X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 22 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    A wybiera się któraś na warsztaty Mamo to ja?
    Ja ide juz drugi raz, z cora tez bylam:)
    Chuste polecam, my obie lubilysmy, uczylismy sie z doradca
    Ja mam dosc prania bez pieluch:p
    Kciuki za wizyte Monia, ja jutro ide

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Bede i na mamo to ja i na bezpieczny maluch... Monia.musimy ustalić jakiś znak rozpoznawczy :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, idę na cc. Mam zaś od neurochirurga. Pani dr stwierdziła, ze w moim przypadku lepiej nie ryzykować. Ale na szczęście mogę być znieczulona podpajęczynówkowo, a nie ogólnie. Także będzie mi dane zobaczyć córcie od razu. No więc jak się nic nie podzieje w międzyczasie to jak pójdę na wizytę 8.10. to będę miała wyznaczony termin. I chyba z planowaną cesarką nie czekają do ostatecznego terminu?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co sie.orientuje to ustalają na tydz przed.terminem. Ale wiem że dla dziecka lepiej.jak się.nie tnie na zimno ( bez rozpoczęcia skurczu czy odejścia.wód) bo dziecko nie jest gotowe. Lepiej jak się cokolwiek zacznie wtedy.nie ma takiego szoku dla dziecka.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGATKA, no może i tak, ja sie nie znam, jeszcze się nie orientowałam w tej kwestii. Ale było kilka przypadków że dziewczyny szły na planowane cc, a przewidzieć się nie da czy będą skurcze lub wody odejdą czy nie.
    Ale stresa już powoli mam, zresztą jaki poród by nie był to stres jest tak czy siak.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia a Ty w którym szpitalu bo zapomniałam?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Jaczewskiego AGATKA :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa ja tez mam mieć cesarkę na Jaczewskiego.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialyscie ze się.dzisiaj tam paliło. Mówię jako.ciekawostką nie mająca nic wspólnego z Waszym porodem :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 22 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dwie kolezanki ktore mialy planowane cc (jedna na krasnickich druga na jaczeskiego) dopiero w 39tyg byly przyjete do szpitala i 2-3 dni pwotem mialy cc takze czekano praktyajaznie do konca, w sumie kazdy dzien malucha w brzuszku jest wazny, no chyba ze cos sie dzieje ale to juz inna bajka
    Co do warsztatow to jest jeszcze swiadoma mama, ale ja az 3 nie ogarne, wiec zostaje tylko mamo to ja.g akurat na tych dziela jakos na grupy, chyba wg podchodzenia do rejestracji bo jest jakos 4-5tematow rownolegle w salach i potem sie grupy wymieniaja
    Seraya mamy ten sam szpital;) tylko terminy rozne

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Nie dam rady odnieść się do wszystkich wpisów. Przepraszam. Chociaż czytam Was na bieżąco, karmiąc da się czytać, ale pisać już nie.

    Kawola załamka totalna, chyba drugi raz tam nie urodzę, chociaż z drugiej strony znany wróg. Dawaj znać jak się sytuacja rozwinie, jakie decyzje podejmą.

    Hewa fajnie, że masz już zaświadczenie. Faktycznie jeśli będziesz miała coś do powiedzenia to pod wieloma względami warto robić cc jak już akcja się zacznie. Ale wiem, że możesz nie mieć wyboru.

    U mnie ciężko, kocham te Moje Słodkości, ale daje w kość ogromnie. Nie potrafię jej rozgryźć, chyba popełniam dużo błędów. Czasu i sił brak. Ale jest cudowna i kochana:)

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 22 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny to nie dowiem się od Was na temat sn na Jaczewskiego :( ale i tak chętnie się dowiem o opiece poporodowej :)

    A "pożar" widziałam z okna od siebie, trochę dymu i chyba nic się tam nie działo wielkiego.

    Magdziulla trzyma się :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa masz gina z Jaczewskiego?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Hewa masz gina z Jaczewskiego?

    Tak, Piotr Dziduch :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIULLA, dotrzecie się z Karinka, jesteś młodą, nie do końca doświadczoną mamą. Musisz jej dac trochę czasu.
    Poza tym faktycznie dzieciaczki są różne, jedne spokojniejsze, drugie pokazujące pazurki i charakterek od samego początku, i nie do końca musisz mieć na to wpływ.
    Dużo siły mamuśka :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA a Ty jak tam? Już po usg?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Madziulka laktacja hula? Nie musisz dokarmiać mm? Przydałaby Ci sie teraz sekretarka, mówiłabyś co ma nam odpisać :D

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak już jestem. Będzie chłopak, sama rozpoznałam bez komentarza Pani doktor :) Poza tym wciąż jest o tydzień większy, wszystko ok tylko nerki są do sprawdzenie, bo z tego co zrozumiałam lekko różnią się wielkością (?). Nie dopytywałam, bo gdyby Pani doktor była pewna to by powiedziała. Widziałam buźkę w 3D - brzydal, taki ufoludek, czaszka i skórka.
    Dziewczyny nie róbcie usg ciąży na Radziwiłłowskiej, jakość jest tragiczna, trudno się czegoś dopatrzeć na tych zdjęciach. Słaba pamiątka.

    Szczęśliwa Mamusia, hewa81 lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, łożysko mam na przedniej ścianie, mam uważać na brzuch no i na ruchy nie mogę jeszcze liczyć.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nareszcie jakiś chłopak. A już myślałam że mój będzie rodzynkiem między dziewuszkami:) a z łożyskiem to trzeba się oszczedzać. Mi przez to nie wyszły plany wakacyjne, ale sytuacja może Ci się odmienić tak jak u mnie bo przesunęło się na tylnią ścianę. Bierzesz jeszcze progesteron?

    Monia85 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ