X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w poniedziałek 5.12 o 21.55 urodził sie Nasz synek 3840 i 55cm, rodzilam naturalnie na jaczewskiego i jestem naprawde zadowolona. Malemu przyplatala sie infekcja okoloporodowa i musimy zostac kilka dni dluzej na antybiotyku. Pozdrawiamy.

    maferka, Szczęśliwa Mamusia, viowieczka, Wedmoczka, migot_ka, Monia85, Dotek, milagro, marcela29, Anjouek, BaskaW, hewa81, hipisiątko, Agata_90, Magdziulla, wariatka3, Zuza1989 lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LADY H OGROMNE GRATULACJE! Urodzilas kawal faceta. Zdrowka dla malego. Odzywaj sie w miare mozliwosci

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dzięki za wymiary łóżeczek, 124 cm powinno się zmieścić bo inaczej sie drzwi nie zamkną.
    Dziś miałam dziwną sytuację, byłam z teściową na rynku, kupowałyśmy firankę i sprzedawca do mnie wyskoczył z takim tekstem że nie powinnam jeść czekolady i bułeczek bo od tego robi się twarda macica i ciężko będzie mi urodzić, za to powinnam pić wodę z miodem i stwierdził jeszcze że mam anemię i mam pić sok z buraków (wyniki mam dobre i anemii nie mam). Wszystkie kobiety co tam były śmiały się że wróżbita bo na koniec dodał że moja Helka będzie blondyneczką. Teraz się zastanawiam czy było w tym co mówił trochę prawdy czy tylko tak plótł głupoty.

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje :), trzymajcie się cieplutko, dużo zdrówka dla synka.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratuluje maluszka niech rośnie zdrowy :) A Tobie szybkiego powrotu do formy :*

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje !!! :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje, maluszku witaj na świecie:) wracajcie do sił. Urodziłaś dużego synka. Miałaś zzo?

    Agadana usg pamiątkowe najlepiej robić ok 28 tc wtedy dziecko nie jest już takie chudziutkie. W luxmedzie na koncertowej jest dobry sprzęt i dr Kondracka fachowo robi usg potem nagrywa wszystko na pendrive. 200zł.

    Maferka niezła przygoda Cie spotkała. Włożyłabym wróżbite między bajki ale w każdym nawet żarcie może być szczypta prawdy:) ja też jem czekolade i bułki:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 13:21

    agadana lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady H gratuluję synka :D Kawał chłopa Ci się urodził :) Dużo zdrówka życzę ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratuluje :))) fajnie,ze sie rozpakowaliscie :) duzo zdrówka dla maluszka :* a dla Ciebie szybkiego powrotu do formy !

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady H. Gratulacje!!! Agadana, ja mam podobne rozterki bo jestem na dokładnie tym samym etapie. Oprócz luxmedu na 3 d rozważam jeszcze femmed i dra Wiktora, albo Błażukiewicza. Idę tam 22 to się dowiem co i jak:)

    agadana lubi tę wiadomość

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chce jeszcze jedno 3d pod koniec ciazy :D zeby zobaczyc do kogo dzidzia bedzie podobna haha

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo. Tak mialam zzo i miedzy 4-7cm rozwarcie sprawdziło się rewelacyjnie, potem juz czulam skurcze które dla mnie były mocne ale nie wiem jakie by byly gdybym nie miala zzo. Potem fajnie bo po porodzie dostalam jeszcze taka minimalna dawkę na szczycie i zaopatrzenie i trzymała mnie ona dosyc dlugo wiec miałam komfort

    Dotek lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady gratulacje ;) Najważniejsze, że na święta będziecie już razem w domu. Jak będziesz miała ochotę i trochę czasu to koniecznie opisz jak wygląda opieka w szpitalu i czy jesteś zadowolona z wyboru tej porodówki. Ja mieszkam 2 min od Jaczewskiego ale ten szpital wiele osób mi odradzało i się waham.

    Ja już w Lbn, powiem wam jedno przeprowadzka tyle km to koszmar 14h śliskiej drogi, jazdy w korkach i choroby lokomocyjnej, nigdy więcej. Wywiało mnie piekielnie a kartonów nawet nie rozpakowałam nie miałam siły cały dzień wstać z łóżka.

    Byłam tak zmęczona, że na weekend wylądowałam u rodziców i kuruję się domowym mamowym rosołem. Fajnie być w domu.


    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freska witam w LKR w takim razie :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w domu najlepiej wiadomo ;D

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu witamy się na drugim wątku :)
    Dotek- wielkie dzięki! Mam punkt zaczepienia dzięki Tobie...
    BaskaW- Femmed? Nie słyszałam. Za to słyszałam, że w top medicalu jeszcze robią czasem dziewczyny i że tam jest to robione typowo komercyjnie, wiecie- opisana płytka, kilka wydrukowanych zdjęć, teczuszka- tylko nie wiem jak z "fachowością", bo filmik z danego tyg. można zobaczyć też na youtube, a ja chcę usłyszeć na tym usg coś na temat rozwoju mojego dziecka. Może któraś z Was robiła takie usg 3d/4d w top medicalu i może coś nam na ten temat powiedzieć?

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Freska Przyjaciółka
    Postów: 70 33

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na USG 3d/4d poszłabym do Femmedu albo na Koncertową do Luxmedu ;) tylko poczekałabym do 28 tyg.

    agadana lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3k1skenj.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agadana wrote:
    Szczęśliwa Mamusiu witamy się na drugim wątku :)
    Dotek- wielkie dzięki! Mam punkt zaczepienia dzięki Tobie...
    BaskaW- Femmed? Nie słyszałam. Za to słyszałam, że w top medicalu jeszcze robią czasem dziewczyny i że tam jest to robione typowo komercyjnie, wiecie- opisana płytka, kilka wydrukowanych zdjęć, teczuszka- tylko nie wiem jak z "fachowością", bo filmik z danego tyg. można zobaczyć też na youtube, a ja chcę usłyszeć na tym usg coś na temat rozwoju mojego dziecka. Może któraś z Was robiła takie usg 3d/4d w top medicalu i może coś nam na ten temat powiedzieć?

    na koncertowej w luxmedzie jest okej naprawde :)bylam 2 tygodnie temu i jestem zadowolona :) w top medicalu robilam tylko usg nadgarstka kiedys wiec nie do konca w temacie hehe :P ale czytalam raczej słabe opinie na necie.. chociaz osobiscie nie znam nikogo kto by tam chodził wiec nie powinnam moze glosu zabierac...
    no i ogólnie to Hej hej widze,ze też masz termin na Kwiecien :) ja na kwietniowym wątku sie malo udzielam bo nie wyrabiam z iloscia wiadomosci :P ale fajnie,ze znalazla sie kolejna osóbka z okolic :)jestes bezposrednio z Lublina czy jakies pobliskie miejscowosci ?

    agadana lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj agadana. Wczoraj bylismy w odwiedzinach u bratanka mojego.meza maly ma 2 tyg I juz zapomnialam ze dzieci sa takie.male hehhe. Slodziak z niego niesamowity. Kupilismy mu mate edukacyjna, bluze.I husteczki chyba ok jak myslicie?

    agadana, Anjouek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    na koncertowej w luxmedzie jest okej naprawde :)bylam 2 tygodnie temu i jestem zadowolona :) w top medicalu robilam tylko usg nadgarstka kiedys wiec nie do konca w temacie hehe :P ale czytalam raczej słabe opinie na necie.. chociaz osobiscie nie znam nikogo kto by tam chodził wiec nie powinnam moze glosu zabierac...
    no i ogólnie to Hej hej widze,ze też masz termin na Kwiecien :) ja na kwietniowym wątku sie malo udzielam bo nie wyrabiam z iloscia wiadomosci :P ale fajnie,ze znalazla sie kolejna osóbka z okolic :)jestes bezposrednio z Lublina czy jakies pobliskie miejscowosci ?

    Lublin :) Anjouek kojarzę Cię- ja kwietniowy wątek czytam ale mało się udzielam bo zazwyczaj z jednego dnia tam jest ok. 10 zaległych stron do przeczytania i nadrabiam wieczorami ;)
    Czyli narazie luxmed koncertowa i u mnie zostaje. Też robiłaś u dr Kondrackiej jak Dotek?
    Freska- a ten Femmed o którym pierwszy raz słyszę, to gdzie jest? Nie wiesz ile tam życzą sobie za takie usg ?

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ