X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 września 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Na mocz z posiewem rodzinna może dać skierowanie. Jak nie będzie chciała to niech powie, ze coś go piecze ;)

    Tak tez pomyślałam że jak S powie że trzeba zbadać mocz to od rodzinnej weźmiemy skierowanie...

    a może te leukocyty przez chore zęby?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 26 września 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umowiłam się do dr stettnera akurat miał termin na 20 paź wg kalendarza to ostatni dzień 8 tyg :) pójdę może wcześniej prywatnie.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 26 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja do tylu wpisami dalej..
    WEDMOCZKA ja M zabrałam ze sobą na wizytę i lekarz leki dla niego przepisał na moje nazwisko , może spróbujcie tak.

    A mi się już nawet nie chce gadać.. Nadal w szpitalu, nadal w dwupaku... Po wyciszonej akcji porodowej ciągle słyszę obserwujemy.. Mam skurcze cały dzien co 30 min ale sie wcale nie rozkręcają, szyjka mi sie "cofnęła" i całkiem zamknęła... Ordynator sobie wymyśliła, że jestem w innym dniu ciąży niż faktycznie jestem.. W piątek twierdziła że jestem w 37+4 , dzisiaj stwierdziła że jestem w 38+0. Ordynator w piątek powiedziała " od przyszłego tygodnia będzie donoszona to zaczniemy działać" dzisiaj słyszę, że czekamy. Dowalili mi tyle leków na ciśnienie, że w zasadzie mogłabym cały czas spać i mi słabo.. Ale to chyba taki mają cel... I nie wiem co więcej .. Depresje tu jakąś złapie..mam dosyć

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola Kochana wypisz się na własne życzenie i pędź do innego szpitala , tak nie może być że oni nic nie robią są dziewczyny co i w 30/31 rodzą , normalnie takich tylko ubić na kwaśne jabłko.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 26 września 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola O matko współczuję. No mam.nadzieję że samo się rozchula i już nie będą mieli możliwości kombinować . Wedomoczka niestety ja nie pomogę nawet nie bardzo wiem co i jak Ale powodzenia życzę. Wątek zaczyna nam wymierac...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 26 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Tak tez pomyślałam że jak S powie że trzeba zbadać mocz to od rodzinnej weźmiemy skierowanie...

    a może te leukocyty przez chore zęby?
    ja sporo szperałam po forach z problemem meskim bo nas to dotyczy i trafilam tam kiedys na wpis ze problem z nasieniem mial przyczyne w chorych zebach, to samo u naszych znajomych, kolega unikal dentysty bo sie bal, mial 3zeby wyrwane, 5 wyleczone i po 3miesiacach diametralna poprawa, zeby sa przyczyna stanu zapalnego w calym organizmie, dlatego tak wazne jest ich wyleczenie u ciezarnych czy przed planowanymi operacjami

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ☺. Czy może któraś z Was zna bardzo dobrego lekarza z Lublina? Byłam już 3 razy cięta, teraz będzie czwarty i szukam naprawdę dobrego specjalisty. Jestem trudnym przypadkiem ponieważ miałam już 2 przejścia blizny po cc. Będę wdzięczna za pomoc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ten telefon... Nie przejścia a rozejscia blizny.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 26 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella niestety nie poradzę.mam pytanie jak pojawiało się rozejscie blizny i kiedy. Ja jestem po 1 cc... chciała bym teraz vbac...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, w drugiej ciazy w 35 tyg zaczęło mnie mocno szczypac w bliznie. Pojechałam do szpitala i okazało się że jest 2 cm rozejscie. W trzeciej tak samo 35 tyg i przy cięciu była już cala rana otwarta. Ale to podobno dotyczy tylko 2% kobiet...

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 września 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Bella ja też z lekarzem od cc nie pomogę bo nie jestem z Lublina i nie mam tego typu doświadczeń.

    Kawola strasznie Cię umęcza w tym szpitalu. Co prawda dla dziecka dobrze jak jest donoszone do 9 miesiąca ale jak tu jeszcze chodzi o Twoje cierpienie to nie powinni aż tak was męczyć. Z reszta u Ciebie to już jest donoszona ciąża to na co oni czekają.

    Coś reszta dziewczyn się pochowała, jesień odbiera energie do forum.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bella, jakie masz przerwy pomiędzy ciążami?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella słyszałam że dotyczy to nawet 0,5% kobiet gdzie odległość między poradami jest ponad 1,5 roku. A u Ciebie jaka była.odległość. u mnie jest teraz 5,5 roku... W dniu porodu bedzie 6 lat. Przejście się blizny jest niebezpieczne dobrze że szybka reakcja.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka pokaż się :) Dawno nie widziałam Twojego suwaczka :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka jutro usg? Bierzesz córeczkę?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do wczorajszej rozmowy o zębach to oczywiście Marcela dobrze napisała, zęby są bardzo ważne. Ostatnio znajoma nie dostała w szpitalu zastrzyku z antybiotykiem, bo miała zęba w trakcie leczenia.
    W dzieciństwie byłam chorowita i jak lekarka już nie miała pomysłu to kazała iść do dentysty i zrobić porządek ze wszystkim co podejrzane, a wtedy to chyba była toxo, której nie mogła rozpoznać. W ciąży próchnica może przyczynić się do wcześniejszego porodu z powikłaniami. W niektórych szpitalach, np na Lubartowskiej w wywiadzie przed porodem pytają o zęby. Ma to też znaczenie przy badaniu CRP, bo wtedy nie wiadomo czy to stan zapalny z zęba czy jakieś powikłanie.

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    mi to został jeden do zrobienia :) reszta już ok...co do męża nie ma szans go przekonać :( zresztą większość miał by do usunięcia...a czym bedzie żuł :))

    ostatnio jak robiliśmy badanie 3 lata temu też miał stan taki jak teraz a nic niepokojącego nie wyszło...no nic zobaczymy co S nam powie w czwartek...

    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 09:20

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 27 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny :)

    AVERA witaj na fiolecie, gratuluję i życzę Wam wszystkiego dobrego na te 9 m-cy. Niech maleństwo zdrowo rośnie, a mama będzie szczęśliwa z błogosławionego stanu.

    BELLA, witam i Ciebie :) Ja też Ci niestety z lekarzami nie pomogę, bo jestem spoza Lublina. A chcesz dra z konkretnej placówki, czy to dla Ciebie nie istotne?
    A na jakim etapie ciąży jesteś?

    WEDMOCZKA, z jednej strony dobrze ze nasienie "czyste" ale z drugiej szukaj teraz wiatru w polu ... :( Może faktycznie to ma związek związek tymi zębami. Będziesz u dra i mam nadzieję, że Was pokieruje odpowiednio co dalej, czy te leukocyty to z układu moczowego czy z zębów.
    Mnie na Jaczewskiego przy przyjęciu też pytali o zęby.

    KAWOLA, ja tylko Cię ściskam mocno, bo już mi brakuje słów na to wszystko co tam z Tobą wyprawiają. Niech ich szlag trafi ....
    Buziaki :**** i wytrzymaj jeszcze, już niedługo ....

    A ja byłam wczoraj u diabetologa, jest ok. Nie bardzo się miała doktorka do czego przyczepić. Wiem, że po porodzie odstawiam insuline, a po ok 3 m-cach mam zrobić krzywą i sprawdzić jak te moje cukry się mają. Poza tym teraz zmniejszam ilość pomiarów cukru w ciągu dnia z 6 na 4x, a po porodzie tak raz na jakiś czas.
    Wstąpiłam przy okazji na oddział do mojego dra i pokazałam mu to zaś do cc. Najpierw się uśmiechnął, a potem przyjął do wiadomości, no i za jakieś 2 tyg kładę się już na oddział, chyba ze coś się zacznie wcześniej dziać, np cisnienie sie podniesie (wiadomo, że wolałabym, żeby nic sie nie dzialo takze trzymajcie kciuki). Pewnie cięcia od razu nie będzie, ale ...
    Ale to juz blisko ...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia.kochana 5 października czyli za tydz.chociaż bardzo bym chciała jutro. Córkę i męża oczywiście.biorę ona bardzo czeka na to usg. Zbiera pieniążki do skarbonki i jak poznamy płeć bierze babcię na zakupy dla dzidziusia. Co do zębów.Monia masz święta racje .. Ja mam mocne i zdrowe żeby w życiu aby jeden kanałowy leczony i jeden normalnie w podstawowce. 7.10 idę na zdjęcie kamienia i przegląd... Jak coś będzie do leczenia to to jest najlepszy moment ciąży na to i wylecze. Córka zęby ma po mnie Ale ja nie pozwalam jej pić słodkich pić i nie za dużo słodyczy. Ostatnio miała przegląd siada na fotel i mówi do dentysty ja to mam piękne i zdrowe zęby... dentystka z niedowierzaniem tak... Zaraz zobaczymy. Po przeglądzie dentystka do Oli Masz rację masz piękne zdrowe i białe ząbki A Ola z dumą bo ja mam szczoteczki elektryczną hahahaha Ale się śmiałam.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa ja wbrew pozorom życzę żeby przed ccm zaczęła się.akcja czytaj skurcze bo ccm na zimno nie jest.takie.dobre dla dziecka bo jest.nieprzygotowane... więc życzę skurczy i cc :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ