X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się przywitam kochane :*:*:*:*:*.

    Boże jaka jest ślizgawica na chodnikach B-) , drogą cały czas szłam bo jak tu iść normalnie :/ , a się urządziłam poszłam psu wody wlać i z garnka chciałam lód wylać wzięłam i palce sobie obtarłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 11:41

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia mojej siostry pies wyskoczył rano na taras i się zdziwił bo łapy się. psinie rozjechały i wyłożyła się jak długa:)

    Monia mąż od listopada pracuje w lu. Oprócz czasu kiedy miałam wizyty u dra siedziałam u niego bo on na tygodniu mieszka u swoich rodziców, mamy tam miejsce na górze domu. A teraz rozłąka bo ja będę miała ktg i wizyty często więc w piątki wraca a w niedziele wyjeżdża. A u mnie mieszkamy z moimi rodzicami. Bardzo nam pomagają, odciążają w kosztach i w razie jakbym musiała wrócić do pracy w obecnym mieście to zaopiekują się synkiem. Teście niestety nie podejmą się tego więc musiałabym oddać dziecko do żłobka bo niania za droga. Jest okazja pooszczędzać bo jak okaże się że m otrzyma tą pracę na stałe to ja bedę próbowała sie przenieść do lublina. A wtedy kredyt i mieszkanie, nieszczęsny żłobek. Co to za życie na odległość:/

    Co do humorków lekarskich to moj dr też jak przyjmuje na nfz to zwykle nie w sosie a u siebie w gabinecie to żartowniś pierwszej maści. Niestety ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 12:04

    f08af289ff.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie już trochę lepiej na drogach, ale rano nie wyszłam z psami tylko wypuściłam ich przed dom.

    Dotek Twój mąż już zaczął nową pracę? Jak znosicie rozłąkę? Dajesz radę sama w domu z zakupami i innymi takimi?

    Ja też nie byłam zadowolona z wizyty u mojego doktora w luxmedzie w Kraśniku. To była jedyna wizyta na której nie zrobił mi usg, chociaż tam ma taką możliwość bo gabinety są połączone i nie ma asystentki, która robi opis. Potraktował mnie jak "zwykłą " ciężarną i od tamtej pory chodzę już tylko do abovo.

    Orbitka odezwij się :) Widzę jak Twój suwaczek pędzi do przodu :) Jak się czujesz?

    Migotka oby tak dalej :) Musisz dać rade do nowego roku. Cały czas jesteś i będziesz w szpitalu?
    Czesc :)jak narazie czuje sir bardzo dobrze :)zadnych mdlosci itp .wizyte mam 21 grudnia a to jeszcze 2 tygodnie. A juz dwa tyg nie widzialam swojego maluszka .ale wytrzymam :) czuje ze bedzie chlopak :)a czy teraz Jakpojde w 11 tyg do lekarza to mozliwe ze beds miala to usg prenatalne ???

    Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ty chodzisz do P?? Ja chodziłam do niego w 1 ciązy i wg. mnie dla niego liczy się tylko kasa... bardzo się wkurzyłam na niego jak urodziłam i poiwedziałam że więcej nie pójdę do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 13:46

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak urodziłam chciałam żeby w szpitalu wypisał skierowanie na becikowe - poszła w tej sprawie jedna z pielęgniarek z oddziału to powiedział że mam przyjść do luxmedu i zapłacić za wizytę. A inny lek. który mnie nie znał zobaczył aby kartę ciąży i wypisał bez problemu. Jak urodziłam przez w sumie 4 dni nawet na sek. u mnie nie był nawet się nie zainteresował. Komórki też nie dał do siebie chodziłam do Luxmedu a na USG do ab ovo.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s dalej jest taki przystojny??

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,Dziewczyny właśnie zrezygnowałam z Warsztatów -Bezpieczny Maluch więc jeśli któraś zainteresowana w statniej chwili to jest wolne miejsce.Mialam nadzieje pojechać ale od kilku dni twardnieje mi brzuch jak dłużej chodzę lub siedzę w jednej pozycji,dodatkowo wczoraj ze 2 godz non stop bolało podbrzusze jak na @ więc od wczoraj leżę i nic nie robię ;/

    Powiedzcie mi ze swojego doswiadczenia czy jeżeli prowadziłyście ciąże u ginekologa prywatnie a on pracował w szpitalu to np jak zaczynała się akcja porodowa to dzwnilyscie do niego a on się pojawiał czy to tak nie działa?

    Ja chdzę prywatnie i moj gin pracuje na Jaczewskiego zaczelam sie zastanawiac jak to bedzie wtedy?!

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_90 Ja prowadzę ciążę prywatnie u gina nazywa on się Andrzej Wróbel i na Jaczewskiego robi zabiegi , operację i chyba tam też przyjmuje , nie wiem jak to jest z tymi ginami prywatnie ja jak rodziłam dzieci , a wtedy chodziłam na NFZ to do szpitala i tyle , jakby coś się wydarzyło to uważam że jednak , może do gina zadzwonić , tam gin powie co i jak i pewnie na szpital , jak poród się zacznie .

  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    Basia to szkoda:/ a do kogo tam chodzisz na te wizyty zwykle?
    I do tego femmedu do kogoś innego chcesz iść ?

    Eh. Was też tak kluje lub klulo w środku? Nie wiem czy się tym przejmować czy nie...wkrecam sobie niepotrzebnie,ze to szyjka bo na babyboom gdzie siedzę na Kwietniowym wątku już ze 3 dziewczyny mają szew lub pessar a parę innych ma nakaz leżenia ze względu na szyjke właśnie... Na wizycie na pewno o tym wspomnę... :(

    W luxmedzie chodzę do Dariusza Urbana i do niego chyba pójdę do femmedu. A co do szyjek- mnie coś czasem lekko kłuje, często boli brzuch. Niby żołądek, ale jak ten ból promieniuje to aż się momentami boję, chociaż do dolnej części nie dochodzi.
    Do tego jeszcze strach, żeby wody się nie sączyły i milion innych zmartwień. Śledzę blogerkę superstyler, która jest pacjentką mamaginekolog i jej wczoraj wody odeszły. Oby u nas już wszystko było w porządku i dzieciaczki poczekała do terminu.

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin się raczej nie pojawi, chyba że ma dyżur.

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi udało sie dotrzeć na warsztaty, tylko ta wizja do 20.30 mnie przeraza bo potem jeszcze spacer z psem i gotowanie zupy dla małej:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdaj potem relacje Marcela... ja odpuscilam, nie mam dzis sil i tez brzuch dokucza :(
    ale no kulturalnie sie wypisalam... ;)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli troche bez znaczenia jest to czy nasz gin pracuje w szpitalu czy nie , ale z drugiej strony gdy cos sie dzieje niepokojacego w trakcie ciazy to zawsze oze szybciej polozyc w szpitalu...

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kauflandzie jest lovela za 12,88 proszek, i pampersy premium care 2 za 37,99 80szt:)

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja już dogorywam w domku :)
    Dotek jak wizyta?

    Monia85 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do Loveli to od dziś też w Biedronce ;) płyn i proszek w takiej samej cenie 12.99
    i pieluszki dada extra soft też za 39.99 :)
    rozne rozmiary ; (midi-128szt.,maxi-108szt.,maxi+100szt.,junior-92szt.)
    ja sie tam na cenach takich rzeczy jeszcze nie znam ale wlasnie bylam dzis w biedronce i kątem oka widziałam i teraz w gazetce tez ogladałam :)
    moze ktorejs z Was sie przyda :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka ja w poniedziałek idę na ktg a we wtorek na wizytę. Dobrze że już Cie wypuścili do domu. W domu lepiej się odpoczywa. Mnie po szpitalu wszystko bolało a w domu jest inaczej.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) ja również z Lublina i wpadam do Was po radę odnośnie miejsca gdzie mogę zrobić sobie ładne pamiątkowe usg 3d/4d. Aktualnie jestem w 23t3d i chyba teraz lub za chwilę będzie na to najlepszy czas, bo Dzidziuś nie jest jeszcze za duży. Zależy mi na tym żeby upewnić się co do płci (pierwszy i ostatni raz określonej na połówkowych) oraz dopytać o to czego mój lekarz prowadzący mi nie powiedział. Fajnie jakby była możliwość nagrania na usg na płytkę :) będę bardzo wdzięczna odnośnie informacji co do miejsca, które najlepiej wybrać, zakresu usługi oraz oczywiście ceny. Całuję wszystkie lubelskie Mamusie <3

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :*:*:*.

    agadana Witaj wśród nas :*:*:*:*.

    Ale piękna pogoda tak wiosennie za oknem się zrobiło jak dla mnie taka pogoda może być ;-) . U nas dziś zaczął się 24 tc ! jak to szybko leci jutro wizyta oczywiście dam wam znać co i jak . Wstawiłam udka na sos . Malutka już o 4 rano mnie obudziała serią kopniaczków :-* :-(.Ogólnie samopoczucie dobre najważniejsze że jestem już zdrowa , dziewczynki jeszcze trochę mają katar oby tez szybko im to przeszło .

    agadana lubi tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    zdaj potem relacje Marcela... ja odpuscilam, nie mam dzis sil i tez brzuch dokucza :(
    ale no kulturalnie sie wypisalam... ;)

    warsztaty napewno warte polecenia ze wzgledu na blok o pierwszej pomocy, były lalki do przećwiczenia choć powiem szczerze, że najlepiej pierwsza pomoc była przedstawiona na warsztatach "mamo to ja" ale nie na tegorocznych tylko jak byłam w ciąży z córką w 2014, tak czyt tak warto zaznajomić się z tym tematem pod okiem profesjonalistów, ciekawy temat o bezpieczenstwie w podrozy i dziecka i ciezarnej, pozostałe tematy to głównie lokowania produktów (bepanthen, krew pepowinowa, palmers, adapter be safe, kapiel przewijanie tak ogólnie- ale to były takie dodatki i przerywniki w głównym temacie), artykułów promocyjnych/ gratisowych było mało i nic ciekawego, w przerwach mozna bylo pogadac z przedstawicielem z PBKM choc Pani wolala rozmawiac ze swoja kolezanka niz ze mna mimo ze widziala, ze czekam i chce o cos dopytac i jak juz zapytalam to wiadac ze jej sie nie chce tlumaczyc bo podsunela mi tylko ulotke ktora widzialam juz kilak razy, polozna tez nie byla do rozmowy bo sie spieszyla na kolejna konferncje ogólnie polecam ze wzg na pierwszą pomoc i temat fotelikow, sporo osób się im nie zgłosiło bo miejsc wolnych duzo, na koniec losowanie nawet fajnych nagród, mi się akurat nie poszczescilo, szkoda ze w Lbn nie ma takich targów z prawdziwego zdarzenia no mother&baby lub cos w tym stylu

    moja córcia już druga noc z włąsnej nieprzymuszonej woli śpi w swoim "dorosłym" łóżeczku we własnym pokoju- dumna jestem z niej:) choc ja sie budze bo tak dziwnie ze w sypialni jej łózeczko stoi puste, ale jej pokoik jest na wsprost naszego świecą się i u nas i u niej delikatne lampki to jakby wstala w nocy to bez problem trafi do nas

    Monia85, migot_ka, Anjouek lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ