X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam lateksowy vitmat baby. Coś ok. 200zł. Na dziecku niewypróbowany jeszcze, ale w dotyku świetny

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 11 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje :)czy wy and teZ mialyscie po nocy zimny brzuch ??szukalam I tym informacji ale nic nie moge zNalesc.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mąż mówił zawsze że mam zimny brzuch:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza gratulacje! :) Miło w ogóle słyszeć, że w szpitalach jest taka opieka....

    Orbitka ja mam materac Lifenest, który służy do 6 miesiąca życia, a później planuję kupić jakiś :)

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to tak ma byc z tym brzuszkiem :)dzis dzien lwniwy bo mala teZ sie nie riddance :)ale naraxie nie panikujeb .

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane :*:*:*:*.

    Melduję że żyję i nie urodziłam, prawie do12 siedzieliśmy z Marysią u danej Pani psycholog potem pedagog i nie dawno co do domu wróciliśmy obiad zrobić , mąż ma cały dzien wolny . Dziś dzwoniła do mnie taka ciocua z, Lublina i jej syn został po raz trzeci ojcem , wczoraj jego żona Gosia urodziła synka ale spory chłopczyk 3900 . I tak pyta się Iwonko , a Ty już urodziłaś córeczka czy synek ;-) , u nas na razie tylko straszaki plecy bolą od czadu do czasu jak na @ , zakłuje czasem w pipi i tyle. Według bbf 17 Kwietnia ciąża bedzie donoszona , więc jakby co po Sobocie mogę rodzić ;-) . A kiedy to będzie to tego nie jestem w stanie przewidzieć .

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczeta :)monia jak tam antos ?? Napewno grzeczny I kochany :) dla dziewczyn ktore robia wyprawki To moge polecic strone 5 10 15 I tam sa wyprzedaze I mozna kupic ubramka w fajnych cenach :) as co do ubranek do jakiego rozmiaru kuoujecie ubranka ??? A do man ktore jus mama swine pociechy mam pytanie co lepsze ela niemowlaczka body +spodenki czy pajace ???

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja równie chętnie ubieram w pajaca jak i body + półśpiochy takie spodenki z zakrytymi stopami i luźne w pasie. Ale dopuki pępek się nie wygoił to pajac lepszy:)

    f08af289ff.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Antoś jest bardzo grzeczny, dużo śpi, w nocy też bardzo nie dokucza, często to ja go muszę budzić na nocny serwis :) niestety ma problem z oczkami, ropieją mu, mamy kropelki dopiero drugi dzień, jeśli nie pomogą to musimy iść do okulisty. No i myślałam że go przeziębiłam, bo każdego dnia gorzej oddychał, ale okazuje się że nasze domowe powietrze mu nie służy. Od jutra wychodzimy na dwór, wietrzymy dom i nawilżamy.
    Jestem szczęśliwa :)
    Dobrze ze juz idzie wioana :) bardzo sie ciesze ze jest grzeczniutki :)mam nadzieje ze moja mala teZ taka bedzie :)
    Tak czesto mi sie sni ta moja mala I zazwyczaj zawsze ja karmie we snie. Chyba dlatego ze naj bardziej sie tegi boje :)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :*:*:*.

    Znów się nie , wyspałam całą noc strasznie plecy mnie bolały jak na okres , nie było skurczy ani nic takiego co by symbolizowało poród , nawet nie wiem o której zasnęłam , maleństwo dyskotekę zrobiło w brzusiu trzy razy czkawi dostało oby jeszcze, jakoś wytrzymać do Soboty jutro według bbf ciąża, donoszona powiem ginowi wszystko co i jak niech tam zajrzy może masaż zrobi szyjki i coś ruszy ja chcę już urodzić . Pogoda paskudna , wieje jak nie wiem chciałabym już lato .

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Co tam u Was słychać?
    Straszna cisza tutaj
    Ja jutro zaczynam 21tc, maleństwo szaleje, w czwartek polowkowe i jestem strasznie ciekawa czy siusiak jeszcze jest czy juz odpadł

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a gdzie chodzicie do ortopedy? Masz kogoś godnego polecenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :-D. .

    My wczoraj wróciliśmy prawie po 22.00 KTG super GBS ujemny , mój gin był ale nie mógł przyjść inny mną sie zajął , akurat CC robił zważyili mnie , ważymy 78,8 kg , ciśnienie oki maleństwo cały czas się ruszyło , nie lubi KTG strasznie kopało tam gdzie był pas od tętna , wypytałam się o CC robią w 39 tc dla bezpieczeństwa dziecka , taka Pani która tam mnie zapisywała powiedziala że mało prawdopodobne jest to że tak duże dziecko się przekręci , ale nie warto tracić nadzieji w tą Sobotę kolejne USG mam nadzieję że do wizyty się przekręci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie a możesz mi napisać jak to wygląda z tym ortopdedą?
    Rozumiem, że wychodząc ze szpitala dostaje się zalecenie wizyty u ortopedy? Kiedy powinna nastąpić pierwsza wizyta? Ile się czeka na wizytę? Jestem w tym temacie trochę zielona! :)

    Szczęśliwa Mamusiu jesteśmy razem na wątku kwietniówek :)

    Samsara ciesz się takim tygodniem ciąży! Ta ciąża ucieka tydzień po tygodniu. Ja się zastanawiam kiedy mi ta ciąża minęła tak szybko...:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna Ale super :-* :-* :-* :-* .

  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wychodząc dostaje się zalecenia różnych wizyt, wg potrzeb. Do ortopedy idzie każdy, położne mówiły żeby pójść przed 6 tyg życia. Skierowanie przyniosła mi położna środowiskowa jak już zdecydowałam gdzie chce pójść, bo możesz pójść do poradni ortopedyczne lub preluksacyjnej, to to samo tylko nazwa inna. Niektórzy mają się zgłosić do pediatry i np skontrolować zoltaczkę, my mieliśmy pójść do neonatologa. W szpitalu zapomnieli dać nam skierowanie więc byliśmy prywatnie. Do ortopedy takiego lepszego na nfz czeka się długo warto wziąć skierowanie od razu jak się dostanie pesel.
    Jestem zachwycona panem doktorem, wizyta od razu z usg, super podejście do małego pacjenta :) biodra u nas mogą być, ale za 3 mce kontrola. I mamy krzywą głowę...


    Monia na "krzywą głowę" czyli asymetryczne ustawienie ciałka polecam wizytę w Sanusie u doktora Skibińskiego...musisz mieć tylko od rodzinnej skierowanie do Poradni Rehabilitacji Dziennej...zawozisz na Magnoliową i czekasz na wizytę dr S. a jeśli on uzna że jest taka potrzeba wyznacza Ci kilka lub kilkanaście godzin rehab z Panem Czarkiem od takich dzidziusiów...wiem bo sama to przeszłam...z córą i synem...córka bez rehabilitacji a syn z :) także polecam teraz śladu nie ma :)


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) u nas w porządku - wczoraj byliśmy u pediatry, wszystko ok, mała przybrała z 3420 na 3700 :) karmiła się piersią ale przez kapturki. Trochę czasem próbuje bez, z lewej lepiej jej jakoś idzie ale nie zawsze chce bez kapturka ssać. Też idziemy do dr Kiełbasy;) na 12.04 i też zapis po znajomości bo kolejki straszne. Na pieluszki też ledwo wyrabiamy:P ale to dobrze. Mała nie lubi się kąpać i przebierać zauważyłam, rytmu też nie ma - w nocy budzi się 2 razy ok 1-2 i 4-5 rano, ostatnie karmienie przed snem staramy się zrobić ok 21-22. Bardzo się cieszę że nam to kp idzie - będę się spodobać do posiadania i mrożenie. Odwiedziny gości już za nami - przeżyliśmy choć niektórzy nie wiedzą kiedy wyjść;) mnie goście męczą jak jestem niedostępna (te karmienia w nocy trwają ok 1 - 1,5 godziny). Joozefka, super suwak ;)

    Szczęśliwa Mamusia, Anjouek, Jooozefka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie , nowe mamusie :*:*:*:*.

    Hej hej kochane :*:*:*:* ..

    Jestem wykończona :-\ Marysia całą noc mi wymiotowała , mam dość Grześ też źle się czuł , Gabrysia ma katar Grześ i Marysia w domu są , Marysia cały czas leży napiła się herbaty nawet płatków nie chce zjeść biedactwo moje , ledwo żyję spać nie usnę w okół trójki szczęść mam co robić , chodzę dzis taka nie przytomna maleństwo , też nie dało mi spać nadal czuję główkę po prawej stronie brzucha nawet jak będzie rozważane CC to nie wiem jak oni to dziecko wyciagnom w tą Sobotę wizyta i kolejne USG . Nie mam sił ani na zrobienie obiadu itp itd , z chęcią poszłabym spać .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje kochane :*:*:*:* .

    No to witamy się  w kolejnym tc :*:*:*:*:* według bbf to nasz 39 tc ,  a mojego gina 38 :-P . Nie mogę kochane w to uwierzyć że już najprawdopodobniej w następną Niedzielę kierunek CC ,  jutrzejsza wizyta zadecyduje wszystko na razie symptomów porodu nie widać , ani czop mi nie odchodzi , plecy mnie nie bolą a pomyśleć że w tym samym tc  w 38 urodziłam Gabrysię :*:*:* . Czuje się już znacznie lepiej , jutro kochane o 9.20 wizyta , a raczej USG aby zobaczyć jak szczęście jest ułożone . Mąż dziś do 12.00 w pracy później , musi coś w Urzędzie Skarbowym załatwić .

    A to My :*:*:*:*.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/694b4c39a8ec.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kryzys laktacyjny wrócił.. Mała wściekle się niemiłosiernie przy próbach przystawianie. Wczoraj odciagalam pokarm na szybko żeby podać butelka no i trzeba było jeszcze dokarmiac mm. Możecie polecić sprawdzonego doradcę laktacyjnego??

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ