X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Wróciłam i jestem :) Lekarz mówi że jest wszystko dobrze, nie ma powodu do obaw :))) uff

    to super :) pewnie kamien z serca :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Wróciłam i jestem :) Lekarz mówi że jest wszystko dobrze, nie ma powodu do obaw :))) uff

    Widzisz ... super wieści. Ale co przeżyłas to Twoje.
    Także teraz luzik, odetchnij :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 7 października 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Wróciłam i jestem :) Lekarz mówi że jest wszystko dobrze, nie ma powodu do obaw :))) uff

    Bardzo się cieszę, ze wszystko dobrze:) Teraz już spokojnie możesz się cieszyć ciąża i maluszkiem.

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 7 października 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni super wiadomość :).

    Hewa co do kobiet po cesarkach bo wcześniej mi to umknęło. Pionizacja jest po 12 godzinach. Po tym czasie przychodzi położna i pomaga Ci wstać, chyba idziesz do toalety, no i musisz sie rozruszać. Dziecko przynoszą Ci do karmienia, ale nie wiem po jakim czasie i chyba już z Toba zostaje. Tyle wynika z moich obserwacji :P.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 7 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki VIOWIECZKA :) <3

    viowieczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 października 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Warsztaty były super, jak ktoś jest początkujący w temacie i nie wie, czy będzie chodził do szkoły rodzenia to bardzo polecam. Tematów było dużo, niektóre warto by było szerzej omówić, dla mnie szczególnie ten o karmieniu piersią. Jak młoda położna opowiadała o więzi emocjonalnej i o zabawach z brzuszkiem to wzruszyłam się do łez, nagle to wszystko stało się takie realne.

    Reni jak dobrze, ze tak szybko pojechałaś, kamień z serca :)

    Aga witaj wśród nas :)

    Iga nasza Kawola, która niedawno umęczona urodziła chodziła do Swatowskiego. Opieka była super, później jak się coś działo szybko położył w szpitalu i na tym jego pomoc się skończyła, olał ją i nie chciał podjąć decyzji o cc chociaż były wskazania. Ale nie ma co się martwić, z innymi wcale nie musi być lepiej, damy radę.

    Mam gości :) Julka kończy dzisiaj 2 msc, przespała noc <3

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się załamana:/
    krok do przodu dziesięć do tyłu. Znowu coś jej się stało, już brak mi pomysłów. Cały dzień i większość nocy przepłakała i teraz dalej. Nie brzuszek, już boję się, że głodna, że mi pokarmu brakuje. Jak odciągam jest mleko, mniej niż wcześniej tzn. może nie mniej jest, bo ile bym nie odciągała to jest tylko wolniej leci. I jak Mała je na początku mleko jest, a po jakimś czasie zaczynają boleć diabelnie okolice sutka, ale to tak okropnie, aż muszę przerwać i wtedy widzę, że mleka nie ma. Idę do laktatora i leci.
    I nie wiem czy ona ciumkała dla rozrywki potem czy płacze z głodu.
    Och niech mi ktoś powie, że karmienie piersią jest łatwe.
    Sorki mam załamkę i wylewam żale.


    Reni super, kamień z serca, wszystko będzie dobrze.

    Monia to masz fantastyczny trening. Całą noc? wow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 08:25

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina ja wiem ze kp ale moze sprobuj mm... zobaczysz wtedy czy tu chodzi o jedzeenie. Ja maja karmilam 3msc jest zdrowa, nie choruje I nic jej nie brakuje. Jaki.Nie chodzi o jedzenie skontaktuj sie z lekarzem moze cos jej dolega.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 08:30

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka odciagnęłam na noc 90ml obaliła jeszcze coś dojadla z piersi i po mniej niz 2 h to samo. I teraz dalej. Co zaśnie to po chwili to samo.

    A mm na razie nie chcę, bo mleko mam. A może w drugą stronę przejadła się, ale to tak od wczoraj. Ech macieżyństwo, trudna sztuka.

    Monia a ta znajoma to kp czy mm, że jej dziecko noc przesypia całą noc? Abstrakcja dla mnie. Po mm faktycznie dłużej śpią dzieci.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Magdziulla a może doradca laktacyjny coś by tu pomógł? Ja też bardzo chce kp ale obawiam się podobnych trudności.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest siostra, kp, mała śpi juz 9 h, ma trochę zburzony rytm dnia bo wczoraj dotarli do nas o 23 i sie robudziła.
    Madzia tez miałam Ci zaproponować mm. Może ona nie dojada albo ma taki charakterek...

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pani mówiła, że laktacji zachodzi w głowie, a nie w piersiach.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też gdzieś czytałam że laktacja rodzi się w głowie:) moja siostra karmiła córcie piersią i po jakimś miesiącu mała też ciągle płakała to zaczęła dokarmiać. A jak mm poszło w ruch to laktacja zaczęła słabnąć i od 3 miesiaca było już tylko mm. Magdzia jak bardzo zależy Ci na kp to może doradca a jak nie pomoże to dopiero mm?

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja mam to mleko, teraz to mi dosłownie tryskało, alw coś faktycznie musi być nie tak z moim przystawianiem. Niby znam wszystkie zasady i się do nich stosuję, niby byłam na szkoleniu z doradcą, przeczytałam kilka książek, a Mała ma to gdzieś i na nią zasady nie działają. Większość karmień to bitwy.
    W poniedziałek będzie położna, jak ona nie pomoże to faktycznie poszukam doradcy. Kolejny ciężki dzień.

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 8 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bylam na warsztatach ale w sali nr 3, takze sie nie widzialysmy, pani Lidka ktora mowila o kp to polozna z mojej szkoly rodzenia i odbierala moj trudny porod, dzieki niej mamy zdrowa corke, odrazu wrocily wspomnienia jak ją zobaczylam
    jak bylam na warsztatach w 2014 to wyszlam z reklamowkami gadzetow, ulotek, folderow, teraz bylo skromnie i nagrod malo, wtedy glowna byl fotelik do auta, ale udalo mi sie wygrac 3 paczki pieluch;) po warsztatach jeszcze zakupy i spacer z psem i padlam, dobrze ze to piatek byl i dzis wolne

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 8 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was w 13 tyg poznała płeć i sprawdziło się?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 8 października 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni u mnie w 11+6 Pan dr powiedział że na 80 % chłopak i do dzisiaj tak zostało :) Ale podobno mój dr ma dobry aparat i dobre oko do tego (tak na oddziale inne jego pacjentki mi mówiły jak leżałam) :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam równo w 12 tyg i wygląda na to, że się sprawdziło :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 października 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastala cisza :)... Ja ogladam the voice.of.poland. Moja mala pirdu pirdu już spi a ta mniejsza grasuje w brzuchu. Kocham jej obydwie na maxa <3. A moja Ola.codziennie rozmawia z siostra w brzchu, jak spiewa jej puszka.okruszka to Martyna kopie :). I codziennie przytula I caluje swoja mlodsza siostrzyczke. I jak tu ich nie kochac....

    macduska, Anjouek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 8 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zbyt mala corka jest zeby okaxzywac emocje co do rodzenstwa, co prawda podchodzi, odkrywa mi brzuch i wola " dzidzi" bo tak slyszala odemnie, a za chwile chce po mnie skakac i klepac w brzuch, a dzis to na swoj brzuch pokazala i tez bylo "dyidzi" wiec poki co nie zdaje sobie sprawy z mojej ciazy i najbardziej fascynuje ją moj wypukły pepek
    wogole od jakiegos czasu ma faze na m.me tak jakby byla zazdrosna, nawet na basen zawsze wchodzila z tata a teraz musze ja bo inaczej ryk, poki co daje rade ale kolo grudnia to juz moze mi byc ciezko szalec z nia w wodzie:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ