X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agadana Femmed jest na Zana http://femmed.eu/
    Ceny są podobne wszędzie ;) Koncertowa to dobry wybór, na USG połówkowe pójdę albo do dr.Kondrackiej albo do Femmedu do dr.Błażukiewicza. Sporo lekarzy w Lbn ma certyfikaty FMF, gdy już kogoś wybierzesz warto sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie lekarz taki posiada https://courses.fetalmedicine.com/lists/web

    agadana lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :*:*:*:*

    Już jestem w domciu , byłam na wizycie było to tylko omówienie badań waga , ciśnienie , bez USG wiedziałam że tak będzie mówił że ostatnio robiliśmy USG i córeczkę mierzyliśmy , więc na razie Ania pozostaje Anią :-*:-*, mam łykać żelazo trochę mi spadło i kolejna wizyta 7 stycznia po nowym roku ;-). Ważę już 69 kg cisnienie w normie badania w porządku a wiecie mój gin ma synka w wieku Grzesia córeczkę która ma 8 lat i drugą córeczkę ktora ma 6 zaczął mi sie zwierzać ;-)czy co to , ten mój gin to młody jest , pewnie w wieku mojego męża lub trochę starszy ;-) .Lecę obiad robić .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 14:09

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agadana wrote:
    Lublin :) Anjouek kojarzę Cię- ja kwietniowy wątek czytam ale mało się udzielam bo zazwyczaj z jednego dnia tam jest ok. 10 zaległych stron do przeczytania i nadrabiam wieczorami ;)
    Czyli narazie luxmed koncertowa i u mnie zostaje. Też robiłaś u dr Kondrackiej jak Dotek?
    Freska- a ten Femmed o którym pierwszy raz słyszę, to gdzie jest? Nie wiesz ile tam życzą sobie za takie usg ?

    ja robiłam u dr Swatowskiego :) też ma certyfikat FMF :) tylko trzeba zwykle troche wczesniej termin zaklepac, u dr Kondrackiej chyba też (?) :P

    haha wlasnie tak wklepałam w google jego dane i mi wyskoczyło, ze ma profil na facebooku xD
    chyba sie bawi doktorek w mameginekolog hihi

    agadana lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agadana
    a co do kwietniowego wątku... to ja tylko pare nickow kojarze... wlasnie to czytanie wszystkiego mnie przytłacza :P ale co sie dziwic okolo 130 osób jest na liscie :P
    dlatego sie udzielam na kwietniowym ale na Babyboom :P tam jest nas ok 60 i da sie zacytowac pare wiadomosci a dopiero pod koniec odpowiadac wiec i mniejszy tłok i forum imho lepiej zbudowane :P tu jest wygodnie póki jest kameralnie :P a potem zaczynaja sie schody :P

    agadana lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka prezent super;) ja bym sie ucieszyła chyba ze wszystkiego, liczy sie gest :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek ja tez bym sie ucieszyla ale z jej miny nie moglam wywnioskowac radosci. Zreszta moje M jest jedynym bratem szwagra I on chce koniecznie.Na chrzesnego mojego meza ( I wg. Mnie to normalne) ale jego zona gwiazda nie chce ona chce.ktoregos ze swoich trzecim kuzynow. Twoerdzzi ze nie ma.chrzesnej ale.ma siostre rodzona a jej już nie ma zupelnie w.rodzinir zadnej babki na chrzesna....

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska, Anjouek- dzięki za pomoc, chyba zostanę przy dr Kondrackiej mimo, że cena za tą przyjemność trochę przytłacza. Anjouek a ile czasu wcześniej należałoby się umówić?

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agadana ceny za wszystko co zwiazne z ciaza I dziecmi przytlaczają. :/

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia inpost upada I ciagle sie dzieja takie rzeczy. Tez mialam z nimi kiedys problem I teraz omijam ich szerokim łukiemt

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie nie dojechal ale po jakims czasie na szczescie wrocil do nadawcy I juz mi wyslal poczta polska

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - dzięki za podpowiedź! Co do in postu niestety mi się wydaje że kurierzy sami podpisują nieraz odbiór. Zamawialam ostatnio dużo i nie wszystko musiałam podpisywać, na szczęście nic nie zginęło.

    Agatka- o tak, wszystko co ciążowe jest mega drogie ale która mama liczy pieniądze jeśli chodzi o Jej dziecko :)

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Ten inpost to nie tylko beznadziejna firma ale kurierzy też mają tupet. Kiedyś babka do mnie zadzwoniła i poprosiła żebym wyszła na parking między osiedlami po paczkę bo oni są busem zaparkowani. Facet kierowca i babka z nim jeździła. Okazało sie że pozganiali wszystkich oczekujących na paczkę z okolicy żeby sobie przyszli odebrać. Chyba jakbym chciała odebrać sama to bym na paczkomat zamawiała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2016, 11:35

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tak biegamy w 56 ale sporo tego schodzi. Jeszcze jesteśmy w szpitalu pewnie do wtorku, wiec cos wiecej napisze na spokojnie co o jak.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej :/ ale macie przezycia z tym inpostem.. u mnie poki co wszystko gladko szlo... wlasnie niedawno 3 paczki odebralam z paczkomatów - kuriera nie zamawiam bo nikogo u nas nie ma w domu do 18tej okolo... i teraz tez wlasnie jedna paczka do mnie idzie do paczkomatu a druga przesylka ekonomiczna.... mam nadzieje,ze nie pogubia :/

    no w sumie to raz miaalam incydent,ze zamowiona paczka nie zmiescila sie do paczkomatu pod Kaufem w Świdniku i nie poinformowali mnie,ze ją umiescili w drugim, ktory znajduje sie tez pod Kaufem ale bardziej z boku sklepu... wygladalo to tak
    przykladowo godzina 12.30 sms '' paczka zostala umieszczona w paczkomacie"
    12.32 '' minal czas na odbior paczki, zostanie ona przewieziona do siedziby inpost w Lublinie blablabla'' cos w ten desen... wkur.. sie co nie miara wtedy...bo czekalam na nia pare dni, a jak juz jechalam z uczelni z Lublina do Świdnika zeby po drodze ją odebrac to nagle taka wiadomosc?! wszystkie infolnie zajete bo to tez przed swietami bylo... napisalam do nich na fb a osoba, która obslugiwała ich fanpage probowala miedzy slowami powiedziec mi, ze jestem malo inteligentna bo moja paczka znajduje sie w inny paczkomacie :) tylko szkoda,ze zamawialam do innego i nie dostalam informacji,ze wlozyli ją gdzies indziej a wyslali sprzeczny komunikat, ze nie odebralam jej w terminie... i jeszcze ten tupet... zrobilam screeny wiadomosci zeby pokazac temu gagatkowi,ze nie mam problemu z inteligencją ani czytaniem i sama pozwolilam sobie obrzucic go paroma niemilymi epitetami skoro maja taki szacunek do klienta :)
    ceny jednak maja konkurencyjne i tylko raz taka akcja wiec nadal od nich zamawiam...
    oby nic nie pogubili :(

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu u nas spokojnie. Ja dzisiaj caly dzien sie byczylam czytaj lezalam... aby rodzince jedzonko robilam. Mala sie bardzo malo ruszala ale teraz nadrabia ufffc bo zaczynalam sie martwic. W piatek obrona :/. Nic mi sie nie chce. W styczniu 2x chrzciny fuck.Na.jedne chyba nie pojdziemy bo skad na to kase brac a wiadomo do.medal brata to minimum 500 trzeba dac... wiecNie meza kuzynke.mozemy sobie.odpuscic... mam taka.nadzieje tym bardziej ze jeszcze nie mam calej wyprawki a to tez kasaaaa.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje!!! Szybkiego powrotu do domu!
    Agatka_46 wrote:
    Agadana ceny za wszystko co zwiazne z ciaza I dziecmi przytlaczają. :/
    Ojj ja dziś podliczyłam, że od urodzenia Małejna samych lekarzy, badania itp (do wtorku jeszcze) wydamy 1100zł!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się z wami kochane , po weekendzie ;-).

    Ale mieszana pogoda za oknem wczoraj lało jak z cebra , dziś śnieg sypie gin zapisał mi żelazo w tabletkach abym brała , ale dziwnie po nich się czułam słabo mi było, nie dobrze nie będę ich brać do wizyty będę dużo buraków jeść ;-) . Ania od rana mi dokucza jak żołądek mi skopała , mąż mówi że jest bardzo ruchliwa to ja mu na to że po Tobie tak się kręci ;-) . Dziś gotuję na obiad barszcz czerwony.

    agadana lubi tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko fika prawie całą dobę z krótkimi przerwawi, aż sie boje co to bedzie po porodzie jak mu tak zostanie, córka byla bardziej leniwa, miała wyraźne pory aktywności i po narodzinach w nocy ładnie spała z dwoma pobudkami ab
    ja chyba rekord pobije w sikaniu, dobrze ze w pracy mnie nie rozliczaja z przerw na wc bo dzis bylam blisko 10 razy, w tym tyg mam endokrynologa i badania w lab, a w nastepnym gina i neurologa takze miesiac biegania po lekarzach:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 powiem Ci że nasza Ania kręci się na wszystkie 4 świata strony , wczoraj aż do północy się kręciła w brzusiu moim , a raz tak mnie kopnęła w pęcherz , że na prawdę bolało mąż mi mówi że Gabrysia była spokojniejsza aż tak mi się nie ruszała , siostra mi mówi że będzie pewnie bardzo żywym dzieckiem , tego już nikt nie przewidzi jakie dzieci będą .

    Przywitam się i ja moje drogie :*:*:*:*:*:*.

    Mówię wam jak chcecie gdzieś iść dziś , to ciepło się ubierzcie na cebulkę straszny mróz trzyma . Jestem już w domu wczoraj miałam barszcz czerwony zrobić jednak była kasza do pulpetów mąż ziemniaki przyniósł to sobie pozniej odbiorę i ugotuję barszcz mam w lodówce zaopatrzyłam się w babany , jabłka , pomidory ;-) . Pomyślałam że jakoś na parę dni przed wizytą pójdę i zrobię morfologię i mocz dam do zbadania i z głowy a potem tylko odebrać i 7 Stycznia do gina na tą samą godz co zawsze . Ja czuję się już o wiele lepiej kaszel sam z siebie przeszedł , dziewczynki jeszcze mają trochę katar nie dociera to to mnie że zaraz będą Święta Nowy Rok i polecą mi te tygodnie ciąży jak z górki .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Szczęśliwa a jakie żelazo bierzesz? Ja biorę tardyferon fol co drugi dzień i od października hemoglobina z 11,4 podniosła się na 12,8. A po tym leku czuję się całkiem nieźle tylko czasami mam zaparcia ale to normalne przy suplementacji żelaza. Może organizm musi się przyzwyczaić?

    Faktycznie zima powróciła, u mnie jest minus 6 stopni i piękne słońce świeci chociaż mróz szczypie.

    Dzisiaj idę na wizytę podglądać moje szczeście. Już mu ciasno w brzuchu i jak się porusza to czuję tylko takie pełzanie pod skórą. Za to często ma czkawkę, chyba smakuje mu to co jem bo łapczywie pije wody i potem czka:D

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ