X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a orientujecie się jak jest ze spadkiem wód plodowych? Msc temu na usg miałam afi 16 a wczoraj 6,9cm chyba spory spadek i zastanawiam się o czym to świadczy.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia <3

    Trzymam za Was kciuki <3

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wchodzę a tu same złe wieści

    MONIA trzymaj się dzielnie, mam nadzieję że to tylko straszak po wczorajszym dużym łażeniu. Trzymam mocno kciuki :*

    HEWA może nic się nie dzieje z szyjką tylko przez to, że badał ją inny lekarz to tak wyszło. Teraz najważniejszy obraz z usg, najważniejsze aby się nie rozwierała, ani od środka, ani na zewnątrz. W przypadku rozwierania nakładają pessar, ale z tego co kojarzę to już nie robią tego po 28 tygodniu, ale nie jestem pewna. W każdym razie musisz trochę przystopować i tak długo latasz do pracy. No i to też już zaczyna się ten etap kiedy szyjka sie powolutku zaczyna skracać.Dawaj znać co po wizycie u Twojego gin.

    MAGDZIULLA co do wód płodowych to się dowiedziałam że norma to 5-20, faktycznie mocno Ci spadły, ale póki nie dobiją do 5 to nic złego się nie dzieje, są teorie żeby pić duuuużo więcej wody, spróbuj. A tym bardziej nie powinno się dziać nic złego, jeśli nie wyszły żadne nieprawidłowości w nerkach czy żołądku podczas badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 10:50

    hewa81 lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIA, potwierdzam co Karola napisała A propos wód. Za normę traktują poziom 5 - 20, także jeszcze się miescisz. Tylko czemu tak spadły? Nie masz wrażenia ze się sączą? Pij duzo wody, po tym powinno być więcej tych plodowych - tak słyszałam.
    Moje AFI z piątku - 12,5.

    Karola, miałam dokładne usg w piątek i nic dr nie mówił, także licze na to ze wewnątrz jest wszystko ok. Ale tak, masz rację, lepiej jak badania dokonuje jeden i ten sam lekarz. Także jutro mam nadzieje, ze mój będzie miał dla mnie dobre wiadomości. Cieszę się, ze dziś już mnie brzuch nie boli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 11:01

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu nam wpisy usunęło?

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Znowu nam wpisy usunęło?

    :(
    Tego się właśnie obawiałam :(

    Jak tam Monika? Czysto? Leżysz?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czysto, leżę i doszlam do wniosku ze luteina jest niepotrzebna, bo za pierwszym razem jej nie brałam, a za drugim juz tak, a krwawienie było takie same. Oczywiscie będę ją brała, ale przyczyny trzeba szukać w czymś innym.
    A co u Was dziewczyny?
    Wedmoczka co powiedziała rodzinna?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów na owu i tu coś wpisy usuwa :(

    jestem po wizycie u tego pożal się Boże ortopedy wizyta 3 min...najpierw stwierdził że mam coś z mięśniem...jak powiedziałam że mam wrażenie że jednym miejscu kość mi wystaję łaskawie pomacał i stwierdził że trzeba robić RTG...powiedziałam że dopiero w lipcu robiłam RTG klatki piersiowej a teraz spóźnia mi się okres...to łaskawie zaproponował USG barku stawowego z komentarzem że to jest wbrew logice, bo powinno się wpierw zrobić RTG...

    Oczywiście zero leków tylko wspomniał że mogę sobie voltaren kupić...tyle to ja i sama wiedziałam...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Znowu nam wpisy usunęło?
    Oj chyba tak bo mojego postu nie widze.. Wiec powtarzam:
    Monia- dobrze ze wszystko ok. Sprawdzalam co jakis czas czy sie odzywalas ale jak na zlosc nie chcialo mnie zalogowac...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie całe popołudnie przespałam :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Tobie też Mikka pisałam, żebyś odpuściła sobie czytanie i pisanie czarnych scenariuszy! Poczekaj co powie lekarz :)

    hewa81, mikka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też MIKKA pisałam, żebyś nie czytała i nie potrzebnie się nakręcała. Wytrzymaj spokojnie do wizyty :)
    Trzymaj się dzielnie :)

    mikka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wszystko będzie dobrze. Czasami węzły się pokazują jak organizm jest osłabiony. Nie miałaś jakiegoś przeziębienia albo infekcji? Tak samo ze zmęczenia może się coś porobić. Obserwuj je może się pochowają. Zobaczymy co doktorek powie.

    Magdziulla też czytałam że jak się więcej pije to i wód jest więcej. Ale skoro lekarz nie alarmuje to chyba jest ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 20:20

    mikka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pousuwało nasze posty, moje też.
    Dotek to akurat nie mój lekarz, ale u mojego będę w piątek, więc zapytam na razie nie panikuję, nie zamartwiam się.

    Miałam dziś ostatnie zajęcia na szkole rodzenia i dostałam kolejne gratisy, więc niepotrzebnie kupowałam smoczki i butelkę, bo mam nadmiar:). Ale gratis to gratis:)

    Wedmoczka wyczytałam z Twojego postu zdanie "spóźnia mi się okres" a cóż to znaczy?;>
    A swoją drogą ortopeda konował, wkurzają mnie tacy pseudo specjaliści.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 21:39

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Pousuwało nasze posty, moje też.


    Wedmoczka wyczytałam z Twojego postu zdanie "spóźnia mi się okres" a cóż to znaczy?;>
    A swoją drogą ortopeda konował, wkurzają mnie tacy pseudo specjaliści.

    Nie wiem czy coś znaczy...podobno po laparo to norma...ja się obawiam że coś mi rozjechało...ostatnia @ 11.07 w 21 dc po 13 dniach tabletek anty...dziś 30dc żadnych objawów ani małpowych ani ciążowych...w czwartek idę na wizytę kontrolną po zabiegu to zapytam czy robić betę czy czekać na okres....nie nastawiam się bo nawet nie wiem czy miałam owu w tym cyklu

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sikańca robiłaś?

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Monia jak tam sytuacja u Ciebie?

    Wedmoczka może warto zrobić test?

    Miłego dnia dziewczyny:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 09:06

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czysto, ale brzuch boli. Wczoraj pomyślałam, że jak to się powtórzy to pójdę do prof. Leszczynskiej.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie z pracy. Jejku jak dzisiaj się zimno zrobiło brrrrrry. Standardowo spać mi sie chce. Córcia moja dzisiaj pojechała na 3 dni do teściowej ;/.


    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja dziś upuściłam krew (i mocz;)) i zaczynam 36 tydzień. Wow. Jeszcze 2 tygodnie i będę miała donoszoną ciążę:)
    Zamówiłam wczoraj rożek i śpiworek - ostatnie zakupy dla Małej. No i będę czekała.

    Monia wiesz, że już jesteś w takim czasie, że statystycznie ryzyko jest już bardzo małe?. Czas zacząć się cieszyć ciążą Kochana! Bo ucieknie Ci cała i przeminie na stresie.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ