X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak.macie Facebooka to.polecam https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=666791606813436&substory_index=0&id=646192435540020. Już wiem jak rozpoznaje się płeć w 12-13tg. Niestety u mnie zasłania noga :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 10:53

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się pochwalić. Właśnie przyszła do mnie przesyłka z pieluszkami wielorazowymi. Zobaczymy, czy wytrwamy z mezem w praniu. Pewnie zwykle pampersy też będą używane głównie w nocy, ale te wielorazowe chcemy używać częściej.

    f3c3e4fc4d774218med.jpg

    Wedmoczka, Monia85, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa podziwiam ja bym się na wielorazowe nie zdecydowała jestem zbyt leniwa :P

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 22 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane:)


    KAWOLA nóż się w kieszeni otwiera jak to czytam...aż strach zachodzić w ciąże bo ja jako dorosła sobie jako taka poradzę ale jak jest maleństwo w środku i jesteś zdany na ich łaskę :((

    Cierpliwości i dużo siły dla Was <3 <3 <3

    Trochę mnie nie było...ale zalatana strasznie...

    Testu nie robiłam bo od wczoraj mam płodny śluz więc na bank to nie ciąża :)
    byłam wczoraj u pani kardiolog ( z polecenia Kawoly) stwierdziła że nie lubi takich pacjentów jak ja bo nic minie może dać z uwagi na staranie o dziecie...mam odstawić wszystko i brać Magne B6 2 razy dziennie...nie powiem ciekawa teoria ale komuś zaufać muszę..mam zrobić echo serca i znleźć ją w szpitalu...termin na echo mam na 3.10

    jutro M leci badać armie i zobaczymy :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedomoczka... kto wie czasem najbardziej abstrakcyjne teorie są trafne :)... i życzę aby M armia była silna i zdrowa! :)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Hewa podziwiam ja bym się na wielorazowe nie zdecydowała jestem zbyt leniwa :P

    Tego się obawiam, bo ja też dość leniwa jestem, ale zobaczymy. Powiem Wam szczerze ze to mój mąż się nakręcił na te wielopieluchy, on sie ostatnio taki trochę ekologiczny zrobił. Wydumał, ze sami będziemy robić np. płyn do kąpieli dla córci. A wiem, ze będę miała w nim oparcie, bo on wiele domowych rzeczy robi, wiec i prac będzie :)
    Poza tym będziemy nosić maluszke w chuscie.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WEDMOCZKA, trzymam kciuki za armię męża :) Wynik będziecie mieć po ok 2 godz. więc daj znać co tam wyszło, na powiew poczekajcie chyba z 4 dni.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa ja też o ile się naucze wiązać chciała bym małe nosić w chuście.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 22 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    WEDMOCZKA, trzymam kciuki za armię męża :) Wynik będziecie mieć po ok 2 godz. więc daj znać co tam wyszło, na powiew poczekajcie chyba z 4 dni.

    A ten posiew to trzeba też osobiście odebrać? Czy online jakoś można?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On line z a lab, a papierowe wersje będą w karcie męża na przyszłość. Wedmoczka trzymam kciuki :)
    Ci moi znajomi o których wspomniałam umówili się do prof Jakiela. Dwóch lekarzy go poleciło, między innymi ten którego polecałyście do usg. Pierwsza wizyta jedyne 300 zł! Już wiedzą że problem jest duży, bo w usg róże rzeczy wyszły, m.in. wodniak i torbiele.

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    A ten posiew to trzeba też osobiście odebrać? Czy online jakoś można?

    Tak jak Monia pisze, dostaniecie kod do odebrania wyniku on line.

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA, ja tak czułam, jak pisałaś o tych znajomych, ze takie kiepskie wyniki to muszą się wiązać z jakimiś przeszkodami.
    Ale przynajmniej wiadomo co tam się dzieje. Dobrze ze zrobił to usg.

    AGATKA, będziemy kupować używana chustę tkaną ze splotem skośno-krzyżowym (takie sa najbardziej polecane) i bedziemy sie dopiero uczyc wiązać, ale przegladalismy filmiki na Youtube i nie wygląda to az tak strasznie trudne, ale oczywiście trzeba to dobrze zamotac, żeby krzywdy dziecku nie zrobić. Fajnie jak się ma w mieście doradcę chustowego, który pokaże i wytłumaczy co i jak. U mnie niestety nie ma, wiec pozostaje instruktaż on linę.
    Ale damy radę.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Justyna0092 Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 22 września 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) Miło było znaleźć ten wątek dla osób z Lublina i okolic.

    Ja nazywam się Justyna, mam 26 lat i jestem w 10 tygodniu :) Pozdrawiam Was serdecznie.

    hewa81, Dotek, macduska, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 22 września 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Do prof Jakiela chodziły dwie moje koleżanki i obie były bardzo zadowolone, także chyba dobry wybór.

    Hewa - chusta też mi się marzy, już moja przyjaciółka zapowiedziała że mam nie kupować bo dostane w prezencie, także zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

    Kawola - kurcze co za masakra ;/ trzymam mocno kciuki. Na Jaczewskiego jak leżałam to brali i w 38 tyg na wywołanie...

    Mi przyszła paczka ze smyka :D uwielbiam rozpakowywać te drobnostki :) mam piękny kombinezonik na zime :D

    A i patrzcie co znalazłam http://allegro.pl/munchkin-organizer-na-lozeczko-pieluchy-kosmetyki-i6259300992.html , chyba się skuszę bo w sypialni zmieszzę tylko łóżeczko i małą komode, co myslicie?

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 września 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Justyna0092, witaj, czuj się jak u siebie :)

    Organizer to świetna rzecz, moja siostra ma identyczny i trzyma tam wszystko co jest potrzebne na co dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 12:51

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 września 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka trzymam kciuki za badanie meża:)

    Hewa podziwiam za chęć używania pieluch wielorazowych:) teraz to chyba rzadkość. Ja będę pewnie używała jednorazówek z biedronki:)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 22 września 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wybiera się któraś na warsztaty Mamo to ja?

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 września 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę i na bezpieczny maluch też :)

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pisała o promocji w Rossmannie.
    Więc proszę, takie cuś znalazłam

    cd379d6aa26d350bmed.jpg

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 22 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    cześć :)
    Weszłam tu w dobrym humorze z zamiarem odpowiedzenia na ostatnie posty, ale po tym co przeczytałam u Kawoli aż mi się odechciało... Ręce opadają na pomysły lekarzy...

    Wczoraj miałam gości, w dzień sprzątałam i szykowałam jedzonko. Dzisiaj mam w planach prasowanie, pranie, pakowanie, a wieczorem usg :)

    Migotka co tam wczoraj zobaczyłaś? Wrzuć jakieś zdjęcie :)

    Wizytujące dziewczyny - bardzo się cieszę, że wszystko ok :) Te małe bobaski są rozkoszne, sama radość jak się patrzy na Wasze zdjęcia :)

    Macduśka ja też miałam napady głodu, przeszło mi dopiero jakiś tydzień temu, mąż na weselu podejrzewał, że coś jest nie tak z jedzeniem, bo nie rzucałam się na wszystko co postawili.

    Hewcia jak tam przeziębienio?

    Cześć Seraya, w którym szpitalu chcesz rodzić?

    Hej! chodzę do lekarza który przyjmuje na Kraśnickich i tam też zamierzam rodzić.

    Monia85 lubi tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ