X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 13 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza ja gdzieś to wyczytałam na jakimś forum jak szukałam info kiedy płacą. Założyłam PUE ale miałam tylko profil ubezpieczonego - doczytałam że mogę mieć też swiadczeniobiorcy i poprosiłam w ZUSIE o dołaczenie - kwestia minuty i miałam.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 13 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia u mnie chyba już w każdym momencie może być poród, szyjka krótka i miękka, choć żadnych skurczów nie odczuwam, tylko mam trudności z chodzeniem, wczoraj ledwo ze sklepu wróciłam hehe, ciąża od wczoraj donoszona to już jestem spokojniejsza i tak, będę rodzić na Jaczewskiego :-) a ktoś wie ile się przebywa w szpitalu 2 czy 3 dni?

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 13 października 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic1 jeżeli wszystko jest ok 3-4 dni poród sn, 5-6 dni po cc. My właśnie czekamy na wypis i będziemy jechać do domciu :)

    Monia85, Dotek, magic1, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 13 października 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka, cudownie. My na 17 idziemy na drugie zajęcia szkoły rodzenia, może gdzieś spotkamy soe na korytarzu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 15:45

    viowieczka lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 13 października 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po sn wyszlam na 3dobe a po cc na 4 wypuszczali jak wyniki malucha i mamy byly ok
    moja corka ma teraz faze na mame, dobrze ze do porodu kawal czasu bo teraz nie wyobrazam sobie zeby ją zostawic, wogole nie bylo takiej sytuacji zebym na noc w domu nie byla, nie wiem jak zniose pare dni rozlaki, poki co nie mysle
    Agatka super ta Twoja sr, sama bym chetnie trafila do grupy dla ponownych mam, ale nie mam z kim corki zostawic na czas zajec;(

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięn dobry, że tak sobie pozwolę skłamać.

    Mieliśmy z mężem jechać dzisiaj na romantyczny weekend.

    W nocy zrobił mi się zakrzep w nodze. Wylądowałam na SORze.

    Z wyjazdu nici oczywiście. Tzn. jadę ale do kliniki. Gin mówi że takie rzeczy leczy się szpitalu.

    Miłego dnia Lubelanki.

    Będę się udzielić częściej, tam jest duuużo czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka, czy ja Ci gratulowałam już?
    Chyba nie.

    Wobec tego serdeczne gratulacje. Niech się córa zdrowo chowa.

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 14 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę mcduska, na jaczewskiego jedziesz? Na pewno szybko ci to rozpuszczą. Trzymam kciuki.

    macduska lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    O kurczę mcduska, na jaczewskiego jedziesz? Na pewno szybko ci to rozpuszczą. Trzymam kciuki.

    Dziękuję.

    Tak, na Jaczewskiego

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 14 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z nowości jakich dowiedziałam się to na Jaczewskiego od lipca dają ZZO - i nie jest to tylko teoria - przynajmniej tak twierdziła położna która wczoraj z Nami rozmawiała. Trzeba taką chęć zgłosić położnej, można zapisać w planie porodu. Do tej pory bez problemu przychodził anastezjolog i znieczulał. Bedziemy miec jeszcze zajęcia odnośnie samych metod redukcji bólu z lekarzem, więc pewnie dowiem się czegoś więcej.

    I potwierdziła też że pobierają krew pępowinową :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 14 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja mam jakiś kryzys cyckowy, mała wisi Non stop.. już nie wiem czy się nie najada czy się przyzwyczaiła do usypiania na cycku i samego ciumkania sobie, a ja już nie mogę tak mnie to boli.. nie wiem co tu robić :(.

    Macduska o kurcze, oby szybko się tego pozbyli w szpitalu

    Lady highlander No najwyższa pora żeby szpitale miały zzo, takie duże miasto, a tylko na Staszica dostèpne i to też nie zawsze .

    961lupjyvic92ect.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 14 października 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola, no dokładnie, ja byłam w szoku jak sie tu przeprowadziłam z Warszawy i dowiedziałam że tylko Staszica daje... ale na szczescie cos sie zmienia :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 14 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta m pytanie czy luteina i dufaston to to samo czy jest jakaś różnica
    Bo zawsze brałam dufaston a teraz po inseminacji przepisala mi luteine . Bo dufaston w domu mam a po luteine muszę jechać do apteki . Czek na odpowiedzi

    milagro lubi tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 października 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, te leki mają to samo działanie, ale inny sposób wchłaniania. Dostałaś 100 dopochwowo? Jak to napisała to kup, ja w ostatnim szczęśliwym cyklu tez miałam zmieniony progesteron z luteiny na luttagen.

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 14 października 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hej, te leki mają to samo działanie, ale inny sposób wchłaniania. Dostałaś 100 dopochwowo? Jak to napisała to kup, ja w ostatnim szczęśliwym cyklu tez miałam zmieniony progesteron z luteiny na luttagen.
    Dobra pojadę i kupię :)może akurat się uda

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 października 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę, że się zdecydowaliście na IUI :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 14 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    Hej dziewczęta m pytanie czy luteina i dufaston to to samo czy jest jakaś różnica
    Bo zawsze brałam dufaston a teraz po inseminacji przepisala mi luteine . Bo dufaston w domu mam a po luteine muszę jechać do apteki . Czek na odpowiedzi


    I to progesteron i to. Duphaston sie łyka i niestety moze troche obciążać układ pokarmowy. Luteina jest albo doustna- czyli podjęzykowa, albo dowcipna ;)
    Ta dowcipna ma dodatkowa zalete bo działa przeciwskurczowo na szyjkę i nie obciąza układu pokarmowego. Jej minus jest taki, ze wypływa, ale idzie sie przyzwyczaić. Ja ją brałam prawie w każdym cyklu i teraz tez dalej ją biore plus zastrzyki. Mam nadzieje, ze pomogłam ;)

    Magduska szkoda, ze z romantycznego wypadu nici, ale zdrowko wazniejsze. Trzymam kciuki. Wracaj szybko do zdrowia.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston jest sztucznym progesteronem, taka roznica.

    Dziekuje za miłe słowa. Juz sobie lezę i zdrowieję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 18:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :*:*:*:* . Ch**y internet pakiet mi się skończył , i wszystko ładuje mi się w ślimaczym tempie :( , a co u nas a u nas już 16 tc :*:*:*:* , samopoczucie różne tak samo jaki apetyt , jutro o 8 rano wizyta może uda mi się do was wpaść oby . Wczoraj cały dzień mnie dziąsło lub ząb bolał , przespałam się i przeszło . Dziś już mnie nie boli , nie mogę sie doczekać jutra.

    Reni1982 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trochę się tajniaczę bo byłam od wczoraj w dołku. Chodzę i popłakuję po kątach (ah te hormony) wszystko poszło o to że maż chciał pojechać do rodziców na weekend a mi się to nie spodobało bo troche go wykorzystują za bardzo. A to 140 km do baku się nie sika a pomocy my też nie mamy. Ale już mi lepiej bo byliśmy na wizycie. Bąbelek ma się dobrze i waży 1066g. We wtorek kłade się do szpitala na badania i krzywą cukrową no i zastrzyki na płucka:)

    Magic to teraz kciuki za Was żeby poród sprawnie przebiegł i żebyś szybko miała dzidziusia w ramionach:)

    Magduska sytuacja opanowana? Wracaj szybko do zdrowia i oby nigdy więcej podobnych dolegliwości.
    A duphaston wg mojego dra dziala dodatkowo rozrzedzająco na krew więc kazał mi brać bonjestem po poronieniach.

    Szczęśliwa trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:)

    f08af289ff.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ