X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia mój dr zawsze mi powtarza że jak nawet plamienie to kłaść się do szpitala.

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA- NIE stresuj sie-to podsatawa. Moze podrazniasz szyjke przy aplikacji luteiny? Obserwuj bacznie i w razie czego jedz na IP chocby nawet po to zeby uslyszec ze wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 20:42

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i czy aplikujesz luteine patyczkiem czy palcem? Patyczek jest zły.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palcem. Wtedy to była rzadka brązowa krew, a teraz pasma brązowego śluzu. W tej chwili nic nie widać, poczekam i praktycznie jestem gotowa żeby jechać do szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 20:58

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chyba poszła na Ip dla swojego spokoju. Chociaż jak już miałaś takie plamienia to taka Twoja uroda?

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem, zobaczę jak rozwinie się sytuacja.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuki by obyło się bez szpitala <3

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a wizyta w środę? Jak dużo to bym jechała.

    Ja jestem po usg. Z "Małą" wszystko dobrze, ale jestem przerażona! Nie mogę nazywać jej - Małą, bo jest duża ma ponas 2500kg ma być duuuza, tylko cholerka po kim, co przeoczyłam?. Ja jestem malutka, chyba mnie rozerwie na wszystkie strony.

    Szczęśliwa Mamusia, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami usg o pół kg oszukuje:) u mojej siostry miało być 4 kg a bylo 3,5.
    Może nie bedzie za duża Twoja dzidzia:)

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej chwili nic się nie dzieje, tylko brzuch trochę boli.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry.
    Też zaglądam sprawdzić co tam z Monią.
    Lepiej?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA, trzymaj się dzielnie <3
    A nawet wczoraj się zastanawiałam jak tam sytuacja u Ciebie, czy plamienia już nie straszą, a tu wchodzę na belly i czytam :(
    Może to tylko jakieś zadrapanie w pochwie, bo przeciez tam teraz wszystko rozpulchnione jest.
    A to jutro masz Kondracką i USG?

    A ja miałam wczoraj mały kryzys :( Jakoś mnie brzuch rozbolał, może nie jakoś bardzo (niby nie stawiał się), ale wyjątkowo spanikowałam, sama nie wiem czemu. Poniewaz do mojego dra w Lbl nie było miejsca, poleciałam do jakiejs miejscowej doktorki, zbadala mnie i wyszło ze skrociła mi sie szyjka, jest zamknięta, ale troche zmiękła, co mnie zasmuciło :( Skontaktowałam sie z moim dr i mam leżeć a na środę wcisnął mnie na wizytę.
    Dziś niby ok, brzuch nie boli.
    Ja wiem, ze ta szyjka powinna być twarda, ale dziewczyny znacie przypadki, ze mimo skroconej i rozpulchnionej nie doszło do bardzo przedwczesnego porodu? Niby ta wczorajsza doktorka mnie nie straszyła, a na necie czytałam, ze ciężarne w takich przypadach, polegiwały i dotrwaly do końca, ale ja taka panikara jestem, czasem to nawet za bardzo :(

    Buziaki :*

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia w 8 miesiącu ciąży ostatnio bo w lipcu mojego męża kuzynka leżała tydzień w szpitalu bo jej się szyjka skróciła i wszystko szło w kierunku porodu. Ale dawali jej jakieś leki i nakaz leżenia w szpitalu i w domu też. W sumie miesiąc. I wszystko wróciło do normy i donosiła ciąże. A 3 dni temu urodziła w terminie. Tylko trzeba leżeć.

    Monia leż sobie, odpoczywaj może dzidziuś potrzebuje żebyś zwolniła tempo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 07:34

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Kochana wiem dobrze , jak takie plamienia są denerwujące , kochana leż i się nie ruszaj jedynie siku jakby coś się działo to do gin dzwoń i na IP .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia moja kuzynka miała chyba problem z szyjka z tym, że jej coś zakładali, nie pamiętam jak to się nazywa. Donosiła ciążę i jeszcze pod koniec firanki wieszała :) a tak na poważnie, to nie ma żartów, każdy tydzień jest na wagę złota wiec Ty też leż.

    Ja się zadrapałam ani nic takiego, jak już to wczoraj sporo chodzilam bo byłam w Olimpia, a on jest duży. Z najlepszych dla mnie przyczyn takiego plamienia znalazłam, że przy kształtowaniu łożyska może wystąpić plamienie. Wcześniej myślałam, że może jakieś naczynko pękło, ale teraz po powtorce w trochę innej formie stawiam ze to raczej nie to. To jest taka krew jak po poronieniu miałam przed każdą @.

    Magdziulla usg oszukuje, moja siostrę tez straszyli, że mała będzie duża, od początku rosła szybciej, ona się bała ze po tatusia urodzi się ponad 4kg. Ale wyszło 3250 i 55cm, a lekarz mówił żeby tego rozmiaru ubrań wcale nie kupować. A takie cechy podobno dziedziczy się po dziadka :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia będzie dobrze :*.
    Szczęsliwa Mamusia o której wynik bety?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia ostatnio czytałam, że przy samym badaniu zdarzają się pomyłki jeśli chodzi o dl szyjki, poczekaj na usg. Idziesz do ab ovo czy luxmedu?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Monia będzie dobrze :*.
    Szczęsliwa Mamusia o której wynik bety?
    Dzięki Agatka :)
    Wyniki bety były już wczoraj 1090,20 :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja przeoczyłam sorrry.... czyli znaczy że jest ??

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ