X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki co tu taka cisza? ;-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka Też się zastanawiam gdzie reszta dziewczyn :) ;) .

    Boże już mam dość na prawdę tego chodzenia , miałam taki skrót kochane którędy sobie chodziłam do przedszkola , i niestety ktoś to ogrodził zamknął na 4 spusty i nie ma przejścia tamtędy i ludzie do pracy jeździli czy chodzili , i dzieci do szkoły a teraz co przez pół miasta leć trochę cosik mnie dziś zakuło , zmęczyłam się potwornie na prawdę , już nie mam sił aby tak chodzić gdybym miała kogo poprosić o pomoc , ale nie mam na kogo liczyć wszak niedaleko mnie mieszka , ciocia mojego męża ale ona ma już 65 lat raz przyjdzie raz nie , i nie mam za bardzo na kogo liczyć . Myślałam aby może mąż Marysię zawoził do przedszkola , ale to odpada przedszkole otwierają o 7 , mąż ma na 7 do pracy i dwie godziny by tak siedziała , a drugie śniadanie mają o 9 dopiero . Ech no nic , jakoś będę musiała sobie poradzić .

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska a rodzice lub rodzenstwo?
    Ja mam za to dosyc lezenia... Jestem przykuta do lozka do konca ciazy...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Migotka ja w ciąży wynalazłam sobie takie zajęcie:https://artimento.pl/pl/i/O-produkcie/20
    Fajna sprawa tylko nie zdążyłam dokończyć, chyba poczeka na emeryturę:)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj leniuchowałam, bo w nocy nie mogłam spać. Czekamy na dostawę łóżka i szafek nocnych, mają być dzisiaj. Siostra przeniosła chrzciny na marzec co mnie bardzo cieszy :)

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, ja właśnie po wizycie - i chyba Mały pcha się Nam na świat - rozwarcie 1,5 cm, głowka przyparta do kanału, więc Pan dr daje mi czas do końca tygodnia. Kurde dziewczyny, wiedziałam że to niedługo, ale teraz ogarneło mnie taaakie przerażenie że nie wiem... czekamy :)

    Anjouek lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady trzymam kciuki :) Nie stresuj się i staraj się dużo uśmiechać, bo wtedy rozluźniasz mięśnie, w tym macicę i mniej boli. Tak nam mówili w szkole rodzenia ;)
    Pani położna twierdzi, że najlepiej urodzić w 38t+3 dni, u Ciebie jakoś tak będzie :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po wizycie. Mój klocuszek waży 2053g. Coś czuję że w grudniu się urodzi.

    Migotka może jeszcze nie będziesz musiała leżeć do końca. Czasami sytuacja się na tyle poprawia że jeszcze miżna chodzić.

    Szczęśliwa szkoda że nie masz nikogo do pomocy. Tylko ostrożnie chodz bo mrozy się zaczynają.

    Lady czyli teraz będziemy witać Twojego maluszka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 19:25

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usmiechanie sie przy porodzie to dopiero wyzwanie...ale fakt ze poloznej trzeba sluchac choc ja przez chwile mialam wszystkich w nosie i małej tetno ucieklo wtedy:-/
    szczesliwa a sasiadka jakas? moze wychodz wczesniej zeby pomalu isc, ja walcze sama z 4p bez windy tez masakra, modle sie zeby do 8mc dotrwac w dwupaku

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek to rzeczywiscie klocuszek ;-) moja w srode wazyla 1800...
    Magdziulla nie wiem co to za link bo z tel. Nie moge wejsc... W kazdym badz razie mam tyle jeszcze do zrobienia... Dotek na kiedy masz trrmin? Ja tez zapewne nie wytrzymam do stycznia... Dzisiaj mi dr powiedzial zeby chociaz do 34tyg. wytrzymac...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady zaciskam juz kciuki ;-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Tp na 18.01 ale dr ciągle powtarza że aby do 36tc dociągnąć. A dzisiaj powiedział że aby do grudnia. Wow toż to już za rogiem. Zaczynam trząść gaciami ze strachu:) Migotka my to może w podobnych terminach urodzimy dzieci. Teraz już będą szybko rosły nasze maluchy bo w 3 trym to w tłuszczyk obrastają. No i moj już wisi głową na dole.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela29 Właśnie tak robię , że wychodzę wcześniej ale i tak cosik mnie zakuje :/ , niestety moja sąsiadka nie może chodzić , i to jedyna osoba która mi pomagała :( .

    migot_ka Mój tata pracuje i mieszka w woj Mazowieckim , to jest od nas przeszło 100 km , teraz mu samochód padł i nie ma czym jeździć do pracy , siostry też pracują , mama nie żyje od 14 lat .



  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam piękne panie :)
    U mnie znowu kiepsko ze spaniem i teraz głowa mi pęka...

    Dotek dlaczego masz aby dociągnąć? Przecież nic się nie dzieje, ani z Tobą ani z dzieckiem?

    Migotka do końca będziesz przykuta do łóżka szpitalnego? Jesteś u siebie w mieście? Jak do 34tyg to już niedługo... Mąż ma zadanie bojowe wszystko przygotować ;)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj studniówka ;) odliczamy!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktorek to mówi na wszelki wypadek. On to sie mnie już boi po moich przebojach z ciążami biochemicznymi i poronieniami. Dlatego obmysla tez plan b jakby trzeba było szybciej dziecko wyciągnąć. Poza tym z usg wychodzi półtora tygodnia do przodu:)

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dopadlo mnie przeziebienie... katar, bol gardla, ale samopoczucie. Dobrze ze mam w domu sok.malinowy wykonany przez moja babcie. Pojutrze glukoza. Dotek jednak trzymam ciuki zebys wytrzymala do 38tc.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...źle sie ostatnio czuje dlatego mniej pisze, dziś pierwszy raz olałam uczelnie bo sie nieciekawie czuje, mam trochę wyrzuty sumienia :(

    Polecicie mi kogoś na USG polowkowe?
    Nie chce iść do luxmedu gdzie wizyta trwa 5 minut,bo czytałam,ze polowkowe powinno trwać około 20-30 minut żeby wszystko dobrze sprawdzić..

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziewczyny że chyba pogoda taka byle jaka i wszystkie nas lapią wirusy.Ja też dołaczam do grona zasmarkanych i z bolem gardla.Macie jakies domowe sposby na bol gardła-ja płucze gardło wodą z sola ale nie pomaga.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka. Na przeziębienie warto jeść czosnek albo polecam syrop z cebuli:) cebula w półkrążki, kilka ząbków czosnku rozduszonego, sok z cytryny i miód i po kilku godzinach zacząć pić.

    Anjouek ja miałam usg u dr Kondrackiej w luxmedzie na radziwiłłowskiej. Bardzo jestem zadowolona. Dr wszystko mi pomierzyła i mąż w drugiej części pomieszczenia oglądał ekran usg i słyszał co mówi dr. Wizyta trwała dłużej i dostaliśmy nagranie na pendrive.

    f08af289ff.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ