X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 25 września 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa to nie spotkamy się na porodówce bo ja jadę na Staszica :P no Ale też Luty. Witam się w.niedziele. coś mnie katar bierze wrrrr...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 25 września 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy możecie mi polecic ginekologa w Lublinie ktory przyjmuje na nfz? u mnie dopiero początek 5 tyg ale tak za 2 tyg chciałabym pójść do lekarza. Niestety nie mam za dużo środków na prowadzenie ciąży prywatnie, ale na pierwszą wizytę prywatną moglabym sobie pozwolić,jakbh później można było ją prowadzić na nfz. Przeprowadzam się z rzeszowa na dniach i niestety nie znam nawet przychodni w Lublinie.

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avera27! Cześć, gratuluję :) opowiadaj co się działo po tym jak zniknęłaś z forum.
    Na nfz polecam dr Stupak w przychodni na Jutrzenki ze szpitala na Staszica. Ewentualnie dr Michalak w DMP na projektowej z Jaczewskiego.

    Witam się z Wami jeszcze ze słonecznych Mazur gdzie ciężko o zasięg, narobię Was jutro. Jak zobaczyłam Averę to nie mogłam czekać z komentarzem.
    Miłej niedzieli drogie panie :)

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 25 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam rozeznania na nfz, chodze pryw choc moj dr juz robi trzecia podwyzke w ciagu 2lat ale w polowie ciazy juz nie bede zmieniac:/

    Gdyby ktos byl zainteresowany ciuszkami dla coreczki to prosze o priv, jestem w trakcie porzadkowania garderoby, ciuszki zadbane, ceny od 2 do 20zl, rozmiar 56-74, zainteresowanym wysle fotki

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 25 września 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 ;) co się u mnie działo niestety nie jest na publiczne forum :) ale fakt bardzo się cieszę, wydaje mi się, że kilka miesiecy temu porzuciłam wizję siebie jako mamy a tu taka niespodzianka :) Mam nadzieje, że wszystko się uda

    Czyli do tych lekarzy jest szansa na prowadzenie ciąży na NFZ? podzwonię w pon. moze czegoś się dowiem :) Dziękuje bardzo za pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 12:39

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 25 września 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę na Nfz Ale mój lek. Ciążę na Nfz prowadzi tylko po znajomości więc nie pomogę. Afera super ze jesteś w ciąży. Marcela co do Pruszków.dam znać po 5.10. Bo wtedy mam nadzieję poznać płeć... ciekaw czy przeczucia co do córki się sprawdzą...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Fajnie było, ale się skończyło. Ja myślałam, że będę Was pół dnia nadrabiać, a tu cisza...

    Hewcia nerki sprawdzamy za ok 3 tyg, jeszcze nie umówiłam usg. Łożysko mam na przedniej ścianie czyli tak jak napisała Tomalwa nic niebezpiecznego tylko ruchy mogę czuć później i mam uważać na uderzenia w brzuch. A Ty jak się czujesz?

    Marcela ja nie wiem jak długie jest moje dziecko, wiem ile waży i jaki obwód ma główka i brzuszek. A brzuszek to ma! 2,5 tyg większy niż wiek ciąży! Rośnie mi jakaś kulka :) Ogólnie jest cały większy, biometria płodu pokazała termin na 16.02, o z OM 24.02.

    Wedmoczka miałaś dobre przeczucia żeby zrobić badania. Jaką macie morfologię? W tym tygodniu wizyta u S?

    Kamilka co słychać? Odezwij się :)

    Avera jeszcze jeden lekarz na NFZ wart polecenia, też z Jaczewskiego http://www.centrummedyczneczechow.pl/index.php/component/k2/item/166-dr-n-med-stettner-rafal
    W DMP jeszcze Nowakowski albo Biegaj-Fic.

    Kawola co u Ciebie?

    Migotka jak sytuacja?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dzień dobry!
    Fajnie było, ale się skończyło. Ja myślałam, że będę Was pół dnia nadrabiać, a tu cisza...

    Wedmoczka miałaś dobre przeczucia żeby zrobić badania. Jaką macie morfologię? W tym tygodniu wizyta u S?

    Monia fajnie że urlop się udał :)

    Morfologia 2 % tragedii nie ma ale jest poniżej normy...uważam że to przez ten stan zapalny...bo wcześniej jak robiliśmy to miał 4%

    czekam na wyniki posiewu mam nadzieję że będą do czwartku bo wtedy mam wizytę u S :) chciałabym by wypisał anty dla męża no i zastanawiam się nad zrobieniem posiewu u siebie, bo kto go wie co tam się dzieje

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy co wyjdzie, bo może od razu da anty dla dwojga. Do czwartku powinien być. Mój też miał taką morfologie przy pierwszym badaniu i bardzo małą ilość, tak że nawet do inseminacji się nie kwalifikowaliśmy, później to się wszystko zmieniało. Przy ostatnim badaniu miał podwyższone leukocyty, ale w posiewie nic nie było. Skomplikowane to wszystko. U Hewci tak było, ze zaszła zaraz po przeleczeniu M antybiotykiem :)

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo tych leukocytów wyszło aż boje się pomyśleć co tam siedzi :(
    U nas liczba ok objętość ciut za mała ale zestresowały go babki w rejestracji a trochę wcześniej na mnie się wkurzył...no i wyszło jak wyszło...chciałabym już miec te wyniki bo sama stresuję się

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 Witam Cię moja droga wśród nas :D :D.

    Ale was zaniedbałam , weekend tak szybko minął jak nie wiem co , pogoda taka sobie , zimno nie chce się na dwór wychodzić, a co u nas a u nas wszystko dobrze praktycznie codziennie czuję łaskotki maleństwa :*:*:* , apetyt dobry , powróciły znów do mnie bóle pleców , jeszcze tylko Wtorek , Środa , Czwartek , Piątek i wizyta w Sobotę może płeć poznany będziemy już w 14 tc to kto wie ;) oczywiście wam dam znać co i jak .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Wedmoczka tak jak napisała Monia, może od razu oboje dostaniecie lek. Bo często pary leczy się razem. Grunt to że zrobiliście krok do przodu i macie jakiś trop;)

    Monia super że weekend się udał:) następny urlop już być może z malą bubą.

    Szczęśliwa to już bardzo blisko do wizyty:) trzymam kciuki żeby maluch pokazał co tam ma pokazać :)

    Avera gratuluję ciąży. Rośnijcie zdrowo;)

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekam na wieści z frontu szpitalnego!

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 26 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie ciekawe co u Kawoli.... hmmm dawno się nie odzywla... Monia super ze wyjazd się udał... trochę relaksu dobrze Ci zapewne zrobiło.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam wynik ale nic z niego nie rozumiem :((

    Wyhodowano florę fizjologiczną: Coagulase Negative Staphylococcus-skąpy
    wzrost, Enterococcus spp-skąpy wzrost

    żadnego antybiogramu...nie wiem czy będzie później czy już nie??

    ktoś? coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 12:12

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flora fizjologiczna tzn naturalna. Poza tym wynik jest szybko więc nic szkodliwego w nim nie rosło. Tylko skąd leukocyty? Doktor odpowie. Może zleci badania moczu.

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy gin na tym się zna czy trzeba do urologa się zapisać?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tym etapie gin wystarczy. Twój M tez ma pakiet?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz właśnie nie zrezygnował jakiś czas temu :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mocz z posiewem rodzinna może dać skierowanie. Jak nie będzie chciała to niech powie, ze coś go piecze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 12:36

    start lipiec 2013
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ