X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 27 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGATKA, tak, skurcze mogą być, nawet teraz czasem mnie podbrzusze pobolewa tak delikatnie jak na @, ale bardziej mi chodzi o to ciśnienie, żeby się nie rozchulalo, bo nie uśmiecha mi się tyle w szpitalu leżeć. A jeszcze jak o KAROLI pomyślę, to już w ogole ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no kochana masz rację :) jej to u Ciebie już nie długo. Kawola mam nadzieję że to już lada chwila i będzie miała bobo przy sobie. Jej u mnie się zaczął 21 tydz. A Ja Jeszcze śpię nie brzuchu :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 27 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale muszę przyznać ze czas w ciąży tak zaj***** szybko leci, że szok. Pamiętam jakby to było wczoraj, jak pod koniec lutego beta wyszła mi pozytywna :) A to już koniec prawie.
    AGATKA jak byłam dokładnie na takim etapie jak Ty (20+1), to dowiedziałam się ze rośnie we mnie mała księżniczka, córunia tatunia :) to była połowa drogi, a teraz ... raptem 3 tyg zostało biorąc pod uwage cc. Z jednej strony już się nie mogę doczekać, a z drugiej strach mnie ogarnia ...
    Oj ta druga połowa smignie Ci AGATKA moment. Zresztą, każdej z Was, bez względu na jakim etapie jesteście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 10:11

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa nie bój się cc nie jest zła. Ja czułam się super po cc. Musisz być silna A i z małą sobie super poradzisz:).

    hewa81 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Ale to leci , minie teraz nie wiadomo kiedy i będziesz mamusią :*:* :*:*:*.

    Oby każdej z nas też tak , szybko czas minął mi ten kwiecień taki odległy się wydaje , a tu zaraz Pazdziernik , Listopad też szybko zleci Grudzień , a potem poleci szybciutko ;).

    U was też tak zimno , u mnie już był przymrozek , samopoczucie dobre apetyt też jeszcze 3 dni i wizyta , strasznie nie mogę się doczekać , dziś przyszła do mnie taka Pani za wodę i tak do mnie , ale po Pani widać ciążę , tam zapytała się co słychać itp , znamy się tak z widzenia :) . To bardzo miłe :D , dziś trochę się zezłościłam na taką jakby moja znajomą , ona tak do mnie co tam słychać ( za dużo jej nie mówię , gdyż potem rozsiewa plotki ) i tak do mnie a Iwona dlaczego nie zrobisz sobie prawa jazdy itp itd , to ja jej na to że się nie nadaję po prostu do tego , a ta dalej a dlaczego itp to jej tak z grzeczności powiedziałam , że to nie dla mnie , że wolę się przejść , że prawo jazdy do niczego nie jest mi potrzebne i poszła sobie .

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa myślę o szpitalu na Krasnickich. Poprzednie cięcia były na Jaczewskiego, nie chce wpaść w ręce mojego dawnego lekarza. Termin mam na 20 maja natomiast trzeba liczyć się z tym że nie można przeciągnąć dłużej niż do 35 tc żeby nie narażać na kolejne pęknięcie.
    Agatka, nie jestem do końca pewna czy po cc dopuszczenie do skurczy jest dobrym wyjściem. Zawsze grozi to rozejściem blizny...

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka teraz już nie zmieścicie się do 5-osobowego :)

    Hewcia niesamowicie szybko leci, też pamiętam jak to było w lutym :)
    U mnie jest bardzo ładnie, jak wyszłam na spacer o 5.40 to wystarczyła bluza. Byłam na zakupach, zrobiłam obiad, rano dopiero rozpakowywałam rzeczy z wyjazdu, wczoraj tylko zrobiłam pranie i siadam do moich książek. Kusi mnie żeby się wykpić od tego egzaminu zwolnieniem, tylko nie wiem czy przesunął mnie na koniec czy na następną grupę. No i mam problem, bo się zagapiłam i już oddałam L4. Gdzie można wziąć kopię?

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstępy między porodami to 17 mies między pierwszym a drugim, potem 3 lata i 2 mies a teraz będzie 2.5.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia lekarz który wystawił zwolnienie może zrobić kopie

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella słyszałaś o Vbac. Poród.naturalny po cc? Masa kobiet rak rodzi i to nawet rok po cc i.blizna się nie.rozchodzi. Ja chce spróbować Vbac... mam nadzieję że się uda. Ty wiadomo że nie.możesz bo u Ciebie prawie pewne rozejscie się... jesteś w.tych 0,5%;)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella86 wrote:
    Monia lekarz który wystawił zwolnienie może zrobić kopie
    Dzięki :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia w pracy powinno trzymać kopię l4

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka - zgadza się. Pewnie to kwestia predyspozycji. A zresztą nie wiem sama od czego to zależy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 My mamy jeden 7 osobowy samochód , a drugi 6 osobowy ;) , ten pierwszy już staruszek mąż nim jeździ do pracy i przewozi różne rzeczy np małe narzędzia z firmy itp itd , ten drugi jest na razie w remoncie , może mąż do Listopada się wyrobi ;) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jesteście przygotowani :)

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 27 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !
    Mam pytanie do kobietek z Lublina odnośnie szkoły rodzenia.
    Lekarza prowadzacego moja ciazę mam z Lublina i mam zamiar rodzić na Jaczewskiego ponieważ on tam pracuje.Ja mieszkam poza Lublinem.
    Chodzi mi o polecenie szkoły rodzenia w Lublinie a najlepiej by polożne prowadzace zajecia( chociaż jedna ;-) )pracowala na Jaczewskiego?!
    Ktos coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 13:38

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_90 wrote:
    Witam !
    Mam pytanie do kobietek z Lublina odnośnie szkoły rodzenia.
    Lekarza prowadzacego moja ciazę mam z Lublina i mam zamiar rodzić na Jaczewskiego ponieważ on tam pracuje.Ja mieszkam poza Lublinem.
    Chodzi mi o polecenie szkoły rodzenia w Lublinie a najlepiej by polożne prowadzace zajecia( chociaż jedna ;-) )pracowala na Jaczewskiego?!
    Ktos coś?
    Hej, chyba przy szpitalu jest płatna szkoła rodzenia i nasze dziewczyny tam chodziły.

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 27 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatna?Hmm a wiesz ile płaci się za taka szkołe rodzenia?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 września 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Wedmoczka, Monia dzięki za pamięć :).

    Już od kilku dni miałam napisać, ale jakoś nie mogłam się zebrać. Ja od ponad tygodnia walczę w bólem gardła, chociaż już chyba pomału odpuszcza. Hewa a jak tam Twój katar? Dodatkowo ciśnienie mi trochę skacze, więc dużo leżę, a jak leżę to pół dnia przesypiam i jakoś nie mam weny żeby pisać, chociaż staram się Was czytać na bieżąco. A jeszcze w między czasie kończę kompletować wyprawkę :P. Właśnie przed chwilą wróciłam z kontrolnej wizyty u okulisty i jestem ledwo żywa, a jeszcze dzisiaj czeka mnie szkoła rodzenia, więc chyba trzeba iść trochę poleżeć :P.

    Avera witaj na fioletowej stronie mocy :).

    Kawola trzymaj się tam kochana :*.

    Agata90 ja też planuję rodzić na Jaczewskiego i właśnie tam chodzę do szkoły rodzenia, tyle że jest ona odpłatna. Czy któraś z położnych z Jaczewskiego prowadzi zajęcia jeszcze w jakieś innej szkole to nie wiem.

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 27 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_90 wrote:
    Płatna?Hmm a wiesz ile płaci się za taka szkołe rodzenia?

    Na Jaczewskiego szkoła rodzenia kosztuje 500 zł

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ