X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozostałe informacje mogę Wam przesłać na meila. Jest tam opisana cała procedura i sposób podziału i przechowywania materiału.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam po ekstremalnie intensywnym weekendzie. Wróciłam z poprawin, popakowałam zapasy do zamrażarki, no mnóstwo jedzienia zostało. I nie wiem skąd mam siły. Wczoraj byłam do końca wesela dziś też. I wcale nie padam.

    Ale już tyle razy słyszałam, że opadł mi brzuch. Albo, że mam nisko i mówią, że wygląda jakbym miała niedługo rodzić. Kurczę, a ja mam jeszcze czas. Ale to prawda opadł. Męża ciocia pielęgniarka przy pierwszym spojrzeniu tak osądziła.

    Wedmoczka po co się męczyć, dziewczyny dobrze piszą trzeba jechać, po co masz płacić za wizytę, prześwietlene itp.

    Mikka też miałam te beznadziejne globulki, nawet jeszcze gdzieś mam. Najgorsze, że one kilka dni się wydalają i brudzą.

    Monia faceci to faceci. Mój generalnie jest kochany naprawdę, wspiera i w ogólnie dobrze mi się trafiło, ale też czasem coś dowali. Np wczoraj chciałam przed oczepinami pójść do pokoju pary młodej trochę poleżeć, no i żeby ze mną poszedł to się wielce zdziwił, że po co on jak to ja potrzebuję. A i tak całe wesele latał po ludziach, ale luz brat Panny młodej to ma też obowiązki. Rzuciłam granatami i poszedł ze mną grzecznie;)

    W ogóle facet to chyba poczuje to tak serio dopiero jak widzi dziecko, wtedy ma taki buch. Teraz wie, ale czuje tego co my. Aż mi ich szkoda, ale wiadomo oni nie dali by rady;)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla w co się zapakowałaś? Gdzie kupiłaś sukienki?
    Mój rano jednak nie miał focha, tylko pojechał z kuzyna mi na giełdę u źle się czuł. Jak pojechałam po niego to miałam mu nagadać, ale ciągle ktoś był. Później już nie miałam siły i czułam ze się rozpłaczę, a prowadziłam i tak zostało niedopowiedziane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 21:11

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Magdziulla w co się zapakowałaś? Gdzie kupiłaś sukienki?
    Mój rano jednak nie miał focha, tylko pojechał z kuzyna mi na giełdę u źle się czuł. Jak pojechałam po niego to miałam mu nagadać, ale ciągle ktoś był. Później już nie miałam siły i czułam ze się rozpłaczę, a prowadziłam i tak zostało niedopowiedziane.

    Nagadaj mu, lepiej takie rzeczy wyjaśniać na bieżąco. Jak się nie da na żywo to mu napisz SMSa.
    Ja tak ostatnio zrobiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla możliwe że brzuch opadł. W pierwszej ciąży podobno opada nawet miesiąc przed porodem.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nagadaj mu, lepiej takie rzeczy wyjaśniać na bieżąco. Jak się nie da na żywo to mu napisz SMSa.
    Ja tak ostatnio zrobiłam.
    Wiesz że też o tym dzisiaj myślałam :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie ma co dusić w sobie, bo to w Tobie zostanie. A jeżeli chłop słabo domyślny (jak większość) a o dobrej intencji to wbrew pozorom taka wiadomość pisana (ale jasno i dobitnie) to nie jest zły pomysł. Będzie miał czas przetrawić i zrozumieć.
    Kiecki później nawet mogę Wam wstawić foto, chyba mam. Jedna z Mohito, a druga z h&m, długie.

    Macduska myślałam, że później urodzę, ale teraz myślę, że może do września doczekam. Jutro mam usg i jestem mega ciekawa co wyjdzie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia z facetem lepiej na gorąco załatwiać sprawy bo to proste "człowieki" są;) Jak im nie powiemy prosto z mostu, krótko i na temat to nigdy sami się nie domyślą. Ja mojego co tydzień pytam który dziś mamy tc, a on nie wie :D

    Magdziulla ostatnio znalazłam sukienki w QIOSQUE, duży wybór i luźne kroje jak na ciąże w sam raz. Kupiłam jedną na wesele na którym byłam 30 lipca i chyba będzie rosła razem ze mną :D

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia z facetem lepiej na gorąco załatwiać sprawy bo to proste "człowieki" są;) Jak im nie powiemy prosto z mostu, krótko i na temat to nigdy sami się nie domyślą. Ja mojego co tydzień pytam który dziś mamy tc, a on nie wie :D

    Magdziulla ostatnio znalazłam sukienki w QIOSQUE, duży wybór i luźne kroje jak na ciąże w sam raz. Kupiłam jedną na wesele na którym byłam 30 lipca i chyba będzie rosła razem ze mną :D

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wskazuje na to, że moja siostra zaczęła rodzic ok 4 :)

    hewa81, Dotek, viowieczka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMS z 4.16 jedziemy do szpitala, a z 5.53 juz po wszystkim :) jestem ciocią :)

    hewa81, macduska, Szczęśliwa Mamusia, Dotek, viowieczka, mikka, Magdziulla lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    SMS z 4.16 jedziemy do szpitala, a z 5.53 juz po wszystkim :) jestem ciocią :)

    Gratuluję ciociu :)
    Szybciutko się uwinęła :)
    A to w terminie?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, miała na 18.08

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprytna dziewczyna, szybko poszło:)

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni są w czepku urodzeni, dobrze im się wiedzie. Ciąża za pierwszym podejściem, termin porodu w wymarzonym miesiącu, ciaza bez problemów, szybki poród bez cięcia i znieczulenia :) tylko płeć nie ta co chcieli, ale już się przyzwyczaili

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 06:42

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia Ty już na zwolnieniu?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa co u Ciebie? Pewnie robiłaś betę w sobotę ...

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni przed terminiem, ale ciąża donoszona :)
    A to chłopiec czy dziewczynka?

    A ja już prawie na L4 .... Chodzę jeszcze na ok 4 godz. Muszę dobrze nauczyć moje zastępstwo, trochę tej roboty jest. Ja w tej firmie pracuje 11 lat i dla mnie to wszystko pestka, ale dla niej ogrom rzeczy i jeszcze nie koniecznie daje sobie ze wszystkim radę.
    A że czuje się ok to jeszcze staram się być pomocna - tak o nie mogę się rozstać z pracą ;)

    Buziole i spokojnego dnia dla wszystkich Kobietek :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka, chyba Julia Pola, ale jeszcze nie potwierdzili :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :)

    Któras tu pytala o Krzyzanowskiego, widze u niego na stronie ze ma wolne jedno miejsce na 11 sierpnia. Ja sie staram do niego umawiac z wizyty na wizyte od radu bo ciezko z terminami. Poza swoim gabinetem i luxmedem gdzie robi usg to juz nie przyjmuje bo od rana zawsze jest w szpitalu.
    Dzis wlasnie mam wizyte fotelową ale równiez bbf pokazuje mi ze ciaza donoszona (po 3 latach i 2 poronieniach mam gotowego babasa w brzuchu,do tej pory nie wierze choc czuje codziennie ;) )-bardzo chcialabym urodzic w wknd-idealny termin dla mnie i mojego męża, ma nie byc upałów-ni nic tylko rodzic ;) Zobaczymy co doktorek powie.

    Monia z tym detektorem to sie nie denerwuj jest za wczesnie. ja pierwsze tetno dziecka złapałam dopiero po 14 tyg-wczesniej nie bylo szans chociaz oczywiscie tez próbowalam ;)

    Dotek, Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ