X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 9 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaakceptowalam :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 9 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja córka 13pazdz skonczy 20mc, zaszlam w ciaze jak miala 15mc, tez chcialam roznice 3-5lat ale ze wzg na nasz wiek (ja prawie 32, maz 36) i diagnoze lekarzy prawie o bezplodnosci postanowilismy probowac odrazu, bo razie cos trzeba by bylo szykowac sie do inv i jak po 13mc kp dostalam pierwszej @ to juz w 3cyklu bylam w ciazy takze cud nad cudy, nie wiem jak dam rade bo jestesmy z M sami w miescie (w marcu zmarl tesc ktory mieszkal obok i pomagal duzo i psem i z dzieckiem, wnusia to bylo jego oczko w glowie) a teraz sama z psem, dziecmi na 4p bez windy, ale zawsze chcielismy dwojke dzieci wiec ogromnie sie cieszymy:)
    a lezaczek tiny tez mamy, uzywalismy do roku, bylam zadowolona, mała czesto spala w nim w dzien a potem bawila sie slimakiem i siedziala

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 9 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Orbitka ja jestem z niej bardzo zadowolona, pomogła mi bardzo. udałam się do niej po 4 nieudanych inseminacjach raczej z nastawienie na in vitro powoli. a dzięki niej zaszłam naturalnie :) oczywiście na lekach ale bez insemki a tym bardziej in vitro :)
    Dlugo sie u niej leczylas ???tez jestem z niej zadowolona bo w porownaniu do poprzediego lekarza kazala robić badania a nie na oko twierdziła że wszystko dobrze i kazała się starać.tylko martwi mnie to ze juz od marca się lecze i wszystko jest niby w porzadkku a ciąży brak. Teraz mam mieć inseminacje w tym miesiącu ale wszystko zależy od ilości pecherzykow

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 9 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka zaprosiłam cię do przyjaciółek, zaakceptuj i wtedy wszystko opiszę ci :)

    ps. wlasnie zobaczyłam, że zaakaceptowałaś, już ci odp na priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 14:24

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 9 października 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a macie namiar na dobrego okulistę? chciałabym dwa razy sprawdzić stan moich oczu zanim padnie decyzja o cesarce. mój zna mnie kilka lat, ale chyba warto potwierdzić przypuszczenia

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam Jana Szenk z luxmedu

    IGA.G lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga.G mój mąż z polecenia chodzi do Podgórskiej, ale na razie był dwa razy, zadowolony.

    IGA.G lubi tę wiadomość

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 9 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Magdziulla i Wedomoczka

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Magdziula słodki widok. I kot zadowolony i dzidziuś:) od ostatniego foto mała wyraźnie podrosła:)

    Oj żebyś wiedziała, rośnie niesamowicie szybko, już Pucuś z niej. Pyza. Jutro będzie położna to znowu dowiemy się ile szczęścia przybyło.

    Hewcia w Twoim przypadku trzymam kciuki za mądre decyzje lekarzy. Jeśli jutro cc to niech pójdzie szybko i sprawnie. A Niunia już będzie z Wami. Będę odświeżała a każdej wolnej chwili! Aaa już zaraz. I będziemy miały dziewuszki w podobnym wieku:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 października 2016, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę spać:/

    Hewcia trzymam kciuki za Twój dzisiejszy dzień. Daj znać co tam lekarze zadecydowali.

    Udanego tygodnia wszystkim życzę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 06:46

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 października 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia trzymamy kciuki !

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa kciukam!

    I pozdrawiam resztę forumowiczek!

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 10 października 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Hewcia przede wsyzstki kciuki za Ciebie dziś ;)

    My wczoraj mieliśmy chrzciny i cały dzień poza domem. Jeszcze na koniec października mamy wesele mam nadzieję ze zimy nie będzie tak wcześnie ;)

    Pozdrawiam jeszcze z cieplego łóżeczka :)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 października 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia ja też myślami jestem z Wami :)

    Milagro my idziemy na wesele 22.10 i muszę zacząć myśleć o sukience. Wiesz już w czym idziesz? W czymś zwykłym czy ciążowym?

    Reni są jakieś podejrzenia co do płci?

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 10 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hewcia ja też myślami jestem z Wami :)

    Milagro my idziemy na wesele 22.10 i muszę zacząć myśleć o sukience. Wiesz już w czym idziesz? W czymś zwykłym czy ciążowym?

    Tak wiem ;)Kupiłam sukienkę z myślą o chrzcinach i tym weselu. Jest w moim normalnym rozmiarze tylko trapezowa odcinana lekko pod biustem i myślę że spokojnie się w nią zmieszcze jeszcze na swieta ;) Przy zakupie miałam obawy bo nie jestem przyzwyczajona to tego typu sukienek zawsze wolałam coś dopasowanego, ale jestem bardzo zadowolona.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też upatrzyłam sobie trapezową w Reserved tylko muszę sprawdzić czy nie będzie za krótka jak podniesie się na brzuchu :)

    start lipiec 2013
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 10 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 - Będzie Synek :)))
    Bardzo się cięszę, Mąż też.
    Tylko teściowa zawiedziona hihihi

    Zobaczymy czy się potwierdzi na kolejnych badaniach.
    Z tego co wiem to z chłopca trudniej "zrobić" dziewczynkę.I raczej w tej sprawie lekarze się nie mylą.

    Ja też brałam ślub w pażzierniku, dokadnie 10.10 :)
    Dziewczyny zapowiadają poprawę pogody, może zimy nie będzie jeszcze ;)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni życzę miłej rocznicy :) 100 lat w szczęściu i pomyślności :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni gratuluję synka , i rocznicy :* :*:*:*:*.

    Przepraszam że tak długo się nie odzywałam , ostatnio nie mam czasu na nic , teraz mam chwilę więc wpadłam , ja jestem przeziębiona i nie dobrze , się czuję choć czuję że cosik przechodzi nam katar , kaszel , kicham i w nosie mnie zatyka , w Czwartek idę na badania obym wyzdrowiała do tego czasu, a w Sobotę wizyta może płeć wreście poznam , choć nie nastawiam się na to , my już mamy wybrane imiona dla córeczki będzie Ania lub Madzia , nie możemy się zdecydować , a dla synka Kubuś ewentualnie Sebastian .

    Reni1982 lubi tę wiadomość

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 10 października 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia- widzę że nie tylko mnie dopadło przeziębienie...ja się leczę mlekiem z miodem i masłem..na czosnek nie mam ochoty..Mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia :)
    My nie mamy jeszcze imion,tzn mamy z 6 czy 7 ale do żadnego nie jestem przekonana,
    może Tymon,Olek, Franek, Eryk, Miłosz...dobrze że dużo czasu jeszcze...

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia - dziękuje :*

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ