X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska to, że polecany to wiem :D i mnie to niezmiernie cieszy,ze rzut beretem :D no z tym znieczuleniem słabo troche :P podpytam przy okazji nastepnej wizyty połozną moze czy sie cos zmienilo :)
    hehe moze wakacje nie poniosly zbyt wielu par i nie bede narzekac na scisk hihi :D

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 a czemu Cie połozył przed? ja nie wiem czy bede miec wskazania do polozenia w szpitalu wczesniej ale fakt to byloby wygodne bardzo i dla mnie wiekszy komfort psychiczny nawet :D wolalabym oczekiwac w szpitalu niż np z cieknacymi po nogach wodami jechac... jeszcze jak jestem taka panikarą to normalnie zawału dostane jak to wszystko sie zacznie :D a tak to wiedziałabym, ze ktos nade mna czuwa xD

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 dzięki, że podzieliłaś się opinią. Podoba mi się, że mąż mógł być z Tobą po porodzie na sali. Dla mnie to duży plus. U kogo prowadziłaś ciąże?

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maferka 123 z kawałkiem;)

    Monia w Staszicu łóżka pożyczają z Jaczewskiego? Z mojego 2 tygodniowego tam pobytu wielokrotnie widziałam, że łóżka pożyczają, ale z dołu z patologii. I to stale.
    I mój pobyt nie potwierdza teorii, że zawsze mają wolne miejsce dla rodzących nagle. Jak się zorientowali, że dłużej się ze mną zejdzie, a przyszła pacjentka dr K to mnie wyrzucili w kąt z podłączoną okscytocyną. Podjęli próbę usadzenia mnie w słynnym kole porodowym, ale szybko zrezygnowali, bo nie potrafią z tego korzystać.

    Jeżeli chodzi o obecność partnera duże problemy, a większość pobytu zakaz. I właśnie z tego względu mocno się będę zastanawiała czy tam wrócę.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestm zadowolona ze Staszica rodzilan tam w 2011. No I jako jedyny.jest pro VBAC a ja chce sprobowac sn po cc.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Krasnickich np jak sie raz mialo cc to chetnie tna od razu na zimno. A cc na zimno nie jest.dobre dla dziecka. Lubartowska podobno coraz lepsza sie robi ale to zalezy co kto lubi. Jaczewskiego podobno fabryka I wizyty w jakims pokoiku.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.od 6 na nogach,właśnie na wykładzie siedzę i podjadam czekoladę delektujac się kopniakami mojego Pana T. :) resztę zajęć mi odwołali więc niebawem koniec :p kusi żeby pójść do ciucha na jakieś łowy Ale wczoraj wydalam 100wke na kolejne laszki dla maluszka więc muszę zacisnąć zeby i powstrzymać swój nałóg :p nie jest łatwo :p pora zaczac odkładać na fotelik i wózek...

    BaskaW lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 15:03

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Basiu dlatego właśnie zdecydowałam się teraz odkładać na wozeczek czy też fotelik :D to zahamuje moje wydatki na jakiś czas chociaż :p czuje,ze jestem w stanie ze wszystkim przegiaC... :Dreczniczka szukam ciągle...chce jakoś miły w dotyku a w sklepie ciągle się na takie szorstkie natykam :/ pieluszki mam...już nawet mam 3 kocyki, 2 cieńsze,1 grubszy... i planuje jeszcze jeden który sama uszyje :D jedna butelka już jest... jak myślicie jeszcze 1 czy 2 dodatkowe dokupić ? Za podgrzewaczem do butelek się też będę rozglądać...ubranek mam górę więc myślę wezmę na wstrzymanie i ewentualnie jak już poznam przypuszczalne wymiary syneczka to pomyślę czy kupić większe czy mniejsze...

    Monia ja pieluch nie mam chwilowo gdzie skladowac... będzie potrzebna jakaś komoda dla mojego Pana T. I chyba całkiem trzeba będzie zmienić meble w pokoju... masakra :/ już mi się ubranka nigdzie nie mieszczą... :P

    Potem wstawię Wam swoją listę,która wstępnie sporzadzilam...może coś doradzicie czy coś jest zbędne lub czy czegoś brakuje...

    BaskaW lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;) :D .
    Ale zimno i ślisko kurczę zamiast piasek rozsypać to nie prawie bym się dziś z 10 razy przewróciła :/ , leżę sobie w łóżku i się wygrzewam a co , obiad mam ze wczoraj ;) malutka od rana mi dokucza , wczoraj to mój mąż się udał , będziecie się śmiać położył rękę obok brzusia i tak mówi ale mnie kopnęła ciekawe za co , a ja tak do niego a za cichy chód po ulicy :D , a potem położył dalej rękę i mówi ale się wierci jakby szału dostała głuptas . Kochane jutro już Czwartek , odebrałam dziś wyniki badań i mam z głowy i już w Sobotę o 9 rano wizyta , oczywiście dam wam znać co i jak :) . A za nim tam wejdę to będzie po 10.00 , mój gin to zawsze na opóźnienie , wiecie co coś wam powiem ostatnio jak byłam na wizycie u gina to tam była starsza Pani tak po 50 , i tak tam wszystkie sobie rozmawiamy itp itd i tak mówi że raz kiedyś do tego Pana gin powiedziała że Ona to tak trochę się krępuje , tyle tu młodych Pań przychodzi w ciąży i nie tylko a ona taka stara , a On tak do niej powiedział że wcale Pani nie jest stara , że do niego kiedyś pewna Pani miała ona 90 lat przyjeżdżała rowerem na wizyty , no w szoku byłam taki poważny wiek , a jeszcze ta Pani ma siły jeździć rowerem pełen szacunek ;) .

  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjaouek to Ty się już naprawdę rozpędziłaś:) Monia dzięki za link do sklepu, też tam chyba zrobię zakup, bo właśnie z mojego ręczniczka jestem średnio zadowolona, a wiadomo, że trzeba kilka. Może przy okazji coś jeszcze wyszperam:) ja na razie z ubranek mam tylko zestaw body, półśpiochy i czapeczka z F&F, które miały w promocji kosztować 37 zł, a ja zapłaciłam jakimś cudem 11zł (teraz nie wiem, może jakaś mega obniżka wtedy była?) i dopiero w domu się zorientowałam, jak spojrzałam na paragon:)

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale gapa ze mnie, kupilam na aľegro corce nieprzemakalne przescieradlo na nowe lozko wlasnie od bajkowy pokoik i zamiast sprawdzic skad ta firma to zamowilam z przesylka a moglam sama w swidniku odebrac:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo super ! dzieki za link Monia :P
    tak sobie ogladam i czuje,ze zrobie tam wieksze zakupy :D i ze w Swidniku odbiór bardzo mi na reke ;)

    ja wlasnie niedawno odebralam z paczkomatu pod kaufem te ciuszki z bonprixa co zamawialam tydzien temu i koniec :P do nowego roku nie wydam ani grosza z moich pieniedzy na nowe xD
    i urzadzilam sobie spacerek do domu :) calkiem fajnie sie szlo, sloneczko ladnie dzis grzeje :) własnie sie doczłapałam :P

    o własnie mi Basiu przypomnialas o czapeczkach... jeszcze ich nie kupilam:P niedrapek mam 2 pary... chyba styknie nie? skarpetek od groma... tylko czapuszki jeszcze :P

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogłam sobie przypomniec czy pisałaś coś na temat płci lokatora w brzuszku Basia i przewinelam pare stron do tyłu... i widze,ze pisalas,ze 7ego grudnia wizyta... to juz jestes po czy jeszcze przed? bedziesz bobolka dzis podgladac? moze dzis sie ujawni skoro wczesniej byl taki wstydliwy, no chyba,ze to tylko taka 'zwykla' wizyta kontrolna :) zdaj potem relacje

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Miałam dziś wizytę, usg i ktg... na szczęście wszystko w porządku... :) skurczy brak, po za tym nie pogorszyło się...szyjka dalej krótka i zgładzona, rozwarcie na palec, ale jeszcze 2 tyg. musimy zaciskać nogi :) Pocieszyłam się, bo moje Maleństwo dobiło do 2,2kg... kamień z serca, bo martwiła mnie niska waga...ale już jest lepiej :)

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85, Dotek, Anjouek, hewa81 lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie posiadam się z radości , będę po raz 4 ciocią :D :D , moja druga siostra jest w 2 ciąży , mają już prawie 2 letnią córeczkę , termin ma na 5 Lipca zaskoczyła mnie ta wiadomością jestem bardzo szczęśliwa ;) .

    Monia85, Dotek, Anjouek lubią tę wiadomość

  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety tylko wizyta kontrolna i stwierdzam, że w luxmedzie pacjentki abonamentowe są traktowane jak 2 kategorii:/ dostałam tylko skierowanie na obciążenie glukozą, morfologię i krew, na usg jeszcze nie. 22 pójdę do doktorka prywatnie do femmedu i poproszę też o usg, zobaczę jak tam mnie potraktuje, bo dziś mnie wkurzało powtarzanie mu wszystkiego milion razy. No i mam nadzieję, że przed świętami poznam płeć:)

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uważajcie dziś :p chodniki to istne lodowisko...może za parę godzin to ogarna jakoś ale to co się dzieje teraz to masakra... ludzie się przewracaja co chwilę :o na lopacinskiego to niektorzy szli trzymajac sie sciany...obdy do 15 to ogarneli :p tyle dobrze ze ulice sa raczej okej w mieście...tylko na wiosce u mnie była szklanka ale w Lublinie jest całkiem fajnie...

    Dziś rano o 6 wstałam, za oknem wichura i dwa razy światło zgasło :p już miałam jedną brew pomalowana i myślałam,ze nie włącza a o tej porze ciemno było jak w d... u murzyna:D w takim stanie bym z domu nie wyszło... no ale jednak prąd wrócił i szara rzeczywistość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia to szkoda:/ a do kogo tam chodzisz na te wizyty zwykle?
    I do tego femmedu do kogoś innego chcesz iść ?

    Eh. Was też tak kluje lub klulo w środku? Nie wiem czy się tym przejmować czy nie...wkrecam sobie niepotrzebnie,ze to szyjka bo na babyboom gdzie siedzę na Kwietniowym wątku już ze 3 dziewczyny mają szew lub pessar a parę innych ma nakaz leżenia ze względu na szyjke właśnie... Na wizycie na pewno o tym wspomnę... :(

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Prawda że jest szklanka. Mój m jechał do pracy godzinę, a zwykle zajmuje mu to 20 minut:/ kto może to lepiej niech siedzi w domu.

    Anjouek mnie kłuje ale podejrzewam że to kwestia dużego już dziecka i jego ułożenia. Czasami mniej czasami bardziej ale kłuje. Mój gin twierdzi że ma prawo kłuć bo pytałam o to. I bolą pachwiny, krocze jak chodzę. A jak np siedzę i wstanę to zanim się rozchodzę boli dół brzucha, i cała reszta. 13 idę na wizytę obstawiam że dziecko będzie już 3kg...

    f08af289ff.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ