X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 października 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela a Ile ma córka? Moja to już duza... prawie 6 lat. Miedzy dziewczynami.bedzie rowne 6 lat roznicy. Ja nie wiem czy bym sama rade.z.dwojka.malych jestem zbyt nerwowa... :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka słodka ta Twoja córcia, oby zazdrość ją ominęła.

    Marcela a Twoja córcia ile ma lat?

    Ja planowałam drugie w przeciągu roku majstrować, ale plany się zmieniły. Po pierwsze cesarka, ale nawet gdyby jej nie było chcę chociaż 3 lata poświęcić Małej.

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 8 października 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:

    Iga nasza Kawola, która niedawno umęczona urodziła chodziła do Swatowskiego. Opieka była super, później jak się coś działo szybko położył w szpitalu i na tym jego pomoc się skończyła, olał ją i nie chciał podjąć decyzji o cc chociaż były wskazania. Ale nie ma co się martwić, z innymi wcale nie musi być lepiej, damy radę. <3

    to mnie troszkę zmartwiłaś, ja chyba będę miała wskazanie na cc... mam dużą wadę i astygmatyzm i mój okulista zawsze mi wspominał o cesarce...niby mam jeszcze zrobić badanie siatkówki, ale coś czuję, że da mi to wskazanie, a ja mu ufam

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 8 października 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do Swatowskiego trafiłam na usg prenatalne, czytałam dobre opinie, że ma te certyfikaty itp. wczesniej chodziła do Tkaczuk=Włach, leczyłam się u niej aby zajść w ciąże i aż mi serce się krajało, że muszę ją zostawić bo ona nie pracuje na położnictwie. Moje siostry prowadziły ciąże u Mierzyńskiego, u jednej w dwóch ciązach było ok, a u drugiej rok temu bardzo słabo, i siostra odradzała... i tak zostałam na lodzie... może macie kogoś do polecenia?

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga jak masz wskazania to weź skierowanie, bo nasza Kawola też miała szereg wskazań, a jak przyszło co do czego to długo zwlekali z cesarką. Od usg niewątpliwie jest specjalistą.

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 9 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga G ja polecam swojego - dr Pietras, przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie i pracuje na jaczewskiego. Jak masz jakies pytania tp pisz na priv. A tak wogole to tez chodzilam do dr TW ale właśnie polecila mi tego lekarza i odeslala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 08:33

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój doktor też polecał Pietrasa do usg.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.smyk.com/awaria-strony

    Kto ostatnio nie zrobił zakupów w Smyku ma ostatnią szansę :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dzięki za info!


    Okupacja:) pogodzeni z kotem.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 21:27

    hewa81, Monia85, Dotek, Wedmoczka, magic1, macduska, IGA.G, marcela29, Anjouek, milagro lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 października 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodko :) moje psy tez wczoraj poznały Julkę, żywo reagują na jej odgłosy, jest ok. I moja siostra w dzień tez tak małą trzyma, inaczep jej sie budzi. Za to w nocy śpi oddzielnie.

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 9 października 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, widze w tle chyba lezaczek tiny love? Jak ci sie spisuje bo planuje go właśnie zakupic

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 9 października 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    ja do Swatowskiego trafiłam na usg prenatalne, czytałam dobre opinie, że ma te certyfikaty itp. wczesniej chodziła do Tkaczuk=Włach, leczyłam się u niej aby zajść w ciąże i aż mi serce się krajało, że muszę ją zostawić bo ona nie pracuje na położnictwie. Moje siostry prowadziły ciąże u Mierzyńskiego, u jednej w dwóch ciązach było ok, a u drugiej rok temu bardzo słabo, i siostra odradzała... i tak zostałam na lodzie... może macie kogoś do polecenia?
    Dlugo leczylas die u Dr tw ???ja juz lecze sie of marca I Mic narazie Nie wychodzi. Bylas z niej zadowolona ???

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla sama slodycz. Ciekawe.jak moje.koty zareaguja bo pies to wiem jak bo już byl jak Ola sie urodzila wiec wiem ze bedzie przestraszony ale szybko ja pokocha. :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Moja też ładnie śpi w łóżeczku, a w tej pozycji to czasami, ale ona tak lubie. Gorzej jak się przebudzi i szybko wyniucha, że jest w okolicy cyca i wtedy ssie klatkę, moją szyję, rękę co popadnie;)

    Lady Sokole Oko;) tak to Tiny Love 3w1 :) póki co może powinnam być ostrożna w ocenie. Niby w miarę ok, ale nie wiedzieć czemu Mała za nim nie przepada. Nie chce w nim,spać. Czasem ją w nim kołyszę, ale nie długo. Może jeszcze za wcześnie by doceniła walory tego sprzętu.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIULLA, <3 <3 <3 BOSKO! Jeszcze tam gdzieś mąż się powinien przykleić i rodzinka w komplecie. Piękny widok, mam nadzieje, że z moim futrem będzie podobnie.
    Normalnie przecudnie wygladacie :)

    No a mnie już powoli stres dopada przed jutrzejszym dniem. I chyba przez to znów mi cisnienie skoczyło, bo ja taka emocjonalna jestem niestety :(
    Wprawdzie dalej nie wiem czy bedzie jutro to cc czy nie, ale mam się szykować wstępnie i być na czczo. Nawet dzis doktorka na obchodzie sugerowała, że to już tuż, tuż. Ale TU profesorka ostateczną decyzje podejmuje.
    I sama nie wiem co bym wolała, czy poczekać jeszcze i dac parę dni więcej Mai, czy już się rozwiązywać ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula słodki widok. I kot zadowolony i dzidziuś:) od ostatniego foto mała wyraźnie podrosła:)

    Hewcia myślę że dla Twojego zdrowia już pora na małą:) już jest rozwinięta i silna:) a jak to będzie faktycznie to wiadomo że lekarz oceni:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 10:29

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak DOTEK, dla mojego zdrowia lepiej już i też tak TU podchodzą, ale uprzedził mnie dr ze przez cukrzycę maleńka mimo że donoszona, może mieć problemy z oddychaniem i termoregulacja i może przez chwilę być w inkubatorze, choć wcale nie musi i tego się trzymam :) bo ta moja cukrzyca to po pierwsze dość krótko jest a po drugie to szybko ustabilizowana i z bardzo małą dawką insuliny tylko na noc. Jak mi tu jedna dziewczyna opowiadała, że ona łącznie w ciągu dnia brała chyba z 50j insuliny to sie za głowę załapałam - moje 4j na noc to pikus.
    Także ja sie nie opieram, ale im bliżej tym stres większy niestety ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 10:45

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 9 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula w końcu sielanka :-) kot znalazl swoje miejsce hehe

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 9 października 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    Dlugo leczylas die u Dr tw ???ja juz lecze sie of marca I Mic narazie Nie wychodzi. Bylas z niej zadowolona ???

    Orbitka ja jestem z niej bardzo zadowolona, pomogła mi bardzo. udałam się do niej po 4 nieudanych inseminacjach raczej z nastawienie na in vitro powoli. a dzięki niej zaszłam naturalnie :) oczywiście na lekach ale bez insemki a tym bardziej in vitro :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 9 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Iga G ja polecam swojego - dr Pietras, przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie i pracuje na jaczewskiego. Jak masz jakies pytania tp pisz na priv. A tak wogole to tez chodzilam do dr TW ale właśnie polecila mi tego lekarza i odeslala

    zaprosiłam cię do przyjaciółek, chciałabym zapytać o kilka rzeczy :)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ