X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 14 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Witajcie kochane :*:*:*:* . Ch**y internet pakiet mi się skończył , i wszystko ładuje mi się w ślimaczym tempie :( , a co u nas a u nas już 16 tc :*:*:*:* , samopoczucie różne tak samo jaki apetyt , jutro o 8 rano wizyta może uda mi się do was wpaść oby . Wczoraj cały dzień mnie dziąsło lub ząb bolał , przespałam się i przeszło . Dziś już mnie nie boli , nie mogę sie doczekać jutra.

    u mnie tydzien mniej :))) czyli 15 zaczelam ! :> juz sie nie moge doczekać połówkowego :) oby szybko zleciało :>


    co do zębów to ja sie boje :( pare razy ostatnio podczas jedzenia mnie zabolał wiec niedlugo bede musiala pojsc do dentysty nim sie to powazniej rozwinie :/ obawiam sie, że sie znajdzie cos jeszcze do roboty ;( a jak sie skonczy nna kanalowym leczeniu to juz w ogole brrr przeraza mnie ta mysl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 20:28

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek po co zastrzyki na płuca?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dr dmucha na zimne żeby w razie wcześniejszego porodu dziecko było gotowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 21:08

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 14 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek a czego przewiduje wczesniejszy porod? Podobno ten steryd na pluca ma tylko dobre dzialanie.na dziecko I zadnych.negatywnych skutkow dla babla. Macduska zdrowka.... A jak sie sie to objawilo? Ja czasami.mam uczucie w.lydce jak by mi.Cos zyle zablokowalo...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka u mnie to jest plan żeby doprowadzić ciąże do 36 tc. A później jak będzie trzeba to rozwiązać. A zastrzyki nie są groźne dla dziecka tylko pomagają tak jak napisałaś. Ja jestem po 2 poronieniach więc wolę być zabezpieczona.
    W sierpniu u znajomych moich znajomych urodziło się dziecie w 7 miesiącu z wagą 900 gramów. Różne są sytuacje.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, bo sie własnie blokuje w zyke. Robi sie skrzep, zgrubienie, i ogromny bol przy poruszaniu, stapaniu ale tez dotykaniu tego miejsca. Skóra napięta, cieplejsza niz w innym miejscu i zaczerwieniona.

    Niefajne to bo istnieje ryzyko oderwania do zrzepu i komplikacji. Z tym ze u mnie sie na razie na to nie zanosi na szczęście. Jest lepiej.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 15 października 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macduśka wracaj szybko do zdrowia :) Pierwszy raz to Ci się zdarzyło? Dostaniesz coś profilaktycznie?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, nie nadrobię znowu was.

    Byłam dziś na wizycie ale to tylko było omówienie badań wydałam 100 zł, za samo przyjście , zawsze robił USG teraz nic nawet zasugerowałam o USG , a ten że nie trzeba ze ostatnio było robione , wizyta teraz 12 listopoda o 9 rano , mam zrobić znowu badania morfologię krwi , mocz i na toxo czyli wyszłam dziś z niczym , wyniki badań mam super i tyle dowiedziałam się z wizyty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, pierwszy. Tyle że mam jakieś skłonności rodzinne do problemów krazeniowych.
    Na razie dostaję Clexane tu w szpitalu, co potem to nie wiem.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 16 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie. Cisza tu u nas. Ja wczoraj mialam gosci. Dwa dni stalam w kuchni. Dzisiaj odpoczywam. Macduska jak sie czujesz? Dziweczynki rozpakowane jak tam maluszki Wasze? Jak cycowanie ladbie jedza? Monia a ty nadal masz gosci bo cos nadal malo cie widac :)...reszta gdzie.sie podziewa. Dziewczyny.meldowac sie ...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 16 października 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na posterunku :) Też wczoraj miałam gości, dziś odpoczywam z kompocikiem w ręku :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 16 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi goście zostają do końca miesiąca, a może nawet do 6.11 bo wtedy wraca mąż mojej siostry. Nasza Julka jest urocza i bardzo grzeczna, z dnia na dzień widać postępy rozwojowe, zainteresowanie zabawkami. Jest przyzwyczajona do normalnych odgłosów domu, teraz śpi obok na kanapie :)
    Mój dzidziuś rusza się już od tygodnia, wczoraj zaczęłam zamawiać kosmetyki dla niego i jakieś drobne rzeczy. W sypialni są 3 światy ubranek dla niego i nagle ogarnęło mnie przerażenie, co jeśli teraz coś się stanie? Może za wcześnie na to wszystko? No i według BBF zaczęłam 6 miesiąc, a według mnie brakuje jeszcze tydzień :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 16 października 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nic sie nie stanie! Nawet tak nie mysl. Raczej marta sie debt powoli zaczac prac I prasowac zebys do porodu sie wyrobila :). Super ze maly sie rusza. Moja od 2 tyg rusza prawie non stop heheh bedzie chyba.niezla rozrabiaka. Pierwsza corka.byla mega grzeczna wogole nie plakala smiala sie duzo spala. Ta chyba da nam popalic :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 16 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ja rano jeszcze musialam robic gofry bo mala dostala gofrownice :). A jaki masz.kompocik...? Ja pijam aby wode do tego z kranu uwielbiam.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. No u mnie ciężko chwilę znaleźć. Mała jak nie śpi to pochłania 100% czasu, nie da się odejść nawet chwilę, bo płacze, aż się zapowietrza. Powoli ją uczymy, ale ciężka to nauka. Kupuję matę edukacyjną, mam nadzieję, że pomoże w tym.

    Macduska trzymaj się Biedna Ty, współczuję takich przeżyć.

    Monia, a Tobie trzeba porządnego kopa zasadzić. Pewnie jak urodzisz to się jeszcze zdziwisz - " ooo dziecko, jednak to prawda";)

    Fajnie, że czujecie ruchy, a bawicie się w pukanie? Zaświadczam, że da się dziecko nauczyć. My wcześnie zaczęliśmy i pukaliśmy np 2 razy i Niunia odpukiwała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka zjadłabym gofry...! Z dzemikiem, bitą śmietaną, albo z frużeliną i owocami. Mniam.

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 16 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś akurat z czarnej porzeczki :) ale mam jeszcze malinowe i aroniowe od teściowej :)

    Ja też często robię gofry, bo mój mąż uwielbia :D

    Mój Mały dziś tak z boku wypiął nóżkę że normalnie można go było za nią złapać :D a mi aż dech odjeło z bólu :) ale to taki kochany ból :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 16 października 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobitki! jezuu tez bym zjadla gofra..ale na jednym pewnie by sie nie skonczylo hyhy, mój kluseczek też się tak wyciąga że mozna ją złapać za nózię :-) jeszcze na koniec ciąży chyba grzybek mi sie przypaletal i we wtorek musze isc znowu do gina a myslalam ze bede miec juz wolne :-/
    Macduska to pewnie bedziesz brala clexane do końca, ja biore przez cała ciąże tak profilaktycznie.

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 16 października 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic a tego nie trzeba odstawić przed porodem?

    start lipiec 2013
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 16 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, mam brac do końca, acard sie odstawia wczesniej, a ktos kto ma zakrzepice to musi w połogu jeszcze sie kłuć.

    4c3tugpjetqoi3k1.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ