X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Ja mam reczny avent I jestem bardzo zadowolona sporo odciagam jak trzeba I wbrew pozorom wcale reka nie boli I ladnie ciagnie


    Agatko - gratuluję córci! Pozwól, że podpytam Cię, czy Ty jesteś może z Kraśnika? Bardzo mi Kogoś przypominasz....

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti u nas jeśli będzie chłopak to tez ma być Ignaś :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiem, jak będzie miało na imię moje Dziecię jeśli okaże się chłopcem:))) mąż wymyślił, źe to on wybierze imię dla chłopca i jeszcze nic mi nie chce zdradzić. Na razie wspominał tylko o Bartoszu, a wyciągnęłam to z niego tylko dlatego, że wymieniałam postacie historyczne noszące nasze nazwisko i Bartosz był jednym z nich. Nie bardzo mi się podobało, chociaż jak myślę o małym Bartusiu to jestem w stanie się zgodzić. Ale pewnie płeć, a może i imię poznam na porodówce:)

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 18 lutego 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie chyba Zosia :)no chyba że do porodu coś nam się zmieni :)

    Dziękuję wszystkim za odpowiedź odnośnie laktatora pewnie kupię ręczny a jak bedzie mi bardzo potrzebny wtedy pomyślę o lepszym :)
    Fajnie że trochę wątek odzyl :)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Monia to od dzisiaj jesteś w terminie? Niech mały Antoś już wychodzi. Tyle e-cioć na niego czeka

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - trzymam kciuki za Was ;) lepiej trochę później niż za wcześnie. Jak teraz chorował to miałam okropny kaszel i bałam się, że w końcu wywoła skurcze a strasznie nie chciałam rodzic w 36 tc. Na szczęście wyzdrowialam a przeziębienie też mi przechodzi.
    Ceny laktatorów najlepiej porównać stacjonarnie w baby fancie. Tam jest duży wybór, a jak się nie będzie spieszyć to przez neta ;)
    U mnie 38 tydzien, kończę wyprawkę pracować i układać i jestem gotowa;)
    A z imion dla chłopca podobają mi się Szymek, Romek, Adaś... sporo miałam pomysłów:) a z dziewczynek tylko Lilka i Ania;)

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla dziewczyny nic nie mamy wybranego :/ zobaczymy może 1.03 ukarze co tam ma między nóżkami ;)

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Monia85 - miło, ze pamiętasz o wątkowej koleżance;)
    Antoni wyjdzie jak mu się zechce;)
    co do mojej medeli, to jak mi M przywiózł po kolei dwa ręczne, a ja miałam taki nawał, że szok, to po prostu miał polecenia kupienia czegoś elektrycznego, bo ja padnięta nie mam zamiaru jeszcze ręcznie pompować;) heheheh, więc u nas było to trochę emergency... 5 lat temu kosztował coś trochę ponad 300, nie wiem ile teraz....

    Mnie z męskich podoba się jeszcze baaardzo Florian, tradycyjne, a le ostatnio nieczęste , ale M ma obiekcje, więc Ignaś jest akceptowany przeze mnie i córę i przegłosowałysmy tatusia...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaglądam tu codziennie:D DO jakiego rozmiaru kupujecie ubranka:)???
    wszystko jest takie piękne ze cchciałbym wszystko mieć:D
    MONIA ale ci fajnie zaraz zobaczysz swojego antosia;D ALE TO MUSI BYC UCZUCIE;;D


    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    Ja też zaglądam tu codziennie:D DO jakiego rozmiaru kupujecie ubranka:)???
    wszystko jest takie piękne ze cchciałbym wszystko mieć:D
    MONIA ale ci fajnie zaraz zobaczysz swojego antosia;D ALE TO MUSI BYC UCZUCIE;;D

    orbitka, jak na wyprzedażach to tak do 80;)
    ale celuję teraz głównie w 62-68, mam kilka 56, ale pamiętam, że ten podstawowy rozmiar córka "zrzuciła" po 2 tyg...w sumie i tak wszystko jest indywidualne i zależy od tego jakie się bejbi urodzi, myślę że początkwych rozmiarów dokupię trochę jak juz będe wieziała pod koniec ciąży pi razy oko jaki rozmiar będzie;)

    orbitka, idziemy prawie brzuch w brzuch, gdzie planujesz poród?

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka Ja też przeważnie codziennie tu zaglądam ;-) . Co do ubranek ja mam zapas na lata :-P jak okaże się ze jednak Ania jest Anią mam dla niej taki zapas , że do 6 lat mi wystarczy :-D jedynie co trzeba będzie kupować , a to trochę później to majteczki , kapcie , buty itp itd , a jak będzie synek to tak samo mam odłożone w razie czego ubranka w kolorach typowo chłopięcych , więc jakby co jestem przygotowana i na córeczkę i na synka ;-) .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia my byliśmy 1 raz po 2 tygodniach na spacerze. Teraz jak jest pogoda to codziennie a jak nie ma to siedzimy w domu.

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o laktator to miałam okazję kilku spróbować ale niestety zaden nie działal dobrze. Reczny ccałkowicie do niczego-tyle pompowania i zaledwie kilka kropel spadalo, zajechac się mozna.... Elektryczny canpol tez się nie sprawdził... Poza tym z 1piersi wogole nie ciagnal... Lepiej mi wychodzilo odciaganie reka-pokarm plynal strumieniami... Teraz juz nie odciagam bo mala mi oproznia piersi do konca a itak sie nie najada... Musze dokarmiac mm..

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Agatko - gratuluję córci! Pozwól, że podpytam Cię, czy Ty jesteś może z Kraśnika? Bardzo mi Kogoś przypominasz....
    Tak jestem z Krasnika... :) znamy sie może ?:)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 20 lutego 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka gratulacje ;-) dopiero doczytałam ze urodzilas ;-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie ;-) ;-) .

    No moje drogie coś czuję , że w Marcu będę następna w Sobotę rano i dziś pociekł że mnie śluz od początku ciąży mam ten śluz , nie jest to czop śluzowy , skurczy nie mam ten śluz jest biały i czasami wodnisty , nie ma w nim krwi itp itd , tak czy siak torby spakowane obym do wizyty wytrzymała wezmę od gina skierowanie do szpitala i jakby co mogę jechać , tak czy siak kochane to już coraz bliżej ;-) . Męża mam pod telefonem dzieci w razie czego mamy z kim zostawić niech jeszcze nasze szczęście poczeka u nas w ten Piatek będzie 35 tc , jak do gina pójdę będzie 36 . Czuję się dobrze choć wiadomo , końcówka jest ciężka . Maleństwo się rusza mam nadzieję , że w końcu na USG co będę mieć 4 Marca , się dowiemy co tak skrycie chowa między nóżkami ;-) :-) .

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przyznam bez bicia, ze przez grupe facebookowa przestalam tutaj zagladac :P

    co do ubranek to głownie do 68... choc troche kompletów na 74 i 80 też mam :P póki co chowac tego nie mam juz gdzie a jeszcze sporo wyprawkowych zakupów zostalo :(

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie, dopiero co ja tu zajrzałam a juz mam gotowy egzemplarz w brzuchu:) U nas niestety na koniec lecze sie antybiotykiem na inf drog oddechowych, do tego córka tez na antyb a tu porod na dniach
    co do laktatora ja kupilam po porodzie reczny ale nie dawal rady sciagac, potem elektryczny avent używany (dokupilam aby nowa muszle i butelke) ale mimo ze mleko bylo bo karmilam corke 13mc to nigdy nie sciagnelam wiecej niz 60-80ml z obu, ale corka sie najadala wiec najlepiej dziecko ssie, ubranka mam do 68, pare na 74-80 ale wiecej nie kupuje bo nie wiem w jaki rozmiar w jaka pore roku trafimy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Tak jestem z Krasnika... :) znamy sie może ?:)

    Agatko, my się na bank osobiście nie znamy, ale bardzo, bardzo jesteś podobna do mojej koleżanki ze studiów, która zbyt szybko odeszła.... przepraszam, że smęcę, ale ilekroć patrzę na Twoje zdjęcie, to jak bym Ją widziała;) ech....
    fajnie, że poród masz za sobą i możesz już cieszyć się córeczką!

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Agatko, my się na bank osobiście nie znamy, ale bardzo, bardzo jesteś podobna do mojej koleżanki ze studiów, która zbyt szybko odeszła.... przepraszam, że smęcę, ale ilekroć patrzę na Twoje zdjęcie, to jak bym Ją widziała;) ech....
    fajnie, że poród masz za sobą i możesz już cieszyć się córeczką!
    Przykre ale niestety takie jest zycie. Co do mnie to sporo podobnych mam osob do siebie bo co kogos poznam to zna kogos bardzo podobnego.... co do córki dziekuje :)

    ,

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ