X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 7 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja też się cieszę :) :*

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 7 października 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś będę dziś w jeansach i szarej bluzce - chyba troche mało charakterystyczne ubranie :D

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 października 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jutro przywitam się tak jak należy, bo dzisiaj nie wyrabiam się na zakrętach.

    Hewcia możesz się kogoś zapytać czy na Jaczewskiego pobierają komórki macierzyste?

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 7 października 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja we wt ide tam na szkole rodzenia i tez jestem zainteresowana wiec na pewno dopytam :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 7 października 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja będę rodzić na Jaczewskiego, stamtąd mam lekarza, termin wypada na 2 listopada, ale mam nadzieję, że wyrobię się w październiku ;-) albo przynajmniej nie 1...
    też chodziłam do szkoły rodzenia Twoja Położna, ale akurat żadnej położnej nie było z Jaczewskiego :-(
    Hewa powodzenia :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 7 października 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach i w końcu spakowałam torbę do szpitala, brawo Ja ;-)

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 7 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic brawo Ty! Ja nie dojade na dzisiejsze warsztaty :(

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA, wiec zapytałam położną o te komórki macierzyste i wyszło ze pobierają na Jaczewskiego. Podpisali jakiś czas temu umowę i nie ma problemu. Ale już o szczegóły nie pytałam, bo ja nie będę korzystać i zupełnie się nie orientuję o co z tym chodzi wiec nawet nie wiem o co miałabym pytać. Więc jeśli teraz rozwazasz poród na Jaczewskiego to najlepiej podjedz i wypytaj o szczegóły.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGIC to w takim razie będziesz po mnie :) LADY musisz poczekać i ustąpić miejsca koleżance heheh

    magic1 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 października 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na sali B

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Viowieczka gratki.

    viowieczka lubi tę wiadomość

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 7 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na sali A.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 7 października 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :). Mona ja Tobie również gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

    Hewa nie słyszałaś mojej Julci, bo nawet ja nie wiem jeszcze jak ona płacze :P, a poza tym leżę na sali w drugim końcu korytarza.

    Co do opieki ja jestem bardzo zadowolona. Na porodówce było ok, trafiła mi się bardzo fajna położna. Co mogę powiedzieć o swoim porodzie - lekko nie było, trochę leżałam, trochę chodziłam, korzystałam z piłki. Jak macie jakieś konkretne pytania to pytajcie, w miarę możliwości odpowiem. Dużym wsparciem był dla mnie mąż, bez niego chyba nie dałabym rady, a przez długi okres czasu zapierałam się, że go tam nie chcę i kto by pomyślał, że zmienię zdanie przez zajęcia w szkole rodzenia.

    Na położnictwie i noworodkach też jest w porządku, położne są bardzo miłe i pomocne we wszystkim.

    Witam nowe koleżanki. Niestety nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich wpisów, bo za dużo produkujecie :P, także bardzo proszę bez urazy :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 7 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viovieczka daj focie małej Julci :-)
    to ja bym miała parę pytań, jak jest z dostępem do gazu rozweselającego, czy można brać prysznic podczas skurczy, i czy pomagają przystawiać malucha po piersi? jest tam jakiś doradca laktacyjny? też zamierzam wziąć męża :-)

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONA gratuluję jeszcze raz :) Rośnijcie zdrowo, trzymam kciuki za maluszka :)
    Zostajesz z nami na fiolecie?

    VIOWIECZKA, pozazdrościć - taka grzeczna córcia :) Super, mam nadzieje ze niebawem pochwalisz sie fotka.
    A wiesz coś nt opieki udzielanej mamom po cesarce?
    A bralas cos dla Julci (pampersy, środki czystości, ubranka), czy korzystasz ze szpitalnych? A dla siebie podkłady?
    Buziaki, trzymajcie się :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 7 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem z gazem nie powinno być problemu. Z prysznicem może być różnie, bo na porodówce prysznica nie ma, prysznic jest na izbie przyjęć, także jak tutaj wygląda sytuacja to nie wiem. Czy jest doradca laktacyjny tego też nie wiem, ale położne pomagają przystawiać maleństwa do piersi i namawiają do regularnego karmienia :). Ja mojemu mężowi kilka razy zgniotłam rękę :P.

    magic1 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 7 października 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa nic dla Julci nie brałam, korzystam z tego co jest na oddziale. Podkładów też nie brałam te szpitalne nie są takie złe :P. Zresztą cud, że coś mnie tknęło i wzięłam swoją torbę szpitalną, zresztą nie do końca spakowaną :P. Wcale nie miałam w planach porodu na dzień wczorajszy :P. Hewa to, że Julcia śpi dużo ma swoje plusy i minusy, niestety przez to że tak śpi nie zawsze chce sie podłączyć do piersi i muszą ją dokarmiać.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też właśnie dla Mai nic nie brałam, bo niby jak to spakować w jedną torbę, i swoje rzeczy i dziecka. Wzięłam jedynie dla siebie podkłady i majty poporodowe.
    Dzięki VIOWIECZKA :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 7 października 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam i jestem :) Lekarz mówi że jest wszystko dobrze, nie ma powodu do obaw :))) uff

    Anjouek, hewa81, Wedmoczka, Monia85, milagro, magic1, marcela29, Magdziulla, Dotek lubią tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_502 wrote:
    Witam, czy można do Was dołączyć :) właśnie się okazało że jestem w ciąży i szukam lekarza który nie będzie robił problemow ze zwolnieniem w tak wczesnej ciazy. Polecacie kogoś?
    Z gory dziękuje.


    Hej witaj :) spokojnej ciązy :*

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ