X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia slodka Maja :-)
    Bylam ns wizycie u dr Szymuli w srode... Dzieki Tobie bo nigdzie wiecej nie udalo mi sie zdobyc nr... Dr rozwial moje watpliwosci i kamien spadl mi z serca... :-) do szpitala wiedzialam ze trafie ale chcialam na to Usg pojechac bo to bylo dla mnie bardzo wazne... Ewcia jeszcze raz Dziekuje :-) Monia o jaki kosz pytasz?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tak na szybko, byłam z rana na 9.00 na wizycie i będziemy mieć kolejną córeczkę , będzie mieć na imię Ania a jak okaże się synkiem to będzie Piotruś lub Kubuś, Sebastian nie mam niestety USG za dwa tygodnie będę mieć połówkowe z córeczką wszystko dobrze zdrowa jak rydz widziałam wargi sromowe wszystko jak na obrazku ;) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 12:52

    hewa81, Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIGOTKA cieszę się ze mogłam pomóc :) A dr fajny, co :) no i super ze Ty jestes zadowolona z usg, że wszystko poszło dobrze :) Odpoczywajcie teraz :)

    SZCZĘŚLIWA, gratuluję zdrowej córci, piękne imię. Moja siostra tak ma na imię. Super ze wszystko jest ok.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81
    śliczna masz córeczke ;)

    Szczęśliwa Mamusia juz na kwietniowym wątku pisaalam,ze super imie wybrane hihihi :D

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o kosz na pieluchy typu tommee tippee lub angelcare

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Podczytuje Was cały czas ale jakos brak sil do pisania.Ze środy na czwartek cała noc wymiotowałam.Czwartek caly dzien z bólem żoładka.Nie wiedziałam już co robić więc zadzwoniłam do mojego gina i kazał zgłosic mi się na izbę na jaczewskiego.Niestety moj gin skonczyl dyzur i go nie bylo.Kazal pojechac i sprawdzic czy z dzieciatkiem wszystko ok zebysmy sie nie odwodnili.Usg nie robili.Tylko Pani pielegniarka sprawdziła tętno płodu-wszystko ok.Dostałam zastrzyk jakis rozkurczowy-mega bolesny i wkoncu ptrzestał boleć żoładek.Powoli wracam do sił.

    Dzieciaczki Wasze są przesłodkie.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna na szkole rodzenia mówiła żeby uważać gdzie się chodzi, bo rotowirusy szleją. Może to było to?

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na izbie powiedzieli ze to typowa jelitowka bo wymioty i bol zoladka ale ja juz sama nie wiem czy to na pewno to.

    Czy w 22 tyg odczuwalyscie juz dokladne ruchy dziecka.Na usg polówkowym lekarz mowil ze maly sie rusza i to sporo, a ja praktycznie wogole nie czuje ruchów,czasami wieczorem czuje jak by mi sie napinal brzuch pare razy i tyle .w ciagu dnia-nic nie czuej.nie pomaga lezenie ,zjedzenie czegos sloedkieg;-)Czy to tak wyglada czy pwinnam sie martwic?!

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :)

    Dzięki dziewczyny za wsparcie :) no teraz już każdego dnia może Mały się urodzić - tym bardziej że idzie pełnia :D

    Hewa81 - śliczna Niunia :) Patrząc na Wasze Dzieciaczki aż zaczynam się stresować :)

    Monia - My nie kupujemy kosza na razie - jak coś mamy zsyp w bloku więc będziemy na bieżąco wyrzucać :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja pierwsze ruchy poczulam dokladnie 22tydz.4dz...pozno i spsdzalo mi to sen z powiek... Mojamalutka do dzisiaj rusza sie bardzo delikatnie... Nie daje mi silnych kopniaczkow a raczej delikatnie mnie muska... Martwilam sie tym, ale na szczescie wszystko jest ok... Leniuszek z niej i tyle... Na Usg zazwyczaj malo sie ruszala i dr trzesla brzuchem aby ja rozruszac a jak sie poruszyla to ledwo to czulam... Ale mam lozysko na przedniej scianie...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczułam ruchy w ostatni dzień 20 tyg, teraz czuje je codziennie, ale nie są jakieś bardzo silne, często czuję dopiero jak przyłożę rękę. Też mam łożysko na przedniej ścianie.
    Mieszkamy w domu i śmieci odbierane są raz w miesiącu. Na początku nie będzie problemu, przetestowaliśmy to z Julką, ale w lecie i jak dziecko podrośnie to nie wiem jak to będzie.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    U mnie łożysko na tylniej ścianie więc ruchy czuję bardzo. Zazwyczaj wieczorem jak już się kładęspać to widzę jak mały pod brzuchem się przekręca wierci i jak zasadzi kopniaka to mi brzuch podskoczy do góry:)

    Monia my nie kupujemy kosza bo w bloku to można codziennie wynieść śmieci do kontenera więc tylko miejsce zajmie.

    Ewa śliczna Twoja Majunia nie mogę się napatrzeć:)

    Szczęsliwa graruluję córci:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola śliczna Alicja, fajny pomysł z tym pierwszym zdjęciem, szkoda, że jz o tym nie pomyślałam:) mam nadzieję, że Wasze problemy szybko miną, a mleko bez laktozy?
    Pytanie - co to za leżaczek?


    Szczęśliwa gratuluję córeczki. Twój mąż będzie miał wesoło:)


    Monia ja mam materac kokos-lateks. Fajny jest, Użytkownik budzi się rano z uśmiechem, więc chyba ok:)

    Co do kosza na śmieci, ja mam zwykły baaardzo przydatna rzecz. Mega,mega polecam kultowy zestaw z ikei, sprawdza się genialnie.
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30199283/

    Migotka z pessarem na pewno bezpiecznie dotrwacie do końca ciąży, a nawet dłużej

    Hewcia śliczna Twoja Śpiąca Królewna. Kochany Słodziak:*. Co do ulewania Moja ulewa po każdym jedzeniu, pediatra twierdzi, że normalne i póki przybiera dobrze na wadze to nie ma co się martwić.
    Doskonale rozumiem Twoje "troski". Czasem też padam z sił, zwłaszcza, że większość dnia jestem sama, ale potem ona się uśmiecha i znowu mam siły:) chociaż pocieszę Cię, że to co czujesz jest normalne ja jedzenie w biegu, siku w biegu, o ugotowaniu obiadu nie ma mowy.

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 12 listopada 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mieszkam w domu ale u mnie smici.zabieraja co dwa tyg. Uwazam ze taki kosz jest zbedny bynajmniej dla mnie.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, Migotka troche sie uspokoilam ale tylko trochę.Ja mam łożysko na tylnej ścianie wiec z tego co sie dowiedziałam to powinnam bardzo dobrze odczuwać ruchy no chyba że na prawdę synio jest bardzo leniwy i mu sie nie chce ruszac w brzuszku.
    Jeżeli chodzi o kosz to ja tez sie nie zastanawiam wogole nad kupnem .Mieszkam w domu jednorodzinnym wiec wiekszego problemu z zapachem nie powinno byc ;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas weekend rodzinnie, wizyty szwagrow takze mieszkanie pelne i mała zadowolona z towarzystwa
    Agata mialam to samo w pn, takze wspolczuje ja na ip nie bylam ale nospe bralam i elektrolity
    a dzis juz 3raz bol glowy atakuje, apap pomaga na chwile
    co do kosza ja mam angelcare, jak dziecko je cos poza mlekiem to kupy smierdza, a ze ja mieszkam w bloku na 4p bez windy to u nas kosz sie sprawdza bo co chwila ze smiecmi nie biegam a sasiadom tez na klatce nie chce smrodzic, takze zalezy od sytuacj
    Szczesliwa gratuluje córki
    a w biedronce sa fajne jednorazowe reczniczki dla niemowlat takie na rolce, my je bardzo lubimy tylko ciezko je trafic
    Agata ja w 1 ciazy poczulam ruchy ok23-24 tyg i tez mialam lozysko z tylu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 19:56

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Śmieję sie z męża ze jakiś harem chce założyć tyle kobiet w rodzinie :p, moj gin nie powiedział że na 100% córka, ja tam do USG ostrożnie podchodzę , jak urodzę i zobaczę to wtedy uwierzę ;) już przy mojej trzeciej ciąży miał być synek , ja rodzę patrzę a tu córeczka .

    Dziękuję za gratulacje moje drogie :*:*:*:*.

    Mam do was moje drogie pytanie , czy znacie na prawdę dobrego lekarza ortopedę traumologa o ile dobrze napisałam , w naszym woj lubelskim , mój mąż tak już się sparzył że nie wie do kogo iść nie znamy nikogo takiego tu w Rykach, a zależy nam aby jak najszybciej męża zdiagnozować on na lewym ręku ma guza Gangoliona , teraz mąż ma iść do Pana Krzysztofa Kapłona czy jakoś tak , i opinie na jego temat aż przerażają , a ten Pan Jerzy Kowalski nadaje się kury macać , a nie na chirurga . Jesteśmy juz zmęczeni tym szukaniem , tu szukaliśmy w okolicy ale nie znaleźliśmy nikogo takiego, a mąż nie chce nigdzie dojeżdżać , bo ogranicza go praca i nie moze tak ciągle się zwalniać dziękuję za jakie kolwiek namiary :*:*:*:*:*:.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.znanylekarz.pl/stanislaw-krol/ortopeda/lublin

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa a Karski?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Dziękuję :*:*:*:*.

    Madziulla Nawet nie znam tego Pana , i nie wiem gdzie przyjmuje jest taki ortopeda w Lublinie Tomasz Kleszczkowski czy jakoś tak , i ma bardzo znakomite opinie mówię mężowi że lepiej iść do specjalisty na prawdę dobrego , niż do kogoś kto pracuje w rzezi , ten lekarz co mąż ma iść w tą Środę przyjmuje w Puławach tu przyjmuje prywatnie , a mąż nie chce tam iść nie mówiąc o dojazdach , ale co ja mu poradzę jak najlepsi lekarze są daleko od Ryk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 07:07

‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ