X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Migotka.... szczęście w nieszczęściu, że miałaś kaprys na usg 3D. Ile minęło od poprzedniego usg?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka poleżysz dostaniesz jakieś leki i wszystko się unormuje. Maluch niech się tak nie spieszy.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 września 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Oj Migotka.... szczęście w nieszczęściu, że miałaś kaprys na usg 3D. Ile minęło od poprzedniego usg?
    Ostatnie Usg mialam 11.09

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka spokojnie, zapewne założą Ci pessar i jeszcze przenosisz, w dobrym momencie zauważyli, bo bodajże od 1 już nie da się założyć. A tak znam przypadków takich wiele, będzie dobrze!

    Sorki, że tak wpadam i wypadam, ale chciałam tak,do Migotki dobre słowo, a Misie usypiam. Dziś tfu tfu jest lepiej.

    migot_ka lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    MONIA, gratuluję synka, kolejny chłopak ... dobrze, bo za duzo się dziewczynek rodzi, jakaś równowaga musi być zachowana heheh A imię już macie wybrane?
    A kiedy masz sprawdzać te nerki? Na pewno wszystko będzie dobrze. A że łożysko masz z przodu? Trudno, gdzieś się musi umiejscowić. Musisz uważać no i fakt, ruchy możesz czuć ciut później.

    LADY, no i Tobie również gratuluję płci męskiej, chociaż pamiętam, że pisałaś już, że będzie chłopak :) Ale gratulacji nigdy za wiele. Takim skarbem trzeba się chwalić.

    MIGOTKA, współczuję tej szyjki, trochę nie dobrze, bo to dopiero 24 tc u Ciebie. Ale dobrze, że leżysz w szpitalu, mam nadzieje ze się tam Wami odpowiednio zajmą. No i Dziewczyny dobrze piszą, najwyżej założą Ci krążek i jeszcze przenosisz ciążę. Trzymam kciuki, powodzenia :*

    A ja dalej umieram przez ten katar, dusi mnie niemiłosiernie jak mi obydwie dziurki zapcha :(
    Inhalacje nie pomagają, ale jak już nie daje rady, to psikam Otrivinem dla dzieci. Będą chyba mniej szkodliwe, jak podduszanie i siebie i kruszyny.

    migot_ka, Monia85 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam lozysko na przedniej scianie przez co na ruchy musialam dlugo czekac...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nas synek bedzie, nam zalezalo aby zdrowe bylo, poki co jest ok, a polowkowe usg za 4tyg, za to rodzina i znajomi chyba w wiekszej eufori niz my, i niedowierzaja ze nam obojetne bylo, bo jak parka to super, i ze tatus ma co swietowac i wogole ochy i achy nad chłopcem, ja do kompletu dostalam 5 kolejnych tabletek plus sok zurawinowy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa mi na katar gin zalecil wode morska i krople nasivin soft dla dzieci wiec pewnie mozna

    A jakby ktos byl zainteresowany to bede miala do sprzedania sporo ubranek dla dziewczynki 56-74, corka tez jest z lutego wiec pora akurat, albo wymienie na chlopieca wyprawke

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka na innym forum pisala dziewczyna tez z tym problemem po 20tyg i donosila do 39tyg z pesarem i to bedac w domu bez ciaglego lezenia takze bedzie dobrze

    migot_ka lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak juz sie dorwalam dzis do forum to zapytam Was o wymiary Waszych maluchów ok 17-18tyg, u nas dziś 17tydz+5 a synio ma juz 13,6cm plus nogi ok 7cm to wychodzi ponad 20, córka miala taki wymiar w 20tyg +2 i miala 56cm przy urodzeniu az sie boje jak ja takiego chłopa urodzę bo dr stwierdził, że duży chlop rośnie

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 września 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Katar nie odpuszacz :( i w zwiazku z tym MARCELA powiedz mi ile x dziennie można psikac tymi kropelkami? Coś Ci mówił lekarz? Bo sie normalnie wścieknę. Na wieczór zakropiłam i ulga, fajnie przespalam całą noc, no ale nad ranem znów to samo ... sapanie, duszenie ... Ileż można się męczyć ... wrrr....

    A propos Twojego pytania dot wymiarów maluszków MARCELA. Ja Ci nie umiem odpowiedzieć, bo miałam moją mierzoną tylko podczas dwóch pierwszych usg, potem dr stwierdził, że od II trym się nie mierzy długości tylko wagę sie podaje, wiec nie wiem ile mierzyla :(
    No i również gratuluję synka :) Chłopaki do boju :D :D :D Dla mnie też oczywiście płeć nie miała znaczenia, ale teraz na końcówce widzę, jak mój mąż się cieszy z księżniczki :)
    A imię? Wybraliście?

    A ja chyba ulegne mojemu małżonkowi i zostanie Ada. Bo tak w sumie to mi też to imię pasuje, choć Emilia bardziej, no ale .... co sie ni robi dla ukochanego ;)

    Życzę Wam spokojnej soboty, nie przemeczajcie się :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 24 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa 2x dziennie spokojnie mozesz i nie dłużej niz 5 dni te z xylometazolina, a wody morskiej do oporu - polecam hipertoniczna, bo ona odetka nos a nie tylko przeplucze. Jak masz w domu nebulizator to super robia inhalacje z hipertonicznej wody np nebu dose i sa naturalne

    hewa81 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 do 9 próba uśpienia Małej;/ a Kochany Bączuś ani nie myśli, oczy jak zlotówki. W końcu padła w moich rramionach, ja głodna, a mąż odsypia. Sen jest dla słabych;);)

    Adrianna piękne imię, też nad tym myślałam, ale dla odmiany mąż nie chciał:)

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 24 września 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa mi dr pozwokil 1×dziennie na noc, w ciagu dnia polecam tez irigasin (taka butelka plus saszetki do rozpuszczania) po wyplukaniu super ulga, mozna kilka razy
    U nas córa juz jest i tatus zakochany po uszy, maja super kontakt szczegolnie od momentu jak mała zaczeła byc bardziej kontaktowa bo wiadomo ze na pocźatku to mama i cycek sa nr1:) bracia meza maja synow wiec on tym bardziej dumny z cory
    Poki co oswajamy sie z mysla o synu i co do imion nie mamy typow

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) dzisiaj udałam się do mojej pani stomatolog ocenic dziąsła i znalazła dziure w 8:( na szczęście już wyleczona, dzidziuś kopał a jak posłyszał wiertło to chyba się wystraszył bo zamilkł:/

    Marcela ja tak jak Ewa nie pomogę w wymiarach dziecia bo i mój dr od 2 trymestru nie mierzy długości tylko waży naszego klocka:P

    Ewa nie wiem na ile to skuteczne ale teściowa zachwala że na zatkany nos i nieinwazyjnie najbardziej pomagało jej kiedyś nalanie kropli miętowtch na łyżkę, podgrzanie od spodu i wąchanie. Ale nigdy nie próbowałam tej metody.

    Magdziulla czyli trafne jest to powszechne stwierdzenie że jak dzidzia się pojawia to koniec spania. Mama na rzęsach chodzi a dzieć nie da się okiełznać. Ale jak tu nie kochać takiego słodkiego dzidziulka.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 24 września 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    MIGOTKA jestem z Tobą myślami <3 dobrze że jesteś w szpitalu i odpowiednia Wami się zajmą

    MONIA - gratuluje chłopaka :)

    HEWA- oj ten katar to przekichana sprawa :( trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka <3
    Madzuula- bądź dzielna złe chwilę miną a miłość do Karinki pomoże przetrwać trudne chwile ściskam <3

    Vioweczka gdzie sie nam podziewasz? Jak się czujesz?

    KAROLA jakie wieści?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 24 września 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz napiszę co u nas

    mamy wynik M czekamy na posiew...ma jakieś badziewie bo leukocyty aż 4,6

    a co za tym idzie morfologia i ruch też poniżej normy...jak czułam bo od 3 tyg łyka slfazin a pewnie dostanie antybiotyki jak będziemy mieli wyniki posiewu

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja też mam łożysko na przedniej ścianie (nie mylić z łożyskiem przodującym ;)), nie jest to niczym groźnym tylko ruchy można pózniej odczuwać, ale ja zaczęłam czuć tak w 19t+3d więc nie tak bardzo późno ;)

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 24 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa na kiedy nas termin i gdzie chcesz rodzic? Bo Ty chyba na Luty jak ja i Monia...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na 4 lutego ;-) a będę rodzic prawdopodobnie w Bełżycach. Odległość taka sama jak do Lublina ode mnie, no i nie ma takiego tłoku jak w Lublinie a są tam bardzo dobrzy lekarze w głównej mierze Ci sami co na Staszica w Lbn.

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ