X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja już na wszystko chorowałam, o toxo wiedziałam, bo byłam miesiąc w szpitalu, a o cytomegalii dowiedziałam się po poronieniu.
    A toxo domyslasz sie po czym. Cyto - ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyto wyszło w rutynowych badania, a przy toxo długo miałam powiększone węzły chłonne o od tego się zaczęło szukanie przyczyny.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 września 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana.

    Cytomegalie to chyba większość przechodziło bo to ma objawy jak grypa. Zwłaszcza w wieku dziecięcym się to ma.

    U mnie wczoraj nastąpił kalafior i zbudynienie mózgu. Kupiłam 2 soczki w biedrze i inne zakupy i po powrocie do domu okazało się że gdzieś soczki zgubiłam :(

    Mikka co u Ciebie? Jakieś staranka były?

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 września 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dote zdarza sie ;) nie tylko Tobie. Cos sie nasze rodzace nie odzywaja ... to po I te w trakcie

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tez o nich myślałam :)
    Mikka pewnie wciąż nie ma internetu, bo inaczej by się odezwała. Ona czeka jeszcze na wyniki chyba do 12.09 i dopiero wtedy działają.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo hallo wstawac I na forum dawac ! :-)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem cały czas :) OD niedzieli mam już stresa przed wizytą, do tego oczywiście koszmary o poronienie. Wciąż nie mam wyników konfliktu płytkowego, a 35 dni roboczych mija w piątek, dzień po wizycie. W piątek idę do dentystki i też się denerwuję, że będzie coś do leczenia i się nie wyrobię, bo ona jest w ciąży i to jej ostatnie dni przed L4. Z sukcesów to wybrałam sobie kurtkę zimową, niby uniwersalna.

    http://www.elpasa.pl/kurtka-ciazowa-eva-id-109.html

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 września 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładna kurtka, nawet nie wygląda jak ciążowa. Ja polowałam na h&m online kupić w dziale wyprzedaży za 114zl. Czarna kurtka z kapturem i misiem. Ale zanim się namyślilam to wykupili:)

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wiem ze jestes <3. Ja w pierwszej ciazy chodzilam w.kurtce z poprzedniej zimy rozpieta.bo po pierwsze bylo mi.mega.goraco po drugie.I tak sie nie zapielam. Teraz na l4 to bardzo nie bede nigdzie chodzić to tez sie obede bez ciazowej tymbardziej ze wskoczylam dzisiaj w 5 miesiac a brzuch maly.nadal.na nim spie. Monia fajna ta kurtka :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję, że moja siostra wymyśli chrzciny na święta, a ja mam być chrzestną więc muszę być przygotowana. Ta co znalazłam ma z przodu klin i można go wypiąć, wtedy jest zwykła. Poród pod koniec lutego oznacza, że całą zimę trzeba w czymś przechodzić.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 września 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja pierwsze dziecko tez rodzilam w Lutym :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;-). Mi udało się upolować kurtkę w hm mama na przecenie za 91zł, dobrze że zdecydowałam się odrazu bo dwa dni później już nie było po niej śladu.
    Co do kota i toxo - mam kocice 8 letnią i normalnie z nią przebywam, kuwety nie sprzątam, wcześniej też nie sprzatalam może że dwa razy mi się zdarzyło. Toxo przechodzilam ale mój brat jest weterynarzem i mówił że ta Toxoplazmoza i obwinianie o nią kotów to przesada, bardzo rzadko koty roznosza ta chorobę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja się boję, że moja siostra wymyśli chrzciny na święta, a ja mam być chrzestną więc muszę być przygotowana. Ta co znalazłam ma z przodu klin i można go wypiąć, wtedy jest zwykła. Poród pod koniec lutego oznacza, że całą zimę trzeba w czymś przechodzić.
    Monia85 nie chce Cie straszyć ale jest taki przesad że kobieta w ciąży nie powinna podawać do chrztu. Mam przykład w rodzinie, kuzynka miała być chrzestna swojego bratanka ale w trakcie mszy jej córka doznała jakiegoś ataku padaczki i trafiła do szpitala, więc koniec końców chrzestną i tak nie zostala

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 września 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matki. Nie fajnie. No ja tez normalnie przbywam z kotami ... ale ta mala ktora jest u nas 2tg .. troche mnie to przestraszylo ale jestem dobrej mysli. :) tomalowa pochwal sie zdjeciem kurtki.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o tych przesądach i mam jakieś wątpliwości, ale nikomu o tym nie mówiłam, bo pewnie mnie wyśmieją. Na razie nie mają jeszcze daty.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa wrote:
    Hej dziewczyny ;-). Mi udało się upolować kurtkę w hm mama na przecenie za 91zł, dobrze że zdecydowałam się odrazu bo dwa dni później już nie było po niej śladu.
    Co do kota i toxo - mam kocice 8 letnią i normalnie z nią przebywam, kuwety nie sprzątam, wcześniej też nie sprzatalam może że dwa razy mi się zdarzyło. Toxo przechodzilam ale mój brat jest weterynarzem i mówił że ta Toxoplazmoza i obwinianie o nią kotów to przesada, bardzo rzadko koty roznosza ta chorobę.
    Zgadzam się :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Ja chciałam moją druga siostrę, wziąść na chrzestną okazało się , że była w ciąży i nie chciała ryzykować , ciężko było mi kogokolwiek znaleźć bo nikt nie chciał. Jest tak że podają w ciąży dziecko do chrztu , i idą do ślubu w ciąży , i nic nie jest ale lepiej na zimne dmuchać.

    No kochane mdłości chyba odpuszczają , samopoczucie dobre i zawrotów głowy nie mam , oby przeszły i nie wróciły , dziś z rana tak trochę mnie zemdliło , i jedynie co mnie obudziło to burczenie w brzuchu :) . Jeszcze 11 dni i wizyta :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa może to zmiana pogody tak Ci służy?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Kto wie może :) , wszystko jest możliwe ;) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej właśnie się biorę za nadrabianie. Jak mój Aniołek pozwoli to poczytam co pisałyście ostatnio. My wczoraj wieczorem wróciliśmy do domku. Niesamowita ulga. Chyba gdzieś mi mignelo, że Betty rodzi - trzymam kciuki Kochana ogromne!!!

    hewa81, Wedmoczka, Dotek, Monia85, Szczęśliwa Mamusia, Tomalwa, Kasiula09, migot_ka lubią tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ