X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska po poście Moni doczytałam, gratuluję!:)

    Agatka mąż to ma być wsparcie, więc może warto z nim pogadać.
    A z,tą kobietą to przecież są kamery na policji powinni mieć nagranie.

    Monia nie chcę przez neta, ale nie wiem czy znajdę zobaczymy.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    1090,20 To mój wynik z dziś Moniu ;)
    Monia85 Pochwaliłam sie kochana tu też;)
    Gratuluję, super :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny z całego serca :* .

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    1090,20 To mój wynik z dziś Moniu ;)
    Monia85 Pochwaliłam sie kochana tu też;)

    Ale super!!!
    Gratuluję!
    Ale przewrotny potrafi być los :)
    A życie nas tak potrafi zaskoczyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 16:21

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Dziękuję Tobie i dziękuję jeszcze raz wam :* :* , masz rację potrafi nas to życie zaskoczyć ;) :) .

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:

    Wedmoczka cieszę się, że już lepiej. Powodzenia z odwoływaniem. Mi też nie uznali pobytu po poronieniu, bo napisali że to jest poród i połóg i tego nie obejmuje. Idziesz do Stettnera?


    Nie idę do Olchy bo to on mnie operował jest na urlopie teraz ale 11.08 już wraca ciekawa jestem czy dostanę @ przed wizytą...laparo przesunęła mi okres więc teraz nawet nie wiem kiedy mam się spodziewać...

    Rano było już ok ale jak pojechałam z M do rodzinnej to znów powrócił ból :( skierowanie na RTG nie dostałam, bo dopiero w lipcu robiłam przed laparo...dostałam skierowanie do ortopedy i tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 16:26

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    1090,20 To mój wynik z dziś Moniu ;)
    Monia85 Pochwaliłam sie kochana tu też;)

    Szczęśliwa, ale super wiadomość :)
    Gratuluję z całego serducha :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka dziewczyny mają rację, może jednak warto porozmawiać z mężem. Może on znajdzie sposób na rozwiązanie Twoich problemów.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    1090,20 To mój wynik z dziś Moniu ;)
    Monia85 Pochwaliłam sie kochana tu też;)

    Gratulacje spokojnej ciąży :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Magdziella nie kupuj materaca przez internet, ramy też nie polecam. Wszystko obejrzyjcie na żywo, jakby co to tylko rozmiar inny można zamówić.

    Mikka może się przeziębiłaś i stąd te węzły?
    No wlasnie nie przeziebilsm sie..i dlatego panikuje powoli.. Od dluzszego czsdu mialm dyskomfort pod pacha ale myslalam ze podczas remontu sobie cos nadwyrezylam, ale nie przechodzilo no to poszlam do rodzinnej...kurde czasem chce mi sie po prostu plakac.. Morfologie mam ok wszystko w normie... W srode mam zrobic ob i crp...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, nie ma co myśleć tylko trzeba badać. Bidulko, ostatnio tych badań więcej niż przez całe życie.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka przykro mi że ciągle coś jest nie tak. Mam nadzieje że te węzły to bez jakiejś poważnej przyczyny. Ja to zawsze mam powiększone węzły ale u mnie to pewnie ma powiązanie z tarczycą.

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do łóżek i materacy to ja baaardzo polecam ikee, ale to trzeba by było podjechać, bo u nas ma byc w 2017 dopiero. W poprzednim mieszkaniu miałam łóżko i materac z ikei i były rewelacyjne. Teraz kupiliśmy łóżko w Agata meble - jako stelaż nie mam zastrzeżeń, materac przez allegro - i tu jest w miarę ok, ale jeżeli mam porównanie do tego z ikei to dużo mu brakuje niestety ;/

    My po wizycie - w posiewie wyszły mi pojedyńcze ziarniaki gram dodatnie w moczu i lekarz stwierdził że jest to nieistotna ilość (tak też mam na wyniku napisane) i najprawdopodobniej znalazły się tam z zanieczyszczenia próbki i na razie nic z tym nie robimy. Szyjka długa, zamknięta więc spokojnie czekamy do następnej wizyty :) Za 2 tyg mam zrobić obciążenie glukozą... jakoś to przetrwamy;/

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) fajnie,że jest wątek lubelskich mam :-)

    Melduję się i ja :-)

    Szczęśliwa mamusia gratuluję i spokojnej ciąży! :-)

    Szczęśliwa Mamusia, Dotek, Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Co do łóżek i materacy to ja baaardzo polecam ikee, ale to trzeba by było podjechać, bo u nas ma byc w 2017 dopiero. W poprzednim mieszkaniu miałam łóżko i materac z ikei i były rewelacyjne. Teraz kupiliśmy łóżko w Agata meble - jako stelaż nie mam zastrzeżeń, materac przez allegro - i tu jest w miarę ok, ale jeżeli mam porównanie do tego z ikei to dużo mu brakuje niestety ;/

    My po wizycie - w posiewie wyszły mi pojedyńcze ziarniaki gram dodatnie w moczu i lekarz stwierdził że jest to nieistotna ilość (tak też mam na wyniku napisane) i najprawdopodobniej znalazły się tam z zanieczyszczenia próbki i na razie nic z tym nie robimy. Szyjka długa, zamknięta więc spokojnie czekamy do następnej wizyty :) Za 2 tyg mam zrobić obciążenie glukozą... jakoś to przetrwamy;/

    Mi tydzień temu analiza moczu wyszła idealna, a dzisiaj pozbyłam się małego kamyczka i weź tu bądź człowieku mądry. Ja obciążenie glukozą mam już całe szczęście za sobą, dało radę jakoś to przeżyć :), dasz radę i Ty :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego kamyczka pozbyłaś się tak bezboleśnie?

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już drugi?

    start lipiec 2013
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to już drugi, pierwszego pozbyłam się 2 miesiące temu, ten dzisiejszy w porównaniu do tego z przed dwóch miesięcy to maleństwo. Lady żadnych kolek ani nic takiego nie miałam, jakiegoś większego bólu nie odczuwałam, czasem mnie coś zakuło i tyle. Teraz to mnie jeszcze tylko ciekawi czy coś tam we mnie jeszcze siedzi czy już pozbyłam się wszystkiego. Poczekamy zobaczymy.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka- to dobrze ze tak bez bolu. Ja meczylam sie cholernie, nie wiedzac ze msm kamien. A jak poszlam na usg okazalo sie ze utknal w moczowodzie. Potem szpital mieli mi rozcinac moczowod ale jakims cudem po urografii zsunal sie w dol i po konskich dawkach lekow rozkurczowych i cyrkach typu skakanie i wlazenie po schodach wylazl i byl calkiem spory... Ps.chyba zrobie kontrolnie badania tarczycy. Endokrynolog wypisal mi skierowanie i chyba pojade w poniedzialek i zrobie ten pakiet. A ze to w szpitalu to robia tylko w pon.... Ps. Szczesliwa-gratuluje :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu plamienie :( znacznie mniej niż w niedziele, zauważalne tylko przy aplikacji luteiny

    start lipiec 2013
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ