciskam kciuki za szybki i bezproblemowy porod :-) a swoja droga to zbieraj sie wczesniej u mnie od odejscia wod do urodzdzenia malej minelo rowno 5 godzin :-)

    preg.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 5 września 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETTY, dasz radę, wszystkie tu jesteśmy z Tobą.
    Ale patrz, prawie jak na zawołanie, dziś planowo się miałaś stawić w szpitalu i dziś się zaczęło. Oby i dziś było po. Grzeczna córcia hehehe
    Trzymam kciuki, żeby tam wszystko spragnieni szybko poszło.
    A odezwiesz się, kiedy będziesz mogła.
    :****

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 września 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty czyli malutka poczekała do momentu pójścia do szpitala. Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród. I czekamy na wieści.

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 5 września 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty powodzenia, trzymam kciuki za szybki poród <3

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjoulek może będzie jakaś możliwość zaliczenia tego przedmiotu, jakiś IOS albo coś innego co oferuje Twoja uczelnia. Budyniowy ciążowy mózg nie sprzyja zbytnio wysiłkowi intelektualnemu, ale warto spróbować. Jeśli studiujesz na UP to moja znajoma będąc na dziekance właśnie z powodu urodzenia dziecka chodziła na kilka przedmiotów i jak już wróciła to miała mniej zajęć. Pogadaj z opiekunem roku albo dziekanem albo prowadzącym ten przedmiot.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 września 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka a brzuszek już widać? Pokaż! W kalendarzu BBF połówkowe zaznaczone jest po 18 tyg, czytałam, że robi się pomiędzy 18 a 22 tyg, także łapiesz się w te ramy.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Betty super ze samo rusza oby zaczely sie.skurcze bo mi wody odeszly azero slurczy, szyjka daleko I rozwarcie mialam.max na 2 palce.... Anjoulek witaj na.watku lubelskim I czuj sie dobrze :) rodzicom powiedz moze.nie bede na poczatku zadwoleni ale jak male sie.urodzi to sie zakochaja <3 I beda miec bzika. Studia mozna polaczyc.z.dzieckiem jak ma sie bliskich do.pomocy... sama.na.studiach urodzilam ( ciaza byla.planowana ) maz lub rodzice zostawali z mala a ja.spokojnie studiowalam fakt zaocznie.ale.jednak. studiowalam.technologgie zywnosci I w.ciazy chodzilam na wszystkie zajecia... jak.byly jakies.odczynniki pytalam sie prowadzacych czy nie zaszkodza... jak mialy by zaszkodzic pozwalali.np.nie brac udzialu w tym laborku. Takze idzie.sie.dogadac.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 5 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Wróciliśmy z wypadu wczoraj ale nie dałam jeszcze rady wszystkiego nadrobić...

    Madzia gratki :) Jesteś dzielna i jestem pewna że z każdym dniem będzie coraz lepiej

    Betty trzymam mocno kciuki by juz dzis przytuliła swoją małą a wszystko odbyło się bez komplikacji <3

    No i witam na wątku nowe dziewczyny :)

    Miłego dna kochane :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 września 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka co robiliście na wyjeździe? Zwiedzanie czy imprezowanie?

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 5 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Migotka a brzuszek już widać? Pokaż! W kalendarzu BBF połówkowe zaznaczone jest po 18 tyg, czytałam, że robi się pomiędzy 18 a 22 tyg, także łapiesz się w te ramy.
    Brzuszek juz wiecej widac ale dalej jak mowie komus ze jestem w ciazy to kazdy jest w szoku i nie dowierza a jsk mowie ktory miesiac to juz cslkiem:-) ja juz jednak sie z tym pogodzilam i czerpie z rego same plusy:-) wczoraj z mezem zrobilismy sobie mini sesje :-) wczesniej nie bylo po co bo brzuszka nie bylo widac a chcialam miec pamiatke z tego cudownego okresu:-) wstawilabym fotke ale nie wiem jak...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 5 września 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wedmoczka co robiliście na wyjeździe? Zwiedzanie czy imprezowanie?

    Raczej zwiedzanie Wilno i Zamek w Trokach :) Pięknie tylko pogoda się popsuła inie zdążyliśmy wszystkiego zobaczyć...ale jest powód wrócić tam za rok np:)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 5 września 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty trzymam kciuki:-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 września 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedomoczka super ahhh super :) Migotka fotke wstaw prze np fotosik - tam sie wygeneruje kod do.wstawienia na forum - skopiujesz go I wklejasz w okno w ktorym piszesz post.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 08:11

    migot_ka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstawiam przez http://pl.tinypic.com/

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjoulek Witaj wśród nas moja droga :D :D :D.


    I ja też się witam z wami :) .

    Ale dziś pogoda leje jak z cebra wczorajsze dożynki gminne takie sobie , zaśpiewali z 5 piosenek i zaraz sztuczne ognie były , piękny był widok na sztuczne ognie ślicznie to wyglądało :) .Ja już od 6 na nogach rano zjadłam co kolwiek , potem szybko szybko aby Marysię zaprowadzić do przedszkola , mdłości nadal mam tak samo jaki zawroty głowy , nic się nie chce robić ale się rozpadało.

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ